עזריה יחזקאל

יצא למילואים בגיל 53 ונהרג בצפון. עזריה יחזקאל מפתח תקווה הובא למנוחות

עוד טרגדיה מהמלחמה נחתה על פתח תקווה עם הבשורה על נפילתו של חייל המילואים, תושב העיר. "הוא המשיך להתנדב למילואים בלי הפסקה. תמיד כשקראו לו למילואים הוא רץ והתנדב, זה הכיף שלו, זה הטוב שהיה לו". כך סיפרה בתקשורת רימאל עזרא, אחותו של רב הסמל הבכיר, לוחם שריון בחטיבה 8, שנהרג אתמול בצהריים מפגיעת כטב"ם נפץ של חיזבאללה ליד המושב מרגליות שבגליל העליון.

היום בצהרים, בבית העלמין ירקון, הובא למנוחות איש המילואים עזריה יחזקאל, שהתנדב להילחם בגיל 53, שנים רבות אחרי ששוחרר רשמית ממילואים. מדובר במקרה ייחודי ונדיר, בדיוק כמו שמכריו מעידים על דמותו ואישיותו, של חייל צה"ל הנופל במלחמה בגיל כזה. עזריה השאיר אחריו את אשתו, דניאל פרץ ואת שני ילדיהם – אחד בן (25 והשנייה ובת (18).

יחזקאל (שמו הפרטי הוא עזריה), עסק בתפעול של מכשור אלקטרוניקה במכוניות. כשהיה נער התנדב למשמר האזרחי, שם הכיר את אשתו אביבה. בשביעי באוקטובר התגייס למלחמה, שובץ בצפון – ובשבת האחרונה חזר להתרענן עם המשפחה. כשנורה הכטב"ם על ידי חיזבאללה, הוא היה מחוץ לטנק ולא הצליח להגיע למקום המוגן. יחד איתו נפצע לוחם נוסף באורח נפצע קשה.

השבעה מתקיימת ברח' כ"ט בנובמבר 7, פתח תקווה

לפי דיווח ברשתות החברתיות, בנו מבקש מהציבור להגיע על מנת שאפשר יהיה לארגן מניין בבקרים בשעה 7:30. לאור זאת מתוכנן מניין מיום שלישי (19.12) בבוקר והלאה. מי שיכול להגיע  – המשפחה תשמח.

שימוש בתמונה תחת סעיף 27 א בחוק זכויות יוצרים

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »
טקס הסרת הלוט מאנדרטת פארק חרבות ברזל כפר גנים

חדש: פארק "חרבות ברזל" נחנך בשכונת כפר גנים בטקס בהשתתפות משפחות חללים

האירוע המרגש, בציון ט"ו בשבט, התקיים בפארק החדש ברח' ויצמן 44, המתפרש על שטח של כ-8 דונם, בו נשתלו כ-150 עצים מסוגים שונים. בפארק הוצבה אנדרטה עם שמות הנופלים מאז ה-7 באוקטובר, תושבי ותושבות העיר – או כאלו בעלי זיקה לעיר. במהלך הטקס נשאו דברים משפחותיהם של הנופלים והנרצחים תומר ברק, אסי אסאצ'אלו, רותי אקוני, ירין אפרים ואור מזרחי.

המשך קריאה »
אוריאל אביעד סילברמן

אבל כבד במושב נחלים ליד פתח תקווה: רס"ל סילברמן ז"ל נפל בקרב ברצועת עזה

רס"ל (מיל') אוריאל אביעד סילברמן, בן 23 ממושב נחלים מגדוד 7421 בחטיבת קרייתי (4), נפל בקרב בדרום רצועת עזה. כך הותר לפרסום הבוקר. פרטים לגבי מועד ההלוויה והשבעה – יפורסמו בהמשך. באירוע שבו נפל סילברמן, נפצעו באורח קשה קצין שריון במילואים ולוחם במילואים בגדוד 7421. הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים ומשפחותיהם עודכנו.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading