יוזמת תיק טוב בקניון הגדול בפתח תקווה

כבר תרמתם תיק? צפו ביוזמת ("תיק טוב") בשיתוף הקניון הגדול ועמותת "דרימרס"

מחר צפוי להסתיים מיזם חברתי מיוחד אותו השיקה רשת קניוני עופר: הצבת עמדה בקניון הגדול בפתח תקווה, לטובת תרומת תיקים וילקוטי בית ספר למעוטי יכולת. ביקרנו במקום וגילינו יוזמה, שמשכה את תשומת ליבם של מבקרי הקניון (ויש הרבה כאלה בקיץ), כשילדים רבים בליווי הוריהם, מסרו תיקים לתרומה וקיבלו צמיד ממותג עם ההאשטג TIK-TOV#. במקום ביקרו מספר כוכבי רשת. 

במסגרת היוזמה הוצבו לפני שבועיים ב-15 קניוני עופר, ביניהם גם בקניון הגדול בפתח תקווה, עמדות מסירה מעוצבות של ילקוטים ותיקים, לילדים  מעוטי יכולת. במהלך התקופה נמסרו אלפי תיקים במצב שמיש. קבוצת קניוני עופר גיבתה את המהלך בקמפיין הנאמד בכ-200 אלף ש"ח, במטרה לגייס את ילדי ישראל לתרום תיקים לילדים שצריכים וידי הוריהם אינה משגת.

צפו בביקור בדוכן TIK_TOV# בקניון הגדול בפתח תקווה

200 אלף ש"ח השקעה בפרויקט החברתי

הקמפיין כלל חשיפת הפרוייקט בתוכניות טלוויזיה, רדיו, פרסום בנכסים הדיגיטליים של קניוני עופר, ברשתות החברתיות, באפליקצייה, בפרסומות בקולנוע, במסכים בקניון ופעילות טיקטוקרים מובילים שיעלו אתגר, במסגרת זו הם בוחרים תיק גב ומתעדים את דרכם עם התיק לעמדות המסירה. בין הטיקטורים שהגיעו לקניון: שרה שרעבי ואלכס קורטייב, שילדיכם ודאי מכירים. 

הפעילות החברתית הזו מתבצעת בשיתוף עמותת "תיק לכל תלמיד", שהייתה האחראית על איסוף, מיון וחלוקת התיקים בכל רחבי הארץ לילדים מעוטי יכולת. מי שעשתה את החיבור בין העמותה לקניונים, היא עמותת "דרימרס", שהמנכ"לית שלה, נועה אוני, בדיוק הייתה בדוכן כשביקרנו בשבוע שעבר. ""זאת הזדמנות מעולה לכל מי שמבקר בקניון גם לעשות משהו טוב וגם להתחבר לקהילה", אמרה. 

נעמי סימן-טוב, מנכ"לית הקניון הגדול פתח תקווה, מסרה כי היא מקווה ש"ילדים רבים ישתפו פעולה וימסרו תיקים שאין להם בהם צורך, שנוכל, בשיתוף עם העמותה, להעביר אותם לילדים שידם אינה משגת". לפי הדיווחים, רק בקניון הגדול בפתח תקווה, כבר נתרמו כ-150 תיקים. ומה איתכם? כבר תרמתם?

נועה אוני, מנכ"לית דרימרס (מימין) עם נעמי סימן טוב, מנכ"לית הקניון הגדול
נועה אוני, מנכ"לית דרימרס (מימין) עם נעמי סימן טוב, מנכ"לית הקניון הגדול

עוד ב-בשיתוף-עם

זויה צ'רקסקי, “Let My People Go”, שנות האלפיים, אוסף לוין

עופר לוין: " לזויה צ'רקסקי ביטוי אמנותי מיוחד המתכתב עם המציאות הישראלית"

האמנית זויה צ'רקסקי עלתה לאחרונה לכותרות בעקבות תערוכה חדשה שלה במוזיאון היהודי בניו-יורק בשם "7 באוקטובר, 2023". בתערוכה מוצגות 12 עבודות המהוות ביטויים עזים למעשי הזוועה שבוצעו בידי חמאס. עבור חובבי האמנות בישראל שהתוודעו בעבר ליצירותיה של צ'רקסקי, עבודותיה הנוכחיות הן המשך ישיר לתהליך ארוך שנים של עיסוק ביקורתי בסוגיות רגישות במציאות הישראלית והיהודית.

המשך קריאה »
דניאל כהן תאטרון המסילה פתח תקווה

צפו: למעלה מ-300 צופים באולם מלא בהופעה של דניאל כהן בתאטרון המסילה פ"ת

הסטנדאפיסט הלוהט סגר במוצ"ש האחרון עוד "סולד אאוט" בעיר עם הופעה מלאה בצחוקים באולם ההופעות שבאם המושבות, שברח' האחים בכר. הרבה יותר מ"ערב סביר", כמו שהוא קורא להופעה. כהן לא חסך במילים, נגע בכל סוגי הקהלים, כשהכל מתובל בתוכן אקטואלי. כששאלנו, הוא לא התאפק לצחוק עלינו: ״פתח תקווה היא עיר שיש בה את כל מחזור החייםֿ, מתחיל בבלינסון ונגמר בבית עלמין ירקון".

המשך קריאה »

שחזור מידע נתונים בסביבות עבודה היברידיות: אתגרים ופתרונות לקראת שנת 2024

בעולם העסקי המודרני, אנו עדים למעבר משמעותי לסביבות עבודה היברידיות, שבהן נתונים ומידע נמצאים הן בענן והן במערכות מקומיות. המעבר הזה מעלה אתגרים חדשים בתחום שחזור מידע, כאשר ארגונים צריכים להתמודד עם סיטואציות בהן מידע חיוני נמצא בסכנה או אבד. במאמר זה נסקור את האתגרים שהמצב יוצר ואת הפתרונות להם – בראייה לקראת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה

המשך קריאה »
אגריפוד-טק

גיל הורסקי: "ענף החקלאות בישראל נפגע אנושות, אך תעשיית האג-טק המקומית יכולה לסייע"

רשת המשקפיים הותיקה, שנרכשה לפני שנה על ידי סופר פארם, מוסיפה בעיר חנות שלישית בנוסף לאלו הקיימות בקניון הגדול ובקניון סירקין. מאז הרכישה, הקונספט של הסניפים מעט שנה – יותר בוטיקיים, מצומצמים, אך עדיין עם מבחר גדול של משקפי שמש ומשקפי ראיה של מותגים שונים ובמחירים מגוונים. המבצעים הבולטים במצאנו: טום פורד ב-50% הנחה ו-1:1 על כל משקפי הראייה.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading