עמית הוד זיו ז"ל

עמית הוד זיו ז"ל, שחקן נוער של מכבי פתח תקווה כדורסל, נפל בצפון מאש החיזבאללה

לוחם השיריון בן ה-19 מראש העין, נפגע אתמול משיגורים בגבול לבנון, באזור שתולה. עמית שירת כלוחם בגדוד 71, עוצבת "הברק" (188), וכתוצאה מאותה רקטה לוחם נוסף נפצע באורח קשה. מכריו של עמית, שהותיר אחריו הורים, אח ואחות, מספרים על מותו של אדם עם רוח של לוחם ולב של ספורטאי. " תמיד חייך, גבר אמיתי. אין מילים. יהי זכרו ברוך, השם ינקום דמו. נשבר הלב", אמר מאמנו לשעבר.

פתח תקווה ממשיכה לספוג אבידות במלחמה, כשאתמול התבשרנו על מותו של סמל עמית הוד זיו, שריונר, שנהרג מפגיעת רקטה של חיזבאללה, שנפלה במוצב בו שהה. הוד זיו, תושב ראש העין, היה מחובר לפתח תקווה, בעיקר דרך קבוצת הנוער של מכבי פתח תקווה כדורסל, בה שיחק בשלוש האחרונות. "אנו בוכים, כואבים ומשתתפים בצער משפחת זיו היקרה על מותו בטרם עת של עמית", מסרו במכבי פתח תקווה. "הוא היה לוחם גיבור על המגרש וגם מחוץ למגרש".

מאמנו של זיו, במכבי פתח תקווה, יונתן נימני, כתב בפייסבוק: "ילד מקסים, שאימנתי עד שנה שעברה במכבי פתח תקווה, תמיד חייך, גבר אמיתי. אין מילים. יהי זכרו ברוך, השם ינקום דמו. נשבר הלב". הלוויתו של עמית תתקיים ביום ראשון.

הוריו של סמל זיו סיפרו שהיה "ילד חכם מבריק וטהור, בעל חוש הומור, כל מילה שאמר הייתה פנינה. הוא התנדב בעמותת קסם, שעוסקת בסיוע למשפחות נזקקות, ספורטאי בכל רמ"ח איבריו, שאהב סקי והיה כדורסלן מקצוען ואמיתי ששיחק במסגרות רבות. נהנה מנהיגה ואהב מכוניות". הוא הותיר אחריו הורים, אח ואחות.

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

נפילת רסיס בפתח תקווה

זה חוזר? לראשונה מאז סוף דצמבר: אזעקה בפ"ת. דיווח על נפילת רסיס

כמעט חצי שנה של הפוגע מה-21.12.24 – ושוב נשמעו אזעקות בעיר. האזעקות תפסו את מאות אלפי התושבים, העובדים והמבקרים בעיר לא מוכנים ומופתעים והורגשה בהלה באיזורים המסחריים והעסקיים – שכבר מזמן חיו בשגרה, לפחות מההיבט הזה. האזעקות, שנשמעו בשרון, ברחבי גוש דן ובתל אביב – הם איתות חזק של החמאס, שיש לו את האפשרות לירות על ישראל. לא נרשמו נפגעים או נזקים. זוהי האזעקה ה-31 שנשמעה בעיר מאז ה-7.10

המשך קריאה »
בית יד לבנים כיום - עם פוסטר של כל החטופים

כ-200 לוחמי הנדסה קרבית עם משפחותיהם צפויים להגיע ב-29.5 ליום הוקרה ביד לבנים

מארגני האירוע, המתקיים בשיתוף עיריית פתח תקווה, מחפשים מתנדבים, שיעזרו בהקמה, בשינוע ובתפעול. האירוע צפוי להתחיל בשעה 14:00 בגן החי הסמוך לפארק וב-16:00 יתקיים טקס צבאי בפארק, שיכלול גם הפנינג לילדי הלוחמים, מתחם פרא רפואי עם טובי המטפלים, ביניהם ד"ר להבית אקרמן, ולבסוף ארוחת ערב ומסיבה עם שולחנות משחק, DJ ומנטליסט.

המשך קריאה »

מזעזעים את הקבינט: התפרסם סרטון החטיפה של דניאלה גלבוע מפתח תקווה וחברותיה לבסיס

גלבוע הפתח תקוואית, יחד עם עוד ארבע מחברותיה לבסיס – לירי אלבג, אגם ברגר, קרינה ארייב ונעמה לוי – נחטפו ב-7 באוקטובר מנחל עוז לרצועת עזה. הסרטון נמצא אצל המשפחות כבר זמה מה, אך רק עכשיו הם החליטו לאשר את הפרסום (הלא מצונזר), על מנת לזעזע את העולם ובעיקר להפעיל לחץ על הממשלה לקדם עסקת חטופים. אורלי, אמה של דניאלה: "בסרט הכי נורא לא חשבתי שאראה בעתה כזאת בעיניים שלה".

המשך קריאה »
עומר קביליו

הובא למנוחות עומר קביליו מפ"ת שנהרג בתאונת דרכים בדרך לפעילות מבצעית

זה לא נגמר. לאחר הבשורה הקשה על נפילתם של הפתח תקוואים לירון יצחק ועירא יאיר גיספן זכרונם לברכה, התבשרנו היום על אבידה נוספת של בן עיר. בדקות האחרונות הסתיימה הלוויתו של קביליו, בחלקה הצבאית בסגולה, כשמאות בני משפחה וחברים חלקו לו כבוד אחרון. התאונה אירעה כשקביליו נסע על אופנועו בדרך לבסיס. המשפחה תשב שבעה ברחוב שפרינצק 24 בשכונת אחדות.

המשך קריאה »