רון סקריפקין, מנכ"ל הלן דורון באמצע. משכית גילן-שוחט משמאל

"הלן דורון" תרמה מאות ערכות לימוד לאנגלית לילדים בבית החולים שניידר פתח תקווה

החברה הישראלית ללימודי השפה אנגלית, הפועלת מ-40 מדינות ברחבי העולם, השיקה בימים אלו את ערכות הלימוד שלה, שנמסרו לכ-250 אלף ילדים בישראל. הילדים, בגילאי 6-9, המאושפזים בבית החולים ואינם יכולים להגיע לפתיחת הלימודים, זכו לביקור של מנכ"ל החברה, רומן סקריפקין, שהעניק להם תיק גב, ספרים וחוברות ואמר: "זוהי זכות גדולה. להמשיך לתרום למען הקהילה". 

 

הלן דורון, החברה הישראלית-בינלאומית ללימודי אנגלית, לא שוכחת את הילדים המאושפזים בבית החולים שניידר, שנמנע מהם לחבוש את ספסל הלימודים בתחילת השנה. ביוזמה מבורכת, העניקו בחברה מאות ערכות לילדים המאושפזים בבית החולים, חלקם לתקופות ממשוכות מאוד. מכיוון שנמנע מהם להגיע לבית הספר, הילדים לומדים ומלווים מקצועית ע"י צוות חינוכי (מורים ומטפלים רגשיים) של משרד החינוך, לצורך שמירה על רצף חינוכי.

רומן סקריפקין מנכ"ל הלן דורון ומשכית גילן שוחט משניידר - ביחד עם הילדים
רומן סקריפקין מנכ"ל הלן דורון ומשכית גילן שוחט משניידר וד"ר ליעד אבני - ביחד עם הילדים

מנכ"ל, הלן דורון ישראל, רומן סקריפקין הגיע אתמול בשבוע שעבר למרכז שניידר לרפואת ילדים, בפתח קווה ותרם מאות ערכות לימוד הכוללות: תיק גב, ספרים וחוברות ללימוד אנגלית. "זוהי זכות גדולה עבור הלן דורון בישראל לסייע למרכז החינוכי של מרכז שניידר ולהעניק לילדים המקסימים הללו חומרי לימוד שיסייעו להם בלמידת השפה האנגלית", אמר סקריפקין.

"הלן דורון", הוסיף סקריפקין. "רואה את המעורבות בקהילה כערך עליון. אנו נמשיך להירתם ולתרום למען הקהילה. אני מאחל בריאות ושנה טובה לכל הילדים ובני משפחותיהם".

משכית גילן שוחט, מנהלת המרכז החינוכי בבית החולים שניידר, חתמה את הטקס ואמרה: "אנו מודים לחברת "הלן דורון" על תרומתם הנדיבה שתעזור לנו בתחום האנגלית ומאחלת לכל הילדים ובני משפחתם שנה טובה ומתוקה".

רומן סקריפקין מנכ"ל הלן דורון ומשכית גילן שוחט משניידר - ביחד עם הילדים
רומן סקריפקין מנכ"ל הלן דורון ומשכית גילן שוחט משניידר וד"ר ליעד אבני - ביחד עם הילדים
צילומי תמונות: אסף לוי

עוד ב-מהנעשה בעיר

בית חולים שניידר פתח תקווה

עוד הצלחה לשניידר: הצילו חייו של בן 10 עם קריסת מערכות – הודות לחיבור לאקמו

בית החולים לילדים בפתח תקווה מקבוצת כללית, היה מעורב באירוע דרמטי ונדיר, שהתרחש לאחרונה במחלקה לרפואה דחופה (מיון). ילד בריא, תושב פתח תקווה, בן 10, הגיע עם חום וכאבי בטן רגילים יחסית, אלא שבזמן קצר מצבו החל להתדרדר, מה שאילץ את הרופאים לחבר אותו בדחיפות למכונת לב-ריאה (אקמו) כדי להציל את חייו. שניידר: "זו הפעם ה-4 בתולדות בית החולים שדבר כזה קורה"

המשך קריאה »

כבוד גדול לפתח תקווה: בי"ס בית חינוך אפיק זכה בתחרות בינלאומית. צפו בקליפ

בית הספר של החינוך המיוחד מרמת ורבר, זכה במקום הראשון מבין 2000 בתי ספר מ-30 מדינות ברחבי העולם, בזכות קליפ מוסיקלי מושקע, בו השתתפו התלמידים, עליו התאמנו חמישה חודשים ושצולם ברחבי העיר. שם השיר The Way of the Righteous (דרך הצדיקים) והוא נוצר בסיוע עמותת דיויד זאבלידבוסקי, על שמו של המוזיקאי היהודי-אמריקאי, שמת ב-2017 בתאונת דרכים בגיל 37.

המשך קריאה »

כבוד נשי: נעמ"ת העניקה לעיריית פתח תקווה ציון 91 בתחום השוויון המגדרי

ארגון הנשים העניק לעירייה את התו, לאחר תהליך ארוך, במסגרתו היא נבדקה במספר פרמטרים – פנים אירגוניים ועירוניים. במסגרת תהליך הבדיקה, העירייה קיבלה את הציון הגבוה הודות לקידום נשים בתפקידי ניהול שונים, הכשרות ואירועים שהיא מקיימת בנושא, וכן על קידום יוזמות ייחודיות בתחום – שמוכיחות כי היא רואה את השיוויון המגדרי כערך חשוב הראוי לקידום – מעבר לפעילות המחויבת.

המשך קריאה »
אות יקיר התעשייה פתח תקווה - בית החדשנות ב.ס.ר סיטי

צפו: עשרות משתתפים הגיעו לב.ס.ר סיטי להענקת פרסי "יקיר התעשייה פתח תקווה" "(וידאו)

הטקס, אותו יזמה העירייה, נערך במרכז החדשנות החדש בבניין I קומה 4 במתחם המשרדים הענק על ציר ז'בוטינסקי, בנוכחות ראש העיר. מקבלי הפרס: אהוד מרקוביץ מחברת רמנוע, מאיר אלי מחברת אודיס, חיים דנון מחברת קומסקו, עמוס גזית מחברת עמוס גזית, מיכל ודוד פורר מקבוצת ניאופרם, שושי גייסט מחברת ידע קול, משה ממרוד מקבוצת תדיראן ואריאלה ומרציאל פרונט – מחברת תבליני טעם וריח

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading