בית מישורים פתח תקווה

בית מישורים פתח תקווה ברחוב שנקר 26 נמכר לערוץ ההידברות ב-22 מיליון ש"ח

העמותה, המפעילה תחנת טלוויזיה (אפיק 97), רדיו ואתר אינטרנט למגזר הדתי-חרדי, תבצע את העסקה הנדל"נית, לאחר שבמשך שנים רבות שכרה את המבנה הותיק בקריית אריה. עד מועד השלמת העסקה, העמותה תקבל הנחה של 10% בדמי השכירות, והחל ממועד ההשלמה, היא תחדל לשלם. מחיר המכירה מגלם רווח של 100%, ביחס לעלות המבנה, שנרכש חברת מישורים. לפני 14 שנים.

חברת מישורים, הנמצאת בבעלות איש העסקים הקנדי אלכס שניידר (בעלי מכבי ת"א לשעבר), מסרה כי מכרה את בית מישורים בתמורה ל-22 מיליון שקל. המגרש, עליו בנוי המבנה, משתרע על שטח של 1,063 מ"ר, עליהם בנוי בניין משרדים הכולל חמש קומות (וקומת מרתף) ומקומות חניה, בשטח בנוי כולל של כ-2,285 מ"ר. דמי השכירות השנתיים למבנה עומדים כיום על 1.37 מיליון שקל, כולל קומת המרתף. 

חברת מישורים רכשה את המבנה כבר בשנת 2009 תמורת 10.2 מיליון שקל, והוא מופיע בדו"חותיה הכספיים לפי שווי של כ-17.3 מיליון שקל, כך שמחיר המכירה גבוה בכ-29% מההערכות. השלמת העסקה מול הידברות, צפויה להתרחש במהלך הרבעון הראשון לשנת 2023. לפי הדיווח, מישורים תמכור להידברות גם את הזכויות במערכת הסולארית, המותקנת על הבניין בתמורה ל-350 אלף שקל נוספים. 

לפי מישורים השקעות נדל"ן, המנוהלת ע"י אלון וקסמן ונסחרת בבורסה בתל אביב, מחיר העסקה גבוה ב-29% ממחירו בספרים עם תמורה המשקפת תשואה שנתית של 6.2%. וסף יש על המגרש שטח לשיווק, שבו לא תשתמש העמותה, בהיקף של כמעט 2 דונמים, ובתוספת של 27 חניות.

הידברות היא עמותה חרדית ישראלית שהוקמה בשנת 2002 ומטרתה, על פי פרסומיה, "לעסוק בהסברה יהודית ובקירוב, ומתוך כך, לספק גם עולמות עשירים בתוכן יהודי מחזק". יו"ר הארגון הוא הרב זמיר כהן.

בית מישורים על המפה

עוד ב-נדלן

קבוצת חג'ג' תשקיע במיזם "היכל התרבות" פתח תקווה לאחר שנכנסה לשותפות "צים-בהרי"

פרויקט ההתחדשות העירוני הענק מקבל תפנית, עם מעורבותה של חברת הנדל"ן המוכרת, שתיכנס לשותפות בחברת "צים בהרי", שיזמה את הפרויקט, במקום "בהרי נדל"ן", שהסתכסכו משפטית עם "צים נדל"ן" של עדי צים. לפי הדיווח, הקבוצה, שבשליטת עידו וצחי חג'ג', תשקיע סכום כולל של כ-80 מיליון שקל בחברת צים בהרי, בתמורה להקצאת 30% ממניות החברה והשקעה ישירה במיזם במרכז העיר.

המשך קריאה »
סוף רוטשילד הריסה קטה גרופ

סוף רוטשילד פתח תקווה: אירוע של קטה גרופ הסתיים בהריסת 6 מבנים (וידאו)

עשרות רבות של אנשים הגיעו לאירוע הריסה נוצץ של חברת הנדל"ן הכי מוכרת בעיר. במסגרת הפרויקט, הורסים 6 בניינים ישנים ומוזנחים ברחוב רוטשילד 156 ו-158, אלונים 4 ו-6 ויהוד 4 ו-6 ומקימים במקומם 4 בנייני מגורים חדשים ומודרנים. באירוע נכחו אנשי החברה בראשות היזם גיל קטה, דוד חג'ג' ממנהלת כרמים להתחדשות עירונית ודיירים הגרים במבנים שנהרסו. צפי אכלוס: 2026.

המשך קריאה »
שחם 30 פתח תקווה

צפו: נכס מוכן להשכרה במתחם האוכל והבילויים שחם 30 פתח תקווה (וידאו)

לאחרונה התפנה שטח מסחרי אטרקטיבי של כ-117 מ"ר + כ-20 מ"ר רחבה חיצונית, שצפוי לאכלס עסק מתחום המזון במתחם ההומה והמוכר. קבוצת SHAHAV (שהב) יזמות נדל"ן, יזמית הפרויקט ובעלת שטחי המסחר, משווקת אותו במחירי השכרה אטרקטיביים, כך שמדובר בחלון הזדמנות קצר. במתחם כבר פועלים המותגים: ג'ירף, גולדה, קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר וטוסקה אירועים.

המשך קריאה »

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading