לירון גולדנברג - מנכ"ל החברה לפיתוח פתח תקווה

עו"ד לירון גולדנברג סיים את תפקידו כמנכ"ל החברה לפיתוח פתח תקווה לאחר 3 וחצי שנים

אחד מתפקידי המפתח להתפתחות של העיר מחפש איוש מחדש, לאחר עזיבתו של גולדנברג, שמונה לתפקיד המשנה למנכ"ל המרכז הרפואי רבין (שכולל את בתי החולים בילינסון והשרון), מקבוצת כללית. בשנים האחרונות, החברה בשיתוף עיריית פתח תקווה, יזמה, קידמה ומנהלת מספר פרויקטים משמעותיים ביותר לרווחת התושבים. גולדנברג: "מודה מקרב לב לרמי גרינברג, ראש העיר, על ההזדמנות שהעניק לי".

החברה לפיתוח פתח תקווה הינה הזרוע הביצועית והיזמית של עיריית פתח תקווה למטרות ייזום, תכנון, ניהול וביצוע פרויקטים עירוניים, הנדסיים וכלכליים. החברה מנהלת פעילות בתחומי הבינוי, התשתיות, הפיתוח, התפעול, האנרגיה, המסחר והנדל"ן בהיקפים של מאות מיליוני שקלים בשנה. בשלוש השנים האחרונות, למרות תקופת קורונה, הוא הצליח להוביל את החברה לתחומים יזמיים חדשים, לגידול משמעותי ביותר בהיקפי פעילותה.

לירון גולדנברג, מנכ"ל החברה לפיתוח פתח תקווה
לירון גולדנברג, מנכ"ל החברה לפיתוח פתח תקווה באצטדיון "שלמה ביטוח" - אחד מהפרויקטים המרכזיים שלה

לתפקיד המחליף, שמכרז עליו ייצא ברוב, יהיה אתגר לא קטן להיכנס לנעליו. בשנים האחרונות, החברה בשיתוף העירייה, יזמה, קידמה ומנהלת מספר פרויקטים משמעותיים ביותר לרווחת תושבי העיר, ביניהם, מודל יזמות נדל"ן חדשני של הקמת מרכזים מסחריים-קהילתיים משולבים, מיתוג אצטדיון שלמה ביטוח והפיכתו למרכז פנאי, בילוי ותרבות שוקק חיים, חתימת הסכם וקבלת תקציב להקמת מתחם תחבורתי בהיקף 450 מיליון ₪.

במתחם האצטדיון גם הוקם מרכז חדשנות עולמי לפיתוח טכנולוגיות ספורט, הפיכת האצטדיון לראשון בעולם בעל רשת פרטית 5G, ביצוע פרויקטי יזמות ופיתוח עסקי, קידום התייעלות אנרגטית, קידום והובלת פתרונות בתחום התחבורה והחנייה החכמה והירוקה וביצוע מאות פרויקטי בנייה ציבורית, פיתוח ותשתיות ברחבי העיר.

פתח תקווה NEWS - בילינסון
מרכז הלב בלב של פתח תקווה. יקודם?

כעת, גולדנברג עובר לתפקיד משנה למנכ"ל המרכז הרפואי רבין (בתי החולים בילינסון והשרון), מקבוצת כללית, שכמובן לפעילות המרכז יש הפשעה רבה על החיים בפתח תקווה, במישור הבריאותי וגם העסקי. במסגרת תפקידו החדש הוא יהיה אחראי על תהליכי בינוי בהיקף של מאות מיליוני ש"ח בשנה, ניהול הפעילות התשתיתית, הלוגיסטית, התפעולית והמינהלית בשני בתי החולים, קידום ואחריות על תהליכי פיתוח ופרויקטים וניהול ישיר ועקיף של 1,200 עובדים ומנהלים. אחד מהאתגרים הגדולים יהיה פיתוח פרויקט "מרכז הלב", שתקוע מספר שנים טובות.

"אני מודה מקרב לב לרמי גרינברג, ראש העיר, על ההזדמנות שהעניק לי להיות חלק בהובלת, פיתוח וקידום העיר, שאני כל כך אוהב", מסר גולדנברג. "תודתי לחברי דירקטוריון החברה על הגיבוי והתמיכה, למנהלי ועובדי העירייה על שיתוף הפעולה ועיקר תודותיי שלוחות למנהלי ועובדי החברה המסורים שעבודתם המצוינת והמאומצת אפשרה לנו ליזום, לתכנן, לקדם, לבצע ולשרת נאמנה את תושבי העיר במגוון עצום של תחומים, לשפר את איכות חייהם ולהזניק את העיר ואת החברה קדימה".

צפו: כתבה על המתחם העסקי באצטדיון "שלמה ביטוח"

עוד ב-מהנעשה בעיר

תסביר לנו: יוסף חדאד מגיע לפתח תקווה להרצאה בעופר הקניון הגדול ב-21.7

בעוד שבוע, ביום ראשון הבא (19:00), יגיע למתחם הקולנוע הוט סינמה שבקניון, הערבי-ישראלי, שהפך המסביר ללאומי, שכל אחד מאיתנו אוהב לשמוע, לערב אישי תחת הכותרת: "גאה להיות ערבי וגאה להיות ישראלי". חדאד יספר על חוויותיו האישיות – מהילדות בנצרת ועד הבחירה להתנדב לשרות בצה"ל, הפציעה הקשה במלחמת לבנון השניה ועוד היום, איך הגיע להיות הפנים של ההסברה הישראלית בעולם.

המשך קריאה »
צדוק בן משה חוגג 60 עם משפחתו

כ-100 מוזמנים הגיעו לקאסה 61 פ"ת לחגוג 60 לסגן ראש העיר צדוק בן משה (וידאו)

אחד מהתושבים הצבעוניים והמוכרים ביותר בעיר, חגג הערב שישה עשורים במסיבת הפתעה, שארגנו לו חבריו התושבים יפית חיים לוי, מטי חי ושרון אלדד. למרות ההכנות הרבות שנדרשו לאירוע המושקע, בן משה נראה די מופתע בכניסה לאולם, אבל לא לקח לו יותר מכמה שניות להבין מה קורה – ומיד היא זרם עם החגיגה. מי שלא הגיע, היה ראש העיר רמי גרינברג, ששהה מחוץ לעיר ושלח את ברכתו.

המשך קריאה »
רמי גרינברג ואביב כוכבי מרכז מורשת צה"ל פתח תקווה

אביב כוכבי ורמי גרינברג הניחו אבן פינה למיזם מערכות ישראל בפתח תקווה ליד הפארק הגדול

הרמטכ"ל לשעבר וראש העיר השתתפו בטקס שהתקיים ביום שישי האחרון ברח' בזל, היכן שנמצאת כיום חניית הכורכר, שזה המקום בו צפוי לקום מוזיאון/מרכז לימוד למורשת הצה"לית. בטקס החגיגי גם השתתפו יו"ר ארגון יד לבנים אלי בן שם, סמנכ"ל וראש אגף משפחות הנצחה ומורשת, אריה מועלם, משפחות שכולות ואורחים רבים. במוזיאון צפויים להיות סימולטרים מתקדמים, שידמו ישיבה במטוס קרב.

המשך קריאה »
אגמון פתח תקווה

עיריית פתח תקווה: פועלים לקידום אגמון טבעי בסמוך לבריכת החורף

עוד שלב בהתפתחות פארק הירקון פתח תקווה יוצא לדרך, לאחר שהעירייה דיווחה אתמול כי היא עובדת על תכנון להרחבת בריכת החורף בצפון העיר, כחלק מפיתוח הפארק המטרופוליני בירקון שעתיד להתפרס על פני 10,000 דונם. בשנים האחרונות העירייה הקימה את מבואות הכניסה לאזור הפארק, לצד הקמת יער השירים ובריכת החורף, אשר הכניסה אליהם מרחוב בן חור באם המושבות.

המשך קריאה »