עיריית פתח תקווה תקדם תוכנית "חינוך פיננסי" לימודית

עיריית פ"ת תקדם תוכנית "חינוך פיננסי" לימודית

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

במסגרת המדיניות החינוכית אותה מקדמת העירייה בשנים האחרונות, האגף לחינוך על יסודי יקדם בשנת הלימודים תשפ"ב תכנית עבור כיתות י', בנושא "החינוך הפיננסי".
במסגרת זו התלמידים ירכשו כלים מעשיים והיכרות עם מושגים ונושאים בתחום הכלכלי- תעסוקתי. 

בתי הספר בעיר יצטרפו לתוכנית "בתי ספר קהילתיים – מכינה לחיים" ובמסגרתה העירייה תתקצב תכנית עירונית ייחודית שגובשה במיוחד לתלמידי פתח תקווה.
התכנית לחינוך הפיננסי שגובשה, תקנה לבוגרי התיכונים מוכנות טובה יותר להשתלבות בעתיד ומוכנות טובה יותר לחיים העצמאיים.

כל בית ספר ידרש לבחור נושא נוסף מבין כלל הנושאים המוצעים בתכנית הבית ספרית, הכוללת: חינוך פיננסי, חינוך הרגשי וכמובן חינוך הערכי.

ראש העיר רמי גרינברג הגיב ואמר:"בשנים האחרונות אנחנו מקדמים בתיכונים מגוון תכניות טכנולוגיות, פיננסיות ועוד. מטרת התכנית המדוברת היא לצייד את בוגרי התיכונים בארגז כלים שמאפשר להם להתמודד באופן מושכל עם משימות החיים תוך הקניית ידע, כישורים וערכים לטובת השתלבות מיטבית בעתיד ומיצוי משמעותי בחינוך לאזרחות פעילה. נמשיך לענות על הצרכים החינוכיים השונים ונעשה כל שניתן כדי שבוגרנו יקבלו סל כלים מיטבי לקראת המשך חייהם בתחום התעסוקה והפיננסים".

עוד בפתח תקווה

הקניון הגדול בפתח תקווה

יאללה לעבודה: יריד תעסוקה לצעירים ונוער יתקיים בקניון הגדול בפתח תקווה ב-26 לחודש

בעוד כחודש ייצאו אלפים מתלמידי העיר לחופש הגודל ועסקים רבים בפתח תקווה מקווים שאולי זה מה שיוציא אותם מהמצוקה אליה נקלעו: חוסר יכולת לתפעל את העסק, הנובע ממחסור בעובדים. בדיוק לשם כך, חברה העירייה, יחד עם הנהלת הקניון, ליוזמה חברתית בדמות יריד תעסוקה, יחיד מסוגו שייפתח במטרה לחבר את העסקים לצעירים המחפשים עבודה.

המשך קריאה »
כנס חדשנות ועסקים פתח תקווה 2022

צפו: כנס העסקים פתח תקווה 2022 – בונים על הרכבת הקלה ובטוחים שהבועה לא תתפוצץ

התנופה העסקית של העיר קיבלה היום ביטוי בדמות אירוע רב משתתפים, אותו ארגנה העירייה, בשיתוף החברה לפיתוח פתח תקווה על המרפסת של מגדל גלובל טאוורס. באירוע השתתפו ראש העיר, רמי גרינברג ושרת המדע אורית פרקש הכהן, לצד עשרות רבות של יזמים, אנשי עסקים, בעלי עסקים ובכירי המשק, שנוטלים חלק בפעילות העסקית של עיר המושבות.

המשך קריאה »
פארק הדר המושבות באם המושבות

בקרוב יחלו העבודות להקמת פארק "הדר המושבות" בשכונת אם המושבות החדשה

העירייה פרסמה היום שורה של פרויקטים חדשים, שנועדו לשפר פארקים ושטחים ציבוריים ירוקים בפתח תקווה וביניהם פארק ענק בשטח של 13 אלף מ"ר התחום בין הרחובות משה סנה, משה פלד ואריה בראון. פארקים נוספים הנמצאים בתהליכי תכנון ושדרוג: פארק יד לבנים, גינה לימודית ברח' ברנט, גן יסוד המעלה, גן מוריה ברינג וגן החייל ברחוב לוין.

המשך קריאה »
אוהדי הפועל פתח תקווה

משחק העלייה? הפועל פתח תקווה מקווים למלא אצטדיון ובונים על הכנסה של מעל 300 אלף ש"ח

תכונת שיא בקרב האוהדים הכחולים, לקראת המשחק החשוב ביותר של הקבוצה בשבע השנים האחרונות, כשתארח ביום ראשון (20:30) באצטדיון המושבה את מ.כ. כפר קאסם, שמתמודדת איתה בקרב ראש בראש על העלייה לליגת העל. בשלב הראשון, הנהלת הקבוצה הקצתה לאוהדי הקבוצה במכירה מוקדמת 4500 כרטיסים (בנוסף ל-1000 מנויים), שצפויים למלא את היציע המערבי.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל