פורים בפתח תקווה

צפו: איפה הכי כדאי לקנות תחפושת לפורים? ביקרנו ב-4 חנויות גדולות בפתח תקווה

נותרו רק שמונה ימים לחג ומי שעוד לא התארגן על תחפושת, כדאי שיתחיל להזדרז. בחנויות מדווחים על תכונה ערה במיוחד השנה, כי למי שלא זוכר, בפורים 20,21 וגם 22, החגיגות היו בצל הקורונה, כשהמסכות שחבשנו לא היו פורימיות. את הביקור ביצענו בחנויות חדשות, שעבור כולן זהו פורים ראשון: הסטוק, פאן סיטי ועידן 2000 בעמי ב.ס.ר סיטי וכפר השעשועים בפינסקר-גיסין. המחירים והפרטים בפנים.

אם יש משהו שיכול לתסכל בחג פורים, זה כאב הראש הקבוע – איזו תחפושת לקנות הפעם? ההחלטה הצרכנית הזאת טומנת בחובה שיקולים רבים: מה הטרנד, מה המחיר, למה החברים מתחפשים, למה התחפשנו בפורים הקודם והכי חשוב – כמה זה עולה. מה שאולי יכול להקל על ההחלטה, זה ללכת לחנות גדולה עם מגוון רחב של מוצרים ומחירים.

צפו: ביקור פורים ב"הסטוק", "פאן סיטי", "עידן 2000" ו"כפר השעשועים"

ברוח התקופה: שוטרים וחיילים ב"כפר השעשועים דרום"

זה המכנה המשותף של החנויות בהן ביקרנו: "הסטוק", "עידן 2000" ו-"פאן סיטי" – שכולן נפתחו בשנה האחרונה במתחם עמי ב.ס.ר סיטי וחנות "כפר השעשועים דרום", שנפתחה לפני כשלושה חודשים בשכונת אם המושבות-קרול (פינת גיסין-פינסקר). בעוד שבעידן 2000 ובכפר השעשועים, אפשר למצוא תחפושות שלמות (קומפלט), ב"סטוק" וב"פאן סיטי", הדגש הוא יותר על אביזרים, שבאמצעותם אפשר להרכיב תחפושת בהתאמה אישית.

מהבדיקה עולה שבפתח תקווה לא צריכים לקרוע את הכיס כדי להתארגן על תחפושת יפה, בטח אם מסתפקים באביזרים. נכון שתחפושות הקומפלט יכולות להיות יקרות, בטח אם הן ממותגות (כמו של "שושי זוהר ב-219.9 ש"ח) ובטח אם מוסיפים להם גם אביזרים ותוספות, אבל אפשר לעמוד כמו שצריך בסטנדרט של המסיבות, מבלי שנצטרך להשקיע יותר מ-50 ש"ח בתחפושת.

"גיבורי העל והנסיכות שולטים השנה בשוק התחפושות", מציין ישראל הורביץ, בעלים של "כפר השעשועים דרום", שפתחה לאחרונה סניף בפינסקר פינת גיסין. "ברוח התקופה, אנחנו רואים הרבה מכירות של תחפושות שוטרים וסוגים שונים של חיילים". מחירי תחפושות הקומפלט בכפר השעשועים נעים בין 50 ל-100 ש"ח.

איירון מן בכפר השעשועים

תחפושת ב-29.9 ש"ח בעידן 2000

מחירים דומים ומבחר דומה, אם כי מגוון וגדול יותר, אפשר למצוא בחנות הענקית של "עידן 2000" בעמי ב.ס.ר סיטי, שם משכה את תשומת ליבנו תחפושת אסטרונאוט למבוגרים ב-79.9 בלבד. "התחפושות שלנו מיובאות בלעדית ולכן לא ניתן למצוא אותן בחנויות אחרות", מציינת מורן דוקרקר, מנהלת החנות. "עשינו ייבוא של תחפושות ג'נריות כדוגמת שוטר, חייל, נינג'ה והן תחפושות ממותגות מבוקשות כמו הארי פוטר, בטמן, ברבי, וונדרוומן". 

דוקרקר מוסיפה כי גודלה של עידן 2000 מאפשר לה כח קניה גדול, מה שמסייע להוזיל עלויות. "הצלחנו להרחיב את המגוון של התחפושות המבוקשות בטווח מחירים רחב החל מ 39.90 שקלים ואפילו ב-29.9, אם מדובר בתחפושות מהשנה שעברה. ההבדל הוא בסוג המותג, איכות ורמת האבזור. בסופו של דבר כל המהלכים הללו באים לידי ביטוי בחיסכון במחירי התחפושות גם לילדים וגם למבוגרים ללא התפשרות על איכות ועמידה בתקנים".

מורן דוקרקר - עידן 2000 פתח תקווה
מורן דוקרקר, מנהלת חנות עידן 2000 פתח תקווה: "לא מתפשרים על איכות, למרות המחירים הזולים"

"הסטוק" חזקים באביזרים ו"פאן סיטי" במשלוחי מנות

בעמי ב.ס.ר סיטי גם ביקרנו בשתי חנויות נוספות – על טהרת הסטוק. שם מצאנו בעיקר אביזרים, אבל גם תחפושות קומפלט. המחירים אטרקטיביים והמבחר גדול. ב"הסטוק" הענקית, הלכו על פורים בגדול והביאו לחנות במיוחד עשרות רבות של אביזרי תחפושת, כמו מסכות, פאות, כובעים, חצאיות ועוד. "אצלנו לא צריך לקחת הלוואה כדי להתארגן על תחפושת פורים", מתגאה דודו שליקר, סמנכ"ל המכירות של הרשת, אותו פגשנו בסניף.

"הסטוק תמיד חרתה על דגלה את נושא המחירים – והדבר מקבל ביטוי בפורים השנה", הוא מוסיף. "קהל הלקוחות שמגיע לחנות, גם אם הוא לא חושב על פורים, יודע שכדאי לו להתארגן על תחפושת אצלנו. כי כאן יש הכי הרבה מבחר – והכי זול".

פאן סיטי - אביזרים ומשלוחי מנות
פאן סיטי - אביזרים ומשלוחי מנות

בפאן סיטי, גם כן בעמי סיטי, אפשר למצוא מוצרים די דומים ל"הסטוק", אבל שם יש את הטוויסט של משלוחי מנות מוכנות. "מי שבא אלינו יודע שהוא יכול גם למצוא את התחפושת, אבל גם להתארגן על ממתקים ומשלוחי מנות מוכנים וארוזים להגשה – במבצעים שווים. לא סתם מכל פתח תקווה והסביבה מגיעים אלינו", אומר שלומי אלבז, מנהל החנות.

תחפושת אסטרונאוט למבוגרים ב-79.9 (בעידן 2000 פתח תקווה)
תחפושת אסטרונאוט למבוגרים ב-79.9 ש"ח (בעידן 2000 פתח תקווה)

עוד ב-חנויות

בהשקעה של כמיליון ש"ח: חברת מוצרי החשמל Beko (בקו) נכנסת לפתח תקווה עם משרד ואולם תצוגה

החברה הטורקית הבינלאומית עברה לאחרונה לעיר, למגדל "גלובס טאוורס" על ציר ז'בוטינסקי-רבין ושכרה שטח ענק של 500 מ"ר בקומה 13 של הבניין המודרני – זאת כחלק ממהלך אסטרטגי למעבר למערך שיווק והפצה בצורה עצמאית. במשרדים הראשיים יעבדו חברי ההנהלה ואולם התצוגה ישמש את החברה לטובת פעילות B2B בלבד, כחלק משיתוף הפעולה שלה עם רשתות החשמל וחנויות החשמל הפרטיות בישראל.

המשך קריאה »
סופרטל פתח תקווה גיסין כשר

סופרטל מחדשת את קצביות הרשת בפתח תקווה עם מותגי פרימיום בכשרות מהודרת

אם אתם תושבי העיר שומרי כשרות (ויש הרבה כאלה) והיססתם לפני שביצעתם רכישה בקצביות של סופרטל – אתם יכולים מעכשיו להיות רגועים יותר. מהיום, הרשת הודיעה כי היא הולכת על הכי כשר שיש: מוצרי העופות מבית "עוף ירושלים" יוכשרו בכשרות "מחפוד" ואילו מוצרי הבשר של המותגים "מילו עוף" ו-"נטו" – יוכשרו בכשרויות מהודרות. מנכ"ל סופרטל, בני חדד: "אנו קשובים ללקוחותינו וביצענו שינויים עמוקים"

המשך קריאה »
רויאל טובקו פתח תקווה עמי ב.ס.ר סיטי

רויאל טובקו מתחזקת בפתח תקווה: פתחה סניף בחיים עוזר. עמי ב.ס.ר סיטי בדרך

רק לפני כשבועיים רשת מוצרי העישון פתחה את הסניף הראשון שלה במרכז העיר, חיים עוזר 23, וכבר התבשרנו שבעוד מספר שבועות, צפויה להיפתח חנות נוספת ברח' תוצרת הארץ 3 – וכבר נתלה במקום שלט מאיר עיניים, שמבשר על הפתיחה הקרובה. ברשת מבטיחים: "מי שיגיע לחנויות יימצא מגוון ענק לכל מוצרי העישון, כולל מוצרים בלעדיים, שתמצאו רק אצלנו".

המשך קריאה »

פרסום ראשון: רשת משק בשר פותחת סניף במתחם גיסין אם המושבות פתח תקווה

לאחר סניף מצליח ברחובות, מותג הבשר האיכותי מגיע גם לעיר שלנו במטרה לספק את תאבונם של התושבים חובבי על האש ואניני הטעם, שמחפשים קודם כל איכות ושירות. זהו גם הערך המוסף שהם מצפים לספק ובכך להתחרות בעליונות מול חנויות בשר אחרות ובטח על הקצביות שבסופרים. ליאם לוזון, בעלת הסניף: "מצפים לפתוח לפני יום העצמאות. הבשר יהיה כשר".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading