קלאב פור יו אייטם פתח תקווה

קלאב פור יו הופכים את סיכויי הזכייה בלוטו לאפשריים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

"עם שיטתיות והתמדה, ועם הנוסחה שלנו" בטוחים נציגי קלאב פור יו כי בעזרת צוות המומחים שלהם, הכולל אנשי מחשוב ובקרה, סטטיסטיקאים ובזכות ההתמדה כל אחד יכול להשיג את הזכייה, מבלי להסתמך רק על המזל.

 מי לא רוצה לזכות בכל הקופה? קלאב פור יו,  הובילה לשינוי החשיבה בקשר למילוי לוטו והסיכוי לזכות בו, בעזרת השיטה הייחודית של משלוח טפסים באופן קבוצתי ובצורה מתוכננת ומנוהלת אסטרטגית. הכוח הקבוצתי, הוא זה שמאפשר לקלאב פור יו השתתפות עם כמות גבוה יותר של טורים לכל אחד בכל טופס. שיטה זו הובילה לשינוי התפיסה והאסטרטגיה של הזכייה בלוטו והופכת את הסיכויים של הלקוחות לזכות לגבוהים יותר משמעותית.

"השיטה של קלאב פור יו בדוקה ומוכחת" אומרים נציגי החברה. "אנו שמחים ונרגשים לבשר ללקוחות שלנו על זכיות משמעותיות.  כל מה שצריך זה התמדה וסבלנות שמשתלמת על מנת לראות את התוצאות המדהימות של השיטה שלנו. בעזרת שליחת הטפסים הקבוצתית המרובה, מגדילים את ההסתברות הסטטיסטית לזכייה."

האם אתם יכולים להבטיח תוצאות?

"אמנם אין לנו יכולת לתת תאריך מדויק מתי כל לקוח יזכה, אך אנחנו יכולים להביא לכך שההסתברות שהוא יזכה תגדל ככל שיתמיד בשירות וישתתף ביותר הגרלות דרך קלאב פור יו, ככה גדל הסיכוי שגם יגריל פרס משמעותי. ברגע שנרשמים ונחשפים לסיפורי הזכייה הרבים בין לקוחתינו, מבינים שזה באמת עובד. שיש פה עניין של אנשים שמנצחים את השיטה ויוצרים לעצמם עתיד טוב יותר נטו דרך החברות בקלאב פור יו".

"המספרים לא משקרים"

השיטה שלנו המשלבת בתוכה בין היתר שיטה קבוצתית, יוצרת מצב שההסתברות שתזכו בפרס גדול. אנשים מצפים שברגע שיירשמו למנוי, אז יום למחרת הם יתבשרו על זכייה בפרס הגדול ויהפכו לאנשים עשירים. "לצערנו הרב, השיטה שלנו עוד לא יכולה להביא להבטיח זאת אומרים מקלאב פור יו. "על מנת לראות תוצאות, השיטה  מצריכה התמדה וסבלנות. כנראה שלא תקבלו שיחה מאריאלה ממפעל הפיס מיד לאחר שתרשמו, אבל השיטה שלנו יוצרת מצב שההסתברות שתזכו בלוטו גדולה יותר משמעותית במידה מאשר למלא טפסים לבד".

מספרי לוטו

איך עובדת השיטה?

"השיטה עובדת דרך יצירת מועדון, אשר שולח יחדיו את הטפסים ומהווה כוח חזק. שליחת הטפסים המרובים על ידינו יוצרת כיסוי רחב של מספרים שמועילה לכולם", אומרים בקלאב פור יו. "שיתוף המספרים מעלה את הסיכוי לזכייה משמעותית והופך את הזכייה מעניין של מזל לעניין של זמן." 

בקלאב פור יו מוסיפים, שהשיטה גם מפחיתה את העלות של של מילוי הטופס. " זה בעצם מאפשר הגברת ההשתתפות של הלקוחות באופן רצוף. דבר שתורם עוד יותר להגברת הסיכוי לזכות בפרסים. כך, בעזרת היתרון הכפול של שליחת יותר טפסים והגברת הסיכוי על ידי האסטרטגיה שלנו, סיכויי הזכייה לזכות עולים ככל שמתמידים יותר", אומרים בחברה.

שיטת זכייה

"זכייה משנת חיים"

דוגמה כללית מזכיה בלוטו כיצד התמדה וסבלנות מביאה תוצאות, היא בסיפור מאפריל השנה על שני זוכים חברים אשר זכו יחדיו בפרס הגדול בלוטו על סך כ-23 מיליון ש"ח. השניים מילאו במשך שנים באופן קבוע טפסים עם אותם מספרים, וכאשר זכו בפרס קטן, החליפו את המספרים. כעבור זמן הם התבשרו על הזכייה הגדולה. אם לא היו מתמידים ועקביים, אולי לא היו זוכים כלל. "השיטה שלנו דואגת שתמיד תהיו עקביים במילוי הטפסים שלכם ולעולם לא תפספסו את הסיכוי הגבוה ביותר לזכות", אומרים בקלאב פור יו.

 

עוד אירועים שקרו לאחרונה הם כאשר פעמיים בחודשיים האחרונים, זוכה לקח רק את הפרס השני, בהגרלת הפיס,  בשווי מאות אלפי שקלים, כיוון שפספס מספר יחיד. בעוד זוכה אחר באותה ההגרלה לקח את הפרס הגדול שהסתכם בעשרות מיליוני שקלים. "אם הם היו חלק מקלאב פור יו, אז דרך השיטה שלנו,הם היו מכסים אחד על השני שניהם היו זוכים בפרס הגדול. אולי הם היו אפילו גם זוכים מוקדם יותר כיוון שהשיתוף ביניהם היה מצליח לקלוע את המספרים הנכונים מוקדם הרבה יותר".


לדברי קלאב פור יו, ישני לקוחות שאיבדו את הסבלנות ורצו שלא לחדש את המינוי, ואז  דווקא בסוף תקופת המנוי זכו בפרסים נכבדים. "הדבר הכי חשוב", אומרים בחברה. "הוא לא לאבד את  התקווה ואת יכולת ההתמדה. השיטה שלנו מביאה תוצאות, אבל מצריכה סבלנות על מנת להראות את הפירות שלה".  

הזכיות בלוטו נעות בין פרסים קטנים של מאות שקלים ועד פרסי משמעותי של מליונים רבים.  "הזכיות "הקטנות" הן יותר נפוצות והן אלו שרוב הלקוחות שלנו מתבשרים עליהן, אך זהו רק המתאבן שמחזיק אותם מסופקים עד שתגיע הזכייה הגדולה באמת. בשבילנו אין יום מאושר כמו שאנחנו מקבלים הודעה שאחד מהלקוחות שלנו זכה בפרס ענק. זה מה שאנחנו עובדים בשבילו, שהלקוחות שלנו יקח והרבה כסף הביתה וזה מביא לנו סיפוק אדיר לשמוע שזה באמת קורה כל פעם מחדש".

עוד ב-בשיתוף-עם

מעוף פתח תקווה

לראשונה במעוף: סדנה לבעלי עסקים בשילוב תרגום לשפת סימנים התקיימה בפ"ת

הסניף בפתח תקווה, של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מטעם משרד הכלכלה והתעשייה, קיים בשבוע שעבר סדנה תקדימית בת שני מפגשים – עבור בעלי עסקים שומעים וחרשים יחד – בנושא שימוש בוואטסאפ עסקי. דן קספה, מנחה הקורס, שלמד לאחרונה תרגום לשפת סימנים: "זה מראה על הרצינות של מעוף לנושא החירשים וחשיבות הנגשת החומר הלימודי לבעלי עסקים".

המשך קריאה »
שחקניות הפועל עירוני פתח תקווה

כדורגל נשים: בהפועל עירוני פתח תקווה פותחים עונה. רוצות להצטרף? כל הפרטים (וידאו)

קבוצת כדורגל הנשים המובילה בפתח תקווה, תפתח בשבועות הקרובים את העונה החדשה וכבר מרגישה התעניינות רבה בקרב שחקניות צעירות, שחולמות להתקדם בענף ספורט מתפתח ואטרקטיבי. בטקס חגיגי שנערך החודש במתחם האימונים באצטדיון "שלמה ביטוח", בהשתתפות ראש העיר וראשי הקבוצה, חנכו חדר הלבשה. המאמן גבי בורשטיין: "מפתחים את השחקניות גם בפן חברתי, גופני ובטחון עצמי".

המשך קריאה »
GO TO פתח תקווה

GoTo פתח תקווה: צפו מאיפה אפשר לקחת רכב שיתופי ולחסוך עלויות על הדרך (וידאו)

זה התחיל בזה שקיבלנו הודעה על הטבה מיוחדת לתושבי העיר, שמעניקה חברת הרכב השיתופי, שנכנסה לעיר לפני פחות משנה: Happy Hour Ride – שעה ראשונה חינם מראשון עד חמישי. החלטנו שזה טיימינג מצוין לעשות מנוי ולבדוק עד כמה זה קל ונוח להשכיר רכב בערך כמו שמזמינים פיצה. האמת: נהנו מהחוויה, למרות שסבלנו בפקקים, אבל התנחמנו בזה שלפחות עזרנו לסביבה. האם גם חסכנו כסף?

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading