קטה גרופ פתח תקווה

קטה גרופ נדל"ן מודיעה: עד שנת 2026 נבנה בפתח תקווה עוד כ-1230 יחידות דיור

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אם הסתובבתם בעיר וראיתם הרבה קטה – אתם לא לבד. חברת הנדל"ן המוכרת בפתח תקווה, בבעלותו של גיל קטה, מדווחת כי היא צפויה להקים את הדירות ב-20 פרויקטים חדשים של התחדשות עירונית, הנמצאים לאחר אישור הועדה המקומית. על פי ההערכות היקף ההכנסות צפוי להסתכם בכ-2.25 מיליארד ש"ח. רון מנשרוב מרום, ראש תחום ההתחדשות העירונית בקטה: "אכלסנו כבר 1000 דירות בעיר".

לפי הדיווח, בעוד כשלוש שנים, סך כל יחידות הדיור בעיר שיהיו שייכות לקטה גרום, יגיע ל-1230, כך שאם נקבץ את כל "דיירי קטה גרופ" יחד – נקבל סוג של שכונה קטנה עם 5000 תושבים. חשוב לציין כי השם קטה חזק בנדל"ן בפתח תקווה, גם בזכות "קטה יזמות", שהיא חברה נפרדת, מה שגורם לאפקט הנדל"ן של קטה בפתח תקווה – רק לגדול.

מתחם סוף רוטשילד קטה גרופ
מתחם סוף רוטשילד קטה גרופ

מחדשים בסוף רוטשילד ובשכונת רמת ורבר

מקטה גרופ נמסר כי החברה קיבלה לאחרונה היתר נוסף לשלב ב' במתחם 'סוף רוטשילד' בקטע הרחוב 156 ועד 172 בעיר פתח תקווה, שם תהרוס 13 בניינים ב-6 מתחמים נפרדים, בהם סה"כ 100 יחידות דיור קיימות, ובמקומן ייבנו כ-300 דירות חדשות ב-8 בניינים חדשים. הפרויקט הגרנדיוזי צפוי להוסיף עוד כ-1000 דיירים לשכונה המתחדשת.

בנוסף לכך, החברה החלה בביצוע שני פרוייקטי התחדשות עירונית בשכונת רמת ורבר בעיר בהם ייבנו 132 יח"ד חדשות, שצפויות להתאכלס כבר ב-2025. "החברה פועלת כשני עשורים בפתח תקווה וכבר אכלסה מעל 1,000 יחידות דיור למגורים בעיר, מתוכן כ-250 יחידות בפרויקטים של התחדשות עירונית", מסר רון מנשרוב מרום, ראש תחום התחדשות עירונית ופיתוח עסקי – קטה גרופ.

מה לגבי פרויקטים שנמצאים כיום בתכנון וביצוע?

"בהתאם לאסטרטגיית החברה ומיצובה כמובילה בבפתח תקווה, חשוב לציין שיש לנו 20 פרויקטים רצים, שקודמו במהירות לכדי קבלת אישורה של הוועדה המקומית".

קטה גרופ נווה גן צפון פתח תקווה
קטה גרופ נווה גן צפון פתח תקווה

מיליארד ש"ח ב-3 שנים

יש לציין כי קטה גרופ גם פועלת בערים נוספות עם 10 פרויקטים ו-930 יחידות דיור ברמת גן, גבעתיים, חולון, גבעת שמואל, הרצליה והוד השרון. "אנחנו עוקבים אחר המתרחש בענף הנדל"ן ונמצאים עם יד על הדופק", מציין מנשרוב. "אנחנו בקטה גרופ מבינים כי עם המחסור בקרקעות באזורי הביקוש, תחום ההתחדשות העירונית מהווה זרוע מרכזית בחברה, לצד ייזום, הקמה וניהול נכסים מניבים שאנו מקדמים".

קטה גרופ, שהוקמה על ידי גיל קטה לפני כשני עשורים, מנוהלת כיום על ידי בניו. החברה התמקדה בתחילת דרכה בעסקאות קומבינציה ורכישת קרקעות, וכיום חולשת על מספר רב של פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. קטה גרופ מיצבה את עצמה כחברה מובילה בפתח תקווה ואף עוסקת בפרויקטים בדיור להשכרה ארוכי טווח יחד עם נכסים מניבים נוספים. במהלך 3 השנים האחרונות, החברה מכרה בהיקף של כ-1 מיליארד שקל. סך הנכסים של החברה נאמד בכ-750 מיליון שקל.

רון מנשרוב מרום, ראש תחום התחדשות עירונית ופיתוח עסקי - קטה גרופ
רון מנשרוב מרום, ראש תחום התחדשות עירונית ופיתוח עסקי - קטה גרופ

"זמן שיא באכלוס נווה גן צפון. הכוכב קפלן 37 בדרך לאכלוס"

מכל הפרויקטים שלכם בפתח תקווה, ספר לנו על שלושה מעניינים במיוחד. 

"קטה גרופ אכלסה לאחרונה את פרויקט נווה גן צפון, שניצבים מול שכונת אם המושבות על רח' גיסין – ואי אפשר לפספס אותם. בנינו שם שלושה מגדלים עם 156 יחידות. תוך 25 חודשים הפרויקט התאכלס – מדובר בזמן שיא בטח להיקף כזה של פרויקט בשטח של 6 דונם".

מנשרוב מציין גם את פרויקט "הכוכב" בקפלן 37, "שם עשינו אלמנט מיוחד בחזית של הבניין שנותן ייחודיות לפרויקט. סיימנו 95 אחוז מהביצוע, כל הדירות נמכרו והוא מתאכלס בקרוב. פרויקט נוסף שראוי לציון הוא פינסקר 23-25, שם נקים דירות קטנות המיועדות גם להשכרה. גם הוא לקראת סיום ביצוע ולקראת קבלת טופס 4".

קרדיט לתמונות: יח"צ קטה גרופ

עוד ב-נדלן

קטה גרופ סלנט 57-59 פתח תקווה

מתחדשים במרכז: פרויקט סלנט 57-59 פתח תקווה של קטה גרופ אחרי שלב ההריסה

באחד הרחובות המתחדשים ביותר במרכז העיר, יקום בעוד שנתיים-שלוש בניין מגורים מודרני בן תשע קומות עם 54 דירות חדשות, שייבנה במקום שני בניינים ישנים ומוזנחים עם 18 דירות, שנהרסו בשבוע שעבר באירוע חגיגי. עלות הפרויקט מוערכת ב-75 מיליון ש"ח. "בימים אלה במיוחד, יש דחיפות של פרויקטי התחדשות עירונית, שהם פתרון מציל חיים עבור אוכלוסיית ישראל", נמסר מקטה.

המשך קריאה »
איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading