נדב אורבך, ענבל מינקמן, חן זוהר (the nest), בן רובוביץ' (מקבוצת ה-vision technology של אינטל). צילום: יח"צ

אינטל פתח תקווה אירחה יזמים צעירים מהעיר: "המטרה – ליצור שיתופי פעולה ואקוסיסטם"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אינטל פתח תקווה אירחה את דה נסט (The Nest), הבית ליזמים צעירים, באירוע שמטרתו לייצר שיתוף פעולה עתידיים בתחום הטכנולוגיה. בין הדוברים באירוע היו חן זוהר, מייסד "The Nest", נדב אורבך, VP מנהל קבוצת Vision Technology ומנהל קמפוס פתח תקווה באינטל ישראל, נועם קייזר, Investment Director ICAP ב-Intel Capital וענבל מינקמן, Head of product of incubation.

בין הנושאים עליהם דיברו באירוע: פעילות הבית ליזמים צעירים, סקירת טכנולוגיית ראיית מחשב, הפעילות של קרן ההשקעות של אינטל ישראל ואינקובציה וחדשנות משבשת של אינטל.

נציגות דור העתיד של פתח תקווה השתתפו גם הן באירוע. עדן קיקנדזה ושלי בן ציון, תלמידות מקבוצת הרובוטיקה של ארגון First (עמותת חינוך ללימודי מדעים, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה בקרב ילדים ובני נוער) מבית הספר עמל ב' בעיר, הציגו את פועלן. מוקדם יותר החודש חגג דה נסט שבע להיווסדו, באירוע בו התארחו אנשי הייטק וכן תלמידי תיכון.

נועם קייזר - Investment Director ICAP ב-Intel Capital. צילום: יח"צ
נועם קייזר - Investment Director ICAP ב-Intel Capital. צילום: יח"צ

לאינטל ארבעה מרכזים בישראל. מלבד המרכז בפתח תקווה, לחברה מרכזים גם בחיפה (מרכז הפיתוח הראשי), בירושלים ובקריית גת. ממארגני האירוע באינטל ישראל נמסר: "המטרה שלנו היא ליצור כאן מרכז ארצי שמושך יזמים ויזמות מפתח תקווה, אקוסיסטם בו יזמים יכולים לפנות לאינטל עם הצעות לשיתופי פעולה והשקעות לטכנולוגיות עתידיות".

אינטל פתח תקווה על המפה

עוד ב-טכנולוגיה

תדיראן טקס ראש השנה 2023

צפו: תדיראן אירחה כ-200 איש לטקס הרמת כוסית ראש השנה במשרדים בפתח תקווה

החברה, שמשרדיה הראשיים ברח' רבניצקי בסגולה, קיבלה את פניהם של בכירים בעירייה, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, ראש מנהלת העסקים והייטק שלמה בנימין, מהנדס העיר, איציק אוז'לבו ועוד רבים מאנשי הקהילה העסקית בעיר. בטקס הרימו כוסית ונשאו דברים, ביניהם, המנכ"ל והבעלים משה ממרוד, שאמר: "פתח תקווה היא עיר הברכה שלנו. מאחל שנמשיך לצמוח כאן".

המשך קריאה »

סייברארק: בקרוב יוקם מרכז בפתח תקווה שייתן מענה למתקפות סייבר בבינה מלאכותית

CyberArk, חברת הסייבר הישראלית-בינלאומית, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה, מדווחת כי הצורך להקמת המיזם, אליו מגייסת החברה בימים אלה מדעני נתונים, נולד בעקבות כך ש-93% מאנשי אבטחת המערכות, צופים כי בשנה הקרובה יותקפו באמצעים של בינה מלאכותית. פרץ רגב, מנהל מוצר ראשי: "תחום ה-AI – יא שלב טבעי באסטרטגיית המוצרים שלנו".

המשך קריאה »
חברות מסחריות בקמפיין שלטי חוצות בשיתוף עם עיריית פתח תקווה

פנגו, תדיראן, גילת, הדיה, לקסוס ואליין – חברו לעיריית פ"ת בקמפיין שילוט מאסיבי

החברות הפתח תקוואיות, הקטר של העיר, שיתפו פעולה עם העירייה במהלך שנועד לחזק את המיתוג של שני הצדדים עם הסלוגן: "גם הם בחרו בפתח תקווה" – כשברקע תמונות צוות של אנשי החברות מחייכים. לכל חברה הקצו שלטים, שפוזרו בעיקר באזורי התעשייה ובאזורים המסחריים של העיר, על הדרכים הראשיות ובצמתים מרכזיים. בפ"ת 10,000 חברות עם מעל ל-200 אלף עובדים – והיד עוד נטויה

המשך קריאה »
הכר את העובד - פתח תקווה NEWS

חדש בפתח תקווה NEWS: "הכר את העובד" – צפו באנשי ההייטק והטכנולוגיה של העיר

על פי הערכות של מינהל העסקים וההייטק בעירייה, יש לא פחות מ-200 אלף אנשים שעובדים במשרדי העיר, מתוכם כ-50 אלף בתעשיית הטכנולוגיה וההייטק המפותחת של פתח תקווה. חלק גדול מהם גם גרים בעיר עם משפחותיהם וחיים בה. אבל מה? לא כולם מכירים אותם – ובטוח לא מכירים את כולם. בשביל זה אנחנו כאן – במדור חדש שיתנו לכם הצצה לעובדים מעניינים וגם למשרדים, הלא פחות מעניינים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading