העירייה תקים מרכז "בית ירוק" להסברה אקולוגית

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

"בית ירוק" יהווה מרכז עירוני לקיימות סביבתית. מדובר במרכז העשרה שיהווה מרכז למידה, שיתוף ידע והסברה לציבור הרחב בנושאים סביבתיים. כמו כן, המרכז יהווה במה להתחדשות טכנולוגית ירוקה לארגונים וחברות העוסקים בנושאים סביבתיים. במרכז יהיה ניתן לקיים מפגשים והרצאות, סדנאות ותערוכות העוסקות בנושאים סביבתיים וקיימות.

מטעם ראש העיר רמי גרינברג וסגנו, צדוק בן משה, אשר יביאו לאישור מועצת העיר את ההצעה להקמת המקום, נמסר: "במסגרת המחויבות שלנו לסביבה ולציבור אנחנו מוציאים לפועל מגוון יוזמות ייחודיות אשר ימצבו את פתח תקווה כמובילה בתחום הקיימות. החלטנו לבחון את הקמת הבית הירוק בעיר. יוזמה זו תאפשר לנו להעמיק את הפעילות לטובת החי והצומח ולהנגיש מידע בנושא לכלל הציבור.בנוסף, אנחנו מקדמים יוזמות חינוכיות וקהילתיות בנושא אשר יובילו גם לשינוי התפיסה בכל הקשור למחזור ושמירה על ערכי הסביבה."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

פתח תקווה NEWS - לי אורון מאוחדת

לי אורון, בעקבות פתיחת סניף מאוחדת ברוטשילד: "הקופה הראשונה בישראל לרפואה היברידית"

בדיוק לפני שבועיים ציינה בחגיגיות(20.10.21) קופת החולים מאוחדת את הסניף המרכזי בפתח תקווה. הבשורה המשמעותית לתושבי העיר היא שזהו סניף משוכלל ומתקדם עם מערכת בריאות טכנולוגית ונגישה. אילו שירותים צפויים להיות בסניף?

המשך קריאה »
רמי גרינברג לפתח תקווה NEWS

רמי גרינברג לפתח תקווה NEWS: "נחבר את סגולה לפארק-טק קרית אריה"

רמי גרינברג שוחח בשבוע שעבר עם פתח תקווה NEWS, בנוגע להתפתחות העסקית של העיר והסוגיות העולות ממנה. בין היתר התייחס להתפתחות העסקים, הרכבת הקלה, כביש 40, הצפיפות, זיהום האוויר, התחדשות עירונית, תעסוקת התושבים ועוד. צפו בראיון

המשך קריאה »
נגישות