ערב למען החטופים - בהיכל התרבות פתח תקווה

למען החטופים: נגה ארז, רביד פלוטניק ויסמין מועלם יופיעו ב-16.11 בהיכל התרבות

עיריית פתח תקווה ארגנה אירוע להעלאת המודעות, שיתקיים ביום חמישי הקרוב בשעה 19:30, בהשתתפות האומנים המוכרים ובשיתוף המטה להשבת החטופים.במקום יוצבו 240 כסאות המייצגים את החטופים ו-22 כסאות עבור הנעדרים. באירוע ישתתפו גם נציגים של משפחות החטופים תושבות העיר: משפחותיהן של ענבר הימן, אליה טולדנו ודניאלה גלבוע. עלות כרטיסים – בין 60 ל-200 ש"ח.

לאחר הטקס המרגש שהתקיים ביום חמישי האחרון בבית יד לבנים, יתקיים כעבור שבוע (ב-16.11), אירוע נוסף של העירייה לציון הנופלים ולצורך העלאת המודעות להחזרת החטופים. האירוע יתקיים בהיכל התרבות ויופיעו בו אומנים מהשורה הראשונה: נגה ארז, רביד פלוטניק, יסמין מועלם, ג'ימבו בוי ואמיר אטיאס (מבית הבובות). את האירוע ינחו בהתנדבות נועה קולר ("קופה ראשית) וערן זרחוביץ' ("ארץ נהדרת").

מיצג כיסאות עם תמונות חטופים - באדיבות: עיריית פתח תקווה
מיצג כיסאות עם תמונות חטופים - באדיבות: עיריית פתח תקווה

במהלך הערב יעלו בני משפחותיהם של החטופים תושבי העיר: ענבר הימן, אליה טולדנו ונציגי משפחתה של דניאלה גלבוע, שיספרו על יקיריהם וישתפו בתחושותיהם הקשות מאז ה-7 באוקטובר. בלובי היכל התרבות, יעמוד מייצג המבטא את תפילתו של עם ישראל לשובם של החטופים והנעדרים. על רקע שלט עם תמונותיהם של כל החטופות והחטופים, שלצידו דגלי ישראל, יוצבו 240 כסאות המייצגים את החטופים ו-22 כסאות המייצגים את הנעדרים.

בעירייה מציינים כעי על כל כיסא תוצב תמונה של אחת או אחד החטופים או הנעדרים. בין הכיסאות יוצבו גם כיסאות קטנים עם צעצועים, המייצגים את הפעוטות והילדים הרבים החטופים ומוחזקים בעזה. "מאז אותה שבת שחורה וארורה אנו פועלים במספר מישורים על מנת לסייע ככל הניתן למשפחות השכולות וכן למשפחות הפצועים והחטופים", מסר ראש העיר, רמי גרינברג.

"משפחות אלה נכנסו לנו ללב וההפכו לחלק ממשפחתנו", הוסיף. "הערב הזה שאנו מפיקים מטרתו העלאת המודעות לנושא החטופים ושלרגע לא ירד מסדר היום. נמשיך לעשות כל שניתן כדי לסייע ולעזור למשפחות החטופים בתקופה קשה זו".  כרטיסים בעלות 60-200 ₪ ניתן לרכוש בהיכל התרבות באתר או בטלפון.

בעירייה מדגישים כי כל המשתתפים והמנחים עושים זאת בהתנדבות וכל ההכנסות יועברו למטה להשבת החטופים . 

התמונות האחרונות של ענבר הימן - מהמסיבה הקטלנית ברעים
התמונות האחרונות של ענבר הימן - מהמסיבה הקטלנית ברעים
דניאלה גלבוע

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

מרגישים בטוחים? עיריית פתח תקווה החלה להפעיל את היחידה הטקטית (וידאו)

לפי הדיווח, בכל לילה יהיו ברחבי העיר לא פחות מ-15 לוחמים חמושים, שיצטרפו לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים ועשרות מתנדבים שפועלים בהכוונת העירייה. השדרוג מגיעה בעקבות דרישת התושבים להגביר את תחושת הביטחון, נוכח תקופת המלחמה והאירועים הפליליים הרבים שפקדו את העיר לאחרונה. בעירייה מדגישים כי לא מדובר בתחליף למשטרת ישראל, אלא רק בתגבור.

המשך קריאה »
אורלי גלבוע אמה של דניאלה גלבוע - בראיון מטלטל בחדשות 12

צפו: אורלי גלבוע מפתח תקווה בפנייה נרגשת לשרה נתניהו להשבת דניאלה מעזה (וידאו)

האם הפתח תקוואית, שביתה נמצאת בשבי החמאס כבר כמעט חצי שנה, סיפרה אמש במהדורה המרכזית של חדשות 12 על פגישה שהייתה לה לאחרונה עם אשת ראש הממשלה, יחד עם אמהות של חטופות נוספות. "ביקשתי משרה שהיא זו שתבשר לי לראשונה על שובה של דניאלה – ולא אף אחד אחר", אמרה בראיון לדני קושמרו. בנוסף, ביקשה מקבינט המלחמה "לתת מספיק חבל לצוות המו"מ".

המשך קריאה »
היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading