מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שלושה מבנים בני 10 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

במרחק הליכה של שתי דקות מתחנת הרכבת הקלה על ציר ז'בוטינסקי ושתי דקות מהקניון הגדול, מטרו פארק פתח תקווה, מושך עניין רב בקרב בעלי עסקים, משרדים ומשקיעים למיניהם. את הפרויקט סיקרנו לראשונה עוד באוגוסט 2021, כשרק החלה בנייתו. כיום, שנתיים וחצי אחרי, הפרויקט שמכיל 40 אלף מ"ר משרדים ועוד 4000 מ"ר מסחר, נמצא בשלבים הראשונים של האכלוס.

פרויקט מטרו פארק - החזית הפונה לרח' הרכש החדש
פרויקט מטרו פארק - החזית הפונה לרח' הרכש החדש

50-75 ש"ח למ"ר להשכרת משרד

ניכר שהמלחמה שפרצה ב-7 באוקטובר עצרה את קצב האכלוס גם במטרופארק פתח תקווה, אבל כעת, כשמרגישים חזרה מסוימת לשגרה בענף הנדל"ן בפתח תקווה – מצפים היזמים ואנשי קבוצת הרכישה, כי השטחים המסחריים הרבים יושכרו ויימכרו ביתר שאת. לראייה, לאחרונה נמכר שטח של 600 מ"ר לחברת אלקטרוניקה גדולה, שצפויה לעבור יחד עם 60 עובדיה לפתח תקווה מרמת החייל.

בינתיים, בשלב ההתחלתי של האכלוס בו הפרויקט נמצא, כ-20% מהמשרדים בשלבי אכלוס, לאחר שכ-60% (כל הקומות הנמוכות) כבר נמכרו. בינתיים אוכלסו בעיקר שטחים קטנים (רבעי קומות) לבעלי מקצועות חופשיים, כמו רופאים פרטיים ועורכי דין. רבע קומה הושכרה לחברת ביטוח. המחירים יחסית אטרקטיביים כששכירות ברמת מעטפת היא 50 ש"ח למ"ר בלבד ולאחר גמר מלא 75 ש"ח. המשרדים מוצעים למכירה במחירים של בין 10,500 ל-11,500 למ"ר.

מטרו פארק פתח תקווה
מטרו פארק פתח תקווה - מבט מלמעלה

המסחרי בתחרות עם BIG ועמי ב.ס.ר סיטי

השטח המסחרי, נמצא בירכתי המבנים, כשחלקו, פונה חזיתית לרח' משה דיין ולכביש החדש של רח' הרכש, המחבר את הנוסעים לרח' מוטה גור ולקניון הגדול. למרות האטרקטיביות של הפרויקט, השיווק של השטח המסחרי הוא אתגר לא קטן. לא רק עקב התקופה והמציאות הנוכחית, אלא גם בגלל התחרות הרבה שיש באיזור, שכולל באותו צומת גם את מתחם עמי ב.ס.ר סיטי, שכבר מאוכלס וכן את מתחם BIG פתח תקווה העתידי.

החלק המסחרי כבר מחולק לשטחים מסחריים רבים בגדלים שונים והוא מתאים לסוגים שונים של עסקים, כמו: בתי קפה, מסעדות, חנויות סלולר, חנויות בגדים, קיוסקים ועוד. השטחים המסחריים מוצעים להשכרה בעלות של בין 150 ל-170 ש"ח למ"ר. מספר מתווכחים כבר קיבלו בלעדיות על השטחים המשרדיים והמסחריים ושלטיהם מתנוססים לראווה בחזיתות המבנה.

צו: אירוע השקת המתחם

4000 מ"ר לקומה

למטרו פארק, שנמצא על שטח של כ-8.8 דונם, יש תכנון אדריכלי די ייחודי בנוף בנייני המשרדים של פתח תקווה. הוא תוכנן כ-”מגדל עסקים אופקי“, שהוא למעשה מבנה של יחידה אדריכלית אחת. הקומות העליונות מיועדות לחברות וארגונים גדולים, שיוכלו ליהנות מקומות ענק של כ-4000 מ"ר, שיהוו בעצמן סוג של "בניין עצמאי" לכל דבר, ללא מדרגות או מעברים מיותרים. שיטת בנייה זו תאפשר לחברות ליצור "אופן ספייס" עם אפשרויות רבות לחלוקה פנימית. כל מבנה מכיל ארבע מעליות.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם:

פרויקט מטרו פארק על המפה

עוד ב-נדלן

קבוצת חג'ג' תשקיע במיזם "היכל התרבות" פתח תקווה לאחר שנכנסה לשותפות "צים-בהרי"

פרויקט ההתחדשות העירוני הענק מקבל תפנית, עם מעורבותה של חברת הנדל"ן המוכרת, שתיכנס לשותפות בחברת "צים בהרי", שיזמה את הפרויקט, במקום "בהרי נדל"ן", שהסתכסכו משפטית עם "צים נדל"ן" של עדי צים. לפי הדיווח, הקבוצה, שבשליטת עידו וצחי חג'ג', תשקיע סכום כולל של כ-80 מיליון שקל בחברת צים בהרי, בתמורה להקצאת 30% ממניות החברה והשקעה ישירה במיזם במרכז העיר.

המשך קריאה »
סוף רוטשילד הריסה קטה גרופ

סוף רוטשילד פתח תקווה: אירוע של קטה גרופ הסתיים בהריסת 6 מבנים (וידאו)

עשרות רבות של אנשים הגיעו לאירוע הריסה נוצץ של חברת הנדל"ן הכי מוכרת בעיר. במסגרת הפרויקט, הורסים 6 בניינים ישנים ומוזנחים ברחוב רוטשילד 156 ו-158, אלונים 4 ו-6 ויהוד 4 ו-6 ומקימים במקומם 4 בנייני מגורים חדשים ומודרנים. באירוע נכחו אנשי החברה בראשות היזם גיל קטה, דוד חג'ג' ממנהלת כרמים להתחדשות עירונית ודיירים הגרים במבנים שנהרסו. צפי אכלוס: 2026.

המשך קריאה »
שחם 30 פתח תקווה

צפו: נכס מוכן להשכרה במתחם האוכל והבילויים שחם 30 פתח תקווה (וידאו)

לאחרונה התפנה שטח מסחרי אטרקטיבי של כ-117 מ"ר + כ-20 מ"ר רחבה חיצונית, שצפוי לאכלס עסק מתחום המזון במתחם ההומה והמוכר. קבוצת SHAHAV (שהב) יזמות נדל"ן, יזמית הפרויקט ובעלת שטחי המסחר, משווקת אותו במחירי השכרה אטרקטיביים, כך שמדובר בחלון הזדמנות קצר. במתחם כבר פועלים המותגים: ג'ירף, גולדה, קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר וטוסקה אירועים.

המשך קריאה »

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading