ניר רום מכנען (מימין) ומישל וקנין מרושו (משמאל)

קבוצת כנען עוברת לפתח תקווה: שכרה באמצעות "רושו שיווק" משרדים חדשים בב.ס.ר סיטי (וידאו)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

חברת הנדל"ן, המונה 25 עובדים, שפעלה עד עכשיו ממתחם ב.ס.ר הוותיק בבני ברק, עושה את המהלך מתוך ידיעה ברורה, שהיא לא רק תשדרג את עצמה ואת העובדים, אלא גם תחסוך זמן וכסף. שטח המשרד הוא 820 מ"ר עם מרפסות של 24 מ"ר, הפונות לנוף מרהיב עד תל אביב בבניין Y, שלמרגלותיו מתחם קניות ובילויים שוקק. ניב רום, מנכ"ל קבוצת כנען : "חישבנו חיסכון של 37 דק' לכל עובד שיגיע למשרד".

אם שאלתם את עצמכם למה יש היצע וביקוש רב לנדל"ן מסחרי של משרדים בפתח תקווה, אפשר לקבל את התשובה במעבר של קבוצת כנען למגדלי ב.ס.ר סיטי. היא לא החברה הראשונה (וכנראה גם לא האחרונה), שהחליטה לעבור מב.ס.ר בני ברק לפתח תקווה – בעיקר בגלל המחיר והגישה התחבורתית, שצפויה להיות טובה יותר כאשר הרכבת הקלה תתחיל לפעול החודש (יולי 23), לאחר שהגיע סופסוף אישור הבטיחות המיוחל.

צפו ברושו שיווק ובקבוצת כנען מספרים על העסקה

"המטרה שלנו - שהעובדים יהנו ממקום העבודה"

נדמה שכנען עשו עסקה טובה בכל הפרמטרים, גם כי אין מה להשוות בין המתחם המסחרי של ב.ס.ר בני ברק לזה של ב.ס.ר סיטי פתח תקווה. "עברנו לכאן מכמה סיבות, העיקריות שבהן – להיכנס לפתח תקווה, עיר בתנופה, ששמה דגש על התחדשות עירונית. רצינו להתקרב לפרויקטים שאנחנו מתכננים בעיר", אומר ניב רום, מנכ"ל קבוצת כנען.

רום הוסיף ש"צוות העובדים גדל בהתמדה וחיפשנו מקום גדול יותר. והכי חשוב – מצאנו מקום בו אני נותן לעובדים שלי מרחב עצום של חנויות נוחות, מסעדות, סופרמרקט וחדר כושר – הכל באותו מתחם. רוצים לתת להם להרגיש בנוח ושלא יברחו מהר הבית".

ניב רום, מנכ"ל כנען, משקיף לנוף מהמרפסת של המשרד החדש בקומה ה-26
ניב רום, מנכ"ל כנען, משקיף לנוף מהמרפסת של המשרד החדש בקומה ה-26

יושבים מהמתחם ומשווקים במתחם

מי שביצע את העסקה מול כנען זה מישל וקנין מ"רושו שיווק", המשווקת הראשית של עשרות משרדים בב.ס.ר סיטי פתח תקווה, יחד עם משרד "טייקון נדל"ן", בבעלות תומר רוסק.

וקנין כבר ליווה וביצע למעלה מ-20 אלף מ"ר מכירות והשכרות של עשרות נכסים במתחם, ביניהם עסקת ענק של מתחם המשרדים השיתופיים בסר ROOM של פתאל ויודע גם הוא את הפוטנציאל הרב הטמון ב ב.ס.ר סיטי פתח תקווה: "אנחנו נמצאים במתחם מסחרי מהגדולים והיפים בארץ", אמר לפתח תקווה NEWS. "המתחם המשלב באופן ייחודי בין המשרדים, שהם בשטח 150 אלף מ"ר, למסעדות, בתי קפה, חנויות אופנה ומותגים בשטח של 27 אלף מ"ר".

וקנין, המשווק את הנכסים יחד עם שותפו לוי ביטון במשרדי "רושו שיווק ופרסום", יושב משרד שיווק הנכסים הראשי והגדול במתחם ב.ס.ר סיטי, שנמצא, מן הסתם, גם הוא במתחם, בחלק התחתון שלו – צמוד לחנות הגדולה של דקטלון. אחרי ששווקו על הנכסים המסחריים, כעת האתגר הוא למלא את המשרדים, שעדיין רחוקים מאכלוס מלא שלהם.

מישל וקנין מ"רושו שיווק" על רקע מתחם עמי ב.ס.ר סיטי

שוברים את השוק עם 10,900 למ"ר

כעת, עם השקת 95% מהשטחים המסחריים, יחד השקת הרכבת הקלה הצפויה ביולי, מקווה המתחם לקבל את הבוסט לו הוא חיכה ולבצע עסקאות כמו עם כנען, בקצב מהיר יותר. לזה יש להוסיף את התחרות הגבוהה של נדל"ן מסחרי בפתח תקווה. ברדיוס של כמה מאות מטרים מב.ס.ר סיטי, צפויים להיבנות כמיליון מ"ר של משרדים ומסחר, שיתחרו בו, כשלו יהיה את יתרון הראשוניות והמרכזיות.

איזה נכסים נוספים דומים אתם משווקים?

"יש הרבה, אבל אני יכול לציין שניים עיקריים: מכירת חצי קומה של 645 מ״ר עם מרפסת ענקית של 315 מ"ר, במחיר בלעדי ושובר שוק של 10,900 ש"ח למ״ר. בנוסף, אנחנו משכירים חצי קומה בגמר מלא, בנכס שמתאים לחברות גדולות עם 645 מ״ר + מרפסות בשטח כולל של 24 מ״ר. בשני המשרדים יש חלוקה של מטבח, מקלחות, אופן ספייס ועוד במחיר של 78 ש"ח למ״ר".

ניב רום, מנכ"ל כנען, על רקע הרכבת הקלה הנוסעת (בינתיים רק "בטסטים")
ניב רום, מנכ"ל כנען, על רקע הרכבת הקלה הנוסעת (בינתיים רק "בטסטים")

כנען, המתמחה בעצמה בנדל"ן, בטוחה שהיא עשתה עסקה טובה – ולא רק בהיבט הכספי. "חישבנו את הזמן שלוקח ל-25 העובדים שלנו להגיע למשרד בבני ברק וגילינו שנחסוך להם במעבר לפתח תקווה 17 דקות בהלוך ו-20 דקות בחזור", ציין רום. כנען צפויה לעבור לפתח תקווה בעוד מספר חודשים – מבטיחים לעדכן אתכם כשזה יקרה.

מעוניינים לשמוע על נכסים של "רושו שיווק"? פנו בטופס

עוד ב-נדלן

איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »
רמי גרינברג עורך סיור באתרי נייה בעיר

העירייה ביצעה ביקורי פתע באתרי בנייה בפתח תקווה: האם באמת יש מאבטח בכל אתר?

נכון להיום, יש בעיר עשרות רבות של אתרי בניייה בהם מבוצעים פרויקטים של נדל"ן מגורים ונדל"ן מסחרי. מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, ניתנה הוראה חדש משמעית מצד העירייה – להפסיק את העבודות. מאז הן חודשו, אך תושבים רבים מביעים חשש, בעיקר מהפרויקטים בשכונות מגורים – כי הקבלנים מעסיקים פלשתינאים ושוהים בלתי חוקיים. גרינברג: "מוודאים שההנחיות נשמרות".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading