צפו: פרויקט "פסגת מנחם רצון" 31 בשכונת מחנה יהודה יצא לדרך עם הריסת שני מבנים

מזרח פתח תקווה מתחדשת עם פרויקט התחדשות עירוני נוסף. במקום שני מבנים קטנים, ישנים ומוזנחים ברחוב השקט, צפוי לקום בעוד כשנתיים בניין מגורים מודרני בן 7 קומות עם 21 דירות, בעלי מפרט פרימיום חדשני. הגענו אתמול למקום, בדיוק כשעבודות ההריסה החלו במלוא המרץ ונפגשנו עם היזם איתי הלל, שהבטיח: "הבניין יאוכלס תוך 18 עד 24 חודשים". 

ההתחדשות העירונית בפתח תקווה ניכרת לאחרונה לא מעט בשכונות מזרח העיר, לרבות שכונת מחנה יהודה הותיקה, בה אפשר למצוא מבני מגורים גם בני יותר מ-60-70 שנים. לכן, לא מפתיע לגלות פרויקטים רבים, חלקם ממש בסמיכות אחד לשני, של הריסת מבנים ישנים ובניית חדשים, בדיוק כמו הפרויקט במנחם רצון 31, ביוזמת א. הלל ניהול פרויקטים, לה כבר יש מספר פרויקטים דומים ברחבי פתח תקווה.

צפו בהריסה במנחם רצון 31 פתח תקווה

כמו מספר חברות נדל"ן בוטיקיות בפתח תקווה, גם א.הלל היא חברה משפחתית המתמחה בתחום היזמות, הביצוע והניהול של פרויקטים בנדל"ן, בדגש על הקמת בנייני מגורים והתחדשות עירונית, תמ"א 38 לסוגיה ופינוי בינוי בעיר.

"בחרנו בלוקיישן הזה כי מדובר ברח' שקט, בשכונה ותיקה, שמפותחת מבחינת ההתחדשות העירונית", אמר לנו במקום איתי הלל, היזם. "אני מקווה שתוך 18 עד 24 חודשים הבניין יאוכלס". 
לדברי "ענר נדל"ן", החברה המשווקת את הפרויקט, נותרו דירות אחרונות למכירה, של 4 חדרים רגילים ו-4 חדרים מיני-פנטהאוז. לכל דירה יש ממ"ד, מחסן וחנייה צמודה והמחירים מתחילים ב-2.5 מיליון ש"ח.

יזם פרויקט מנחם רצון 31 פתח תקווה - איתי הלל
יזם פרויקט מנחם רצון 31 פתח תקווה - איתי הלל

עוד ב-נדלן

קבוצת חג'ג' תשקיע במיזם "היכל התרבות" פתח תקווה לאחר שנכנסה לשותפות "צים-בהרי"

פרויקט ההתחדשות העירוני הענק מקבל תפנית, עם מעורבותה של חברת הנדל"ן המוכרת, שתיכנס לשותפות בחברת "צים בהרי", שיזמה את הפרויקט, במקום "בהרי נדל"ן", שהסתכסכו משפטית עם "צים נדל"ן" של עדי צים. לפי הדיווח, הקבוצה, שבשליטת עידו וצחי חג'ג', תשקיע סכום כולל של כ-80 מיליון שקל בחברת צים בהרי, בתמורה להקצאת 30% ממניות החברה והשקעה ישירה במיזם במרכז העיר.

המשך קריאה »
סוף רוטשילד הריסה קטה גרופ

סוף רוטשילד פתח תקווה: אירוע של קטה גרופ הסתיים בהריסת 6 מבנים (וידאו)

עשרות רבות של אנשים הגיעו לאירוע הריסה נוצץ של חברת הנדל"ן הכי מוכרת בעיר. במסגרת הפרויקט, הורסים 6 בניינים ישנים ומוזנחים ברחוב רוטשילד 156 ו-158, אלונים 4 ו-6 ויהוד 4 ו-6 ומקימים במקומם 4 בנייני מגורים חדשים ומודרנים. באירוע נכחו אנשי החברה בראשות היזם גיל קטה, דוד חג'ג' ממנהלת כרמים להתחדשות עירונית ודיירים הגרים במבנים שנהרסו. צפי אכלוס: 2026.

המשך קריאה »
שחם 30 פתח תקווה

צפו: נכס מוכן להשכרה במתחם האוכל והבילויים שחם 30 פתח תקווה (וידאו)

לאחרונה התפנה שטח מסחרי אטרקטיבי של כ-117 מ"ר + כ-20 מ"ר רחבה חיצונית, שצפוי לאכלס עסק מתחום המזון במתחם ההומה והמוכר. קבוצת SHAHAV (שהב) יזמות נדל"ן, יזמית הפרויקט ובעלת שטחי המסחר, משווקת אותו במחירי השכרה אטרקטיביים, כך שמדובר בחלון הזדמנות קצר. במתחם כבר פועלים המותגים: ג'ירף, גולדה, קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר וטוסקה אירועים.

המשך קריאה »

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading