חדשות פתח תקווה

מה קורה עם אולם הספורט ע"ש האמירויות בכפר גנים?

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

כשנה לאחר ההצהרה המפתיעה של ראש העיר רמי גרינברג, נדמה כי אין זכר ל"אולם הספורט ע"ש איחוד האמיריות" בכפר גנים.

ע"פ דיווח של אתר מיינט, אולם הספורט החדש הצמוד לחטיבת הביניים ע"ש משה ארנס  נחנך ביום חמישי האחרון בטקס חגיגי. ההודעה על פתיחת האולם החדש, שיצאה באוגוסט דאשתקד, עשתה כותרות לאחר שראש עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג, הצהיר כי יקרא לאולם  "אולם הספורט ע"ש האמיריות" כאקט של הוקרה וכבוד בעקבות הסכמי השלום שנחתמו בין ישראל למדינה הערבית. 

ולמרות זאת, נדמה שדובאי ופתח תקווה נקלעו למשבר יחסים. בטקס שנחגג אתמול, כאמור, לא נאמרה מילה על הסכמי השלום או על האמירויות והאולם לא נקרא על שם המדינה, אלא בשם (הגנרי למדי) "מרכז טוטו פיס לקהילה ולספורט". 

בעירייה הסבירו כי "מטרת הטקס המדובר היא בעיקר להוקיר תודה לשותפים בפרוייקט – הטוטו והפיס. בהמשך, האולם ייקרא על שם איחוד האמירויות במעמד מיוחד שבו ישתתפו גם נציגים אמירתים". 

עוד בפתח תקווה

הקניון הגדול בפתח תקווה

יאללה לעבודה: יריד תעסוקה לצעירים ונוער יתקיים בקניון הגדול בפתח תקווה ב-26 לחודש

בעוד כחודש ייצאו אלפים מתלמידי העיר לחופש הגודל ועסקים רבים בפתח תקווה מקווים שאולי זה מה שיוציא אותם מהמצוקה אליה נקלעו: חוסר יכולת לתפעל את העסק, הנובע ממחסור בעובדים. בדיוק לשם כך, חברה העירייה, יחד עם הנהלת הקניון, ליוזמה חברתית בדמות יריד תעסוקה, יחיד מסוגו שייפתח במטרה לחבר את העסקים לצעירים המחפשים עבודה.

המשך קריאה »
כנס חדשנות ועסקים פתח תקווה 2022

צפו: כנס העסקים פתח תקווה 2022 – בונים על הרכבת הקלה ובטוחים שהבועה לא תתפוצץ

התנופה העסקית של העיר קיבלה היום ביטוי בדמות אירוע רב משתתפים, אותו ארגנה העירייה, בשיתוף החברה לפיתוח פתח תקווה על המרפסת של מגדל גלובל טאוורס. באירוע השתתפו ראש העיר, רמי גרינברג ושרת המדע אורית פרקש הכהן, לצד עשרות רבות של יזמים, אנשי עסקים, בעלי עסקים ובכירי המשק, שנוטלים חלק בפעילות העסקית של עיר המושבות.

המשך קריאה »
פארק הדר המושבות באם המושבות

בקרוב יחלו העבודות להקמת פארק "הדר המושבות" בשכונת אם המושבות החדשה

העירייה פרסמה היום שורה של פרויקטים חדשים, שנועדו לשפר פארקים ושטחים ציבוריים ירוקים בפתח תקווה וביניהם פארק ענק בשטח של 13 אלף מ"ר התחום בין הרחובות משה סנה, משה פלד ואריה בראון. פארקים נוספים הנמצאים בתהליכי תכנון ושדרוג: פארק יד לבנים, גינה לימודית ברח' ברנט, גן יסוד המעלה, גן מוריה ברינג וגן החייל ברחוב לוין.

המשך קריאה »
אוהדי הפועל פתח תקווה

משחק העלייה? הפועל פתח תקווה מקווים למלא אצטדיון ובונים על הכנסה של מעל 300 אלף ש"ח

תכונת שיא בקרב האוהדים הכחולים, לקראת המשחק החשוב ביותר של הקבוצה בשבע השנים האחרונות, כשתארח ביום ראשון (20:30) באצטדיון המושבה את מ.כ. כפר קאסם, שמתמודדת איתה בקרב ראש בראש על העלייה לליגת העל. בשלב הראשון, הנהלת הקבוצה הקצתה לאוהדי הקבוצה במכירה מוקדמת 4500 כרטיסים (בנוסף ל-1000 מנויים), שצפויים למלא את היציע המערבי.

המשך קריאה »
נגישות

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל