עופר לאונג' פתח תקווה - פארק עופר בשיתוף מיינדספייס

מליסרון ומיינדספייס פתחו את "עופר לאונג'" פתח תקווה בהשקעה של 3 מיליון ש"ח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

המתחם החדיש, שיתחיל בקרוב לארח כנסים, הרצאות, אירועים ופעילויות חברתיות ועסקיות, משתרע על שטח של 700 מ"ר ונמצא בפארק העסקים עופר פתח תקווה (East&West). זהו שיתוף פעולה מעניין בין החברה הנדל"נית, שבבעלותה גם רשת קניונים, לחברת המשרדים וחללי העבודה השיתופיים. שי וינברג, מליסרון: "תוך זמן קצר יהפוך עופר לאונג' לליבת הקהילה העסקית והחברתית בפארק".

חברת מליסרון, בשליטתה של ליאורה עופר ובניהולו של אופיר שריד, הודיעה היום על השקת מתחם "עופר לאונג'" בהשקעה של 3 מיליון ש"ח, במסגרת שיתוף פעולה עם מיינדספייס, המתמחה בחללי עבודה אקסקלוסיביים, אשר תפעיל ותנהל את המתחם. עופר לאונג' ישרת את מאות עובדי פארק עופר פתח תקווה הלובי מותאם ל-80-250 משתתפים והמתחם גם כולל 5 חדרי ישיבות מעוצבים ל-12-16 משתתפים.

כאן הוקם לאונג' עופר פתח תקווה
כאן הוקם לאונג' עופר פתח תקווה. צילום: יואב פלד

הפי אוור בלאונג'

לבד מאירועים וישיבות, ישמש עופר לאונג' כמתחם לפעילויות חווייתיות משתנות וקבועות, לרבות: חוגי יוגה ופילאטיס, ארוחות שף מתחלף, עמדת מניקור-פדיקור, שירותי חייט, שוק איכרים קבוע אחת לשבוע, Happy hour לכלל עובדי המתחם ועוד פעילויות ואירועים. הפעילות במתחם עופר לאונג' תנוהל באפליקציה ייעודית וייחודית, שתשמש את צוות המקום ואת עובדי הפארק. המתחם יפעל בכל ימי העבודה לאורך השבוע.

"הקמת המתחם הינה חלק מהאסטרטגיה של מליסרון להשביח את הנכסים הקיימים, לפעול כל העת לשדרוגם, ולספק לשוכרים שלנו מוצר ייחודי ובעל ערך מוסף וזה בדיוק הבידול שאנו יכולים ליצור בפארק גדול ומנוהל", מסר שי וינברג, משנה למנכ"ל ומנכ"ל פעילות ייזום נדל"ן ומשרדים של מליסרון.

חדרי ישיבות מעוצבים - עופר לאונג' פתח תקווה. צילומי הלאונג': דניאל צאירי

"חוויה הוליסטית"

וינברג מוסיף ש"עופר לאונג' הוא פרויקט חדשני שקידמנו מתוך מטרה לשפר את חווית עובדי החברות במתחם, בניהול מקצועי ואיכותי של מיינדספייס, שבנוסף מפעילים אצלנו במתחם פעילות של השכרת חללי עבודה משותפים. אנו מאמינים כי תוך זמן קצר יהפוך עופר לאונג' לליבת הקהילה העסקית והחברתית בפארק –  בו יחוו המשתמשים חוויה הוליסטית תוך דגש על שיפור חווית העבודה בפארק".

פארק ההייטק OFER East&West בפתח תקווה כולל שטחי משרדים בהיקף של כ-150,000 מ"ר בשמונה בניינים. הפארק ממוקם בצומת הרחובות שלמה שמלצר והפסגות בקריית אריה, בסמוך לצירי תנועה ראשיים (כביש 4 וכביש 5), במרחק של 500 מטרים מתחנת הרכבת הקלה (הקו האדום) וכקילומטר מתחנת רכבת ישראל. בפארק ממוקמים משרדיהן של מגוון חברות הייטק מובילות, מסעדות, חנויות ושירותים שונים.

שי וינברג, משנה למנכ"ל ומנכ"ל פעילות ייזום נדל"ן ומשרדים של מליסרון.
שי וינברג, משנה למנכ"ל ומנכ"ל פעילות ייזום נדל"ן ומשרדים של מליסרון (צילום: רמי זרנגר)

"אנחנו נרגשים מהפתיחה של עופר לאונג', ושמחים להציע לכל עובדי פארק העסקים חווית עבודה ייחודית, הזדמנויות נטוורקינג וקהילה", מסר דן זכאי – מנכ"ל ומייסד משותף מיינדספייס MINDSPACE

דן זכאי - מנכ"ל ומייסד משותף מיינדספייס MINDSPACE
דן זכאי - מנכ"ל ומייסד משותף מיינדספייס MINDSPACE

עוד ב-נדלן

איכילוב 5 פתח תקווה

דמיינו את 2025: מעונות סטודנטים + בית קפה יקומו ברח' איכילוב 5 פתח תקווה

העירייה מדווחת כי היום הונחה אבן פינה לאחד המיזמים המעניינים, שנועד להחיות את מרכז העיר ברוח רעננה וצעירה. לפי התכנון, הפרויקט אמור לקום בעוד 12 חודשים מהיום במה שהיה פעם בית לפקו. מדובר במבנה בן 5 קומות, כשבכל קומה דירה בת חמישה חדרי שינה, ממ"ד, שני חדרי שירותים, מטבח וסלון משותפים ומרפסת שמש. "זה יאפשר לסטודנטים לגור במרכז העיר בעלות סבירה", נמסר.

המשך קריאה »
גלובל טאוורס פתח תקווה B

ה"תאום של גלובל טאוורס" – התקבל היתר בנייה לעוד מגדל משרדים ענק בפתח תקווה

בקרוב תחל בנייתו של בניין המשרדים "גלובל טאוורס B", סמוך למגדל A, זאת לאחר שהועדה המקומית אישרה לפרויקט להתקדם לשלב הבא. לפי התכנון, צפוי לקום דרומית לבניין הקיים, אח תאום, עם 39 קומות, חמש יותר מאחיו המבוגר. במתחם מוקם בימים אלה מגדל שלישי בן 24 קומות, שמתכונן להסתיים ב-2025. נוכח ריבוי המגדלים על שטח קטן עולה שוב השאלה: האם ההיצע יגבר על הביקוש?

המשך קריאה »
מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »
רמי גרינברג עורך סיור באתרי נייה בעיר

העירייה ביצעה ביקורי פתע באתרי בנייה בפתח תקווה: האם באמת יש מאבטח בכל אתר?

נכון להיום, יש בעיר עשרות רבות של אתרי בניייה בהם מבוצעים פרויקטים של נדל"ן מגורים ונדל"ן מסחרי. מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, ניתנה הוראה חדש משמעית מצד העירייה – להפסיק את העבודות. מאז הן חודשו, אך תושבים רבים מביעים חשש, בעיקר מהפרויקטים בשכונות מגורים – כי הקבלנים מעסיקים פלשתינאים ושוהים בלתי חוקיים. גרינברג: "מוודאים שההנחיות נשמרות".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading