'מרכז עירוני למצוינות' יוקם בשכונת תקומה בראשות העירייה

בחסות העירייה: 'מרכז עירוני למצוינות' תוקם בשכונת תקומה

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

לראשונה, עיריית פתח תקווה פועלת לאישור תקצוב הקמת 'מרכז עירוני למצוינות' בשיתוף משרד החינוך, עבור תלמידי ותלמידות העיר פתח תקוה. 

המרכז העירוני למצוינות עתיד להתפרס על שטח של 2000 מ"ר ויוקמו בו מעבדות ומרחבי למידה מתקדמים לטובת למידה חווייתית, חדשנית ויזמית. על התכנון האדריכלי אחראית דפנה ב. חלפית.

ביחד עם הפיקוח והאגף למחוננים ומצטיינים במשרד החינוך, למידה במרכז העירוני למצוינות תהיה ייחודית ומאתגרת. היא תציע שימוש בפדגוגיות מגוונות לטיפוח תלמידות ותלמידים, החל מהגיל הרך ומעלה, בעלי יכולות גבוהות ומגוון של מענים לקידום מצוינות אישית, עירונית ולאומית. 

קידום מצוינות אישית, עירונית ולאומית.

בחינוך העל יסודי יינתן דגש על למידה אקדמית, רב תחומית, המבוססת על אקו-סיסטם עירוני, המאגד שיתופי פעולה עם חברות הייטק, מרכזי רפואה ומוסדות האקדמיה בעיר וסביב לה וזאת כמערכת רבת רבדים על מכלול הפרטים, הקבוצות, הארגונים, המשאבים העירוניים והקשר ביניהם. למידה זו תניב  שותפויות בין בתי הספר ליצירת קהילות הוראה ולפיתוח הפן החברתי של התלמידים. 

ראש העיר רמי גרינברג, שאמון על תכנית למצוינות, אמר: "העיר פתח תקווה יוזמת ומתחדשת כל הזמן, ושמה את החינוך בראש סדר העדיפויות. אין לי ספק שהמרכז העירוני למצוינות יהווה נדבך נוסף בעשייה החינוכית לקידום הנושא למען עתיד טוב יותר לתלמידי העיר ותדאג לייצר בעתיד הזדמנות ייחודית עבור התלמידים והתלמידות כמו גם חשיפה למגוון תחומים רחב״.

המרכז למצוינות יקום ברחוב רמת הגולן בשכונת תקומה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

פתח תקווה NEWS - לי אורון מאוחדת

לי אורון, בעקבות פתיחת סניף מאוחדת ברוטשילד: "הקופה הראשונה בישראל לרפואה היברידית"

בדיוק לפני שבועיים ציינה בחגיגיות(20.10.21) קופת החולים מאוחדת את הסניף המרכזי בפתח תקווה. הבשורה המשמעותית לתושבי העיר היא שזהו סניף משוכלל ומתקדם עם מערכת בריאות טכנולוגית ונגישה. אילו שירותים צפויים להיות בסניף?

המשך קריאה »
רמי גרינברג לפתח תקווה NEWS

רמי גרינברג לפתח תקווה NEWS: "נחבר את סגולה לפארק-טק קרית אריה"

רמי גרינברג שוחח בשבוע שעבר עם פתח תקווה NEWS, בנוגע להתפתחות העסקית של העיר והסוגיות העולות ממנה. בין היתר התייחס להתפתחות העסקים, הרכבת הקלה, כביש 40, הצפיפות, זיהום האוויר, התחדשות עירונית, תעסוקת התושבים ועוד. צפו בראיון

המשך קריאה »
נגישות