התמונות האחרונות של ענבר הימן - מהמסיבה הקטלנית ברעים

בשורות קשות: ענבר הימן הפתח תקוואית נרצחה בשבי החמאס בעזה

אבל כבד יורד על פתח תקווה בעקבות הבשורה על הירצחה, ששותפה לצער המשפחה, הוריה חיים ויפעת, המתגוררים באם המושבות הישנה, אחיה עידו ובן זוגה נועם אלון. כרגע לא תתקיים הלוויה, אבל המשפחה יושבת שבעה ברחוב חדרה בעיר. "בצער רב התבשרנו ביום שישי לפני כניסת השבת כי ענבר היימן שהייתה חטופה בעזה מה 7/10 נרצחה בשבי", מסר ראש העיר רמי גרינברג.

ענבר הימן, בת 27, שנולדה וגדלה בפתח תקווה ועברה לאחרונה להתגורר בחיפה בעקבות לימודים, עבדה בסיוע רגשי למבלים במסיבת הנובה. לפי המידע שהתקבל, היא נחטפה על גבי אופנוע לעזה. במשך 70 יום לא התקבל ממנה אות חיים ולא היה ידוע מה עלה בגורלה – עד הערב, כשהתקבלה בשורות האיוב, בעקבות ממצאים חדשים ונקבע מותה.

צפו בקליפ עם קולה של ענבר הימן. יהיה זכרה ברוך

"אחרי המסיבה ענבר הייתה אמורה לנסוע עם נועם בן הזוג שלה לחופשה אחרונה לפני הלימודים בסיני", סיפרו במשפחתה, שבכל התקופה לא הפסיקו להאמין ופעלו רבות להחזרתה. עינב סומך, חברתה הטובה של הימן, ספדה לה: "למרות שהרגשנו שהסיכויים פוחתים מיום ליום לא איבדנו תקווה. זה מרסק, ענבר הייתה אור גדול לעולם הזה ועכשיו הכול מרגיש מרוקן וחשוך. בהזדמנות זו אנחנו עדיין קוראים להחזרת כל החטופים והחטופות שנמצאים בשבי חמאס".

"רצינו כבר שזה ייגמר, אבל רצינו סוף אחר. קיווינו, התפללנו, עשינו כל מה שיכולנו", נפרד ממנה מורדי אלון, אביו של בן זוגה נועם. "הלב כבר לא יכול היה להכיל את הכאב, את הטלטול שבין ייאוש לתקווה. ענבר כבר לא איתנו. ענבר לא תחזור בחיים. יהי זכרה ברוך. ננצור אותה בליבנו לעד".

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »
טקס הסרת הלוט מאנדרטת פארק חרבות ברזל כפר גנים

חדש: פארק "חרבות ברזל" נחנך בשכונת כפר גנים בטקס בהשתתפות משפחות חללים

האירוע המרגש, בציון ט"ו בשבט, התקיים בפארק החדש ברח' ויצמן 44, המתפרש על שטח של כ-8 דונם, בו נשתלו כ-150 עצים מסוגים שונים. בפארק הוצבה אנדרטה עם שמות הנופלים מאז ה-7 באוקטובר, תושבי ותושבות העיר – או כאלו בעלי זיקה לעיר. במהלך הטקס נשאו דברים משפחותיהם של הנופלים והנרצחים תומר ברק, אסי אסאצ'אלו, רותי אקוני, ירין אפרים ואור מזרחי.

המשך קריאה »
אוריאל אביעד סילברמן

אבל כבד במושב נחלים ליד פתח תקווה: רס"ל סילברמן ז"ל נפל בקרב ברצועת עזה

רס"ל (מיל') אוריאל אביעד סילברמן, בן 23 ממושב נחלים מגדוד 7421 בחטיבת קרייתי (4), נפל בקרב בדרום רצועת עזה. כך הותר לפרסום הבוקר. פרטים לגבי מועד ההלוויה והשבעה – יפורסמו בהמשך. באירוע שבו נפל סילברמן, נפצעו באורח קשה קצין שריון במילואים ולוחם במילואים בגדוד 7421. הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים ומשפחותיהם עודכנו.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading