דן טאון פתח תקווה

המטרופולין הבא של גוש דן? הצצה ל"דן טאון" פ"ת לקראת טופס 4

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

מי שחלף (ויש הרבה כאלה) בחודשים האחרונים בצומת רבין-ז'בוטינסקי בפתח תקווה, בוודאי הבחין שהעבודות בפרויקט הענק "דן טאון", במתחם ב.ס.ר סיטי מתקדמות בקצב מהיר לקראת השקה ופתיחה לציבור. 

"דן טאון" הוא מתחם בילויים וקניות, שמוקם כחלק מפרויקט ענק שעלותו מוערכת ב-1.5 מיליארד ש"ח והצלחתו נשענת על תחנת הקו האדום של הרכבת הקלה, שאמורה לחבר את תושבי אזור המרכז לפתח תקווה ולהבטיח מוקד משיכה משמעותי לעשרות אלפי איש בכל יום.

עינת רושו, מי שמייצגת את היזמים , חושפת כי צפי הפתיחה לפרויקט היוקרתי יתרחש באמצע 2022: "אנו מתקדמים בעבודות הפיתוח ונמצאים בהליך טופס 4 הצפוי להסתיים בחודש-חודשיים הקרובים".

קבלו הצצה להתקדמות העבודות:

אחד ממתחמי המסחר הגדולים במדינה

דמיינו שפע של חנויות, מקומות בילוי ופנאי ושטחים ירוקים המתוכננים להיות כמרכז מסחרי פתוח בשלושה מפלסים שמעליהם ניצבים ארבעת מגדלי ב.ס.ר סיטי ולרגע תרגישו שהגעתם לדאון טאון ניו יורק ולא לאם המושבות הוותיקה.

את הפרויקט, הכולל 26,000 מ"ר' הקימה קבוצת משקיעים מחו"ל בשם "הכיכר הלבנה" והיא מיוצגת ע"י חברת "רושו הנדסה ויזמות" בבעלות צביקה ועינת רושו. "דן טאון" אמור לתת מענה לכ-16,000 עובדים במגדלים היוקרתיים כשההערכות מדברות על כך שמעל ל – 45 אלף מבקרים יגדשו את המתחם העוצמתי והייחודי מסוגו בישראל מדי יום.

חלק ניכר מבאי המקום יגיעו מחברות שעוברות לפתח תקווה מתל אביב ואזור הבורסה, במטרה להתקרב למקומות המגורים של העובדים ולהפחית עלויות  וגם בעיית הפקקים והמחירים שעלו בצורה דרסטית בחודשים האחרונים.

צפו בתמונות מהשטח

פרופיט ודקטלון כבר הבטיחו מקום

הפרויקט כולל מגוון חנויות,פנאי וספורט, מסעדות ובתי קפה ושירותי בריאות. הבאים ל"דן טאון" יוכלו להנות מחניון תת קרקעי, שיכלול גם חניון אופניים בהיקף של כ- 2000 מקומות חניה מסודרים, מקלחות, לוקרים ועמדות טעינה. בנוסף, 250 מקומות חניה לאופנועים. מחירי השכירות כ-150 שקלים למ"ר בממוצע לא כולל דמי ניהול.

רושו: "הרוכשים מקבלים את השטח ברמת מעטפת, כך שכל אחד יוכל לעצב את העסק שלו כראות עיניו. כל המשרדים בב.ס.ר סיטי כבר נמכרו. אנו, כמשרד שמרכז את השיווק, רואים התעניינות גוברת של בהשכרה של משרדים החל מ – 100 מ"ר ועד קומות שלמות וכן בקונים שרוכשים משרדים מהקונים המקוריים בעיקר לשימוש עצמי של עורכי דין, רואי חשבון, שמאים וכן חברות הייטק".

כרגע ידוע שקמעונאית הספורט הצרפתית Decathlon תקים במתחם את החנות הגדולה ביותר של הרשת בישראל בשטח ענק של 3,650 מ"ר וכך גם חברת מכוני הכושר הפופולרית "פרופיט" תקים את סניף הדגל שלה בשטח של 2,600 מ"ר. ההנחה היא שעוד רשתות גדולות צפויות להצטרף ולהוות מוקד מרכזי ונחשק.

לפי רושו, מגדלי המשרדים של ב.ס.ר סיטי, הנמצאים מעל "דן טאון", עוברים יחד עם המסחר את הליך טופס 4 וצפי האכלוס דומה לשטחי המסחר. "השוכרים העתידיים צפויים לקבל את החנויות לעבודות התאמה בתחילת 2022", היא מציינת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

פתח תקווה NEWS - בנייה בבזל פארק

שטח הקרקע הסמוך לפרויקט "בזל פארק" יימכר ביותר מ-100 מיליון שקלים

לאחר תביעה לפירוק שיתוף בבית המשפט, הוחלט להעמיד את חלק משטח המגרש הנטוש בבאזל פארק למכירה בעלות של מאות מיליונים. באזור יוקרתי ומבוקש כמו קריית אריה, שכל שטח פנוי נבנה בו משהו חדש, מי תהיה הקונה הראשונה להסתער על המציאה?

המשך קריאה »
מבט על פרויקט דן טאון היום

"עמי בוטיק" רכשה את "דן טאון" ביותר מחצי מיליארד שקל

שם מפתיע מאוד נכנס לאחד מהפרויקטים המסחריים המדוברים ביותר בפתח תקווה ובישראל בכלל. רשת קניוני הבוטיק רכשה מ"הכיכר הלבנה", שהחזיקה בזכויות הפרויקט, את המתחם בהשקעה של 580 מיליון ש"ח. מדובר על שטח של 27 אלף מ"ר בשלושה מפלסים. נוכח ריבוי המרכזים המסחריים שצפויים באיזור – האם ההשקעה תצדיק את עצמה?

המשך קריאה »
פתח תקווה NEWS - מתחם בסט

חברת בסט תשקיע 170 מיליון ש"ח בפרויקט "הקריה האקדמית" בפתח תקווה

אחד מהפרויקטים המעניינים של העיר, צפוי לקבל חיזוק נוסף. חברת הנדל"ן של הקבוצה הודיעה כי השקיעה מליונים בשטח של כ-5 דונם במערב-דרום העיר על ציר רבין המתפתח. במסגרת הפרויקט צפויים להיבנות 158 דירות (2-5 חדרים כולל פנטהאוזים) ועוד כ-3000 מ"ר של שטחי מסחר וחניונים. מור: "נמשוך אליו אוכלוסייה איכותית ובתוכה עובדי הייטק ורפואה".

המשך קריאה »
פרויקט ויתניה-קרסו

חפירה ודיפון במתחם "ויתניה-קרסו" – לפני מיתוג ושיווק הפרויקט

אחד הפרויקטים הגדולים והמסקרנים בפארק טק (קריית אריה) הינו המתחם הרב שימושי למסחר, הייטק ומשרדים של היזמים "ויתניה" ו-"קרסו נדל"ן", הצובר סביבו ציפיה והתלהבות לקראת הפתיחה ב-2024. מדובר בשטח קרקע עצום המשתרע על כ- 25 דונם בצומת שלמה שמלצר (ציר אם המושבות) וזבולון המר. לאחרונה החלו עבודות החפירה והדיפון – קבלו הצצה.

המשך קריאה »
נגישות