מבט על פרויקט דן טאון היום

"עמי בוטיק" רכשה את "דן טאון" ביותר מחצי מיליארד שקל

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

שם מפתיע מאוד נכנס לאחד מהפרויקטים המסחריים המדוברים ביותר בפתח תקווה ובישראל בכלל. רשת קניוני הבוטיק רכשה מ"הכיכר הלבנה", שהחזיקה בזכויות הפרויקט, את המתחם בהשקעה של 580 מיליון ש"ח. האם ההשקעה תצדיק את עצמה? 

המתחם שוכן בציר ז'בוטינסקי/השח"ם/יצחק רבין בתוך מגדלי ב.ס.ר. סיטי, מתוך רצון, לשרת את העובדים במגדלים ובסביבה ואת המבקרים הרבים הצפויים להגיע למקום. עם השקת הרכבת הקלה, הצפי מדבר על יותר מ-100 אלף אנשים, שיפקדו את האיזור במהלך כל יום!

עמי בוטיק קניונים - קניון רפאל איתן
עמי בוטיק קניונים - קניון רפאל איתן

בניגוד לפרסומים, המתחם לא צפוי לשנות את שמו

לפי פרסום בדה מרקר, המתחם צפוי להיקרא "עמי דן טאון" במקום "דן טאון", אלה שגורמים המעורבים בפרויקט ציינו כי השם לא אמור להשתנות והמותג המדובר צפוי להישאר תחת "דן טאון". 

המתחם משתרע על 27 אלף מ"ר בשלושה מפלסים וצפוי לכלול 700 מקומות חניה (לא ידוע אם בתשלום). בין הרשתות שיפעילו חנויות במרכז: דקטלון, דרים ספורט, קסטרו, אורבניקה, הסטוק, חדר כושר מרשת 'פרופיט' ועוד. 

כפי שכבר דיווחנו, מהעבר השני של כביש ז'בוטינסקי צפוי להיפתח מתחם "ביג", על שטח של מפעל קניאל הישן. גם הוא צפוי להכיל שטח עצום של משרדים וחנויות מסחר. 

יחד עם המתחמים שכבר קיימים, כמו זה של המסחרי של יכין והבילויים של רח' השחם (שעוד צפוי להתפתח), נשאלת השאלה האם ההשקעה תצדיק את עצמה באופן בו גם השוכרים מ"עמי בוטיק" את האיזורים במתחם – יזכו לשגשוג ופריחה.

צומת ב.ס.ר סיטי
צומת ב.ס.ר סיטי

העסקה הגדולה של הרשת

העסקה הזאת מפתיעה, נוכח ההיקף הכספי שלה והעובדה שעמי בוטיק היא חברה פרטית ודי צנועה, המחזיקה בסך הכל במספר מרכזים מסחריים שכונתיים בישראל, ביניהם מרכז מסחרי בפתח תקווה (אם המושבות, רח' רפאל איתן). זאת כמובן העסקה הגדולה ביותר של הרשת.

המסחר ב"דן טאון" צפוי להיפתח באופן מלא בעוד כשנה, אז גם אמורה להיות מושקת הרכבת הקלה (באיזור נובמבר 2022) – שתחנה שלה תיבנה סמוך למקום. 

גורמים המעורבים בפרויקט "דן טאון" אישרו לפתח תקווה NEWS את פרטי העסקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

פתח תקווה NEWS - בנייה בבזל פארק

שטח הקרקע הסמוך לפרויקט "בזל פארק" יימכר ביותר מ-100 מיליון שקלים

לאחר תביעה לפירוק שיתוף בבית המשפט, הוחלט להעמיד את חלק משטח המגרש הנטוש בבאזל פארק למכירה בעלות של מאות מיליונים. באזור יוקרתי ומבוקש כמו קריית אריה, שכל שטח פנוי נבנה בו משהו חדש, מי תהיה הקונה הראשונה להסתער על המציאה?

המשך קריאה »
פתח תקווה NEWS - מתחם בסט

חברת בסט תשקיע 170 מיליון ש"ח בפרויקט "הקריה האקדמית" בפתח תקווה

אחד מהפרויקטים המעניינים של העיר, צפוי לקבל חיזוק נוסף. חברת הנדל"ן של הקבוצה הודיעה כי השקיעה מליונים בשטח של כ-5 דונם במערב-דרום העיר על ציר רבין המתפתח. במסגרת הפרויקט צפויים להיבנות 158 דירות (2-5 חדרים כולל פנטהאוזים) ועוד כ-3000 מ"ר של שטחי מסחר וחניונים. מור: "נמשוך אליו אוכלוסייה איכותית ובתוכה עובדי הייטק ורפואה".

המשך קריאה »
פרויקט ויתניה-קרסו

חפירה ודיפון במתחם "ויתניה-קרסו" – לפני מיתוג ושיווק הפרויקט

אחד הפרויקטים הגדולים והמסקרנים בפארק טק (קריית אריה) הינו המתחם הרב שימושי למסחר, הייטק ומשרדים של היזמים "ויתניה" ו-"קרסו נדל"ן", הצובר סביבו ציפיה והתלהבות לקראת הפתיחה ב-2024. מדובר בשטח קרקע עצום המשתרע על כ- 25 דונם בצומת שלמה שמלצר (ציר אם המושבות) וזבולון המר. לאחרונה החלו עבודות החפירה והדיפון – קבלו הצצה.

המשך קריאה »
מתחם "ביג" במקום מפעל קניאל

חושבים "ביג": במקום מפעל "קניאל" הישן – עוד 5 מגדלי ענק בז'בוטינסקי

לאחר שהוסרו התנגדויות הציבור, אישרה אתמול הוועדה המחוזית באופן סופי את בניית מתחם "ביג" על ציר ז'בוטינסקי. במסגרת הפרויקט, אמורים לקום 5 בנייני משרדים בני 40 קומות, לצד שטחי מסחר נרחבים. לצד ב.ס.ר סיטי, מתחם "דן טאון" ומגדל גלובל טאוורס (ALIGN), שמעבר לכביש, צפויים עד 2025 לפקוד את המקום עשרות אלפי עובדים, מבקרים (וגם מכוניות..) חדשים.

המשך קריאה »
נגישות