רון סקריפקין, מנכ"ל הלן דורון באמצע. משכית גילן-שוחט משמאל

"הלן דורון" תרמה מאות ערכות לימוד לאנגלית לילדים בבית החולים שניידר פתח תקווה

החברה הישראלית ללימודי השפה אנגלית, הפועלת מ-40 מדינות ברחבי העולם, השיקה בימים אלו את ערכות הלימוד שלה, שנמסרו לכ-250 אלף ילדים בישראל. הילדים, בגילאי 6-9, המאושפזים בבית החולים ואינם יכולים להגיע לפתיחת הלימודים, זכו לביקור של מנכ"ל החברה, רומן סקריפקין, שהעניק להם תיק גב, ספרים וחוברות ואמר: "זוהי זכות גדולה. להמשיך לתרום למען הקהילה". 

 

הלן דורון, החברה הישראלית-בינלאומית ללימודי אנגלית, לא שוכחת את הילדים המאושפזים בבית החולים שניידר, שנמנע מהם לחבוש את ספסל הלימודים בתחילת השנה. ביוזמה מבורכת, העניקו בחברה מאות ערכות לילדים המאושפזים בבית החולים, חלקם לתקופות ממשוכות מאוד. מכיוון שנמנע מהם להגיע לבית הספר, הילדים לומדים ומלווים מקצועית ע"י צוות חינוכי (מורים ומטפלים רגשיים) של משרד החינוך, לצורך שמירה על רצף חינוכי.

רומן סקריפקין מנכ"ל הלן דורון ומשכית גילן שוחט משניידר - ביחד עם הילדים
רומן סקריפקין מנכ"ל הלן דורון ומשכית גילן שוחט משניידר וד"ר ליעד אבני - ביחד עם הילדים

מנכ"ל, הלן דורון ישראל, רומן סקריפקין הגיע אתמול בשבוע שעבר למרכז שניידר לרפואת ילדים, בפתח קווה ותרם מאות ערכות לימוד הכוללות: תיק גב, ספרים וחוברות ללימוד אנגלית. "זוהי זכות גדולה עבור הלן דורון בישראל לסייע למרכז החינוכי של מרכז שניידר ולהעניק לילדים המקסימים הללו חומרי לימוד שיסייעו להם בלמידת השפה האנגלית", אמר סקריפקין.

"הלן דורון", הוסיף סקריפקין. "רואה את המעורבות בקהילה כערך עליון. אנו נמשיך להירתם ולתרום למען הקהילה. אני מאחל בריאות ושנה טובה לכל הילדים ובני משפחותיהם".

משכית גילן שוחט, מנהלת המרכז החינוכי בבית החולים שניידר, חתמה את הטקס ואמרה: "אנו מודים לחברת "הלן דורון" על תרומתם הנדיבה שתעזור לנו בתחום האנגלית ומאחלת לכל הילדים ובני משפחתם שנה טובה ומתוקה".

רומן סקריפקין מנכ"ל הלן דורון ומשכית גילן שוחט משניידר - ביחד עם הילדים
רומן סקריפקין מנכ"ל הלן דורון ומשכית גילן שוחט משניידר וד"ר ליעד אבני - ביחד עם הילדים
צילומי תמונות: אסף לוי

עוד ב-מהנעשה בעיר

רמי גרינברג ואביב כוכבי מרכז מורשת צה"ל פתח תקווה

אביב כוכבי ורמי גרינברג הניחו אבן פינה למיזם מערכות ישראל בפתח תקווה ליד הפארק הגדול

הרמטכ"ל לשעבר וראש העיר השתתפו בטקס שהתקיים ביום שישי האחרון ברח' בזל, היכן שנמצאת כיום חניית הכורכר, שזה המקום בו צפוי לקום מוזיאון/מרכז לימוד למורשת הצה"לית. בטקס החגיגי גם השתתפו יו"ר ארגון יד לבנים אלי בן שם, סמנכ"ל וראש אגף משפחות הנצחה ומורשת, אריה מועלם, משפחות שכולות ואורחים רבים. במוזיאון צפויים להיות סימולטרים מתקדמים, שידמו ישיבה במטוס קרב.

המשך קריאה »
אגמון פתח תקווה

עיריית פתח תקווה: פועלים לקידום אגמון טבעי בסמוך לבריכת החורף

עוד שלב בהתפתחות פארק הירקון פתח תקווה יוצא לדרך, לאחר שהעירייה דיווחה אתמול כי היא עובדת על תכנון להרחבת בריכת החורף בצפון העיר, כחלק מפיתוח הפארק המטרופוליני בירקון שעתיד להתפרס על פני 10,000 דונם. בשנים האחרונות העירייה הקימה את מבואות הכניסה לאזור הפארק, לצד הקמת יער השירים ובריכת החורף, אשר הכניסה אליהם מרחוב בן חור באם המושבות.

המשך קריאה »
לג בעומר פתח תקווה

מריחים כבר את העשן? אלו המקומות שמותר בהם לעשות מדורות בל"ג בעומר בפ"ת

עיריית פתח תקווה פרסמה את רשימת על המקומות בהם מותר לקיים את המדורות לציון החג. כמדי שנה, עשרות אלפי תושבים, ילדים ומבוגרים, יחגגו את ל"ג בעומר בשכונות ברחבי פתח תקווה. בעירייה מציינים שיש לשמור על כללי הבטיחות ולהדליק את המדורות אך ורק במקומות שהוקצו לכך ומופיעים ברשימה. בעירייה מבקשים כי מדליקי המדורות יקפידו לכבותם לפני פיזור. להלן המקומות

המשך קריאה »
רחוב רוטשילד פתח תקווה

העירייה מדווחת: אישרנו את תכנית המדיניות לחידוש רחוב רוטשילד פתח תקווה

בהודעה שהוציאה היום, עיריית פתח תקווה מעדכנת שהועדה המקומית אישרה את תכנית המדיניות להתחדשות הרחוב הסואן במרכז העיר. "מטרת התכנית לאפיין את התחדשות הרחוב, כך שיכיל התחדשות עירונית מבוקרת כחלק מרצף עירוני מתחדש, תוך טיפוח המרחב הפתוח, צירי הולכי הרגל ושימור המרחב העירוני", נמסר מהעירייה. גרינברג: "רוטשילד עתיד לשנות את פניו ולהתחדש בסטנדרט הגבוה ביותר".

המשך קריאה »