אביב שבתאי יוסף - בנייה ויזמות נדל"ן

אביב שבתאי יוסף: "לעולם לא נתפשר על פחות מאשר בנייה איכותית"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

במדינת ישראל,בנייה מכל סוג נמצאת סביבנו בכל יום, בין אם של בנייה למגורים,  תשתיות או בנייה של מוסדות ציבור. המדינה נמצאת בתנופת בנייה, אך האם היא נבנית בצורה טובה ומקצועית? ערן שבתאי, מנכ"ל ובעלים של חברת אביב שבתאי יוסף בע”מ העוסקת בייזום וביצוע, מתאר לנו בכתבה זו את הסיבות להצלחת החברה במשך בארץ בכלל ובעיר פתח תקווה.

אם יש מי שמבין בתשתיות וכיצד לבנות נכון זו חברות אביב שבתאי יוסף בע"מ, שעוסקת כבר מאז שנת 1982 בייזום וביצוע פרויקטים בתחום הבנייה, הן של מוסדות ציבור והן בנייה למגורים. ערן שבתאי מתאר לנו  בכתבה זו את הסיבות להצלחת החברה במשך 35 שנות קיומה בארץ בכלל, ובעיר פתח תקווה בפרט: "הכל מתחיל בהעסקת אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה, התעדכנות מתמדת בשיטות בניה חדשניות ויישומן הלכה למעשה". 

שבתאי מסביר על מה שחשוב כאשר מגיעים למבצע פרויקט בנייה מכל סוג, גם ללקוח וגם לאנשים אשר חיים ועוברים על ידו: "כולם רוצים שאיכות העבודה על אותם פרויקטים תהיה ברמה הגבוהה ביותר ותהיה אמינה, בטוחה, ולאנשים הגרים בקרבת אותה בנייה, אז מהירה ויעילה על מנת לצמצם את ההפרעה לחיים למינימום". עוד הוא מוסיף: " איכות בנייה לא נמדדת ביום שבו מסתיים הפרויקט. בנייה היא יצירת משהו שצריך להחזיק שנים על גבי שנים, מבנים ותשתיות מיועדים לעתים לעמוד מאות שנים ואף יותר, לכן צריך לבנות בצורה הטובה ביותר ולמנוע בלאי מיותר".

אביב שבתאי
"בנייה היא יצירת משהו שצריך להחזיק שנים על גבי שנים" | שבתאי יוסף (קרדיט: יח"צ)

חברת אביב שבתאי יוסף בע”מ מתעתדת לעשות זאת בדיוק, עם בנייה איכותית ומקצועית ללא פשרות. החברה, מתעסקת בתחומים בניה מגוונים ביניהם  גם בנייה למגורים ולמסחר,הן חדשה וגם במסגרת תמ"א 38. שבתאי מסביר על בנייה שכזו: "זהו אחד האפיקים האטרקטיביים בבנייה, זה בעצם מה שמכונה יזמות נדל"ן. וזה סוג בניה הכוללת בתוכה רכישת קרקע המיועדת לבנייה פרטית או מסחרית. מדובר בפעילות הדורשת השקעה גדולה יותר מצד החברה שבוחרת לבצע אותה, אך גם התגמול, גם הכספי וגם התדמיתי, כי מדובר בפרויקטים שאנשים רואים ומבחינים בהם".

 אביב שבתאי יוסף – עיסוקי החברה

 חברת אביב שבתאי יוסף בע"מ הינה בעלת ניסיון רב בהקמה וניהול פרויקטים רבים בעולם הנדל"ן. ברזומה של החברה כמה וכמה פרויקטים שהיא ביצעה בהצלחה במסגרת פעילותה בתור יזמית נדל"ן עצמאית, ביניהם בנייני מגורים ומרכזים מסחריים.שבתאי מספר על פרויקטים: "אנחנו תמיד דואגים לבנות, ובמקרים של תמ"א 38 לחדש את המבנים בצורה הכי קפדנית ואיכותית, אנחנו לא מעגלים פינות ודואגים שהאנשים שגרים בבניין ייהנו מאיכות הבנייה הטובה ביותר".

תחום נוסף בו החברה עוסקת הרבה הוא בתחום הפיתוח והתשתיות. שבתאי מסביר כי: "מטרה של עבודות פיתוח הינה ליצור את התנאים המתאימים בסביבה הקיימת על מנת להתחיל בתהליך הבנייה. הכנת השטח מהווה חלק חשוב ביותר מתהליך הבנייה, משום שמדובר בבסיס שעליו יבנו את שאר המרכיבים ההכרחיים לפרויקט".

יוסף שבתאי - תשתיות
"מטרה של עבודות פיתוח הינה ליצור את התנאים המתאימים בסביבה הקיימת על מנת להתחיל בתהליך הבנייה" | אביב שבתאי יוסף (קרדיט: יח"צ)

איכות ללא פשרות

 החשיבות הגדולה של ביצוע עבודות פיתוח אינה נעלמה מעיניהם של אנשי המקצוע בחברת אביב שבתאי יוסף בע"מ. מדובר באחת העבודות החשובות ביותר שמבצעת החברה, ולכן היא ניגשת אליהם ברצינות רבה. כל שלבי העבודה מפוקחים על ידי מקצוענים בתחומים הרלוונטיים ואיכות העבודה נבדקת כל פעם מחדש על ידי החברה עצמה, כך שהלקוח יכול להיות בטוח – העבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר וללא כל תקלה או בעיה.

בנייה מוסדית

אביב שבתאי יוסף בע"מ הינה קבלנית ותיקה של רשויות מקומיות  בכל הארץ ומבצעת עבורן בנייה, תוספות והתאמות של מוסדות ציבור כמו: גני ילדים ,בתי ספר, בתי כנסת ומשרדי העירייה .ביצוע פרויקטים מסוג זה מתבטא בעמידה בכל התקנים של בטיחות ונגישות וכן בעמידה בלוח זמנים קצר המצריך יכולת פתרון בעיות בשטח , כלים, ציוד וכוח אדם זמין . ביצוע העבודה מתבצע על ידי פיקוח צמוד של הצוות המנוסה שלנו הכולל פתרון בעיות בשטח מבלי להתפשר על טיב העבודה. 

בזווית המקומית של העיר פתח תקווה, חברת שבתאי אחראית על מספר פרויקטים בעיר פתח תקווה. אחד מהם הוא כיכר ותיקים, בו נעשה שינוי צורת הכיכר וביטול הצומת, דבר שהקל רבות על עומסי התנועה בשכונה. בנוסף החברה ביצעה עבודות נגישות, שכוללות התאמת מדרכות ומעברי חצייה, והקמת רמפות בגנים הציבוריים  על מנת להנגיש כמה שיותר מהעיר  לבעלי מוגבלויות. שבתאי יוסף גם הקימו מיגוניות בחצרות גני ילדים  בפתח תקווה בהם לא היו קיימים מרחבים ממוגנים עד כה.

שבתאי יוסף
"להנגיש כמה שיותר מהעיר  לבעלי מוגבלויות" | שבתאי יוסף (קרדיט: יח"צ)

ערן שבתאי, מנכ"ל אביב שבתאי יוסף מתאר מה מבדל את החברה שלו מאשר חברות אחרות: "אנחנו לעולם לא נתפשר על פחות מאשר הכי טוב שניתן לעשות, אנחנו פועלים בתקן איכות ISO  9001:2008, תו איכות של מכון התקנים הישראלי., אנחנו תמיד מעסיקים את אנשי המקצוע מהמעלה הראשונה בישראל. ודואגים תמיד להתעדכן ולהיות בחזית הקדמה של שיטות וטכנולוגיות הבנייה החדשות  וליישם אותן תוך שימוש בניסיון העשיר שצברנו לאורך השנים".

עוד ב-בשיתוף-עם

מעוף פתח תקווה

לראשונה במעוף: סדנה לבעלי עסקים בשילוב תרגום לשפת סימנים התקיימה בפ"ת

הסניף בפתח תקווה, של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מטעם משרד הכלכלה והתעשייה, קיים בשבוע שעבר סדנה תקדימית בת שני מפגשים – עבור בעלי עסקים שומעים וחרשים יחד – בנושא שימוש בוואטסאפ עסקי. דן קספה, מנחה הקורס, שלמד לאחרונה תרגום לשפת סימנים: "זה מראה על הרצינות של מעוף לנושא החירשים וחשיבות הנגשת החומר הלימודי לבעלי עסקים".

המשך קריאה »
שחקניות הפועל עירוני פתח תקווה

כדורגל נשים: בהפועל עירוני פתח תקווה פותחים עונה. רוצות להצטרף? כל הפרטים (וידאו)

קבוצת כדורגל הנשים המובילה בפתח תקווה, תפתח בשבועות הקרובים את העונה החדשה וכבר מרגישה התעניינות רבה בקרב שחקניות צעירות, שחולמות להתקדם בענף ספורט מתפתח ואטרקטיבי. בטקס חגיגי שנערך החודש במתחם האימונים באצטדיון "שלמה ביטוח", בהשתתפות ראש העיר וראשי הקבוצה, חנכו חדר הלבשה. המאמן גבי בורשטיין: "מפתחים את השחקניות גם בפן חברתי, גופני ובטחון עצמי".

המשך קריאה »
GO TO פתח תקווה

GoTo פתח תקווה: צפו מאיפה אפשר לקחת רכב שיתופי ולחסוך עלויות על הדרך (וידאו)

זה התחיל בזה שקיבלנו הודעה על הטבה מיוחדת לתושבי העיר, שמעניקה חברת הרכב השיתופי, שנכנסה לעיר לפני פחות משנה: Happy Hour Ride – שעה ראשונה חינם מראשון עד חמישי. החלטנו שזה טיימינג מצוין לעשות מנוי ולבדוק עד כמה זה קל ונוח להשכיר רכב בערך כמו שמזמינים פיצה. האמת: נהנו מהחוויה, למרות שסבלנו בפקקים, אבל התנחמנו בזה שלפחות עזרנו לסביבה. האם גם חסכנו כסף?

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading