גליה לביא - מקבלת פרס מצטיינת חברת חדשות ערוץ 13

גלית מפתח תקווה מתמודדת עם ניוון שרירים ומצטיינת חברת חדשות 13

הבוקר (שישי), בטקס מרגש ומיוחד במסגרת אירוע סיכום השנה של חברת חדשות 13 וציון 20 שנה לחברה בנמל תל אביב, נבחרה למצטיינת עובדת ארכיון החדשות, גלית לביא, לצד תשעה מצטיינים נוספים מהמחלקות השונות בחברה.

גלית לביא (43) מפתח תקווה, המתמודדת עם ניוון שרירים, עובדת במסירות ובאחריות במחלקת הארכיון בחדשות 13 כבר מעל 13 שנה. בנוסף לתפקידה בחדשות 13, גלית אף מכהנת כחצי שנה בוועד המנהל של עמותת "בית הגלגלים", עמותה המסייעת ומהווה בית שני למאות בני נוער ובוגרים עם מוגבלות פיזית.

גלית לביא מקבלת את הפרס

בבית הגלגלים התחילה כחניכה, המשיכה כמדריכה, ולפני 4 שנים החלה להדריך בסדנת "החוויה המתגלגלת". גלית היא גם בוגרת רשת לינק20, תנועה הפועלת לקידום זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות בחברה. מעמותת בית הגלגלים נמסר לאחר ההודעה על בחירתה למצטיינת:* "הצטיינותה של גלית, לאחר צאתה לתעסוקה והשתלבותה בחדשות 13 מהווה בשורה עצומה לאנשים עם מוגבלויות."

עוד ב-מהנעשה בעיר

תקציב עיריית פתח תקווה

יש תקציב: עיריית פתח תקווה מדווחת כי התקציב ל-2024 הוא 2.5 מיליארד ש"ח

מספר ימים לאחר שיצאה בהודעה על קידום תכנית גרנדיוזית לקידום העיר ב-3.5 מיליארד ש"ח, העירייה מודיעה על תקציב שנתי הגדול ב-131 מיליון משנת 2023. לדבריה, העניין התאפשר, נוכח תהליכי התייעלות משמעותיים בעירייה. "אנחנו מגדילים את ההשקעה בתושבים – זאת ללא העלאת תשלום הארנונה", מסרו. תקציב החינוך לשנת 2024 יעמוד על למעלה ממיליארד ש"ח – עלייה של 100 מיליון משנה שעברה.

המשך קריאה »
פתח תקווה נוף נווה גן פארק גדול קניון

עיריית פתח תקווה מדווחת: נקדם את העיר בפרויקטים בהשקעה של 3.5 מיליארד ש"ח

שלושה חודשים אחרי הבחירות, שהעניקו לראש העיר רמי גרינברג עוד חמש שנים, הוא מכריז על תכנית פיתוח ענקית, שצפויה, אם הכל יילך כמתוכנן, להצעיד את העיר שלנו עוד יותר קדימה. התכנית מבוססת על תקציב בלתי שוטף, זאת בנוסף לתקציב העירייה השוטף ל-2024, שיעמוד על יותר מ-2.5 מיליארד ש"ח – עלייה של כ-130 מיליון ₪ בהשקעות לתושב לעומת 2023.

המשך קריאה »
על האש פתח תקווה

הכינו את הבשר: איפה אפשר לעשות מנגל בפתח תקווה ביום העצמאות?

קראת יום העצמאות, שיתקיים בעוד יומיים, הכנו לכם טבלה עם רשימת 30 המקומות בהם ניתן לעשות "על האש" בעיר. את הרשימה פרסמה העירייה. ניתן למיין את הטבלה לפי שכונות. חשוב לציין כי חל איסור לעשות מנגלים בפארק הגדול (פארק אוחיון). מי שמחפש לעשות על האש בפארק גדול – יוכל לעשות זאת בפארק יד לבנים. בנוסף, העירייה פרסמה מספר הוראות וכללים שיש להקפיד עליהם:

המשך קריאה »
יום הזיכרון יום השואה פתח תקווה

לקראת הימים העצובים: מה הלו"ז של אירועי יום השואה ויום הזיכרון בפתח תקווה?

לאחר שהודיעה כבר לפני מספר שבועות על ביטול מסיבת יום העצמאות המסורתית הגדולה בפארק הגדול, עיריית פתח תקווה פרסמה היום את לוח הזמנים המעודכן לימי האבל, שהשנה צפויים להיות קשים מהרגיל, בעקבות המלחמה שעדיין מדממת. יום ראשון (5.5) ב-20:00, יתקיים טקס יום השואה המרכזי בהיכל התרבות וביום ראשון שאחריו (12.5) ייערך טקס יום הזיכרון המרכזי ביד לבנים. בנוסף לכך יערכו עוד עשרות אירועים ברחבי העיר.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading