פרויקט צהל 17-19 פתח תקווה

פרויקט התחדשות עירונית צה"ל 17-19 קיבל אישור לצאת לדרך: צפו בביקור בשטח

24 דירות בשני מבנים, שנבנו לפני למעלה מ-40 שנים יהרסו, ובמקומם צפויים לקום צמד תאומים מודרני בני 10 קומות כל אחד, עם מפרט טכני, שהוא מעל לסטנדרט, הכולל 72 דירות, ביניהן: דירות גן, דירות גן 2 עד 4 חדרים ודירות בנות  3 עד 6 חדרים ודופלקס 5 חדרים. בעוד מספר חודשים צפויה להתבצע במסגרת פרויקט תמא 38/2. עו"ד פרטוש, המלווה: "הפרויקט עתיד לשפר את רמת החיים של בעלי הדירות"

ועדת המשנה לתכנון ובניה אישרה לאחרונה התחדשות עירונית ברחוב צה"ל 17-19, בפרויקט אותו מלווה משרדו של עורך דין שי פרטוש, כשהיזמים הם חברת שיא עינב. מדובר בפרויקט שעבר (וכנראה גם יעבור) אתגרים רבים – אבל על המשוכה הגבוהה ביותר הוא דילג: הסכמת הדיירים ואישור הרשויות.

צפו בעו"ד שי פרטוש ובנציג הדיירים שחר ראובן

24 דירות יפונו ויהרסו. 72 חדשות יקומות במקומן

לפני התכנון, בקרוב יפונו 24 הדירות המאכלסות את שני המבנים הישנים שנבנו בתחילת שנות ה-80'. מצבם הפיזי בעייתי – סקדים בקירות, מרצפות שבורות, רטיבות ועוד. במסגרת פרויקט התמ"א 38/2 (שכולל הריסה ולא רק שיפוץ), צפויות לקום 72 יחידות דיור בשני מבנים חדשים. בעלי הדירות הקיימות, צפויים לקבל דירה הגדולה ב-12 מ"ר מהדירה שהם מפנים וכן מרפסת שמש.

רח' צה"ל, הנמצא בשכונת ורבר, ממוקם בלוקיישן אטרקטיבי, סמוך לציר המרכזי של ז'בוטינסקי, צמוד לשכונת נווה גן, מרחק הליכה משני פארקים (הפארק הגדול ופארק יד לבנים), מבילינסון ושניידר וממתחמי המסחר של הקניון הגדול וב.ס.ר סיטי – אבל הכי חשוב מרחק הליכה מתחנת הרכבת הקלה, שצפויה לעצור בתחנת קרול וכן מתחנת המטרו, שצפויה לעצור ברח' ארלוזורוב.

עורך דין שי פרטוש, עורך הדין המלווה
עורך דין שי פרטוש, עורך הדין המלווה. "הבנייה צפויה להסתיים תוך 30 חודשים"

משני חדרים - ועד דופלקס

לכן, לא פלא, שהרחוב רווי פרויקטים של התחדשות עירונית והתחזית היא שעד 2030, כולו יהיה חדש ומחודש. צה"ל 17-19 צפוי לכלול דירות גן, 2 עד 4 חדרים ודירות בנות 3 עד 6 חדרים ודופלקס 5 חדרים.
כיום שני המבנים הישנים הם בני 3 קומות כל אחד עם דירות בשטח של 64-26.7 מ"ר. על תכנון הפרויקט מופקד משרד תימור שוורץ אדריכלים בע"מ.

פגשנו את עורך דין פרטוש בשטח, שמסר כי הפרויקט "עתיד לשפר את רמת החיים של בעלי הדירות ולסלול את הדרך לעתיד תוסס ובר קיימא יותר. הפרויקט מסמן את תחילתו של המהפך, מבנים קיימים ייהרסו ויפנו מקום למתחמי מגורים עכשוויים המצוידים במתקנים מודרניים ושטחים ירוקים יבנו. תהליך השיקום לא רק ישפר את הנראות של השכונה, אלא גם יבטיח סביבת מגורים בטוחה ומחודשת יותר".

שחר ראובן, נציג הדיירים
שחר ראובן, נציג הדיירים

הצטרף אליו שחר ראובן, נציג הדיירים, שסיפר בקצרה על התהליך. "ראינו שהמצב של הבניינים 'על הפנים' והוא מחייב התחדשות עירונית דחופה. הובלנו את הפרויקט בעזרת ועד מרוכז. עשיתי קרוס מטעם העירייה בהתחדשות עירונית, מה שעזר לי בקידום הפרויקט. המיקום של הפרויקט מצוין. מרחק הליכה מתחנות הרכבת. הכל נגיש. הכל קרוב".

מנכ"ל שיא עינב, אושר בן עזרי, מסר כי "החברה רואה בפרויקט זה כפרויקט דגל במיקום שטומן פוטנציאל הנותן מענה למגוון קהלי יעד מרווקים/ות, זוגות צעירים ומשפחות. הפרוייקט החל בשיתוף פעולה פורה עם הדיירים הקיימים, תכנון בסטנדרטי בניה מוקפדים ע"י מיטב המתכננים. תוך ציפיה להמשך שיתוף פעולה נמרץ מהרשויות המקומיות להוצאת היתרי בנייה".

שיא עינב מתכננת ויוזמת בימים אלו בפתח תקווה לא פחות מ-800 יחידות דירות, ב-16 פרויקטים ברחבי העיר ופתחה לאחרונה משרדים חדשים בבניין "גלובל טאוורס", יצחק רבין 1, פתח תקווה .

מנכ"ל שיא עינב, אושר בן עזרא, על רקע פרויקט צה"ל 17-19
מנכ"ל שיא עינב, אושר בן עזרי, על רקע פרויקט צה"ל 17-19

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

עוד ב-נדלן

וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »
דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »
ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

המשך קריאה »

צפו באירוע ההריסה של פרויקט "הדרים הירוקה" בצלח שלום עמישב פתח תקווה (וידאו)

עשרות אנשים, יזמים, אנשי עסקים, אנשי עירייה, דיירים וקהל סקרנים של תושבי השכונה הגיעו לפארק, הסמוך לפרויקט, ברחוב מבנים 27 עד 33. ארבעה מבני רכבת ישנים ומוזנחים עם 16 דירות, אמורים להפוך תוך שנתיים-שלוש לשני מגדלי מגורים חדישים ומודרניים של תשע קומות כל אחד – בפרויקט פינוי -בינוי שטרם נראה בשכונות מזרח העיר. "הפרויקט יהפוך את השכונה", אמרו לנו דיירים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading