גיס-אין פתח תקווה

ב-GISS-IN אם המושבות נערכים לפתיחה. מה לגבי החניה והפקקים?

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

אין ספק שמתחם העסקים Giss-In אם המושבות ברח’ גיסין הוא אחד מהפרויקטים העסקיים המסקרנים שמוקמים לאחרונה בפתח תקווה. תושבי הסביבה והעוברים והשבים הרבים שנעים ברחוב לוטשים עיניים לפרויקט המתהווה ושואלים עצמם לא רק מתי הוא ייפתח, אלא גם איך הוא ישפיע על התנועה העמוסה ממילא ברחוב.

מתחם Giss-In באם המושבות יכיל בעיקר עסקים מתחום המזון וההסעדה, שאמורים בראש ובראשונה לתת מענה לצורך של תושבי שכונת אם המושבות החדשה בהרחבת אופציות בילוי האוכל, שהן במרחק הליכה מהבית. אבל לא מן הנמנע, שאותם תושבים יעדיפו להגיע למתחם עם רכביהם, שלא לדבר על אלה שרוצים להגיע ל- Giss-In מרחוק. זה מעלה את השאלה על הסדרי התנועה ברח’ עמוס לעייפה (גם לא בשעות העומס).

מתחם Giss-In פתח תקווה
מתחם Giss-In אם המושבות פתח תקווה - אוקטובר 2021

לדברי עינת רושו, מבעלי חברת “רושו”, יזמית הפרויקט, או-טו-טו אפשר יהיה לבלות במקום. “פתיחת המתחם צפויה בתחילת 2022”, היא מציינת. “הפרויקט בשלב האחרון לפני כניסת החנויות. את רשימת החנויות נחשוף בקרוב”.

היכן יחנו הרכבים?

“לשם כך הוקם חניון צמוד עם 70 חניות עבור הרכבים וכן אזורי חניה לאופנועים ואופניים. יש לציין כי בסמוך למתחם יש אזורי חניה נוספים, כמו זה שמול מסעדת “אחלה” וה”זול סטוק””.

רושו מציינת כי בחודשים האחרונים העירייה ביצעה הרחבה של הכביש בגיסין כולל נתיב השתלבות מרחוב פינסקר לגיסין. בנוסף נבנו מדרכות חדשות והוסדר מפרץ חניה לאוטובוסים, כך שלא יעכבו את התנועה. על המדרכות מיקמו ספסלים וצמחייה.

מתחם GISS-IN פתח תקווה
מתחם Giss-In אם המושבות פתח תקווה - אוקטובר 2021

מה לגבי כניסה ויציאה למתחם?

“הכניסה והיציאה לרכבים הינן לחניון בלבד מרחוב גיסין באותו מקום שנכנסו כל השנים (אין כאן כניסה חדשה) רק שהפעם הכל תוכנן ובוצע חדש ונגיש כולל ספסלים ועצים שניטעו לטובת העוברים ושבים לאורך המדרכה החדשה”.

על שאלת השאלות, מה זה יעשה לפקקים ב”גיסין”, כנראה נקבל תשובה רק לאחר שייפתח המתחם. נחכה בסבלנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

נגישות