עמית הוד זיו ז"ל

עמית הוד זיו ז"ל, שחקן נוער של מכבי פתח תקווה כדורסל, נפל בצפון מאש החיזבאללה

לוחם השיריון בן ה-19 מראש העין, נפגע אתמול משיגורים בגבול לבנון, באזור שתולה. עמית שירת כלוחם בגדוד 71, עוצבת "הברק" (188), וכתוצאה מאותה רקטה לוחם נוסף נפצע באורח קשה. מכריו של עמית, שהותיר אחריו הורים, אח ואחות, מספרים על מותו של אדם עם רוח של לוחם ולב של ספורטאי. " תמיד חייך, גבר אמיתי. אין מילים. יהי זכרו ברוך, השם ינקום דמו. נשבר הלב", אמר מאמנו לשעבר.

פתח תקווה ממשיכה לספוג אבידות במלחמה, כשאתמול התבשרנו על מותו של סמל עמית הוד זיו, שריונר, שנהרג מפגיעת רקטה של חיזבאללה, שנפלה במוצב בו שהה. הוד זיו, תושב ראש העין, היה מחובר לפתח תקווה, בעיקר דרך קבוצת הנוער של מכבי פתח תקווה כדורסל, בה שיחק בשלוש האחרונות. "אנו בוכים, כואבים ומשתתפים בצער משפחת זיו היקרה על מותו בטרם עת של עמית", מסרו במכבי פתח תקווה. "הוא היה לוחם גיבור על המגרש וגם מחוץ למגרש".

מאמנו של זיו, במכבי פתח תקווה, יונתן נימני, כתב בפייסבוק: "ילד מקסים, שאימנתי עד שנה שעברה במכבי פתח תקווה, תמיד חייך, גבר אמיתי. אין מילים. יהי זכרו ברוך, השם ינקום דמו. נשבר הלב". הלוויתו של עמית תתקיים ביום ראשון.

הוריו של סמל זיו סיפרו שהיה "ילד חכם מבריק וטהור, בעל חוש הומור, כל מילה שאמר הייתה פנינה. הוא התנדב בעמותת קסם, שעוסקת בסיוע למשפחות נזקקות, ספורטאי בכל רמ"ח איבריו, שאהב סקי והיה כדורסלן מקצוען ואמיתי ששיחק במסגרות רבות. נהנה מנהיגה ואהב מכוניות". הוא הותיר אחריו הורים, אח ואחות.

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »
טקס הסרת הלוט מאנדרטת פארק חרבות ברזל כפר גנים

חדש: פארק "חרבות ברזל" נחנך בשכונת כפר גנים בטקס בהשתתפות משפחות חללים

האירוע המרגש, בציון ט"ו בשבט, התקיים בפארק החדש ברח' ויצמן 44, המתפרש על שטח של כ-8 דונם, בו נשתלו כ-150 עצים מסוגים שונים. בפארק הוצבה אנדרטה עם שמות הנופלים מאז ה-7 באוקטובר, תושבי ותושבות העיר – או כאלו בעלי זיקה לעיר. במהלך הטקס נשאו דברים משפחותיהם של הנופלים והנרצחים תומר ברק, אסי אסאצ'אלו, רותי אקוני, ירין אפרים ואור מזרחי.

המשך קריאה »
אוריאל אביעד סילברמן

אבל כבד במושב נחלים ליד פתח תקווה: רס"ל סילברמן ז"ל נפל בקרב ברצועת עזה

רס"ל (מיל') אוריאל אביעד סילברמן, בן 23 ממושב נחלים מגדוד 7421 בחטיבת קרייתי (4), נפל בקרב בדרום רצועת עזה. כך הותר לפרסום הבוקר. פרטים לגבי מועד ההלוויה והשבעה – יפורסמו בהמשך. באירוע שבו נפל סילברמן, נפצעו באורח קשה קצין שריון במילואים ולוחם במילואים בגדוד 7421. הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים ומשפחותיהם עודכנו.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading