ניר רום מכנען (מימין) ומישל וקנין מרושו (משמאל)

קבוצת כנען עוברת לפתח תקווה: שכרה באמצעות "רושו שיווק" משרדים חדשים בב.ס.ר סיטי (וידאו)

חברת הנדל"ן, המונה 25 עובדים, שפעלה עד עכשיו ממתחם ב.ס.ר הוותיק בבני ברק, עושה את המהלך מתוך ידיעה ברורה, שהיא לא רק תשדרג את עצמה ואת העובדים, אלא גם תחסוך זמן וכסף. שטח המשרד הוא 820 מ"ר עם מרפסות של 24 מ"ר, הפונות לנוף מרהיב עד תל אביב בבניין Y, שלמרגלותיו מתחם קניות ובילויים שוקק. ניב רום, מנכ"ל קבוצת כנען : "חישבנו חיסכון של 37 דק' לכל עובד שיגיע למשרד".

אם שאלתם את עצמכם למה יש היצע וביקוש רב לנדל"ן מסחרי של משרדים בפתח תקווה, אפשר לקבל את התשובה במעבר של קבוצת כנען למגדלי ב.ס.ר סיטי. היא לא החברה הראשונה (וכנראה גם לא האחרונה), שהחליטה לעבור מב.ס.ר בני ברק לפתח תקווה – בעיקר בגלל המחיר והגישה התחבורתית, שצפויה להיות טובה יותר כאשר הרכבת הקלה תתחיל לפעול החודש (יולי 23), לאחר שהגיע סופסוף אישור הבטיחות המיוחל.

צפו ברושו שיווק ובקבוצת כנען מספרים על העסקה

"המטרה שלנו - שהעובדים יהנו ממקום העבודה"

נדמה שכנען עשו עסקה טובה בכל הפרמטרים, גם כי אין מה להשוות בין המתחם המסחרי של ב.ס.ר בני ברק לזה של ב.ס.ר סיטי פתח תקווה. "עברנו לכאן מכמה סיבות, העיקריות שבהן – להיכנס לפתח תקווה, עיר בתנופה, ששמה דגש על התחדשות עירונית. רצינו להתקרב לפרויקטים שאנחנו מתכננים בעיר", אומר ניב רום, מנכ"ל קבוצת כנען.

רום הוסיף ש"צוות העובדים גדל בהתמדה וחיפשנו מקום גדול יותר. והכי חשוב – מצאנו מקום בו אני נותן לעובדים שלי מרחב עצום של חנויות נוחות, מסעדות, סופרמרקט וחדר כושר – הכל באותו מתחם. רוצים לתת להם להרגיש בנוח ושלא יברחו מהר הבית".

ניב רום, מנכ"ל כנען, משקיף לנוף מהמרפסת של המשרד החדש בקומה ה-26
ניב רום, מנכ"ל כנען, משקיף לנוף מהמרפסת של המשרד החדש בקומה ה-26

יושבים מהמתחם ומשווקים במתחם

מי שביצע את העסקה מול כנען זה מישל וקנין מ"רושו שיווק", המשווקת הראשית של עשרות משרדים בב.ס.ר סיטי פתח תקווה, יחד עם משרד "טייקון נדל"ן", בבעלות תומר רוסק.

וקנין כבר ליווה וביצע למעלה מ-20 אלף מ"ר מכירות והשכרות של עשרות נכסים במתחם, ביניהם עסקת ענק של מתחם המשרדים השיתופיים בסר ROOM של פתאל ויודע גם הוא את הפוטנציאל הרב הטמון ב ב.ס.ר סיטי פתח תקווה: "אנחנו נמצאים במתחם מסחרי מהגדולים והיפים בארץ", אמר לפתח תקווה NEWS. "המתחם המשלב באופן ייחודי בין המשרדים, שהם בשטח 150 אלף מ"ר, למסעדות, בתי קפה, חנויות אופנה ומותגים בשטח של 27 אלף מ"ר".

וקנין, המשווק את הנכסים יחד עם שותפו לוי ביטון במשרדי "רושו שיווק ופרסום", יושב משרד שיווק הנכסים הראשי והגדול במתחם ב.ס.ר סיטי, שנמצא, מן הסתם, גם הוא במתחם, בחלק התחתון שלו – צמוד לחנות הגדולה של דקטלון. אחרי ששווקו על הנכסים המסחריים, כעת האתגר הוא למלא את המשרדים, שעדיין רחוקים מאכלוס מלא שלהם.

מישל וקנין מ"רושו שיווק" על רקע מתחם עמי ב.ס.ר סיטי

שוברים את השוק עם 10,900 למ"ר

כעת, עם השקת 95% מהשטחים המסחריים, יחד השקת הרכבת הקלה הצפויה ביולי, מקווה המתחם לקבל את הבוסט לו הוא חיכה ולבצע עסקאות כמו עם כנען, בקצב מהיר יותר. לזה יש להוסיף את התחרות הגבוהה של נדל"ן מסחרי בפתח תקווה. ברדיוס של כמה מאות מטרים מב.ס.ר סיטי, צפויים להיבנות כמיליון מ"ר של משרדים ומסחר, שיתחרו בו, כשלו יהיה את יתרון הראשוניות והמרכזיות.

איזה נכסים נוספים דומים אתם משווקים?

"יש הרבה, אבל אני יכול לציין שניים עיקריים: מכירת חצי קומה של 645 מ״ר עם מרפסת ענקית של 315 מ"ר, במחיר בלעדי ושובר שוק של 10,900 ש"ח למ״ר. בנוסף, אנחנו משכירים חצי קומה בגמר מלא, בנכס שמתאים לחברות גדולות עם 645 מ״ר + מרפסות בשטח כולל של 24 מ״ר. בשני המשרדים יש חלוקה של מטבח, מקלחות, אופן ספייס ועוד במחיר של 78 ש"ח למ״ר".

ניב רום, מנכ"ל כנען, על רקע הרכבת הקלה הנוסעת (בינתיים רק "בטסטים")
ניב רום, מנכ"ל כנען, על רקע הרכבת הקלה הנוסעת (בינתיים רק "בטסטים")

כנען, המתמחה בעצמה בנדל"ן, בטוחה שהיא עשתה עסקה טובה – ולא רק בהיבט הכספי. "חישבנו את הזמן שלוקח ל-25 העובדים שלנו להגיע למשרד בבני ברק וגילינו שנחסוך להם במעבר לפתח תקווה 17 דקות בהלוך ו-20 דקות בחזור", ציין רום. כנען צפויה לעבור לפתח תקווה בעוד מספר חודשים – מבטיחים לעדכן אתכם כשזה יקרה.

מעוניינים לשמוע על נכסים של "רושו שיווק"? פנו בטופס

עוד ב-נדלן

וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »
דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »
ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

המשך קריאה »

צפו באירוע ההריסה של פרויקט "הדרים הירוקה" בצלח שלום עמישב פתח תקווה (וידאו)

עשרות אנשים, יזמים, אנשי עסקים, אנשי עירייה, דיירים וקהל סקרנים של תושבי השכונה הגיעו לפארק, הסמוך לפרויקט, ברחוב מבנים 27 עד 33. ארבעה מבני רכבת ישנים ומוזנחים עם 16 דירות, אמורים להפוך תוך שנתיים-שלוש לשני מגדלי מגורים חדישים ומודרניים של תשע קומות כל אחד – בפרויקט פינוי -בינוי שטרם נראה בשכונות מזרח העיר. "הפרויקט יהפוך את השכונה", אמרו לנו דיירים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading