עזריה יחזקאל

יצא למילואים בגיל 53 ונהרג בצפון. עזריה יחזקאל מפתח תקווה הובא למנוחות

עוד טרגדיה מהמלחמה נחתה על פתח תקווה עם הבשורה על נפילתו של חייל המילואים, תושב העיר. "הוא המשיך להתנדב למילואים בלי הפסקה. תמיד כשקראו לו למילואים הוא רץ והתנדב, זה הכיף שלו, זה הטוב שהיה לו". כך סיפרה בתקשורת רימאל עזרא, אחותו של רב הסמל הבכיר, לוחם שריון בחטיבה 8, שנהרג אתמול בצהריים מפגיעת כטב"ם נפץ של חיזבאללה ליד המושב מרגליות שבגליל העליון.

היום בצהרים, בבית העלמין ירקון, הובא למנוחות איש המילואים עזריה יחזקאל, שהתנדב להילחם בגיל 53, שנים רבות אחרי ששוחרר רשמית ממילואים. מדובר במקרה ייחודי ונדיר, בדיוק כמו שמכריו מעידים על דמותו ואישיותו, של חייל צה"ל הנופל במלחמה בגיל כזה. עזריה השאיר אחריו את אשתו, דניאל פרץ ואת שני ילדיהם – אחד בן (25 והשנייה ובת (18).

יחזקאל (שמו הפרטי הוא עזריה), עסק בתפעול של מכשור אלקטרוניקה במכוניות. כשהיה נער התנדב למשמר האזרחי, שם הכיר את אשתו אביבה. בשביעי באוקטובר התגייס למלחמה, שובץ בצפון – ובשבת האחרונה חזר להתרענן עם המשפחה. כשנורה הכטב"ם על ידי חיזבאללה, הוא היה מחוץ לטנק ולא הצליח להגיע למקום המוגן. יחד איתו נפצע לוחם נוסף באורח נפצע קשה.

השבעה מתקיימת ברח' כ"ט בנובמבר 7, פתח תקווה

לפי דיווח ברשתות החברתיות, בנו מבקש מהציבור להגיע על מנת שאפשר יהיה לארגן מניין בבקרים בשעה 7:30. לאור זאת מתוכנן מניין מיום שלישי (19.12) בבוקר והלאה. מי שיכול להגיע  – המשפחה תשמח.

שימוש בתמונה תחת סעיף 27 א בחוק זכויות יוצרים

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

עומר קביליו

הובא למנוחות עומר קביליו מפ"ת שנהרג בתאונת דרכים בדרך לפעילות מבצעית

זה לא נגמר. לאחר הבשורה הקשה על נפילתם של הפתח תקוואים לירון יצחק ועירא יאיר גיספן זכרונם לברכה, התבשרנו היום על אבידה נוספת של בן עיר. בדקות האחרונות הסתיימה הלוויתו של קביליו, בחלקה הצבאית בסגולה, כשמאות בני משפחה וחברים חלקו לו כבוד אחרון. התאונה אירעה כשקביליו נסע על אופנועו בדרך לבסיס. המשפחה תשב שבעה ברחוב שפרינצק 24 בשכונת אחדות.

המשך קריאה »
עירא יאיר גיספן

צפו: עשרות חברים ובני משפחה הגיע לשבעה של של עירא יאיר גיספן ז"ל (וידאו)

אם רציתם הוכחה עד כמה עירא, הסמל בן ה-19 מפתח תקווה, שנהרג ביום שלישי בתאונת טנק ברצועת עזה, היה אדם כל כך אהוב בחייו, הייתם צריכים להגיע היום (שישי, 17.5) לשכונת שערייה, לבית מגוריו ברח' יונה. בחצר, בסוכת האבלים ועל הגג התכנסו אנשים רבים, שהכירו את עירא. חברים מספרים על כריזמה סוחפת, צחוקים ב'קרייזי מיט' והרצון שלו להיות קרבי ולתרום למדינה כמה שיכול.

המשך קריאה »
לירון יצחק וארוסתו

חלל שני מפתח תקווה בתוך יום: לירון יצחק, שבועיים לפני חתונתו, נפטר בבילינסון מפצעיו

יצחק, עובד חברה קבלנית מטעם משרד הביטחון, נפצע שלשום באורח אנוש מפצמ"ר במרחב רצועת עזה. בית החולים בילינסון הפתח תקוואי הודיע כי הצוותים הרפואיים נלחמו על חייו ביומיים האחרונים בניסיון לטפל בפציעת הראש האנושה אותה ספג – אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו. יצחק ז"ל, בן 30, הוא הותיר אחריו הורים, אח, אחות ואת אלמוג ארוסתו, לה היה אמור להינשא בעוד שבועיים.

המשך קריאה »

עוד חלל מפתח תקווה: סמל עירא יאיר גיספן נהרג אתמול בדרום רצועת עזה

יומיים אחרי יום הזיכרון, התבשרנו כי החלל הראשון במבצע צה"ל ברפיח, הוא בן העיר. גיספן, בן ה-19, לוחם בגדוד 75 בחטיבת השריון 7 (עוצבת "סער מגולן"), נהרג בתקרית קשה בה גם נפצעו שלושה חיילי צה"ל נוספים. זהו החלל/נרצח/חטוף ה-31 של העיר. מתחילת המלחמה נהרגו 621 חיילי צה"ל, בהם 273 בתמרון בעזה. גיספן הוא הנופל ה-25 מעוצבת "סער מגולן" מ-7 באוקטובר. פרטים נוספים בהמשך

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading