מלם תים בפתח תקווה

קבוצת מלם תים מפתח תקווה מראה רבעון עם עלייה ברווחיות ומשיקה שת"פ חדש עם אמזון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אחת מהחברות הוותיקות בתחום התוכנה בישראל, מציגה רווחיות גבוהה יותר מאשר שנה שעברה, עם הכנסות של כ-701 מיליון ש"ח ורווח נקי של כ-19 מיליון שקל. בנוסף, הקבוצה מדווחת על שיתוף פעולה חדש עם חברת AWS מבית אמזון. במסגרת שיתוף הפעולה, החברה הקימה פלטפורמה טכנולוגית, שתאפשר העברת פתרונות תוכנה לרובד 5 בנימבוס.

חברת מלם תים, מהוותיקות בחברות הטכנולוגיה בישראל בכלל ובפתח תקווה בפרט, הציגה ברבעון האחרון הכנסה הגבוהה בכ-16 אחוז יותר מאשר השנה המקבילה אשתקד. בנוסף החברה הציגה תוצאה של רווח נקי הגבוה בכ-12.4 אחוז משנה שעברה. למרות זאת, מניית מלם תים ירדה השנה בכ-17 אחוזים והקבוצה נסחרת בהערכת שווי של 1.35 מיליארד שקל.

שלמה אייזנברג, יו"ר מלם תים: "בצד ההתפתחות האורגנית המרשימה בפעילויות הליבה של הקבוצה, אנו מדווחים על התקדמות במיזמים הטכנולוגיים השונים בהם פועלת הקבוצה. אנו צופים, כי התקדמות זו, תתבטא בעתיד באופן העשוי להשפיע על תוצאות הקבוצה כולה".

שלמה אייזנברג, יו"ר קבוצת מלם תים - "רבעון חיובי"
שלמה אייזנברג, יו"ר קבוצת מלם תים - "רבעון חיובי". צילום: ענבל מרמרי

שילוב כוחות עם אמזון

חלק מההצלחה של קבוצת מלם תים, היא בשיתוף הפעולה עם חברת אמזון העולמית, המפעילה את חברת AWS. שיתוף הפעולה מתבטא בשחרור של תוכנת שותפים חדשה מאת קבוצת מלם תים, שנועדה לעזור לספקיות פתרונות תוכנה וסטארטאפים שונים להתחבר למרקט פלייס של אמזון ולעבור את כל האישורים הנלווים.

נימבוס הוא פרויקט הוספת שירותים לשוק הדיגיטלי הממשלתי בענן, אשר ינגיש שירותי ענן המוצעים על ידי ספקים שונים לגופים ממשלתיים ויאפשר להם לבחור שירותים מתוך המאגר. רובד 5 הוא השלב הבא בפרויקט הנימבוס, בהובלת מנהל הרכש הממשלתי, בו קבוצת מלם תים ו-AWS לוקחים חלק.

הזווית הפתח תקוואית

שלט חוצות שעלה לאחר המעבר למשרדים החדשים - קבוצת מלם תים
שלט חוצות שעלה לאחר המעבר למשרדים החדשים - קבוצת מלם תים

מלם תים הוקמה בשנת 1952 כחברה ממשלתית, והפכה לחברה פרטית בשנת 1982. החברה עוסקת בפתרונות IT ומעסיקה כ-4200 עובדים בישראל, כאשר 1200 מתוכם עובדים בפתח תקווה מהמתחם החדש בפארק גיסין.

מלם תים בפתח תקווה
משרדי קבוצת מלם תים בפתח תקווה

עוד ב-טכנולוגיה

תדיראן טקס ראש השנה 2023

צפו: תדיראן אירחה כ-200 איש לטקס הרמת כוסית ראש השנה במשרדים בפתח תקווה

החברה, שמשרדיה הראשיים ברח' רבניצקי בסגולה, קיבלה את פניהם של בכירים בעירייה, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, ראש מנהלת העסקים והייטק שלמה בנימין, מהנדס העיר, איציק אוז'לבו ועוד רבים מאנשי הקהילה העסקית בעיר. בטקס הרימו כוסית ונשאו דברים, ביניהם, המנכ"ל והבעלים משה ממרוד, שאמר: "פתח תקווה היא עיר הברכה שלנו. מאחל שנמשיך לצמוח כאן".

המשך קריאה »

סייברארק: בקרוב יוקם מרכז בפתח תקווה שייתן מענה למתקפות סייבר בבינה מלאכותית

CyberArk, חברת הסייבר הישראלית-בינלאומית, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה, מדווחת כי הצורך להקמת המיזם, אליו מגייסת החברה בימים אלה מדעני נתונים, נולד בעקבות כך ש-93% מאנשי אבטחת המערכות, צופים כי בשנה הקרובה יותקפו באמצעים של בינה מלאכותית. פרץ רגב, מנהל מוצר ראשי: "תחום ה-AI – יא שלב טבעי באסטרטגיית המוצרים שלנו".

המשך קריאה »
חברות מסחריות בקמפיין שלטי חוצות בשיתוף עם עיריית פתח תקווה

פנגו, תדיראן, גילת, הדיה, לקסוס ואליין – חברו לעיריית פ"ת בקמפיין שילוט מאסיבי

החברות הפתח תקוואיות, הקטר של העיר, שיתפו פעולה עם העירייה במהלך שנועד לחזק את המיתוג של שני הצדדים עם הסלוגן: "גם הם בחרו בפתח תקווה" – כשברקע תמונות צוות של אנשי החברות מחייכים. לכל חברה הקצו שלטים, שפוזרו בעיקר באזורי התעשייה ובאזורים המסחריים של העיר, על הדרכים הראשיות ובצמתים מרכזיים. בפ"ת 10,000 חברות עם מעל ל-200 אלף עובדים – והיד עוד נטויה

המשך קריאה »
הכר את העובד - פתח תקווה NEWS

חדש בפתח תקווה NEWS: "הכר את העובד" – צפו באנשי ההייטק והטכנולוגיה של העיר

על פי הערכות של מינהל העסקים וההייטק בעירייה, יש לא פחות מ-200 אלף אנשים שעובדים במשרדי העיר, מתוכם כ-50 אלף בתעשיית הטכנולוגיה וההייטק המפותחת של פתח תקווה. חלק גדול מהם גם גרים בעיר עם משפחותיהם וחיים בה. אבל מה? לא כולם מכירים אותם – ובטוח לא מכירים את כולם. בשביל זה אנחנו כאן – במדור חדש שיתנו לכם הצצה לעובדים מעניינים וגם למשרדים, הלא פחות מעניינים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading