פתחון לב פתח תקווה - אירוע חברה

צפו בביקור בסניף פתחון לב פתח תקווה: "גם תרומה לקהילה – וגם גיבוש לצוות חברה"

הסניף של הארגון, הפועל למען משפחות נזקקות בעיר, הוקם רק לפני שבעה חודשים וכבר מקבל תנופה של עזרה עם חברות מסחריות ששולחות את אנשי הצוות שלהם לתרום ולעשות טוב על הלב – ועל הדרך, גם לעבור חוויה נעימה ומגבשת. כרגע הסניף מחלק כ-70 חבילות מזון בשבוע למי שאינם ידה ומשגת ולצערינו יש לא מעט כאלה בעיר. ענת אברמוביץ', מנהלת הסניף: "קוראת לעוד חברות להגיע לכאן לתרום וליהנות".

בסוף דצמבר האחרון סיפרנו לכם על ההשקה של סניף פתחון לב פתח תקווה, בבית המתנדב בז'בוטינסקי 4. סניף כזה לצערינו הוא צורך בסיסי בעיר כמו שלנו, שיש בה לא מעט תושבים נזקקים – בין אם זה קשישים וניצולי שואה ובין אם משפחות שמתקשות להתקיים מסיבות כאלו ואחרות. כעת יש להם כתובת ממנה, בתיאום עם הרווחה של עיריית פתח תקווה, הם יכולים לקבל מזון, פרטי לבוש, צעצועים ועוד. 

צפו גיבוש חברה בפתחון לב פתח תקווה

עוזרים לקהילה מתוך הקהילה

פתחון לב פתח תקווה היא שלוחה של הסניף הראשי של הארגון בראשון לציון. מדובר בסוג של ביתן (ממוזג, אם שאלתם), בו מרכזים את כל מה שמוצע לתרומה לתושבים הנזקקים של העיר. כרגע הוא מספק כ-70 חבילות מזון בשבוע ל-70 משפחות. את המקום מפעילים מתנדבים, ביניהם ענת אברמוביץ', תושבת העיר, שמנהלת את סניף פתחון לב פתח תקווה. 

בין הדברים שהיא עושה, זה גם לארח אנשי צוות של חברות, המעוניינות לתרום לקהילה דרך הפעילות של פתחון לב. כשביקרנו במקום, צוות חברת eBrand – סוכנות דיגיטל, שבין היתר, גם מפעילה את פתח תקווה NEWS – בדיוק הגיע והתחיל במשימה לא פשוטה: לארוז תוך פחות משעתיים, 48 חבילות מזון שכוללות עשרות מצרכים בסייסים, כמו: קמח, פתיתים, יין, שמן, תה, קפה, פסטה, שימורים ועוד.

אחרי הדרכה זריזה מצד נשות פתחון לב שהיו במקום: מנהלת מרל"ג פתחון לב פתח תקווה, מורן סלמון, אברמוביץ' ועליזה מיטלמן (נציין גם את דרורה רוקטוביץ' שלא הייתה באותו זמן) – המשימה יצאה לדרך. 

צוות eBrand בפתחון לב
צוות eBrand בפתחון לב פתח תקווה

"כל עזרה תתקבל בברכה"

"חברות מסחריות אוהבות להגיע לכאן בשתי סיבות – תרומה לקהילה וגיבוש הצוות", סיפרה אברמוביץ. "ההתנדבות פה מאוד חשובה לנו כי צריך כוח אדם וידיים עובדות". אברמוביץ מסתייעת במתנדבות נוספות, אך זה לא מספיק – בטח כשמדובר בעבודה פיזית שדורשת גם את אריזת החבילות ונשיאתן לעבר ההובלה. "אנחנו קוראים לחברות מפתח תקווה והסביבה להגיע אלינו, לתרום ולעזור. כל עזרה תתקבל בברכה".

ענת אברמוביץ': "קוראת לעוד חברות להגיע לכאן לתרום וליהנות"
ענת אברמוביץ': "קוראת לעוד חברות להגיע לכאן לתרום וליהנות"

שוברים את מעגל העוני

ארגון "פתחון לב" נוסד ב-1998 ופועל לשבירת מעגל העוני הבין-דורי בישראל. הארגון מסייע לכ- 160,000 נפשות מדי שנה ללא הבדל מין, דת, גזע, מוצא או לאום. הארגון מקיים קשר ישיר עם מקבלי הסיוע המאפשר התאמת פתרונות לצרכים מיידים וייחודיים שעולים מהשטח. פתחון לב, הוא אחד מהארגונים המובילים בתחומו והראשון שהעלה את מצוקת העניים לראש סדר היום הציבורי במדינת ישראל. 

 

מימין: מורן סלמון - מנהל מרל"ג פתחון לב ראשון לציון, ענת אברמוביץ' - מנהלת סניף פתחון לב פתח תקווה, עליזה מיטלמן - מתנדבת סניף פתחון לב פתח תקווה
צוות פתחון לב פתח תקווה: מימין: מורן סלמון - מנהל מרל"ג פתחון לב ראשון לציון, ענת אברמוביץ' - מנהלת סניף פתחון לב פתח תקווה, עליזה מיטלמן - מתנדבת סניף פתחון לב פתח תקווה

רוצים גם אתם לתת מכל הלב, לתרום בעשיה למען החברה ועל הדרך גם להרוויח חוויה משמעותית? אנו מזמינים אתכם להתנדב אצלנו!
הכנסו לקישור להרשמה 👈🏽 https://did.li/WbGCN

💙 לתרומת סלי מזון לחצו כאן 👈🏽 https://did.li/yytaa

עוד ב-מהנעשה בעיר

תקציב עיריית פתח תקווה

יש תקציב: עיריית פתח תקווה מדווחת כי התקציב ל-2024 הוא 2.5 מיליארד ש"ח

מספר ימים לאחר שיצאה בהודעה על קידום תכנית גרנדיוזית לקידום העיר ב-3.5 מיליארד ש"ח, העירייה מודיעה על תקציב שנתי הגדול ב-131 מיליון משנת 2023. לדבריה, העניין התאפשר, נוכח תהליכי התייעלות משמעותיים בעירייה. "אנחנו מגדילים את ההשקעה בתושבים – זאת ללא העלאת תשלום הארנונה", מסרו. תקציב החינוך לשנת 2024 יעמוד על למעלה ממיליארד ש"ח – עלייה של 100 מיליון משנה שעברה.

המשך קריאה »
פתח תקווה נוף נווה גן פארק גדול קניון

עיריית פתח תקווה מדווחת: נקדם את העיר בפרויקטים בהשקעה של 3.5 מיליארד ש"ח

שלושה חודשים אחרי הבחירות, שהעניקו לראש העיר רמי גרינברג עוד חמש שנים, הוא מכריז על תכנית פיתוח ענקית, שצפויה, אם הכל יילך כמתוכנן, להצעיד את העיר שלנו עוד יותר קדימה. התכנית מבוססת על תקציב בלתי שוטף, זאת בנוסף לתקציב העירייה השוטף ל-2024, שיעמוד על יותר מ-2.5 מיליארד ש"ח – עלייה של כ-130 מיליון ₪ בהשקעות לתושב לעומת 2023.

המשך קריאה »
על האש פתח תקווה

הכינו את הבשר: איפה אפשר לעשות מנגל בפתח תקווה ביום העצמאות?

קראת יום העצמאות, שיתקיים בעוד יומיים, הכנו לכם טבלה עם רשימת 30 המקומות בהם ניתן לעשות "על האש" בעיר. את הרשימה פרסמה העירייה. ניתן למיין את הטבלה לפי שכונות. חשוב לציין כי חל איסור לעשות מנגלים בפארק הגדול (פארק אוחיון). מי שמחפש לעשות על האש בפארק גדול – יוכל לעשות זאת בפארק יד לבנים. בנוסף, העירייה פרסמה מספר הוראות וכללים שיש להקפיד עליהם:

המשך קריאה »
יום הזיכרון יום השואה פתח תקווה

לקראת הימים העצובים: מה הלו"ז של אירועי יום השואה ויום הזיכרון בפתח תקווה?

לאחר שהודיעה כבר לפני מספר שבועות על ביטול מסיבת יום העצמאות המסורתית הגדולה בפארק הגדול, עיריית פתח תקווה פרסמה היום את לוח הזמנים המעודכן לימי האבל, שהשנה צפויים להיות קשים מהרגיל, בעקבות המלחמה שעדיין מדממת. יום ראשון (5.5) ב-20:00, יתקיים טקס יום השואה המרכזי בהיכל התרבות וביום ראשון שאחריו (12.5) ייערך טקס יום הזיכרון המרכזי ביד לבנים. בנוסף לכך יערכו עוד עשרות אירועים ברחבי העיר.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading