מחזירים את דניאלה גלבוע

גיוס המונים נפתח לטובת החזרתה של דניאלה גלבוע הפתח תקוואית משבי החמאס

היום עברו בדיוק 30 יום מחטיפתה של גלבוע על ידי החמאס לעזה ועדיין אין סימן, או אות חיים לגורלה של תושבת העיר, ביתם של אורלי ורן גלבוע, אחותה של נועם גלבוע. דניאלה היא בוגרת כיתת מוסיקה בתיכון בן גוריון, ולפי מכריה "דניאלה היא צעירה מלאת חיים, אור, צליל ואהבה". גלבוע, היא החטופה השנייה הידועה עד כה מפתח תקווה, בנוסף לענבר הימן.

הלב אינו תופס את המציאות האיומה, כשתושבות העיר פתח תקווה נמצאות כל כך קרוב, אבל גם כל כך רחוק. חודש מה-7 באוקטובר, עדיין לא ברור מצבם, כשבינתיים מתארגנות יוזמות כאלה ואחרות על מנת לעורר את דעת הקהל להחזרתן הביתה, יחד עם כל החטופים. אחת מהיוזמות היא גיוס המונים שנפתח לטובת החזרתה של דניאלה גלבוע, שנפתח היום במטרה לגיוס גספים.

"אנחנו מלאי תקווה ועושים את כל שניתן על מנת להחזיר את דניאלה ואיתה את שאר החטופים הביתה, אל העם הנפלא שמחכה לה כולו בזרועות מחבקות, ממש כמו משפחה אחת גדולה", מסרו ממשפחתה ומחבריה. "מרגע החטיפה אנחנו סביב השעון, כדי לעשות כל מה שניתן. עם כל יום שעובר – הסבל, הדאגה והתפילה לשלומה גוברים. כעת אנחנו זקוקים לעזרתכם.

לדברי המגייסים, מטרת גיוס הכספים היא לממן ניהול קמפיין תקשורתי עולמי ותמיכה במאמצי השחרור של דניאלה ושאר החטופים. "אנחנו יודעים שכולכם עושים כרגע כמיטב יכולתכם, אם יש בידכם לתרום למטרה זו ולעזור לנו לשחרר את דניאלה מידי שוביה, נודה לכם לתרומת כל סכום", נמסר.

דניאלה היא בוגרת כיתת מוסיקה בתיכון בן גוריון, שמתכננת קריירה מוסיקלית. הנה שיר שהיא שרה, ברקע כיתוב הקורא להשבתה. אם יש בידכם לתרום למטרה, אפשר לעשות זאת – דרך הלינק הבא.

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

מרגישים בטוחים? עיריית פתח תקווה החלה להפעיל את היחידה הטקטית (וידאו)

לפי הדיווח, בכל לילה יהיו ברחבי העיר לא פחות מ-15 לוחמים חמושים, שיצטרפו לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים ועשרות מתנדבים שפועלים בהכוונת העירייה. השדרוג מגיעה בעקבות דרישת התושבים להגביר את תחושת הביטחון, נוכח תקופת המלחמה והאירועים הפליליים הרבים שפקדו את העיר לאחרונה. בעירייה מדגישים כי לא מדובר בתחליף למשטרת ישראל, אלא רק בתגבור.

המשך קריאה »
אורלי גלבוע אמה של דניאלה גלבוע - בראיון מטלטל בחדשות 12

צפו: אורלי גלבוע מפתח תקווה בפנייה נרגשת לשרה נתניהו להשבת דניאלה מעזה (וידאו)

האם הפתח תקוואית, שביתה נמצאת בשבי החמאס כבר כמעט חצי שנה, סיפרה אמש במהדורה המרכזית של חדשות 12 על פגישה שהייתה לה לאחרונה עם אשת ראש הממשלה, יחד עם אמהות של חטופות נוספות. "ביקשתי משרה שהיא זו שתבשר לי לראשונה על שובה של דניאלה – ולא אף אחד אחר", אמרה בראיון לדני קושמרו. בנוסף, ביקשה מקבינט המלחמה "לתת מספיק חבל לצוות המו"מ".

המשך קריאה »
היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading