מפגש יוזמים עסק במעוף פתח תקווה

צפו: מפגש חשיפה מיוחד לנשות עסקים בקורס "יוזמים עסק" במעוף פתח תקווה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

"יוזמים עסק מקו הזינוק – ועד לעסק מצליח", זה המוטו שמשדרים במקום, שאולי הכי דואג בעיר, ליזמיות (וגם ליזמים…) המקימים עסקים קטנים בינוניים חדשים. במעוף מציעים את הקורס במחיר אטרקטיבי של 728 ש"ח בלבד של 14 מפגשים הכוללים לא פחות מ-70 שעות. הקורס מבטיח ללוות את את בעל העסק החדש בהקמתו ובניהולו. צפו בראיון עם מיכל גליקמן, מנהלת מעוף פ"ת.

לצורך קידום וחשיפת הקורס, מעוף פתח תקווה, הפועל תחת משרד הכלכלה והתעשייה (הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים), הפועל בתיאום עם עיריית פתח תקווה ומרכז "עוצמה" של האגף לשירותים חברתיים, ערך לפני מספר ימים מפגש מיוחד לנשים בלבד.

מיכל גליקמן, מנהלת סניף מעוף פ"ת: "במעוף תקבלו כל מה שצריך להפוך רעיון לעסק מצליח"

עושים סוויץ' בין שכירה לעצמאית

המפגש נערך במשרדי מעו"ף במגדל גלובל טאוורס (מגדל ALIGN), דרך רבין 1, והשתתפו בו בעלות עסקים בעתיד ובהווה, ששמעו דברי הסבר על הקורס וקינחו בהרצאה על "פסיכולוגיה חיובית בעסקים", של המנטורית העסקית, מאיה זוהר, שהכניסה בהן הרבה חשיבה חיובית ומוטיבציה בהקמת העסק.

"הקורס מיועד לכל מי שיש לה רעיון להקים עסק ולהיות עצמאית וגם למי שכבר יש לה עסק, אבל רוצה לדעת איך להתחיל נכון לנהל אותו נכון", אמרה לפתח תקווה NEWS במפגש, מיכל גליקמן, מנהלת סניף פתח תקווה. "אנחנו תחילה נלמד אותן את השפה העסקית ונגרום להן לעשות את הסוויץ בראש בין שכירה לעצמאית".

ואחרי הסוויץ'?

"נכניס להן למודעות ולהבנה איך להקים תכנית עסקית ונוציא להן תכנית עבודה. בקורס מעורבים אלמנטים של העצמה אישית, שתבטיח שאף אחת לא תיפול מהקורס וכולן ייצאו מנצחות ועם עסק מצליח. מדובר בתכנית הדגל של משרד הכלכלה והמשתתפות מקבלות גם סל של הטבות משלים.

בניין ALIGN פתח תקווה
בניין ALIGN פתח תקווה

העצמה אישית ונשית

מה מיוחד בקורס הנוכחי?

"מדובר בלמידה משולבת של תאוריה עם פרקטיקה, כשלאורך כל הדרך, המשתתפות מקבלות ליווי והדרכה צמודים. הפעם, בשונה ממחזורים קודמים יצרנו שת"פ עם אגף השירותים החברתיים בעיריית פתח תקווה ותכנית "עוצמה" – וביחד רקמנו תוספת לקורס, שמתבטאת בעוד 5 מפגשי העצמה אישית".

מה מטרת הקורס?

"המטרה שהמפגשים הללו יחזקו את המשתתפות ויתנו להם את הכוחות האישיים לחוסן ותחושת מסוגלות החשובה כל כך לכל בעלת עסק".

 

מאיה זוהר מרצה על פסיכולוגיה חיובית בעסקים - מעו"ף פתח תקווה
מאיה זוהר מרצה על פסיכולוגיה חיובית בעסקים - מעו"ף פתח תקווה

הקורס כולל כאמור 14 מפגשים בנושאים הבאים:

 1. עושים סוויץ' – לומדים לחשוב יזמות
 2. מחלום לרעיון ממוקד
 3.  אסטרטגיה שיווקית – "העסק שלי הוא ייחודי"
 4. הלקוחות והעסק שלי – מהו המפתח לשידוך מוצלח?
 5. כלים ניהוליים – מתכנון לתכל'ס
 6. בין חלום למציאות – מהו הון וכיצד משיגים אותו
 7. לממש את החלום – תכנון והגדרת יעדים
 8.  Statu$tation
 9.  להתפרנס או להרוויח?
 10.  איפה הכסף? בקרת תזרים המזומנים
 11. שיווק דיגיטלי – איפה להיות כדי "להיות קיים"?
 12. קידום ופרסום
 13.  אשף המכירות
 14. Show Time

עוד ב-בשיתוף-עם

מעוף פתח תקווה

לראשונה במעוף: סדנה לבעלי עסקים בשילוב תרגום לשפת סימנים התקיימה בפ"ת

הסניף בפתח תקווה, של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מטעם משרד הכלכלה והתעשייה, קיים בשבוע שעבר סדנה תקדימית בת שני מפגשים – עבור בעלי עסקים שומעים וחרשים יחד – בנושא שימוש בוואטסאפ עסקי. דן קספה, מנחה הקורס, שלמד לאחרונה תרגום לשפת סימנים: "זה מראה על הרצינות של מעוף לנושא החירשים וחשיבות הנגשת החומר הלימודי לבעלי עסקים".

המשך קריאה »
שחקניות הפועל עירוני פתח תקווה

כדורגל נשים: בהפועל עירוני פתח תקווה פותחים עונה. רוצות להצטרף? כל הפרטים (וידאו)

קבוצת כדורגל הנשים המובילה בפתח תקווה, תפתח בשבועות הקרובים את העונה החדשה וכבר מרגישה התעניינות רבה בקרב שחקניות צעירות, שחולמות להתקדם בענף ספורט מתפתח ואטרקטיבי. בטקס חגיגי שנערך החודש במתחם האימונים באצטדיון "שלמה ביטוח", בהשתתפות ראש העיר וראשי הקבוצה, חנכו חדר הלבשה. המאמן גבי בורשטיין: "מפתחים את השחקניות גם בפן חברתי, גופני ובטחון עצמי".

המשך קריאה »
GO TO פתח תקווה

GoTo פתח תקווה: צפו מאיפה אפשר לקחת רכב שיתופי ולחסוך עלויות על הדרך (וידאו)

זה התחיל בזה שקיבלנו הודעה על הטבה מיוחדת לתושבי העיר, שמעניקה חברת הרכב השיתופי, שנכנסה לעיר לפני פחות משנה: Happy Hour Ride – שעה ראשונה חינם מראשון עד חמישי. החלטנו שזה טיימינג מצוין לעשות מנוי ולבדוק עד כמה זה קל ונוח להשכיר רכב בערך כמו שמזמינים פיצה. האמת: נהנו מהחוויה, למרות שסבלנו בפקקים, אבל התנחמנו בזה שלפחות עזרנו לסביבה. האם גם חסכנו כסף?

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading