מחזירים את דניאלה גלבוע

גיוס המונים נפתח לטובת החזרתה של דניאלה גלבוע הפתח תקוואית משבי החמאס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

היום עברו בדיוק 30 יום מחטיפתה של גלבוע על ידי החמאס לעזה ועדיין אין סימן, או אות חיים לגורלה של תושבת העיר, ביתם של אורלי ורן גלבוע, אחותה של נועם גלבוע. דניאלה היא בוגרת כיתת מוסיקה בתיכון בן גוריון, ולפי מכריה "דניאלה היא צעירה מלאת חיים, אור, צליל ואהבה". גלבוע, היא החטופה השנייה הידועה עד כה מפתח תקווה, בנוסף לענבר הימן.

הלב אינו תופס את המציאות האיומה, כשתושבות העיר פתח תקווה נמצאות כל כך קרוב, אבל גם כל כך רחוק. חודש מה-7 באוקטובר, עדיין לא ברור מצבם, כשבינתיים מתארגנות יוזמות כאלה ואחרות על מנת לעורר את דעת הקהל להחזרתן הביתה, יחד עם כל החטופים. אחת מהיוזמות היא גיוס המונים שנפתח לטובת החזרתה של דניאלה גלבוע, שנפתח היום במטרה לגיוס גספים.

"אנחנו מלאי תקווה ועושים את כל שניתן על מנת להחזיר את דניאלה ואיתה את שאר החטופים הביתה, אל העם הנפלא שמחכה לה כולו בזרועות מחבקות, ממש כמו משפחה אחת גדולה", מסרו ממשפחתה ומחבריה. "מרגע החטיפה אנחנו סביב השעון, כדי לעשות כל מה שניתן. עם כל יום שעובר – הסבל, הדאגה והתפילה לשלומה גוברים. כעת אנחנו זקוקים לעזרתכם.

לדברי המגייסים, מטרת גיוס הכספים היא לממן ניהול קמפיין תקשורתי עולמי ותמיכה במאמצי השחרור של דניאלה ושאר החטופים. "אנחנו יודעים שכולכם עושים כרגע כמיטב יכולתכם, אם יש בידכם לתרום למטרה זו ולעזור לנו לשחרר את דניאלה מידי שוביה, נודה לכם לתרומת כל סכום", נמסר.

דניאלה היא בוגרת כיתת מוסיקה בתיכון בן גוריון, שמתכננת קריירה מוסיקלית. הנה שיר שהיא שרה, ברקע כיתוב הקורא להשבתה. אם יש בידכם לתרום למטרה, אפשר לעשות זאת – דרך הלינק הבא.

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

כנס אגף ביטחון פתח תקווה

עיריית פתח תקווה נערכת: עשרות אוטובוסים, מובילים ומשאיות יתנו מענה בשעת חירום

נקווה שלא יהיה צורך: בכנס שקיים היום אגף הביטחון, הפיקוח והחירום של העירייה לחברות בעלות ציוד מכני הנדסי, הובלות והיסעים, סוכם כי אלו יהיו זמינות עבור תושבי העיר ולא עבור גורמים אחרים, במידה והמצב המלחמתי ידרוש זאת. ראש העיר, רמי גרינברג: "מדובר בהליך ייחודי, כאשר רק עיריות ורשויות מקומיות בודדות ביצעו הליך דומה".

המשך קריאה »

תמונות ראשונות: 8 מהחטופים הגיעו אמש לטיפול בבית החולים שניידר בפתח תקווה

המרכז לרפואת ילדים בעיר היה נרגש לקבל לידיו ארבעה ילדים, שלוש אמהות וסבתא אחת, שנחתו אמש במנחת הבי"ח במסוק, לאחר ששהו 49 יום בשבי החמאס בעזה. על מנת לתת להם את הטיפול הטוב ביותר ולשמור על פרטיותם, הוכנו להם חדרים מיוחדים בבניין הזכוכית החדש. ד"ר אפרת ברון הרלב, מנהלת שניידר: "מצבם טוב. הם נמצאים סוף סוף בידיים הטובות והדואגות ביותר"

המשך קריאה »
ענבר הימן סרטון אינסטגרם

צפו ושתפו: "את לא לבד" – סרטון האינסטגרם על ענבר הימן החטופה מפתח תקווה

עוד מעט חודש וחצי חלף מה-7 באוקטובר, כשבאותו בוקר רצחני, מחבלי החמאס חטפו את הפתח תקוואית בת ה-27 – ועדיין אין בדל מידע על גורלה. להעלאת המודעות ולצורכי הסברה, אתר MAKO הפיק קליפ על רקע השיר You're Not Alone של להקת OLIVE. בסרטון קטעים אותנטיים של ענבר מהמסיבה: רוקדת, מתחבאת מתחת לבמה, נסה על נפשה ולאחר מכן מובלת לעזה.

המשך קריאה »
צופרים בפתח תקווה

העירייה: התקנו עוד שני צופרים לשיפור שמיעת האזעקות ברחבי פתח תקווה

עיריית פתח תקווה הודיעה כי הוסיפו את הצופרים בשכונות הדר גנים וכפר גנים, זאת לאחר שתושבים רבים התלוננו שאינם שמעו חלק מהאזעקות במהלך המלחמה, מה שסיכן את שלומם ואת היכולת שלהם להגיע במהירות למרחב מוגן. לאחר ההתקנה, פרוסים כיום בעיר 28 צופרים, זאת לאחר שבשנה שעברה, לפני המלחמה, הותקנו עוד חמישה. מתחילת המלחמה היו בעיר 25 אזעקות של צבע אדום.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading