מלם תים בפתח תקווה

קבוצת מלם תים מפתח תקווה מראה רבעון עם עלייה ברווחיות ומשיקה שת"פ חדש עם אמזון

אחת מהחברות הוותיקות בתחום התוכנה בישראל, מציגה רווחיות גבוהה יותר מאשר שנה שעברה, עם הכנסות של כ-701 מיליון ש"ח ורווח נקי של כ-19 מיליון שקל. בנוסף, הקבוצה מדווחת על שיתוף פעולה חדש עם חברת AWS מבית אמזון. במסגרת שיתוף הפעולה, החברה הקימה פלטפורמה טכנולוגית, שתאפשר העברת פתרונות תוכנה לרובד 5 בנימבוס.

חברת מלם תים, מהוותיקות בחברות הטכנולוגיה בישראל בכלל ובפתח תקווה בפרט, הציגה ברבעון האחרון הכנסה הגבוהה בכ-16 אחוז יותר מאשר השנה המקבילה אשתקד. בנוסף החברה הציגה תוצאה של רווח נקי הגבוה בכ-12.4 אחוז משנה שעברה. למרות זאת, מניית מלם תים ירדה השנה בכ-17 אחוזים והקבוצה נסחרת בהערכת שווי של 1.35 מיליארד שקל.

שלמה אייזנברג, יו"ר מלם תים: "בצד ההתפתחות האורגנית המרשימה בפעילויות הליבה של הקבוצה, אנו מדווחים על התקדמות במיזמים הטכנולוגיים השונים בהם פועלת הקבוצה. אנו צופים, כי התקדמות זו, תתבטא בעתיד באופן העשוי להשפיע על תוצאות הקבוצה כולה".

שלמה אייזנברג, יו"ר קבוצת מלם תים - "רבעון חיובי"
שלמה אייזנברג, יו"ר קבוצת מלם תים - "רבעון חיובי". צילום: ענבל מרמרי

שילוב כוחות עם אמזון

חלק מההצלחה של קבוצת מלם תים, היא בשיתוף הפעולה עם חברת אמזון העולמית, המפעילה את חברת AWS. שיתוף הפעולה מתבטא בשחרור של תוכנת שותפים חדשה מאת קבוצת מלם תים, שנועדה לעזור לספקיות פתרונות תוכנה וסטארטאפים שונים להתחבר למרקט פלייס של אמזון ולעבור את כל האישורים הנלווים.

נימבוס הוא פרויקט הוספת שירותים לשוק הדיגיטלי הממשלתי בענן, אשר ינגיש שירותי ענן המוצעים על ידי ספקים שונים לגופים ממשלתיים ויאפשר להם לבחור שירותים מתוך המאגר. רובד 5 הוא השלב הבא בפרויקט הנימבוס, בהובלת מנהל הרכש הממשלתי, בו קבוצת מלם תים ו-AWS לוקחים חלק.

הזווית הפתח תקוואית

שלט חוצות שעלה לאחר המעבר למשרדים החדשים - קבוצת מלם תים
שלט חוצות שעלה לאחר המעבר למשרדים החדשים - קבוצת מלם תים

מלם תים הוקמה בשנת 1952 כחברה ממשלתית, והפכה לחברה פרטית בשנת 1982. החברה עוסקת בפתרונות IT ומעסיקה כ-4200 עובדים בישראל, כאשר 1200 מתוכם עובדים בפתח תקווה מהמתחם החדש בפארק גיסין.

מלם תים בפתח תקווה
משרדי קבוצת מלם תים בפתח תקווה

עוד ב-טכנולוגיה

קווליטסט QUALITEST פתח תקווה

חברת קווליטסט מפתח תקווה הכריזה על פרויקט חדש: קירוב בדואים להייטק

בשורה מאחדת ליום העצמאות: חברת התוכנה, הידועה כמובילה בעולם בתחום ה-Quality Engineering (הנדסת איכות) מבוסס AI, הוכיחה מזה שנים את הצלחתה בהכשרת עובדים מהפריפריה להייטק הישראלי. לאחרונה בישרה על כך שהיא בנתה תכנית המיועדת לאנשי הפזורה הבדואית בחורה. מנכ"ל החברה, שי ליברמן, מסר: ""יש אלפי מוחות מצוינים בפריפריה, ועלינו לפתוח בפניהם את הדלת להייטק".

המשך קריאה »
משרדי יד2 בחוגי ONE פתח תקווה

ברוכים הבאים: משרדי יד2 (YAD2) עברו מבני ברק לפתח תקווה – למגדל חוגי ONE

החברה לה שייך אחד מאתרי האינטרנט הגדולים בישראל, הופכת להיות חלק מהעיר שלנו, לאחר שבשבוע האחרון החלו להתמקם 310 עובדי החברה, בקומות 19-20 במגדל האייקוני בבעלות קבוצת "ששון חוגי" ברחוב המגשימים-פינת השילוח. החברה שכרה שתי קומות במגדל ותעביר אליו את כל המחלקות של החברה, כולל את דרושים IL – בעסקה הכוללת שכירות לפחות לשבע שנים.. בקרוב יעברו לבניין גם עובדי חברת הביטוח "שקל"

המשך קריאה »

חברת READY אירחה בב.ס.ר סיטי מפגש מרגש עם שתי משפחות חטופים

קבוצת ההייטק, העוסקת בפיתוח R&D 360, אירחה השבוע במשרדיה החדשים בפתח תקווה את נשות עמותת "פני"ם חדשות" לערב אופטימי של הרמת כוסית לקראת פסח ומפגש עם משפחות של שניים מהחטופים לעזה, שהביאו את סיפורם: ענבל צח, ששבעה מבני משפחתה נחטפו לעזה, שישה מתוכם חזרו, אך בן דודה טל שהם, עדיין שם, וכן ורד ואביבית, אימו ואחותו של חנן יבלונקה, שנחטף ממסיבת נובה.

המשך קריאה »

עוד עובדים בעיר? חברת ההייטק סלברייט (Cellebrite) מגייסת 30 עובדים למשרדים בפתח תקווה

ענקית ההייטק, שמשרדיה בפארק עופר WEST מאוכלסים בכ-500 עובדים (מתוך 1000 סה"כ), מחפשת כח אדם חדש, לאור התרחבות החברה, שעוסקת בפתרונות לחקירות דיגיטליות. המשרות הפנויות הן בתחומים R&D, HR, IT, ו-Operations. בחברה מדווחים כי עשרות משרות נוספות נפתחו באירופה, ארה"ב, אוסטרליה והמזרח הרחוק. תדמור-אילת: "אנחנו קולטים טאלנטים שמחפשים עבודה עם משמעות".

המשך קריאה »