הריסת פיק"א 5 פתח תקווה

צפו בהריסת פיק"א 5 פתח תקווה של חיים שמי ובניו: 29 דירות במקום 9 ישנות

ההתחדשות העירונית במרכז העיר קיבלה היום ביטוי נוסף עם הריסתו של בניין ישן משנות ה-60, לטובת מבנה מגורים מודרני , שצפוי להיות מאוכלס בעוד כשנתיים, במסגרת פרויקט פינוי-בינוי. מדובר בפרויקט נוסף של חברת הנדל"ן הותיקה מפתח תקווה, לה פרויקטים נוספים במרכז העיר. יהורם שמי: "גאים להציג את הבניין השישי שהרסנו השנה בעיר – וכבר מחכים לאכלס אותו באנשים טובים".

הטרקטורים עלו הבוקר לראשונה על השטח של המבנה הישן ברח' פיק"א 5 השקט, הנמצא בתפר שבין הרחובות הראשיים רוטשילד וטרומפלדור – והחלו בהריסתו של המבנה הקיים בן 9 דירות, לקראת בנייתו של מבנה חדש בן 29 דירות, בנות 2.5 עד 4 חדרים. לדברי היזמים, חברת חיים שמי ובניו, נותרו דירות בודדות, אותן היא מוכרת עכשיו במחירי פריסייל של החל מ-1.79 מיליון ש"ח.

צפו בהריסת פיק"א 5 פתח תקווה (טיקטוק פתח תקווה NEWS):

המיקום המרכזי של הפרויקט, הופך אותו לאטרקטיבי עוד יותר, עם השקתה של הרכבת הקלה, שצפויה להתרחש, אחרי דחיות מרובות, כבר בחודש הבא ותעצור בתחנה הנמצאת במרחק של כ-700 מטרים מהפרויקט. בעוד מספר שנים, האטרקטיביות של הפרויקט תגדל עם השקתה של רכבת המטרו, שתחנה שלה צפויה לעצור כ-300 מטרים מפיק"א 5. מי שהניעה את הפרויקט יחד עם חיים ובניו, זו כרמים, המינהלת להתחדשות עירונית בפתח תקווה.

"במסגרת הפרויקט צפוי לקום בניין יפיפה עם שטחים ציבוריים מפותחים, חדר דיירים לרווחתם ודירות מרווחות שתוכננו בסטנדרט גבוה", מסרו מחיים שמי ובניו. בחברה הוסיפו כי הגימור של הדירות יכלול מטבחים של חברת אביבי, ריצוף 80/80 מבית ויה ארכדיה, פלוס ויטרינות וחלונות ענקיים לדירות מוארות. " "אנחנו גאים להציג את הבניין השישי שהרסנו השנה בעיר – וכבר מחכים לאכלס אותו באנשים טובים", מסר יהורם שמי, מבעלי החברה.

מה צפוי להיבנות בפיק"א 5 פתח תקווה?

פיק"א 5 פתח תקווה על המפה

עוד ב-נדלן

דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »
ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

המשך קריאה »

צפו באירוע ההריסה של פרויקט "הדרים הירוקה" בצלח שלום עמישב פתח תקווה (וידאו)

עשרות אנשים, יזמים, אנשי עסקים, אנשי עירייה, דיירים וקהל סקרנים של תושבי השכונה הגיעו לפארק, הסמוך לפרויקט, ברחוב מבנים 27 עד 33. ארבעה מבני רכבת ישנים ומוזנחים עם 16 דירות, אמורים להפוך תוך שנתיים-שלוש לשני מגדלי מגורים חדישים ומודרניים של תשע קומות כל אחד – בפרויקט פינוי -בינוי שטרם נראה בשכונות מזרח העיר. "הפרויקט יהפוך את השכונה", אמרו לנו דיירים.

המשך קריאה »
בית מלון סטארטסיב פתח תקווה לשם 9

כאן יקום בית המלון הגדול השני של פתח תקווה? פרויקט "לשם 9" – מקבל תוקף

לפי דיווח של העירייה, הועדה המחוזית לתכנון ובניה החליטה לתת תוקף לתכנית להקמת מלון עסקים ברחוב לשם באזור העסקים סטארטסיב, כחלק ממדיניותה לקדם את חידוש אזור התעשייה, שבחלקו הפך למוזנח עם השנים. פרוייקט ישתרע על פני כדונם – ובו ייבנה מלון עסקים הכולל 90 חדרים עם 14 קומות, כשמתחתיו קומת מסחר. היזמיות הן קטה יזמות ומאיה מיה נכסים – להן פרויקטים בעיר.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading