ערב למען החטופים - בהיכל התרבות פתח תקווה

למען החטופים: נגה ארז, רביד פלוטניק ויסמין מועלם יופיעו ב-16.11 בהיכל התרבות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

עיריית פתח תקווה ארגנה אירוע להעלאת המודעות, שיתקיים ביום חמישי הקרוב בשעה 19:30, בהשתתפות האומנים המוכרים ובשיתוף המטה להשבת החטופים.במקום יוצבו 240 כסאות המייצגים את החטופים ו-22 כסאות עבור הנעדרים. באירוע ישתתפו גם נציגים של משפחות החטופים תושבות העיר: משפחותיהן של ענבר הימן, אליה טולדנו ודניאלה גלבוע. עלות כרטיסים – בין 60 ל-200 ש"ח.

לאחר הטקס המרגש שהתקיים ביום חמישי האחרון בבית יד לבנים, יתקיים כעבור שבוע (ב-16.11), אירוע נוסף של העירייה לציון הנופלים ולצורך העלאת המודעות להחזרת החטופים. האירוע יתקיים בהיכל התרבות ויופיעו בו אומנים מהשורה הראשונה: נגה ארז, רביד פלוטניק, יסמין מועלם, ג'ימבו בוי ואמיר אטיאס (מבית הבובות). את האירוע ינחו בהתנדבות נועה קולר ("קופה ראשית) וערן זרחוביץ' ("ארץ נהדרת").

מיצג כיסאות עם תמונות חטופים - באדיבות: עיריית פתח תקווה
מיצג כיסאות עם תמונות חטופים - באדיבות: עיריית פתח תקווה

במהלך הערב יעלו בני משפחותיהם של החטופים תושבי העיר: ענבר הימן, אליה טולדנו ונציגי משפחתה של דניאלה גלבוע, שיספרו על יקיריהם וישתפו בתחושותיהם הקשות מאז ה-7 באוקטובר. בלובי היכל התרבות, יעמוד מייצג המבטא את תפילתו של עם ישראל לשובם של החטופים והנעדרים. על רקע שלט עם תמונותיהם של כל החטופות והחטופים, שלצידו דגלי ישראל, יוצבו 240 כסאות המייצגים את החטופים ו-22 כסאות המייצגים את הנעדרים.

בעירייה מציינים כעי על כל כיסא תוצב תמונה של אחת או אחד החטופים או הנעדרים. בין הכיסאות יוצבו גם כיסאות קטנים עם צעצועים, המייצגים את הפעוטות והילדים הרבים החטופים ומוחזקים בעזה. "מאז אותה שבת שחורה וארורה אנו פועלים במספר מישורים על מנת לסייע ככל הניתן למשפחות השכולות וכן למשפחות הפצועים והחטופים", מסר ראש העיר, רמי גרינברג.

"משפחות אלה נכנסו לנו ללב וההפכו לחלק ממשפחתנו", הוסיף. "הערב הזה שאנו מפיקים מטרתו העלאת המודעות לנושא החטופים ושלרגע לא ירד מסדר היום. נמשיך לעשות כל שניתן כדי לסייע ולעזור למשפחות החטופים בתקופה קשה זו".  כרטיסים בעלות 60-200 ₪ ניתן לרכוש בהיכל התרבות באתר או בטלפון.

בעירייה מדגישים כי כל המשתתפים והמנחים עושים זאת בהתנדבות וכל ההכנסות יועברו למטה להשבת החטופים . 

התמונות האחרונות של ענבר הימן - מהמסיבה הקטלנית ברעים
התמונות האחרונות של ענבר הימן - מהמסיבה הקטלנית ברעים
דניאלה גלבוע

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

כנס אגף ביטחון פתח תקווה

עיריית פתח תקווה נערכת: עשרות אוטובוסים, מובילים ומשאיות יתנו מענה בשעת חירום

נקווה שלא יהיה צורך: בכנס שקיים היום אגף הביטחון, הפיקוח והחירום של העירייה לחברות בעלות ציוד מכני הנדסי, הובלות והיסעים, סוכם כי אלו יהיו זמינות עבור תושבי העיר ולא עבור גורמים אחרים, במידה והמצב המלחמתי ידרוש זאת. ראש העיר, רמי גרינברג: "מדובר בהליך ייחודי, כאשר רק עיריות ורשויות מקומיות בודדות ביצעו הליך דומה".

המשך קריאה »

תמונות ראשונות: 8 מהחטופים הגיעו אמש לטיפול בבית החולים שניידר בפתח תקווה

המרכז לרפואת ילדים בעיר היה נרגש לקבל לידיו ארבעה ילדים, שלוש אמהות וסבתא אחת, שנחתו אמש במנחת הבי"ח במסוק, לאחר ששהו 49 יום בשבי החמאס בעזה. על מנת לתת להם את הטיפול הטוב ביותר ולשמור על פרטיותם, הוכנו להם חדרים מיוחדים בבניין הזכוכית החדש. ד"ר אפרת ברון הרלב, מנהלת שניידר: "מצבם טוב. הם נמצאים סוף סוף בידיים הטובות והדואגות ביותר"

המשך קריאה »
ענבר הימן סרטון אינסטגרם

צפו ושתפו: "את לא לבד" – סרטון האינסטגרם על ענבר הימן החטופה מפתח תקווה

עוד מעט חודש וחצי חלף מה-7 באוקטובר, כשבאותו בוקר רצחני, מחבלי החמאס חטפו את הפתח תקוואית בת ה-27 – ועדיין אין בדל מידע על גורלה. להעלאת המודעות ולצורכי הסברה, אתר MAKO הפיק קליפ על רקע השיר You're Not Alone של להקת OLIVE. בסרטון קטעים אותנטיים של ענבר מהמסיבה: רוקדת, מתחבאת מתחת לבמה, נסה על נפשה ולאחר מכן מובלת לעזה.

המשך קריאה »
צופרים בפתח תקווה

העירייה: התקנו עוד שני צופרים לשיפור שמיעת האזעקות ברחבי פתח תקווה

עיריית פתח תקווה הודיעה כי הוסיפו את הצופרים בשכונות הדר גנים וכפר גנים, זאת לאחר שתושבים רבים התלוננו שאינם שמעו חלק מהאזעקות במהלך המלחמה, מה שסיכן את שלומם ואת היכולת שלהם להגיע במהירות למרחב מוגן. לאחר ההתקנה, פרוסים כיום בעיר 28 צופרים, זאת לאחר שבשנה שעברה, לפני המלחמה, הותקנו עוד חמישה. מתחילת המלחמה היו בעיר 25 אזעקות של צבע אדום.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading