התמונות האחרונות של ענבר הימן - מהמסיבה הקטלנית ברעים

בשורות קשות: ענבר הימן הפתח תקוואית נרצחה בשבי החמאס בעזה

אבל כבד יורד על פתח תקווה בעקבות הבשורה על הירצחה, ששותפה לצער המשפחה, הוריה חיים ויפעת, המתגוררים באם המושבות הישנה, אחיה עידו ובן זוגה נועם אלון. כרגע לא תתקיים הלוויה, אבל המשפחה יושבת שבעה ברחוב חדרה בעיר. "בצער רב התבשרנו ביום שישי לפני כניסת השבת כי ענבר היימן שהייתה חטופה בעזה מה 7/10 נרצחה בשבי", מסר ראש העיר רמי גרינברג.

ענבר הימן, בת 27, שנולדה וגדלה בפתח תקווה ועברה לאחרונה להתגורר בחיפה בעקבות לימודים, עבדה בסיוע רגשי למבלים במסיבת הנובה. לפי המידע שהתקבל, היא נחטפה על גבי אופנוע לעזה. במשך 70 יום לא התקבל ממנה אות חיים ולא היה ידוע מה עלה בגורלה – עד הערב, כשהתקבלה בשורות האיוב, בעקבות ממצאים חדשים ונקבע מותה.

צפו בקליפ עם קולה של ענבר הימן. יהיה זכרה ברוך

"אחרי המסיבה ענבר הייתה אמורה לנסוע עם נועם בן הזוג שלה לחופשה אחרונה לפני הלימודים בסיני", סיפרו במשפחתה, שבכל התקופה לא הפסיקו להאמין ופעלו רבות להחזרתה. עינב סומך, חברתה הטובה של הימן, ספדה לה: "למרות שהרגשנו שהסיכויים פוחתים מיום ליום לא איבדנו תקווה. זה מרסק, ענבר הייתה אור גדול לעולם הזה ועכשיו הכול מרגיש מרוקן וחשוך. בהזדמנות זו אנחנו עדיין קוראים להחזרת כל החטופים והחטופות שנמצאים בשבי חמאס".

"רצינו כבר שזה ייגמר, אבל רצינו סוף אחר. קיווינו, התפללנו, עשינו כל מה שיכולנו", נפרד ממנה מורדי אלון, אביו של בן זוגה נועם. "הלב כבר לא יכול היה להכיל את הכאב, את הטלטול שבין ייאוש לתקווה. ענבר כבר לא איתנו. ענבר לא תחזור בחיים. יהי זכרה ברוך. ננצור אותה בליבנו לעד".

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

נפילת רסיס בפתח תקווה

זה חוזר? לראשונה מאז סוף דצמבר: אזעקה בפ"ת. דיווח על נפילת רסיס

כמעט חצי שנה של הפוגע מה-21.12.24 – ושוב נשמעו אזעקות בעיר. האזעקות תפסו את מאות אלפי התושבים, העובדים והמבקרים בעיר לא מוכנים ומופתעים והורגשה בהלה באיזורים המסחריים והעסקיים – שכבר מזמן חיו בשגרה, לפחות מההיבט הזה. האזעקות, שנשמעו בשרון, ברחבי גוש דן ובתל אביב – הם איתות חזק של החמאס, שיש לו את האפשרות לירות על ישראל. לא נרשמו נפגעים או נזקים. זוהי האזעקה ה-31 שנשמעה בעיר מאז ה-7.10

המשך קריאה »
בית יד לבנים כיום - עם פוסטר של כל החטופים

כ-200 לוחמי הנדסה קרבית עם משפחותיהם צפויים להגיע ב-29.5 ליום הוקרה ביד לבנים

מארגני האירוע, המתקיים בשיתוף עיריית פתח תקווה, מחפשים מתנדבים, שיעזרו בהקמה, בשינוע ובתפעול. האירוע צפוי להתחיל בשעה 14:00 בגן החי הסמוך לפארק וב-16:00 יתקיים טקס צבאי בפארק, שיכלול גם הפנינג לילדי הלוחמים, מתחם פרא רפואי עם טובי המטפלים, ביניהם ד"ר להבית אקרמן, ולבסוף ארוחת ערב ומסיבה עם שולחנות משחק, DJ ומנטליסט.

המשך קריאה »

מזעזעים את הקבינט: התפרסם סרטון החטיפה של דניאלה גלבוע מפתח תקווה וחברותיה לבסיס

גלבוע הפתח תקוואית, יחד עם עוד ארבע מחברותיה לבסיס – לירי אלבג, אגם ברגר, קרינה ארייב ונעמה לוי – נחטפו ב-7 באוקטובר מנחל עוז לרצועת עזה. הסרטון נמצא אצל המשפחות כבר זמה מה, אך רק עכשיו הם החליטו לאשר את הפרסום (הלא מצונזר), על מנת לזעזע את העולם ובעיקר להפעיל לחץ על הממשלה לקדם עסקת חטופים. אורלי, אמה של דניאלה: "בסרט הכי נורא לא חשבתי שאראה בעתה כזאת בעיניים שלה".

המשך קריאה »
עומר קביליו

הובא למנוחות עומר קביליו מפ"ת שנהרג בתאונת דרכים בדרך לפעילות מבצעית

זה לא נגמר. לאחר הבשורה הקשה על נפילתם של הפתח תקוואים לירון יצחק ועירא יאיר גיספן זכרונם לברכה, התבשרנו היום על אבידה נוספת של בן עיר. בדקות האחרונות הסתיימה הלוויתו של קביליו, בחלקה הצבאית בסגולה, כשמאות בני משפחה וחברים חלקו לו כבוד אחרון. התאונה אירעה כשקביליו נסע על אופנועו בדרך לבסיס. המשפחה תשב שבעה ברחוב שפרינצק 24 בשכונת אחדות.

המשך קריאה »