גליה לביא - מקבלת פרס מצטיינת חברת חדשות ערוץ 13

גלית מפתח תקווה מתמודדת עם ניוון שרירים ומצטיינת חברת חדשות 13

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הבוקר (שישי), בטקס מרגש ומיוחד במסגרת אירוע סיכום השנה של חברת חדשות 13 וציון 20 שנה לחברה בנמל תל אביב, נבחרה למצטיינת עובדת ארכיון החדשות, גלית לביא, לצד תשעה מצטיינים נוספים מהמחלקות השונות בחברה.

גלית לביא (43) מפתח תקווה, המתמודדת עם ניוון שרירים, עובדת במסירות ובאחריות במחלקת הארכיון בחדשות 13 כבר מעל 13 שנה. בנוסף לתפקידה בחדשות 13, גלית אף מכהנת כחצי שנה בוועד המנהל של עמותת "בית הגלגלים", עמותה המסייעת ומהווה בית שני למאות בני נוער ובוגרים עם מוגבלות פיזית.

גלית לביא מקבלת את הפרס

בבית הגלגלים התחילה כחניכה, המשיכה כמדריכה, ולפני 4 שנים החלה להדריך בסדנת "החוויה המתגלגלת". גלית היא גם בוגרת רשת לינק20, תנועה הפועלת לקידום זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות בחברה. מעמותת בית הגלגלים נמסר לאחר ההודעה על בחירתה למצטיינת:* "הצטיינותה של גלית, לאחר צאתה לתעסוקה והשתלבותה בחדשות 13 מהווה בשורה עצומה לאנשים עם מוגבלויות."

עוד ב-מהנעשה בעיר

אפליקציית בונד

בונד. אפליקציית בונד: העירייה בוחנת שימוש באפליקציה שתגביר את בטחון התושבים

נלחצים לפני שאתם מגיעים לסמטה חשוכה בפתח תקווה? בקרוב אולי תוכל להירגע, באמצעות יישומון סלולרי ,שיאפשר לצפות במשתמש תוך צילום בווידאו, לשוחח בזמן אמת עם איש ביטחון – ואף להקפיץ אותו בזמן מצוקה. האפליקציה, המבוססת AI (בינה מלאכותית), כבר נמצאת בשימוש בארה"ב ושירותיה מאפשרים אבטחה על המשתמשים בתחומים שונים.

המשך קריאה »
הצלת יער סירקין פתח תקווה

מאות תושבים, כולל מתמודדים למועצת העיר, השתתפו באירוע להצלת יער סירקין

מארגני האירוע, בתמיכת "קרן של"י" וארגון "חיים בסביבה", יצרו הפנינג חווייתי להורים וילדים, שכלל סדנאות אומנות בהדרכת אומנים. המטרה העיקרית הייתה לגייס עוד חתימות על העצומה, שקוראת לשמור על למעלה מ-6000 עצים, שצפויים להיכרת, כאשר יחלו לבנות את שכונת סירקין החדשה. אורי אהד, ענת זנזורי, סרחיו גולצמן ומשה משה – נכחו באירוע והפגינו תמיכה.

המשך קריאה »
שוק ארבעת המינים פתח תקווה

איפה ייפתחו את שוק ארבעת המינים בפתח תקווה תשפ"ד? כל המקומות, כל התאריכים

הדוכנים לממכר האתרוג, הלולב, ההדס והערבה, לקראת חג סוכות המתקרב, ייפתחו בחמישה מועדים שונים ממוצאי יום כיפור עד ערב החג, ברחבות בתי הכנסת במרכז פתח תקווה, אבל גם בשכונות הדר גנים/עמישב, גני הדר, כפר גנים ב', רמת ורבר ושעריה. "החלטנו גם השנה להקים דוכנים ברחבי העיר בסמוך לבתי כנסת, כוללים ומתנ"סים- ובכך לייעל את רכישת ארבעת המינים הן לטובת התושבים", מסר גרינברג.

המשך קריאה »
לוגו עיריית פתח תקווה

לוגו חדש לעיריית פתח תקווה: ממושבה למטרופולין של 300 אלף תושבים

העירייה דיווחה כי הלוגו הישן הוותיק עם שלושת העיגולים בצבעי חום, כתום וירוק, שסימלו את האדמה, התפוזים והצמיחה – שאפיינה את העיר בשנותיה המוקדמות – יחליף לוגו מודרני, שישדר חדשנות של עיר עם
מערכת תחבורה מתקדמת ואזורי מסחר, תעשייה והייטק מהגדולים בארץ. ראש העיר, גרינברג: "הלוגו מבטא את התפתחות העיר המואצת והתחושה שיש צורך לחזק את תחושת הלכידות של התושבים".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading