חדשות פתח תקווה

מה קורה עם אולם הספורט ע"ש האמירויות בכפר גנים?

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

כשנה לאחר ההצהרה המפתיעה של ראש העיר רמי גרינברג, נדמה כי אין זכר ל"אולם הספורט ע"ש איחוד האמיריות" בכפר גנים.

ע"פ דיווח של אתר מיינט, אולם הספורט החדש הצמוד לחטיבת הביניים ע"ש משה ארנס  נחנך ביום חמישי האחרון בטקס חגיגי. ההודעה על פתיחת האולם החדש, שיצאה באוגוסט דאשתקד, עשתה כותרות לאחר שראש עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג, הצהיר כי יקרא לאולם  "אולם הספורט ע"ש האמיריות" כאקט של הוקרה וכבוד בעקבות הסכמי השלום שנחתמו בין ישראל למדינה הערבית. 

ולמרות זאת, נדמה שדובאי ופתח תקווה נקלעו למשבר יחסים. בטקס שנחגג אתמול, כאמור, לא נאמרה מילה על הסכמי השלום או על האמירויות והאולם לא נקרא על שם המדינה, אלא בשם (הגנרי למדי) "מרכז טוטו פיס לקהילה ולספורט". 

בעירייה הסבירו כי "מטרת הטקס המדובר היא בעיקר להוקיר תודה לשותפים בפרוייקט – הטוטו והפיס. בהמשך, האולם ייקרא על שם איחוד האמירויות במעמד מיוחד שבו ישתתפו גם נציגים אמירתים". 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

הצפות בשכונת עמישב פתח תקווה - ינואר 22

פתח תקווה מזרח סטייל ונציה. "לא ראינו כאלה הצפות מ-2014"

העתיד הורוד שתביא איתה ההתחדשות העירונית, לה מצפים תושבי השכונות המזרחיות של העיר, נראה כרגע כמו המרחק בינינו לאיטליה. הקיאק המאולתר, ששחה על רחוב עזרא ונחמיה, אולי העלה חיוך בקרב גולשי האינטרנט הרבים שצפו בו, אך זה לא מצחיק את אלה שמתגוררים במקום. קדושים: "הבניה החדשה מונעת אגני היקוות טבעיים של מים וכך אין להם לאן לפרוץ".

המשך קריאה »
תגובות זועמות של תושבי פתח תקווה כלפי השכר לזמר עומר אדם ביום העצמאות

6666 ש"ח לדקת הופעה – תגובות הרשת לשכר שעומר אדם יקבל מפתח תקווה ביום העצמאות

רק שלשום דיווחנו על הפער בין תחושת העושר שיש בפתח תקווה לבין מציאות העוני בשטח. הפער הזה לפעמים גורם לתופעת הנתק, שקיבלה היום ביטוי נוסף עם פרסום הידיעה בדבר 300 אלף השקלים, שעיריית פתח תקווה מתכוונת לשלם לזמר עומר אדם, להופעתו בערב יום העצמאות, שאמור להתקיים בעוד 4 חודשים.

המשך קריאה »
הסופרמרקט החינמי בפתח תקווה

העוני בפתח תקווה: מה שרואים משם לא רואים מכאן – ביקור בסופרמרקט החינמי

רק לפני מספר שבועות התבשרנו על כך שמדד העוני בפתח תקווה ירד בשנים האחרונות. זה נתון שנותן הרגשה טובה, אבל כשיורדים לשטח, העוני הקיים בעיר מקבל את הפנים האמיתיות שלו. לצד מגדלי ב.ס.ר פתח תקווה, ספינת הדגל של ההתפתחות העסקית בעיר, שוכן הסופרמרקט החינמי, שמייצג בדיוק את ההפך. התמונות שהבאנו משם מספרות סיפור אחר של העיר המתפתחת.

המשך קריאה »
תור ארוך לבדיקות קורונה בפתח תקווה

תסכול התורים עשה את שלו: העירייה תרחיב את שירותי הבדיקות והחיסונים לקורונה בפתח תקווה

שלשום דיווחנו לכם על מה שרבים מתושבי העיר חשו על בשרם (ועל זמנם) – תורים אינסופיים למתחמי הבדיקות והחיסונים בפתח תקווה. היום התבשרנו כי יוקמו 2 עמדות בדיקות PCR נוספות. בשניידר הודיעו כי יפתחו מתחם חיסונים לבני 5-11. גרינברג: "נעשה כל מה שניתן על מנת לפתוח עוד מתחמים".

המשך קריאה »
נגישות