יוזמת תיק טוב בקניון הגדול בפתח תקווה

כבר תרמתם תיק? צפו ביוזמת ("תיק טוב") בשיתוף הקניון הגדול ועמותת "דרימרס"

מחר צפוי להסתיים מיזם חברתי מיוחד אותו השיקה רשת קניוני עופר: הצבת עמדה בקניון הגדול בפתח תקווה, לטובת תרומת תיקים וילקוטי בית ספר למעוטי יכולת. ביקרנו במקום וגילינו יוזמה, שמשכה את תשומת ליבם של מבקרי הקניון (ויש הרבה כאלה בקיץ), כשילדים רבים בליווי הוריהם, מסרו תיקים לתרומה וקיבלו צמיד ממותג עם ההאשטג TIK-TOV#. במקום ביקרו מספר כוכבי רשת. 

במסגרת היוזמה הוצבו לפני שבועיים ב-15 קניוני עופר, ביניהם גם בקניון הגדול בפתח תקווה, עמדות מסירה מעוצבות של ילקוטים ותיקים, לילדים  מעוטי יכולת. במהלך התקופה נמסרו אלפי תיקים במצב שמיש. קבוצת קניוני עופר גיבתה את המהלך בקמפיין הנאמד בכ-200 אלף ש"ח, במטרה לגייס את ילדי ישראל לתרום תיקים לילדים שצריכים וידי הוריהם אינה משגת.

צפו בביקור בדוכן TIK_TOV# בקניון הגדול בפתח תקווה

200 אלף ש"ח השקעה בפרויקט החברתי

הקמפיין כלל חשיפת הפרוייקט בתוכניות טלוויזיה, רדיו, פרסום בנכסים הדיגיטליים של קניוני עופר, ברשתות החברתיות, באפליקצייה, בפרסומות בקולנוע, במסכים בקניון ופעילות טיקטוקרים מובילים שיעלו אתגר, במסגרת זו הם בוחרים תיק גב ומתעדים את דרכם עם התיק לעמדות המסירה. בין הטיקטורים שהגיעו לקניון: שרה שרעבי ואלכס קורטייב, שילדיכם ודאי מכירים. 

הפעילות החברתית הזו מתבצעת בשיתוף עמותת "תיק לכל תלמיד", שהייתה האחראית על איסוף, מיון וחלוקת התיקים בכל רחבי הארץ לילדים מעוטי יכולת. מי שעשתה את החיבור בין העמותה לקניונים, היא עמותת "דרימרס", שהמנכ"לית שלה, נועה אוני, בדיוק הייתה בדוכן כשביקרנו בשבוע שעבר. ""זאת הזדמנות מעולה לכל מי שמבקר בקניון גם לעשות משהו טוב וגם להתחבר לקהילה", אמרה. 

נעמי סימן-טוב, מנכ"לית הקניון הגדול פתח תקווה, מסרה כי היא מקווה ש"ילדים רבים ישתפו פעולה וימסרו תיקים שאין להם בהם צורך, שנוכל, בשיתוף עם העמותה, להעביר אותם לילדים שידם אינה משגת". לפי הדיווחים, רק בקניון הגדול בפתח תקווה, כבר נתרמו כ-150 תיקים. ומה איתכם? כבר תרמתם?

נועה אוני, מנכ"לית דרימרס (מימין) עם נעמי סימן טוב, מנכ"לית הקניון הגדול
נועה אוני, מנכ"לית דרימרס (מימין) עם נעמי סימן טוב, מנכ"לית הקניון הגדול

עוד ב-בשיתוף-עם

דרושים מתנדבים נוספים לאירוע הוקרה לחיילי שריון בפארק אפק ביום שישי

מחרתיים (5.7), בין 10:00 ל-14:00, צפוי להתקיים עוד אירוע למען החיילים, שמקריבים את נפשם במלחמת "חרבות ברזל". לאירוע צפויים להגיע מאות אנשים, חיילים מחטיבה 9232 ומשפחותיהם והמארגנים מחפשים כמה שיותר ידיים עוזרות להפעלת האירוע, שיכלול: דוכני יצירה, קעקועים ואיפור, משחקים, מופע וכמובן – "על האש" וכיבוד מכל טוב. נותני החסות: ארומה פתח תקווה, ZER4U, בסט רנט ויסמינה מגשי פירוט.

המשך קריאה »
אודיה בר-לב אלוטף פתח תקווה

הכר את העובד: אלוטף פתח תקווה – אודיה בר-לב – גננת (וידאו)

באחד ממוסדות הלימוד המיוחדים ביותר בעיר, לומדים ילדים בני שנה וחצי עד ארבע, המוגדרים על הרצף האוטיסטי. מעון "אלוטף" פתח תקווה, של עמותת אלו"ט, מספק לילדים הקטנים כלים ראשוניים להתמודד עם האבחנה שלהם באטויזם. מי שדואג שזה יקרה, הוא הצוות הטיפולי החינוכי במקום, שעושה עבודת קודש. ביקרנו במקום והכרנו את אודיה.

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה - נכס משכרי להשכרה מכירה

נכס מסחרי ענק מוצע להשכרה/מכירה במטרו פארק 456 פתח תקווה. מי יכנס אליו?

המתחם העסקי החדש של העיר כולל בתוכו, חוץ מ-40 אלף מ"ר של שטחי המשרדים, גם כ-4000 מ"ר של שטחי מסחר, חלקם אטרקטיביים מאוד, כמו זה שנמצא בחזית הפרויקט, על רח' משה דיין הסואן. מדובר על שטח שגודלו הכולל הוא כ-600 מ"ר והוא מוצע להשכרה, או מכירה, כיחידה אחת או שתיים. השטח יכול להתאים, בין היתר, למסעדה, בית קפה, סוכנות רכב או חנות.

המשך קריאה »
עתיד ביטוח משה שימשי תומר קיויתי

צפו: סוכנות הביטוח עתיד בטוח עברה למשרדים החדשים בב.ס.ר סיטי פתח תקווה (וידאו)

החברה ציינה אתמול עם סוכניה , עובדיה ונצגי חברות הביטוח ובתי השקעות את חג הפסח בהרמת כוסית במשרדי החברה המעוצבים בבניין C קומה 6 במתחם, לאחר שעברו אליהם מרחוב הסיבים. בחברה, שמ-2013 הולכת וגדלה, מחפשים תמיד סוכנים טאלנטים מהעיר ומחוצה לה, שרוצים לצמוח תחת חברת ביטוח מצליחה. תומר קיויתי, בעלים ומנכ"ל: "אנחנו שמחים על המעבר למשרדים החדשים. השקענו כאן המון

המשך קריאה »