חדשות פתח תקווה

מה קורה עם אולם הספורט ע"ש האמירויות בכפר גנים?

כשנה לאחר ההצהרה המפתיעה של ראש העיר רמי גרינברג, נדמה כי אין זכר ל"אולם הספורט ע"ש איחוד האמיריות" בכפר גנים.

ע"פ דיווח של אתר מיינט, אולם הספורט החדש הצמוד לחטיבת הביניים ע"ש משה ארנס  נחנך ביום חמישי האחרון בטקס חגיגי. ההודעה על פתיחת האולם החדש, שיצאה באוגוסט דאשתקד, עשתה כותרות לאחר שראש עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג, הצהיר כי יקרא לאולם  "אולם הספורט ע"ש האמיריות" כאקט של הוקרה וכבוד בעקבות הסכמי השלום שנחתמו בין ישראל למדינה הערבית. 

ולמרות זאת, נדמה שדובאי ופתח תקווה נקלעו למשבר יחסים. בטקס שנחגג אתמול, כאמור, לא נאמרה מילה על הסכמי השלום או על האמירויות והאולם לא נקרא על שם המדינה, אלא בשם (הגנרי למדי) "מרכז טוטו פיס לקהילה ולספורט". 

בעירייה הסבירו כי "מטרת הטקס המדובר היא בעיקר להוקיר תודה לשותפים בפרוייקט – הטוטו והפיס. בהמשך, האולם ייקרא על שם איחוד האמירויות במעמד מיוחד שבו ישתתפו גם נציגים אמירתים". 

עוד ב-מהנעשה בעיר

תקציב עיריית פתח תקווה

יש תקציב: עיריית פתח תקווה מדווחת כי התקציב ל-2024 הוא 2.5 מיליארד ש"ח

מספר ימים לאחר שיצאה בהודעה על קידום תכנית גרנדיוזית לקידום העיר ב-3.5 מיליארד ש"ח, העירייה מודיעה על תקציב שנתי הגדול ב-131 מיליון משנת 2023. לדבריה, העניין התאפשר, נוכח תהליכי התייעלות משמעותיים בעירייה. "אנחנו מגדילים את ההשקעה בתושבים – זאת ללא העלאת תשלום הארנונה", מסרו. תקציב החינוך לשנת 2024 יעמוד על למעלה ממיליארד ש"ח – עלייה של 100 מיליון משנה שעברה.

המשך קריאה »
פתח תקווה נוף נווה גן פארק גדול קניון

עיריית פתח תקווה מדווחת: נקדם את העיר בפרויקטים בהשקעה של 3.5 מיליארד ש"ח

שלושה חודשים אחרי הבחירות, שהעניקו לראש העיר רמי גרינברג עוד חמש שנים, הוא מכריז על תכנית פיתוח ענקית, שצפויה, אם הכל יילך כמתוכנן, להצעיד את העיר שלנו עוד יותר קדימה. התכנית מבוססת על תקציב בלתי שוטף, זאת בנוסף לתקציב העירייה השוטף ל-2024, שיעמוד על יותר מ-2.5 מיליארד ש"ח – עלייה של כ-130 מיליון ₪ בהשקעות לתושב לעומת 2023.

המשך קריאה »
על האש פתח תקווה

הכינו את הבשר: איפה אפשר לעשות מנגל בפתח תקווה ביום העצמאות?

קראת יום העצמאות, שיתקיים בעוד יומיים, הכנו לכם טבלה עם רשימת 30 המקומות בהם ניתן לעשות "על האש" בעיר. את הרשימה פרסמה העירייה. ניתן למיין את הטבלה לפי שכונות. חשוב לציין כי חל איסור לעשות מנגלים בפארק הגדול (פארק אוחיון). מי שמחפש לעשות על האש בפארק גדול – יוכל לעשות זאת בפארק יד לבנים. בנוסף, העירייה פרסמה מספר הוראות וכללים שיש להקפיד עליהם:

המשך קריאה »
יום הזיכרון יום השואה פתח תקווה

לקראת הימים העצובים: מה הלו"ז של אירועי יום השואה ויום הזיכרון בפתח תקווה?

לאחר שהודיעה כבר לפני מספר שבועות על ביטול מסיבת יום העצמאות המסורתית הגדולה בפארק הגדול, עיריית פתח תקווה פרסמה היום את לוח הזמנים המעודכן לימי האבל, שהשנה צפויים להיות קשים מהרגיל, בעקבות המלחמה שעדיין מדממת. יום ראשון (5.5) ב-20:00, יתקיים טקס יום השואה המרכזי בהיכל התרבות וביום ראשון שאחריו (12.5) ייערך טקס יום הזיכרון המרכזי ביד לבנים. בנוסף לכך יערכו עוד עשרות אירועים ברחבי העיר.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading