צפו: פרויקט "פסגת מנחם רצון" 31 בשכונת מחנה יהודה יצא לדרך עם הריסת שני מבנים

מזרח פתח תקווה מתחדשת עם פרויקט התחדשות עירוני נוסף. במקום שני מבנים קטנים, ישנים ומוזנחים ברחוב השקט, צפוי לקום בעוד כשנתיים בניין מגורים מודרני בן 7 קומות עם 21 דירות, בעלי מפרט פרימיום חדשני. הגענו אתמול למקום, בדיוק כשעבודות ההריסה החלו במלוא המרץ ונפגשנו עם היזם איתי הלל, שהבטיח: "הבניין יאוכלס תוך 18 עד 24 חודשים". 

ההתחדשות העירונית בפתח תקווה ניכרת לאחרונה לא מעט בשכונות מזרח העיר, לרבות שכונת מחנה יהודה הותיקה, בה אפשר למצוא מבני מגורים גם בני יותר מ-60-70 שנים. לכן, לא מפתיע לגלות פרויקטים רבים, חלקם ממש בסמיכות אחד לשני, של הריסת מבנים ישנים ובניית חדשים, בדיוק כמו הפרויקט במנחם רצון 31, ביוזמת א. הלל ניהול פרויקטים, לה כבר יש מספר פרויקטים דומים ברחבי פתח תקווה.

צפו בהריסה במנחם רצון 31 פתח תקווה

כמו מספר חברות נדל"ן בוטיקיות בפתח תקווה, גם א.הלל היא חברה משפחתית המתמחה בתחום היזמות, הביצוע והניהול של פרויקטים בנדל"ן, בדגש על הקמת בנייני מגורים והתחדשות עירונית, תמ"א 38 לסוגיה ופינוי בינוי בעיר.

"בחרנו בלוקיישן הזה כי מדובר ברח' שקט, בשכונה ותיקה, שמפותחת מבחינת ההתחדשות העירונית", אמר לנו במקום איתי הלל, היזם. "אני מקווה שתוך 18 עד 24 חודשים הבניין יאוכלס". 
לדברי "ענר נדל"ן", החברה המשווקת את הפרויקט, נותרו דירות אחרונות למכירה, של 4 חדרים רגילים ו-4 חדרים מיני-פנטהאוז. לכל דירה יש ממ"ד, מחסן וחנייה צמודה והמחירים מתחילים ב-2.5 מיליון ש"ח.

יזם פרויקט מנחם רצון 31 פתח תקווה - איתי הלל
יזם פרויקט מנחם רצון 31 פתח תקווה - איתי הלל

עוד ב-נדלן

פינוי תחנת דלק גיסין ילו פז פתח תקווה

האם במקום תחנת הדלק פז-ילו בנווה גן, יקום מבנה מגורים ענק עם 35 קומות?

לפי תכנית המתאר, שהוגשה בשבוע שעבר לבדיקה תכנונית בועדה המקומית והמחוזית, תחנת הדלק הותיקה, הנמצאת בלב השכונה, תפונה לטובת בניין מגורים, גני ילדים, משרדים ושטחי מסחר. חוץ מתחנת הדלק נמצאים במקום מספר רב של עסקים שונים, כמו חנות YELLOW, מכון לשטיפת מכוניות, חנות משקאות, אופניים ועוד. הסיבה? בעיקר כלכלית. "ממצים כך יותר טוב את השטח", אומר מנהל הפרויקט.

המשך קריאה »
מתחם בכור שטרית אחדות - לפני אחרי פתח תקווה

אחדות מתחדשת: מתחם שטרית פתח תקווה של א.ב. התחדשות עירונית מעלה הילוך

ראש העיר רמי גרינברג, פירסם היום כי הועדה המקומית אישרה לקידום את תכנית ההתחדשות בשכונה במזרח העיר, במתחם הממוקם בין הרחובות הנרייטה סולד מצפון ורחוב אסף שמחוני מדרום. לפי התכנית יהרסו 20 מבנים ותיקים במצב רעוע, ובמקומם יקומו 11 מבנים חדשים, עם מאות יחידות דיור חדשות – זאת, לצד שטחי מסחר בקומת הקרקע. יזמית הפרויקט, שייכת למשפחת דיין – מעשירי ישראל.

המשך קריאה »
עין גנים - פינוי-בינוי בסכנה?

פינוי בינוי במרכז ומזרח פתח תקווה בסכנה? מאות דיירים מעכבים חתימות לפרויקטים ענקיים

תנופת ההתחדשות העירונית עלולה לקבל מקל בגלגלים, עקב חשש שחלק מהקרקעות המיודעות למוגרים יופקעו לטובת בניית תחנות המטרו M2, שצפויה להתחיל בשנים הקרובות ולהסתיים בעוד כעשור, עולה מפנייה דחופה שהוגשה לאחרונה, על ידי עורכי הדין המייצגים את הדיירים, לרשות הממשלתית להתחדשות עירונית. לפי התכנון, חמישה מתחמים אמורים לקום, לפי תכנית המתאר של 2040.

המשך קריאה »
אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

קבוצת אב-גד החלה בשיווק דירות בפרויקט הבוטיק אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

חברת הנדל"ן, לה בעיקר פרויקטים מגורים בעיקר של התחדשות עירונית במרכז הארץ, מתחילה לשווק את הפרויקט המשמעותי שלה בעיר. מדובר על 36 יחידות דיור בשני בניינים מעוצבים ומודרנים, בני תשע קומות כל אחד בלב מרכז העיר השקט, סוף רחוב רוטשילד. מיכאל רצון, יו"ר החברה: "כמי שגדל בפתח תקווה, יהיה מרגש במיוחד לתת מפתחות לדירות חדשות בפרויקט הזה". כמה עולה דירה?

המשך קריאה »