צדוק שלום וקובי בינו על רקע פרויקט הדרים הירוקה בהדר גנים עמישב

"הדרים הירוקה" של בינו נדל"ן ונופך דניאל בהדר גנים עמישב: בדרך לשלב הריסה בחודש יוני

כשבועיים לאחר שפרסמנו על קבלת היתר הריסה רשמי בפרויקט ההתחדשות העירונית הגדול ביותר שנראה בשכונות מזרח העיר, היום אנחנו מדווחים, כי במקביל להודעת עיריית פתח תקווה, החברות נערכות להריסת ארבעת המבנים הראשונים ברח' צלח שלום 27, 29, 31 ו-33. ד"ר שלמה צדוק, דייר מבניין 27: "היזמים לא חסכו במאמצים לתת לנו תחושה טובה של הגינות ומקצועיות".

אתמול יצאה הודעה של עירית פתח תקווה על פרויקט רחב מימדים של התחדשות עירונית בשכונת הדר גנים/עמישב באחד מהרחובות המרכזיים באיזור, זאת שבועיים לאחר פרסום שלנו על השקת שלב העבודות בפרויקט שייקרא "הדרים הירוקה" – מעין מיני-שכונה, שתשתלב במרקם המגורים של השכונות הותיקות, שעוברות תהליך מבורך של התחדשות עירונית.

צפו בשטח שדורש התחדשות עירונית דחופה בצלח שלום

כל עכבה לטובה

למרות עיכוב קל, שנגרם עקב צו עיקול שהוטל על אחד דירתו של אחד מהדיירים, תושבי המתחם והדיירים החדשים שייכנסו. מעריכים שכ-90 אחוז מהם יהיו תושבי שכונות מזרח העיר משפרי דיור שרוצים להישאר במקום שהם רגילים ואוהבים. "אני מרגיש שאני והדיירים הנוספים מצויים בידיים מקצועיות, נאמנות, בטוחות והוגנות", אמר לנו ד"ר שלמה צדוק, דמות מוכרת בפתח תקווה, שהוא במקרה גם תושב בניין 27, שייהרס בחודש הבא.

"היזמים ומנהלי הפרויקט ליוו אותנו במשך השנים צעד אחר צעד, לא חסכו במאמצים לתת לנו תחושה טובה של הגינות ומקצועיות", הוסיף. "אנו שמחים שבינו נדל"ן מלווים את הפרוייקט ומאמינים בחוזק הכלכלי של החברה". צדוק ציין דווקא את בינו נדל"ן, היות ומדובר בחברת יזמות שורשית, שמכירה את פתח תקווה מצוין, במיוחד במזרח העיר, שם היא נמצאת.

ד"ר שלמה צדוק על רקע מבנה המיועד להריסה בצלח שלום עמישב הדר גנים
ד"ר שלמה צדוק על רקע מבנה המיועד להריסה בצלח שלום עמישב הדר גנים

חשוב: יזמים שמכירים את השכונה

"כבר למעלה מעשור שחברת בינו נדל"ן יוזמת ופועלת לקידום הפרויקט ברחוב צלח שלום", אמר לנו קובי פרץ, בעלי החברה. "התוכנית עברה עיכובים רבים ואין ספור גירסאות תכנוניות, אבל בעזרת השם בשבועות הקרובים נבצע את הריסת הבניינים של שלב א' בפרויקט ותחל בניית הבניינים החדשים, זו בשורה חשובה ומשמחת לדיירים, ההתחדשות העירונית בשכונה מחוייבת מכורח המציאות ותאפשר את שיפור איכות החיים עבור תושבי השכונה".

עיריית פתח תקווה והעומד בראשה רמי גרינברג, בשיתוף מינהלת כרמים להתחדשות עירונית פתח תקווה, נתנו גב לקידום הפרויקט והעבודות כבר בפתח וכנראה כבר באמצע יוני יהרסו 4 מבני רכבת ישנים מאוד ברחוב צלח שלום (27,29,31,33) המכילים 16 דירות סה"כ ובמקומם יבנו 2 בניינים חדשים בני 9 קומות.

רח' צלח שלום בו תוקם הדרים הירוקה

גרינברג: "התחדשות מחוייבת מהמציאות"

במסגרת השלב הראשון של הפרייקט, מתוכננים בהמשך להיהרס 2 בינייני רכבת נוספים ברחוב צלח שלום (23-25) ובמקומם יבנה בנין נוסף בן 7 קומות, סה"כ 27 דירות, עם חניון תת קרקעי משותף לשלושת הבינינים. על פרויקט "הדרים הירוקה" יכיל את המבנים ברחוב צלח שלום ממספר 23 עד 47 (בצד האי זוגי) במסגרתו יבנו סה"כ 7 בניינים חדשים.

"מדובר בהתחדשות שמחוייבת במציאות", מסר גרינברג. "היא תבטיח איכות חיים טובה יותר לתושבי השכונות. במקביל לקידום ההתחדשות אנחנו פועלים ליצירת תשתיות תומכות, כמו, הקמת מבני ציבור ופארקים, תשתיות תחבורה בכל העיר ובפרט באזור מזרח העיר שבו יושקעו מאות מיליוני שקלים בכבישים חדשים שיחוברו לצירים הראשיים בכל המרחב. אנחנו מחוייבים לתושבי השכונות הוותיקות ונמשיך לחדש את העיר בכל ההיבטים הנדרשים".

ירון קדושים בכניסה לשכונת עמישב

גם פעיל שכונות מזרח העיר, ירון קדושים, שהוא כידוע מתנגדו החריף של גרינברג, תומך בפרויקט". "די למגדלי הענק", אמר לפתח תקווה NEWS. "בניינים בני 9 קומות ואפילו מעט יותר, הם שימושיים יותר נוחים יותר ונעימים יותר למגורים, וגם אין בהם את ההוצאות הנלוות היקרות מאוד למגורים במגדל. מדובר על פרויקט של היזם קובי פרץ ששנים פועל לחידוש שכונת עמישב כבן לשכונה הזו, וזהו דבר מבורך מאוד. בהצלחה"

קרדיט הדמיה : City bee אדריכלים

עוד ב-נדלן

קבוצת חג'ג' תשקיע במיזם "היכל התרבות" פתח תקווה לאחר שנכנסה לשותפות "צים-בהרי"

פרויקט ההתחדשות העירוני הענק מקבל תפנית, עם מעורבותה של חברת הנדל"ן המוכרת, שתיכנס לשותפות בחברת "צים בהרי", שיזמה את הפרויקט, במקום "בהרי נדל"ן", שהסתכסכו משפטית עם "צים נדל"ן" של עדי צים. לפי הדיווח, הקבוצה, שבשליטת עידו וצחי חג'ג', תשקיע סכום כולל של כ-80 מיליון שקל בחברת צים בהרי, בתמורה להקצאת 30% ממניות החברה והשקעה ישירה במיזם במרכז העיר.

המשך קריאה »
סוף רוטשילד הריסה קטה גרופ

סוף רוטשילד פתח תקווה: אירוע של קטה גרופ הסתיים בהריסת 6 מבנים (וידאו)

עשרות רבות של אנשים הגיעו לאירוע הריסה נוצץ של חברת הנדל"ן הכי מוכרת בעיר. במסגרת הפרויקט, הורסים 6 בניינים ישנים ומוזנחים ברחוב רוטשילד 156 ו-158, אלונים 4 ו-6 ויהוד 4 ו-6 ומקימים במקומם 4 בנייני מגורים חדשים ומודרנים. באירוע נכחו אנשי החברה בראשות היזם גיל קטה, דוד חג'ג' ממנהלת כרמים להתחדשות עירונית ודיירים הגרים במבנים שנהרסו. צפי אכלוס: 2026.

המשך קריאה »
שחם 30 פתח תקווה

צפו: נכס מוכן להשכרה במתחם האוכל והבילויים שחם 30 פתח תקווה (וידאו)

לאחרונה התפנה שטח מסחרי אטרקטיבי של כ-117 מ"ר + כ-20 מ"ר רחבה חיצונית, שצפוי לאכלס עסק מתחום המזון במתחם ההומה והמוכר. קבוצת SHAHAV (שהב) יזמות נדל"ן, יזמית הפרויקט ובעלת שטחי המסחר, משווקת אותו במחירי השכרה אטרקטיביים, כך שמדובר בחלון הזדמנות קצר. במתחם כבר פועלים המותגים: ג'ירף, גולדה, קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר וטוסקה אירועים.

המשך קריאה »

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading