פתחון לב פתח תקווה - אירוע חברה

צפו בביקור בסניף פתחון לב פתח תקווה: "גם תרומה לקהילה – וגם גיבוש לצוות חברה"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הסניף של הארגון, הפועל למען משפחות נזקקות בעיר, הוקם רק לפני שבעה חודשים וכבר מקבל תנופה של עזרה עם חברות מסחריות ששולחות את אנשי הצוות שלהם לתרום ולעשות טוב על הלב – ועל הדרך, גם לעבור חוויה נעימה ומגבשת. כרגע הסניף מחלק כ-70 חבילות מזון בשבוע למי שאינם ידה ומשגת ולצערינו יש לא מעט כאלה בעיר. ענת אברמוביץ', מנהלת הסניף: "קוראת לעוד חברות להגיע לכאן לתרום וליהנות".

בסוף דצמבר האחרון סיפרנו לכם על ההשקה של סניף פתחון לב פתח תקווה, בבית המתנדב בז'בוטינסקי 4. סניף כזה לצערינו הוא צורך בסיסי בעיר כמו שלנו, שיש בה לא מעט תושבים נזקקים – בין אם זה קשישים וניצולי שואה ובין אם משפחות שמתקשות להתקיים מסיבות כאלו ואחרות. כעת יש להם כתובת ממנה, בתיאום עם הרווחה של עיריית פתח תקווה, הם יכולים לקבל מזון, פרטי לבוש, צעצועים ועוד. 

צפו גיבוש חברה בפתחון לב פתח תקווה

עוזרים לקהילה מתוך הקהילה

פתחון לב פתח תקווה היא שלוחה של הסניף הראשי של הארגון בראשון לציון. מדובר בסוג של ביתן (ממוזג, אם שאלתם), בו מרכזים את כל מה שמוצע לתרומה לתושבים הנזקקים של העיר. כרגע הוא מספק כ-70 חבילות מזון בשבוע ל-70 משפחות. את המקום מפעילים מתנדבים, ביניהם ענת אברמוביץ', תושבת העיר, שמנהלת את סניף פתחון לב פתח תקווה. 

בין הדברים שהיא עושה, זה גם לארח אנשי צוות של חברות, המעוניינות לתרום לקהילה דרך הפעילות של פתחון לב. כשביקרנו במקום, צוות חברת eBrand – סוכנות דיגיטל, שבין היתר, גם מפעילה את פתח תקווה NEWS – בדיוק הגיע והתחיל במשימה לא פשוטה: לארוז תוך פחות משעתיים, 48 חבילות מזון שכוללות עשרות מצרכים בסייסים, כמו: קמח, פתיתים, יין, שמן, תה, קפה, פסטה, שימורים ועוד.

אחרי הדרכה זריזה מצד נשות פתחון לב שהיו במקום: מנהלת מרל"ג פתחון לב פתח תקווה, מורן סלמון, אברמוביץ' ועליזה מיטלמן (נציין גם את דרורה רוקטוביץ' שלא הייתה באותו זמן) – המשימה יצאה לדרך. 

צוות eBrand בפתחון לב
צוות eBrand בפתחון לב פתח תקווה

"כל עזרה תתקבל בברכה"

"חברות מסחריות אוהבות להגיע לכאן בשתי סיבות – תרומה לקהילה וגיבוש הצוות", סיפרה אברמוביץ. "ההתנדבות פה מאוד חשובה לנו כי צריך כוח אדם וידיים עובדות". אברמוביץ מסתייעת במתנדבות נוספות, אך זה לא מספיק – בטח כשמדובר בעבודה פיזית שדורשת גם את אריזת החבילות ונשיאתן לעבר ההובלה. "אנחנו קוראים לחברות מפתח תקווה והסביבה להגיע אלינו, לתרום ולעזור. כל עזרה תתקבל בברכה".

ענת אברמוביץ': "קוראת לעוד חברות להגיע לכאן לתרום וליהנות"
ענת אברמוביץ': "קוראת לעוד חברות להגיע לכאן לתרום וליהנות"

שוברים את מעגל העוני

ארגון "פתחון לב" נוסד ב-1998 ופועל לשבירת מעגל העוני הבין-דורי בישראל. הארגון מסייע לכ- 160,000 נפשות מדי שנה ללא הבדל מין, דת, גזע, מוצא או לאום. הארגון מקיים קשר ישיר עם מקבלי הסיוע המאפשר התאמת פתרונות לצרכים מיידים וייחודיים שעולים מהשטח. פתחון לב, הוא אחד מהארגונים המובילים בתחומו והראשון שהעלה את מצוקת העניים לראש סדר היום הציבורי במדינת ישראל. 

 

מימין: מורן סלמון - מנהל מרל"ג פתחון לב ראשון לציון, ענת אברמוביץ' - מנהלת סניף פתחון לב פתח תקווה, עליזה מיטלמן - מתנדבת סניף פתחון לב פתח תקווה
צוות פתחון לב פתח תקווה: מימין: מורן סלמון - מנהל מרל"ג פתחון לב ראשון לציון, ענת אברמוביץ' - מנהלת סניף פתחון לב פתח תקווה, עליזה מיטלמן - מתנדבת סניף פתחון לב פתח תקווה

רוצים גם אתם לתת מכל הלב, לתרום בעשיה למען החברה ועל הדרך גם להרוויח חוויה משמעותית? אנו מזמינים אתכם להתנדב אצלנו!
הכנסו לקישור להרשמה 👈🏽 https://did.li/WbGCN

💙 לתרומת סלי מזון לחצו כאן 👈🏽 https://did.li/yytaa

עוד ב-מהנעשה בעיר

אפליקציית בונד

בונד. אפליקציית בונד: העירייה בוחנת שימוש באפליקציה שתגביר את בטחון התושבים

נלחצים לפני שאתם מגיעים לסמטה חשוכה בפתח תקווה? בקרוב אולי תוכל להירגע, באמצעות יישומון סלולרי ,שיאפשר לצפות במשתמש תוך צילום בווידאו, לשוחח בזמן אמת עם איש ביטחון – ואף להקפיץ אותו בזמן מצוקה. האפליקציה, המבוססת AI (בינה מלאכותית), כבר נמצאת בשימוש בארה"ב ושירותיה מאפשרים אבטחה על המשתמשים בתחומים שונים.

המשך קריאה »
הצלת יער סירקין פתח תקווה

מאות תושבים, כולל מתמודדים למועצת העיר, השתתפו באירוע להצלת יער סירקין

מארגני האירוע, בתמיכת "קרן של"י" וארגון "חיים בסביבה", יצרו הפנינג חווייתי להורים וילדים, שכלל סדנאות אומנות בהדרכת אומנים. המטרה העיקרית הייתה לגייס עוד חתימות על העצומה, שקוראת לשמור על למעלה מ-6000 עצים, שצפויים להיכרת, כאשר יחלו לבנות את שכונת סירקין החדשה. אורי אהד, ענת זנזורי, סרחיו גולצמן ומשה משה – נכחו באירוע והפגינו תמיכה.

המשך קריאה »
שוק ארבעת המינים פתח תקווה

איפה ייפתחו את שוק ארבעת המינים בפתח תקווה תשפ"ד? כל המקומות, כל התאריכים

הדוכנים לממכר האתרוג, הלולב, ההדס והערבה, לקראת חג סוכות המתקרב, ייפתחו בחמישה מועדים שונים ממוצאי יום כיפור עד ערב החג, ברחבות בתי הכנסת במרכז פתח תקווה, אבל גם בשכונות הדר גנים/עמישב, גני הדר, כפר גנים ב', רמת ורבר ושעריה. "החלטנו גם השנה להקים דוכנים ברחבי העיר בסמוך לבתי כנסת, כוללים ומתנ"סים- ובכך לייעל את רכישת ארבעת המינים הן לטובת התושבים", מסר גרינברג.

המשך קריאה »
לוגו עיריית פתח תקווה

לוגו חדש לעיריית פתח תקווה: ממושבה למטרופולין של 300 אלף תושבים

העירייה דיווחה כי הלוגו הישן הוותיק עם שלושת העיגולים בצבעי חום, כתום וירוק, שסימלו את האדמה, התפוזים והצמיחה – שאפיינה את העיר בשנותיה המוקדמות – יחליף לוגו מודרני, שישדר חדשנות של עיר עם
מערכת תחבורה מתקדמת ואזורי מסחר, תעשייה והייטק מהגדולים בארץ. ראש העיר, גרינברג: "הלוגו מבטא את התפתחות העיר המואצת והתחושה שיש צורך לחזק את תחושת הלכידות של התושבים".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading