הריסת פיק"א 5 פתח תקווה

צפו בהריסת פיק"א 5 פתח תקווה של חיים שמי ובניו: 29 דירות במקום 9 ישנות

ההתחדשות העירונית במרכז העיר קיבלה היום ביטוי נוסף עם הריסתו של בניין ישן משנות ה-60, לטובת מבנה מגורים מודרני , שצפוי להיות מאוכלס בעוד כשנתיים, במסגרת פרויקט פינוי-בינוי. מדובר בפרויקט נוסף של חברת הנדל"ן הותיקה מפתח תקווה, לה פרויקטים נוספים במרכז העיר. יהורם שמי: "גאים להציג את הבניין השישי שהרסנו השנה בעיר – וכבר מחכים לאכלס אותו באנשים טובים".

הטרקטורים עלו הבוקר לראשונה על השטח של המבנה הישן ברח' פיק"א 5 השקט, הנמצא בתפר שבין הרחובות הראשיים רוטשילד וטרומפלדור – והחלו בהריסתו של המבנה הקיים בן 9 דירות, לקראת בנייתו של מבנה חדש בן 29 דירות, בנות 2.5 עד 4 חדרים. לדברי היזמים, חברת חיים שמי ובניו, נותרו דירות בודדות, אותן היא מוכרת עכשיו במחירי פריסייל של החל מ-1.79 מיליון ש"ח.

צפו בהריסת פיק"א 5 פתח תקווה (טיקטוק פתח תקווה NEWS):

המיקום המרכזי של הפרויקט, הופך אותו לאטרקטיבי עוד יותר, עם השקתה של הרכבת הקלה, שצפויה להתרחש, אחרי דחיות מרובות, כבר בחודש הבא ותעצור בתחנה הנמצאת במרחק של כ-700 מטרים מהפרויקט. בעוד מספר שנים, האטרקטיביות של הפרויקט תגדל עם השקתה של רכבת המטרו, שתחנה שלה צפויה לעצור כ-300 מטרים מפיק"א 5. מי שהניעה את הפרויקט יחד עם חיים ובניו, זו כרמים, המינהלת להתחדשות עירונית בפתח תקווה.

"במסגרת הפרויקט צפוי לקום בניין יפיפה עם שטחים ציבוריים מפותחים, חדר דיירים לרווחתם ודירות מרווחות שתוכננו בסטנדרט גבוה", מסרו מחיים שמי ובניו. בחברה הוסיפו כי הגימור של הדירות יכלול מטבחים של חברת אביבי, ריצוף 80/80 מבית ויה ארכדיה, פלוס ויטרינות וחלונות ענקיים לדירות מוארות. " "אנחנו גאים להציג את הבניין השישי שהרסנו השנה בעיר – וכבר מחכים לאכלס אותו באנשים טובים", מסר יהורם שמי, מבעלי החברה.

מה צפוי להיבנות בפיק"א 5 פתח תקווה?

פיק"א 5 פתח תקווה על המפה

פיק"א 5 פתח תקווה של חיים שמי ובניו מעניין אתכם? השאירו פרטים בטופס ויחזרו אליכם. ניתן לפנות גם דרך כפתור הוואטסאפ הירוק בתחתית המסך בגלישת סלולר

עוד ב-נדלן

שי פרטוש משמאל ועוז קטה מימין - בהריסת ילין 5 פתח תקווה

ממשיכים להתחדש בפתח תקווה: בנייני המגורים ברחובות ילין 5 ובלוי 1 נהרסו (וידאו)

ההתחדשות העירונית במרכז העיר ממשיכה לצבור תאוצה עם שני פרויקטים נוספים, שהחלו בימים האחרונים את שלב ההריסה. בילין 5, בחלק הדרומי של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 27 דירות של חברת קטה גרופ. בבלוי 1, במרכז של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 36 דירות של חברת קטה יזמות. צפו בהריסה:

המשך קריאה »
חוות שרתים ז'בוטינסקי 94 פתח תקווה

העירייה: חוות שרתים ענקית תיפתח ברחוב ז'בוטינסקי 94 פתח תקווה. מי יפונה?

עיריית פתח תקווה מפרסמת כי לפי התכנון, שני האנגרים, שנמצאים בסמוך ליד בניין המשרדים של משרד הביטחון, יהרסו בקרוב ובמקומם תוקם החווה בשטח של 41 אלף מ"ר, שצפויה לשרת את העסקים הרבים הנמצאים באיזור, במיוחד חברות הייטק, להן דרוש מקום פיזי קרוב ונגיש למידע דיגיטלי מאוחסן ולתעבורה שלו. מחסן מערך המשלוחים הרובוטים רשת הסופרים, יחד עם מוסך הונדה הסגור – יפונו.

המשך קריאה »
הרצל 74 פתח תקווה הריסה

הבניין שפגע בו טיל בהרצל 74 פ"ת, נהרס במסגרת פרויקט של מאיה בנייה ויזמות (וידאו)

יותר משלוש שנים מאז הבניין בו 12 דירות נפגע במהלך מבצע "שומר חומות" בירי שהגיע מרצועת עזה, התבצעה היום הריסה שלו, כשבמקומו אמור לקום מגדל מגורים חדש בן 9 קומות עם 30 דירות. מאז פגיעת הטיל, הוא נותר נטוש והיווה סכנה למגורים. היזמים, בשיתוף פעולה עם עיריית פתח תקווה ומינהלת כרמים להתחדשות עירונית לקחו על עצמם את הפרויקט, שיצא היום לדרך.

המשך קריאה »
פתח תקווה נוף נווה גן פארק גדול קניון

עתירה מנהלית נגד עיריית פ"ת: העלתה תעריפי פיתוח נדל"ן בעשרות אחוזים

בעתירה, שהוגשה על ידי התאחדות הקבלנים וארגון קבלני פתח תקווה, נטען כי מבדיקה מגמית של כ-150 פרויקטים בעיר, עולה שהתעריפים זינקו בשיעורים של 140%-235% וכי הדיון על הנושא, התבצע בניגוד לפקודות העיריות וכי הוא ארך חמש דקות בלבד. בעתירה נטען, כי חוקי העזר שעברו בשנת 2023 בלתי חוקיים. העירייה: "תעריפי היטלי הפיתוח של חוקי העזר מבוססים על תחשיב כלכלי תקין".

המשך קריאה »