מפגש סיכום לימודי תכנות (סקראץ') לתלמידי כיתות ו' התקיים באינטל פתח תקווה

תלמידי בי"ס קרול נהנו ממפגש עם עובדי אינטל בקמפוס של החברה בקריית אריה. מדובר בשיתוף פעולה של ענקית הטכנולוגית, עיריית פתח תקווה, מחלקת החינוך היסודי ומנגנון חיבורים – הבית לחדשנות, בהובלת המשרד לשוויון מגדרי פיתוח וחדשנות, שמחבר בין התעשייה וההייטק לחינוך בעיר. אורבך, מנהל אינטל פ"ת: "חש גאווה שעובדי אינטל פועלים למען קידום הדור הבא".

הילדות והילדים, בוגרי תוכנית לימודי הסקראץ', השתתפו בסיור בקמפוס, שהועבר על ידי המתנדבים מהחברה, שמלמדים אותם כל השנה. במפגש הם למדו מהם על חדשנות ועל הבניין האקולוגי החכם של אינטל פתח תקווה וקיבלו שיעור סקראץ' בקמפוס. בסוף הביקור חולקו תעודות הערכה ונרשמה התלהבות רבה בקרב הילדים, שסיפרו שהפעילות אפשרה להם לחלום גבוה.

מתנדבי אינטל, אנשי עיריית פתח תקווה ומשרד החינוך ומנגנון חיבורים


הנוכחים התכבדו בנוכחותו של סגן ראש עיריית פתח תקווה, סרחיו חביאר גולצמן, חני לוי סגנית מנהלת מחלקת החינוך היסודי בפתח תקווה, חניתה תורתי ממנגנון חיבורים, מנהל בית ספר קרול, רונן יגר, ומורות בית הספר. נדב אורבך, מנהל קמפוס אינטל פתח תקווה וסגן נשיא באינטל העולמית, הגיע לברך, סיפר על העשייה בקמפוס ושוחח עם סגן ראש העיר על חשיבות התוכנית וההתנדבויות של אינטל בעיר.

בדבריו הוא ביטא את התרגשותו משיתוף הפעולה המתמשך עם עיריית פתח תקווה לטובת קידום החינוך המדעי טכנולוגי בעיר. "אני חש גאווה גדולה על כך שעובדי אינטל פתח תקווה ממשיכים במסורת של התנדבות ופועלים למען קידום הדור הבא של תעשיית ההיי-טק הישראלית", אמר.

אורבך הוסיף כי שיתוף הפעולה עם העירייה מעיד על חשיבות השיתוף בין התעשייה לרשויות המקומיות במטרה לקדם את תלמידי ישראל. "ייעוד המיזם הוא להגדיל את מספר התלמידים העוסקים במדעים, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה (STEM), ולעודד את התלמידים לשלב בין ידע מקצועי ליכולות חשיבה יצירתית ובין-אישית", אמר אורבך.

תמונות באדיבות יח"צ אינטל

עוד ב-טכנולוגיה

ביקור רמי גרינברג בבזק בינלאומי פתח תקווה

בזק בינלאומי TECH אירחה את ראש העיר רמי גרינברג במשרדי החברה בפתח תקווה

הביקור אצל חברת התקשורת במשרדים ברח' שחם התקיים עוד לפני הבחירות, שהסתיימו בניצחון מוחץ של גרינברג. קובי מזרחי, מנהל השיווק בחברה, הציג לראש העיר את כלל פעילותה בהיבט המקצועי ובהיבט הקהילתי, כולל שיתופי פעולה חדשים עם מיקרוסופט וחברות מובילות בתחום ה-IT, לצד פעילות התנדבותית ענפה של עובדות ועובדי החברה עם קהילות שונות בעיר.

המשך קריאה »
סאן ספארק פתח תקווה

"סאן ספארק" תפתח בקרוב מרכז טכנולוגי לילדים בפתח תקווה ברח' מבצע קדש

המרכז ייפתח כחלק משיתוף פעולה של רשת מרכזי הידע, יחד עם עיריית פתח תקווה ומקפ"ת, מתוך שאיפה לקדם בקרב הדור הצעיר חינוך טכנולוגי חדשני, המשלב מקצועות סייבר והייטק בעולם הדיגיטלי. המרכז החדש צפוי לקיים עשרות פעילויות, חוגים וקורסים באווירה המותאמת לילדי הגן, היסודי והתיכון – בו הילדים ירכשו ידע ומיומנות לטכנולוגיה ופיתוח חשיבה אינטלקטואלית.

המשך קריאה »
תדיראן טקס ראש השנה 2023

צפו: תדיראן אירחה כ-200 איש לטקס הרמת כוסית ראש השנה במשרדים בפתח תקווה

החברה, שמשרדיה הראשיים ברח' רבניצקי בסגולה, קיבלה את פניהם של בכירים בעירייה, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, ראש מנהלת העסקים והייטק שלמה בנימין, מהנדס העיר, איציק אוז'לבו ועוד רבים מאנשי הקהילה העסקית בעיר. בטקס הרימו כוסית ונשאו דברים, ביניהם, המנכ"ל והבעלים משה ממרוד, שאמר: "פתח תקווה היא עיר הברכה שלנו. מאחל שנמשיך לצמוח כאן".

המשך קריאה »

סייברארק: בקרוב יוקם מרכז בפתח תקווה שייתן מענה למתקפות סייבר בבינה מלאכותית

CyberArk, חברת הסייבר הישראלית-בינלאומית, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה, מדווחת כי הצורך להקמת המיזם, אליו מגייסת החברה בימים אלה מדעני נתונים, נולד בעקבות כך ש-93% מאנשי אבטחת המערכות, צופים כי בשנה הקרובה יותקפו באמצעים של בינה מלאכותית. פרץ רגב, מנהל מוצר ראשי: "תחום ה-AI – יא שלב טבעי באסטרטגיית המוצרים שלנו".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading