מפגש סיכום לימודי תכנות (סקראץ') לתלמידי כיתות ו' התקיים באינטל פתח תקווה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תלמידי בי"ס קרול נהנו ממפגש עם עובדי אינטל בקמפוס של החברה בקריית אריה. מדובר בשיתוף פעולה של ענקית הטכנולוגית, עיריית פתח תקווה, מחלקת החינוך היסודי ומנגנון חיבורים – הבית לחדשנות, בהובלת המשרד לשוויון מגדרי פיתוח וחדשנות, שמחבר בין התעשייה וההייטק לחינוך בעיר. אורבך, מנהל אינטל פ"ת: "חש גאווה שעובדי אינטל פועלים למען קידום הדור הבא".

הילדות והילדים, בוגרי תוכנית לימודי הסקראץ', השתתפו בסיור בקמפוס, שהועבר על ידי המתנדבים מהחברה, שמלמדים אותם כל השנה. במפגש הם למדו מהם על חדשנות ועל הבניין האקולוגי החכם של אינטל פתח תקווה וקיבלו שיעור סקראץ' בקמפוס. בסוף הביקור חולקו תעודות הערכה ונרשמה התלהבות רבה בקרב הילדים, שסיפרו שהפעילות אפשרה להם לחלום גבוה.

מתנדבי אינטל, אנשי עיריית פתח תקווה ומשרד החינוך ומנגנון חיבורים


הנוכחים התכבדו בנוכחותו של סגן ראש עיריית פתח תקווה, סרחיו חביאר גולצמן, חני לוי סגנית מנהלת מחלקת החינוך היסודי בפתח תקווה, חניתה תורתי ממנגנון חיבורים, מנהל בית ספר קרול, רונן יגר, ומורות בית הספר. נדב אורבך, מנהל קמפוס אינטל פתח תקווה וסגן נשיא באינטל העולמית, הגיע לברך, סיפר על העשייה בקמפוס ושוחח עם סגן ראש העיר על חשיבות התוכנית וההתנדבויות של אינטל בעיר.

בדבריו הוא ביטא את התרגשותו משיתוף הפעולה המתמשך עם עיריית פתח תקווה לטובת קידום החינוך המדעי טכנולוגי בעיר. "אני חש גאווה גדולה על כך שעובדי אינטל פתח תקווה ממשיכים במסורת של התנדבות ופועלים למען קידום הדור הבא של תעשיית ההיי-טק הישראלית", אמר.

אורבך הוסיף כי שיתוף הפעולה עם העירייה מעיד על חשיבות השיתוף בין התעשייה לרשויות המקומיות במטרה לקדם את תלמידי ישראל. "ייעוד המיזם הוא להגדיל את מספר התלמידים העוסקים במדעים, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה (STEM), ולעודד את התלמידים לשלב בין ידע מקצועי ליכולות חשיבה יצירתית ובין-אישית", אמר אורבך.

תמונות באדיבות יח"צ אינטל

עוד ב-טכנולוגיה

תדיראן טקס ראש השנה 2023

צפו: תדיראן אירחה כ-200 איש לטקס הרמת כוסית ראש השנה במשרדים בפתח תקווה

החברה, שמשרדיה הראשיים ברח' רבניצקי בסגולה, קיבלה את פניהם של בכירים בעירייה, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, ראש מנהלת העסקים והייטק שלמה בנימין, מהנדס העיר, איציק אוז'לבו ועוד רבים מאנשי הקהילה העסקית בעיר. בטקס הרימו כוסית ונשאו דברים, ביניהם, המנכ"ל והבעלים משה ממרוד, שאמר: "פתח תקווה היא עיר הברכה שלנו. מאחל שנמשיך לצמוח כאן".

המשך קריאה »

סייברארק: בקרוב יוקם מרכז בפתח תקווה שייתן מענה למתקפות סייבר בבינה מלאכותית

CyberArk, חברת הסייבר הישראלית-בינלאומית, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה, מדווחת כי הצורך להקמת המיזם, אליו מגייסת החברה בימים אלה מדעני נתונים, נולד בעקבות כך ש-93% מאנשי אבטחת המערכות, צופים כי בשנה הקרובה יותקפו באמצעים של בינה מלאכותית. פרץ רגב, מנהל מוצר ראשי: "תחום ה-AI – יא שלב טבעי באסטרטגיית המוצרים שלנו".

המשך קריאה »
חברות מסחריות בקמפיין שלטי חוצות בשיתוף עם עיריית פתח תקווה

פנגו, תדיראן, גילת, הדיה, לקסוס ואליין – חברו לעיריית פ"ת בקמפיין שילוט מאסיבי

החברות הפתח תקוואיות, הקטר של העיר, שיתפו פעולה עם העירייה במהלך שנועד לחזק את המיתוג של שני הצדדים עם הסלוגן: "גם הם בחרו בפתח תקווה" – כשברקע תמונות צוות של אנשי החברות מחייכים. לכל חברה הקצו שלטים, שפוזרו בעיקר באזורי התעשייה ובאזורים המסחריים של העיר, על הדרכים הראשיות ובצמתים מרכזיים. בפ"ת 10,000 חברות עם מעל ל-200 אלף עובדים – והיד עוד נטויה

המשך קריאה »
הכר את העובד - פתח תקווה NEWS

חדש בפתח תקווה NEWS: "הכר את העובד" – צפו באנשי ההייטק והטכנולוגיה של העיר

על פי הערכות של מינהל העסקים וההייטק בעירייה, יש לא פחות מ-200 אלף אנשים שעובדים במשרדי העיר, מתוכם כ-50 אלף בתעשיית הטכנולוגיה וההייטק המפותחת של פתח תקווה. חלק גדול מהם גם גרים בעיר עם משפחותיהם וחיים בה. אבל מה? לא כולם מכירים אותם – ובטוח לא מכירים את כולם. בשביל זה אנחנו כאן – במדור חדש שיתנו לכם הצצה לעובדים מעניינים וגם למשרדים, הלא פחות מעניינים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading