סייברארק תרומה לקהילה

חברת CyberArk תרמה חדר חושך למען שיקום ילדים עם לקויות ראייה בפתח תקווה

חברת ההייטק הוותיקה, שמשרדיה בעיר ועוסקת באבטחת מידע וסייבר, תומכת בעמותת אלי"ע כבר כשבע שנים. העמותה מטפלת בילדים מגיל חצי שנה ועד גיל שש מתושבי העיר. החברה תממן את עלות השיפוץ של החדר כחלק מתוכנית האחריות החברתית שלה, שמעודדת תרומה ומעורבות בקהילה. חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל: "העובדים זוכים לראות איך הם משנים את החיים של הילדים לטובה".

סייבר ארק (CyberArk), הנסחרת בבורסה בניו יורק בשווי של כ-5.8 מיליארד דולר, מוצאת גם זמן לתרום מזמנה ומכספה לקהילה, במיוחד אם זה קשור לפתח תקווה. ביוזמה מבורכת שלהם בשיתוף עם האגודה למין ילדים עיוורים, צפוי לקום בקרוב חדר חושך, שיעזור להם לשמר את הראייה, שמצבה לא יתדרדר ולנצל אותה באופן מרבי, במטרה שלא ייאבדו שרידי הראייה הנותרים 
 
"הקמת חדר החושך החדש בסניף פתח תקווה בזכות התרומה הנדיבה של חברת סייברארק", מסרה חנית כהן, מנכ"לית עמותת אלי"ע. "סייברארק מלווה אותנו שנים ארוכות והיוזמה תאפשר לילדים שלנו להעלות את המודעות לחוש הראייה, לעבוד על מיומנויות ראייה בסיסיות ולשמר ולחזק מיומנויות ראייה קיימות שלהן הם כל כך זקוקים".
 
 
CyberArk פתח תקווה
CyberArk פתח תקווה

תרומה לקהילה בפתח תקווה

חדר החושך החדש, בסניף אלי"ע פתח תקווה המתחדש, יאפשר סביבה ללא גירויים כגון: צבע, תנועה ורעש, ויאפשר את ויסותם בהתאם לצרכים של כל ילד וילד. העבודה בחדר מותאמת לכל ילד וילדה בצורה ספיציפית, בהתאם ליכולות ולליקוי שלו, על מנת להעניק לו את תוכנית השיקום המיטבית ביותר.

הפעילות עם עמותת אלי"ע היא חלק מתוכנית האחריות החברתית של CyberArk, אליה נרתמו מספר רב של עובדים שתורמים מזמנם האישי ומתנדבים בפעילויות שונות של אלי"ע לאורך השנה. "זה אחד מהנדבכים החשובים מערכי החברה שלנו לאורך השנים" מספר חן ביתן, מנהל CyberArk- סייברארק ישראל, "כאן ספציפית יש פעילות שהיא כל-כך מרגשת, בה העובדים זוכים לראות איך משפרים ומשנים לטובה חיים של ילדים"

 

על העמותה והחברה

חברת CyberArk, שהוקמה בשנת 1999 בידי אהוד מוקדי ואלון כהן, היא מובילה עולמית בתחומים של שיתוף מידע מאובטח בין ארגונים, שליטה ובקרה על פעילותם של משתמשים רגישים בארגון והגנה על ארגונים וגופי ממשל מפני התקפות סייבר. החברה כיום בעלת סניפים בארצות הברית, ישראל ומדינות נוספות באסיה ואירופה. החברה נסחרת בבורסה בניו יורק בשווי של כ-5.8 מיליארד דולר.

עמותת אל"יע הוקמה בשנת 1982, ושמה לעצמה מטרה לדאוג לכל ילד הסובל מלקויות ראייה, ללא הבדל דת גזע ומין. העמותה, היא המובילה בישראל בטיפול בילדים עם לקויות ראייה ועיוורון, ומפעילה מרכזים שיקומיים ומעונות יום ברחבי הארץ. בטקס חניכת החדר השתתפו ביתן, גילי שילוני, מנהלת משאבי אנוש סייברארק בישראל, יחד עם תמר פישר, יו"ר הוועד המנהל של אלי"ע וחנית כהן, מנכ"לית אלי"ע.

 

 

 

עוד ב-טכנולוגיה

ביקור רמי גרינברג בבזק בינלאומי פתח תקווה

בזק בינלאומי TECH אירחה את ראש העיר רמי גרינברג במשרדי החברה בפתח תקווה

הביקור אצל חברת התקשורת במשרדים ברח' שחם התקיים עוד לפני הבחירות, שהסתיימו בניצחון מוחץ של גרינברג. קובי מזרחי, מנהל השיווק בחברה, הציג לראש העיר את כלל פעילותה בהיבט המקצועי ובהיבט הקהילתי, כולל שיתופי פעולה חדשים עם מיקרוסופט וחברות מובילות בתחום ה-IT, לצד פעילות התנדבותית ענפה של עובדות ועובדי החברה עם קהילות שונות בעיר.

המשך קריאה »
סאן ספארק פתח תקווה

"סאן ספארק" תפתח בקרוב מרכז טכנולוגי לילדים בפתח תקווה ברח' מבצע קדש

המרכז ייפתח כחלק משיתוף פעולה של רשת מרכזי הידע, יחד עם עיריית פתח תקווה ומקפ"ת, מתוך שאיפה לקדם בקרב הדור הצעיר חינוך טכנולוגי חדשני, המשלב מקצועות סייבר והייטק בעולם הדיגיטלי. המרכז החדש צפוי לקיים עשרות פעילויות, חוגים וקורסים באווירה המותאמת לילדי הגן, היסודי והתיכון – בו הילדים ירכשו ידע ומיומנות לטכנולוגיה ופיתוח חשיבה אינטלקטואלית.

המשך קריאה »
תדיראן טקס ראש השנה 2023

צפו: תדיראן אירחה כ-200 איש לטקס הרמת כוסית ראש השנה במשרדים בפתח תקווה

החברה, שמשרדיה הראשיים ברח' רבניצקי בסגולה, קיבלה את פניהם של בכירים בעירייה, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, ראש מנהלת העסקים והייטק שלמה בנימין, מהנדס העיר, איציק אוז'לבו ועוד רבים מאנשי הקהילה העסקית בעיר. בטקס הרימו כוסית ונשאו דברים, ביניהם, המנכ"ל והבעלים משה ממרוד, שאמר: "פתח תקווה היא עיר הברכה שלנו. מאחל שנמשיך לצמוח כאן".

המשך קריאה »

סייברארק: בקרוב יוקם מרכז בפתח תקווה שייתן מענה למתקפות סייבר בבינה מלאכותית

CyberArk, חברת הסייבר הישראלית-בינלאומית, שמשרדיה הראשיים נמצאים בקריית אריה, מדווחת כי הצורך להקמת המיזם, אליו מגייסת החברה בימים אלה מדעני נתונים, נולד בעקבות כך ש-93% מאנשי אבטחת המערכות, צופים כי בשנה הקרובה יותקפו באמצעים של בינה מלאכותית. פרץ רגב, מנהל מוצר ראשי: "תחום ה-AI – יא שלב טבעי באסטרטגיית המוצרים שלנו".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading