צומת העיפרון - אולמות התעמלות

מצומת העיפרון בפ”ת תצא לינוי אשרם הבאה?

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

הגאווה הגדולה שהאלופה האולימפית לינוי אשרם הביאה למדינה לאחר מדליית הזהב בה זכתה בהתעמלות אומנותית בטוקיו 2020, אולי תחליף בקרוב בגאווה מקומית, בעקבות הודעת העירייה על כוונתה להקים שני אולמות התעמלות בפתח תקווה.

גדול לאומנותית - קטן למכשירים

על פי התכנון, יוקמו בצומת העיפרון ליד אצטדיון המושבה, שני אולמות – אחד גדול ואחד קטן – שישמשו לאימוני התעמלות עבור כל ספורטאי האגודות בעיר. 

באולם הגדול, שישמש את המתעמלות האומנותיות, יוכלו לזרוק את הסרט גבוה במיוחד, היות והתקרה אמורה להיות בגובה 12 מטרים, יחד עם 250 מקומות ישיבה לצופים.

האולם השני, הקטן יותר, ישמש להתעמלות מכשירים (שטיח קרקע, שולחן קפיצות, טבעות, מקבילים, קורה, וסוס סמוכות. במתחם בין האלומות צפויים להיבנות חדר מאמנים, מלתחות, שירותים ומחסן לציוד.

צומת העיפרון - אולמות התעמלות
צומת העיפרון - כאן יוקמו אולמות התעמלות

הועד האולימפי בפתח תקווה?

לדברי ראש העיר, רמי גרינברג, בניית האולמות, הם רק חלק מהפיתוח הספורטיבי שמתוכנן בעיר. “האולמות הן בנוסף למגרשי כדורגל שנבנים במקום ובנוסף לאולמות גדולים, שנבנים עכשיו בכל רחבי העיר יחד עם מתקני ספורט רבים נוספים”.

מהעירייה מוסרים כי ביצוע הפרויקט יחל במהלך החודשים הקרובים והבניה תימשך כשנה וחצי וצפיה סיום הוא אמצע 2023. עלות הפרויקט – עשרות מיליוני שקלים.

אגב, יחד עם ההדמיות של האולמות, פרסמה העיריה גם שרטוט של בניין ועד אולימפי חדש. כרגע המבנה נמצא בתל אביב, אך בעקבות הליך משפטי, נודע כי הועד האולימפי שוקל אפשרות לשכור מבנה במקום אחר.

האם זה יהיה בפתח תקווה? ימים יגידו.

שטח מת - צומת העיפרון
שטח מת - צומת העיפרון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

נגישות