"יוקה פארק" וקבוצת יובלים הניחו אבן פינה לקומפלקס תעשייתי בסגולה פתח תקווה

שתי השותפות בפרויקט נתנו את הסיפתח לעבודות הבנייה באירוע השקה, בהשתתפות ראש העיר, רמי גרינברג. התכנון הוא להקים במקום מבנה ענק בגובה של 6 קומות, באזור התעשייה. מדובר במבנה עם קונספט של עירוב שימושים, המיועד בעיקר לעסקים מתחומי הלוגיסטיקה, התעשייה והמסחר. ברוך: "היקף המכירות עד כה מצביע על הביקושים הגבוהים לפרויקט זה". 

רק לפני קצת יותר מחודשיים דיווחנו לכם על פרויקט הנדל"ן המסחרי המאסיבי, "יו פארק", לאחר שהוא קיבל היתר בנייה. אתמול התחילו העבודות במקום, עם הנחת אבן פינה לפרויקט של חברות הנדל"ן "יוקה פארק" וקבוצת "יובלים". באירוע החגיגי השתתפו לצד גרינברג, יזמי הפרויקט איציק ברוך, בעלי ומנכ"ל קבוצת יובלים, משה אביטן ויואב שחר בעלי קבוצת יוקה פארק וחוה מיכאלי מנכ"לית יוקה פארק.

צפו בקטעים מאירוע הנחת אבן הפינה ל"יו פארק" סגולה פ"ת

90 אלף מ"ר של מסחר, לוגיסטיקה ותעשייה

במתחם יוקם מבנה תעשייתי רב שימושי בן 6 מעל קומת קרקע, במגרש ששטחו הכולל כ-17,750 מ"ר. המבנה יכלול תעשייה מסחר ולוגיסטיקה, ויתפרס על פני כ-90,000 מ"ר ברוטו. זהו פרויקט התעשייה בהיקף הגדול ביותר שתוכנן בישראל המיועד לעירוב שימושים, אשר נבנה בקומות עם רמפות וגישה ישירה לרכבים לכל אחת מהיחידות בקומות. עד כה התקשרו בפרויקט בהסכמי מכר מחייבים עם רוכשים בהיקף של למעלה מ-500 מיליון שקל.

כזכור, לפני מספר חודשים קיבל הפרויקט היתר בניה ולאחרונה הסתיימה הריסת המבנה הישן הקיים במגרש והכנת השטח לקראת תחילת העבודות במקום. ראש עיריית פתח תקוה, רמי גרינברג נשא דברים באירוע וציין כי "העיר נמצאת בתנופת גדילה והופכת למטרופולין גדול ומשמעותי ועוברת מהפך תחברותי של הסעת המונים, עם תחנות מטרו ורכבת ישראל מתוכננות ומאושרות, כולל תחנה בסגולה ורשת כבישים ראשיים.

מימין- יואב שחר, משה אביטן, חוה מיכאלי ואיציק ברוך. צילום: ליאת מנדל
מימין- יואב שחר, משה אביטן, חוה מיכאלי ואיציק ברוך. צילום: ליאת מנדל

"אחד הפרויקטים הגדולים בישראל"

איציק ברוך, מנכ"ל קבוצת יובלים, מסר באירוע כי "מדובר בפרויקט הגדול מסוגו בישראל להקמת מבנה רב שימושי שישלב בין תעשייה, מסחר ולוגיסטיקה, אשר יאפשר לחברות לרכז את כלל פעילותן במקום אחד. היקף המכירות עד כה מצביע על הביקושים הגבוהים לפרויקט זה, שנמצא בלוקיישן מרכזי עם נגישות לכבישים ראשיים, לרכבת ישראל ובסמוך לתחנת הרכבת הקלה".

"אני רוצה להודות לכל השותפים שסייעו בדרך בקידום הפרויקט וכמובן לראש העיר ולמהנדס העיר שסייעו והכווינו כדי לאפשר לצאת לדרך בתוך פרק זמן קצר", אמר משה אביטן, בעלים ויו"ר יוקה פארק. "זהו אחד הפרויקטים הגדולים ביותר בישראל שיהווה בית לעסקים רבים ואבן שואבת לכל האזור".

רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקוה באירוע. צילום: ליאת מנדל

חוה מיכאלי, מנכ"לית יוקה פארק, הוסיפה: "בעוד כ-3 שנים אנו צופים שנעמוד בפני בניין למופת. דרך היוזמה הזו אנו מעצבים את אזור התעשייה מחדש ומגדירים מחדש את לב העסקים של ישראל".

יוקה פארק מובילה ויוזמת 11 פרויקטים ברחבי הארץ, בשווי של כ 4 מיליארד שקל ובהיקף של למעלה מ-500,000 מ"ר. קבוצת יובלים הוקמה על ידי איציק ברוך בשנת 2000 ומתמחה בייזום ופיתוח של פרויקטים למגורים, התחדשות עירונית, מסחר, משרדים ולוגיסטיקה באזורי ביקוש במרכז הארץ. החברה מקימה בימים אילו כ-2,000 יח"ד וכ-34 אלף מ"ר למשרדים ומסחר.

יו פארק סגולה פתח תקווה על המפה

עוד ב-נדלן

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »
כאן הוקם לאונג' עופר פתח תקווה

270 מיליון ש"ח: מליסרון דיווחה על 4 חוזי ענק של השכרת משרדים בפתח תקווה

קבוצת הנדל"ן המסחרי הציבורית, שבבעלותה פארקי ההייטק, עופר EAST & WEST, סגרה עם פתיחת 2024 על המשך חוזי השכרה של כ-30 אלף מ"ר שטחי משרדים מול החברות Nanox ,Kyndryl, פלאפון ו-Marvell. מליסרון הצליחה לשמר את החברות במתחם שלה, זאת למרות התחרות ההולכת והגוברת בשוק נדל"ן המשרדים בפתח תקווה. החוזים כוללים גם תקופות אופציות להמשך.

המשך קריאה »
אורלוב 31 פתח תקווה - לפני אחרי

צפו: אורלוב 31 פתח תקווה של קטה גרופ אחרי שלב ההריסה. מה יהיה בבניין החדש?

חברת הנדל"ן, לה יש כיום תשעה פרויקטים משווקים בעיר, מעלה הילוך עם פרויקט התחדשות עירונית נוסף, לאחר שנהרס הבניין הישן והמוזנח בן ה-60 בשכונת קרול, כשבמקומו צפוי לקום בעוד כ-3-4 שנים, בניין מגורים חדש ומודרני בן 9 קומות עם 36 יחידות דיור. האטרקטיביות של הפרויקט נשענת על הלוקיישן – מרחק הליכה של דקה מתחנת הרכבת הקלה של פינסקר.

המשך קריאה »

אמות השקעות מחפשת דייר חדש: 6 קומות להשכרה במגדל פלטינום בפתח תקווה

חברת הנדל"ן המסחרי הותיקה החלה לחפש חברה, שתאכלס את קומות 16 עד 21 (מתוך 22), של מגדל המשרדים האייקוני הצופה אל כביש 4, מדובר על שטח של 7500 מ"ר ברמת גימור גבוהה, כשהעדיפות של אמות היא להשכיר אותו לשוכר אחד לטווח ארוך. בין החברות השוכרות בבניין: אלקטרה, אקסלנס, מימון ישיר, ASUS, טקדה, BOLT, PING ועוד.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading