פארק יום הולדת פסגת הדר

צפו: מאות תושבים באו לפתיחת פארק יום הולדת בשכונת פסגת הדר פתח תקווה

הפארק המטופח, שנמצא על דרך רבין פינת טובה ושמעון דרנגר, הושק באירוע חגיגי בנוכחות ראש העיר ומשפחות רבות, הורים, ילדים וגם סבים וסבתות, שבאו לבחון לראשונה את המתקנים וליהנות מהופעה של "נתי כוכבת הקטנטנים". לפי התושבים, המיקום המצוין, הסמיכות לשכונות המגורים ומגרש חנייה צמוד – יממשו כנראה את הפוטנציאל של האטרקציה. התלונה היחידה: למה אין שירותים?

אם יש משהו שחייבים להמשיך לחגוג – למרות התקופה הקשה והבשורות העצובות שאנחנו מקבלים חדשות לבקרים – זה אירוע יום הולדת, במיוחד אם מדובר על ילדים, שרק מחכים לאירוע כזה. הפארק החדש, שנפתח הערב בשכונת פסגת הדר פתח תקווה, נבנה בקונספט של יום הולדת וצפוי מעכשיו ושנים רבות קדימה, לארח מספר בלתי נגמר של אירועים מהסוג הזה.

צפו באירוע - מתוך טיקטוק פתח תקווה NEWS

@ptnews.tiktok פארק יום הולדת בשכונת פסגת הדר נפתח בהשקת חגיגית עם כוכבת הילדים נתי ועם מאות תושבים #נתיהגעתיהופעתי #פסגתהדר #עירייתפתחתקווה #פתחתקווה @נתי הגעתי הופעתי @עיריית פתח תקווה ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS
הכניסה לפארק יום הולדת פסגת הדר
הכניסה לפארק יום הולדת פסגת הדר

רוצים אירוע יום הולדת - יש להזמין מקום

פארק יום הולדת הוא קונספט שקיים במספר רב של ערים בישראל. כך גם נבנה הפארק בפתח תקווה, כזה שפונקציונאלי מיוחד לאירוח חגיגת יום הולדת וכולל: איזור במה למפעיל, מושבי "אמפי" להופעה, שולחנות ארוכים להגשה וכיבוד ולצידם כסאות – וכמובן, מתקני שעשועים. מה שעוד מיוחד בפארק יום הולדת, הוא שצריך להזמין מועד אירוע, באמצעות העירייה – וכך להבטיח את שמירת המקום.

פארק יום הולדת בפסגת הדר נבנה במשך כחצי שנה, על ידי חברת "גנית פארק", בשיתוף עיריית פתח תקווה עם הפסקה של כחודש, בגלל המלחמה. הוא למעשה פארק יום ההולדת השני בעיר, לאחר זה שנמצא באם המושבות בגיסין פינת ראשון לציון – אבל הוא הרבה יותר גדול ומושקע ממנו. הפארק צפוי לארח ימי הולדת בעיקר של תושבי שכונות פסגת הדר, קריית מטלון, נווה עוז וכפר גנים ג' – כולם שכונות הנמצאות במרחק הליכה.

מחכים לכם בפארק יום הולדת פסגת הדר פתח תקווה

הקמת הפארק מתכתבת עם גידול האוכלוסיה בשכונה

"גינה מהממת, חדשה, מושקעת מאוד", אמרה לנו יעלה בן שלוש, שדווקא גרה בנווה גן. "אנחנו גרים ליד הקניון, במרחק נסיעה, אבל שווה להגיע לפה עם אוטו לעשות יום הולדת. טוב שיש מקום שאפשר לחגוג בו ימי הולדת בלי להפריע לאף אחד. אביבה יחזקאל, תושבת שכונת קרית מטלון, אמרה: "הגינה ממש חמודה ויפה וזה איזור טוב ליום הולדת. אבל יש פה מינוס אחד – אין פה שירותים וזה קצת בעייתי. אם היה פה שירותים זה היה מקום מושלם". בעירייה, אגב, מבטיחים שהנושא יטופל ובהמשך יוקמו שירותים לבאי הפארק

הקמתו של פארק יום הולדת בפסגת הדר, מהווה ציון דרך חשוב בהתפתחותה של השכונה, שבשנים הקרובות תאכלס בקירבה עוד מאות רבות של תושבים, שצפויים להתגורר בפרויקטים נדל"ן חדשים בסביבה, שהולכים ונבנים בקצב מסחרר, ביניהם: גרופית בפסגה של חברת גרופית, מגדל קרית הקדמיה של ח. מיתר ו-KATA IDOL של קטה גרופ.

פרטים נוספים באתר מקפ"ת של העירייה
האטרקציה של הפתיחה: נתי - כוכבת הילדים
האטרקציה של הפתיחה: נתי - כוכבת הילדים

פארק יום הולדת פסגת הדר - על המפה

עוד ב-מהנעשה בעיר

אגמון פתח תקווה

עיריית פתח תקווה: פועלים לקידום אגמון טבעי בסמוך לבריכת החורף

עוד שלב בהתפתחות פארק הירקון פתח תקווה יוצא לדרך, לאחר שהעירייה דיווחה אתמול כי היא עובדת על תכנון להרחבת בריכת החורף בצפון העיר, כחלק מפיתוח הפארק המטרופוליני בירקון שעתיד להתפרס על פני 10,000 דונם. בשנים האחרונות העירייה הקימה את מבואות הכניסה לאזור הפארק, לצד הקמת יער השירים ובריכת החורף, אשר הכניסה אליהם מרחוב בן חור באם המושבות.

המשך קריאה »
לג בעומר פתח תקווה

מריחים כבר את העשן? אלו המקומות שמותר בהם לעשות מדורות בל"ג בעומר בפ"ת

עיריית פתח תקווה פרסמה את רשימת על המקומות בהם מותר לקיים את המדורות לציון החג. כמדי שנה, עשרות אלפי תושבים, ילדים ומבוגרים, יחגגו את ל"ג בעומר בשכונות ברחבי פתח תקווה. בעירייה מציינים שיש לשמור על כללי הבטיחות ולהדליק את המדורות אך ורק במקומות שהוקצו לכך ומופיעים ברשימה. בעירייה מבקשים כי מדליקי המדורות יקפידו לכבותם לפני פיזור. להלן המקומות

המשך קריאה »
רחוב רוטשילד פתח תקווה

העירייה מדווחת: אישרנו את תכנית המדיניות לחידוש רחוב רוטשילד פתח תקווה

בהודעה שהוציאה היום, עיריית פתח תקווה מעדכנת שהועדה המקומית אישרה את תכנית המדיניות להתחדשות הרחוב הסואן במרכז העיר. "מטרת התכנית לאפיין את התחדשות הרחוב, כך שיכיל התחדשות עירונית מבוקרת כחלק מרצף עירוני מתחדש, תוך טיפוח המרחב הפתוח, צירי הולכי הרגל ושימור המרחב העירוני", נמסר מהעירייה. גרינברג: "רוטשילד עתיד לשנות את פניו ולהתחדש בסטנדרט הגבוה ביותר".

המשך קריאה »

צפו: כ-600 משרות הוצעו לבני הנוער של פתח תקווה ביריד תעסוקה בקניון הגדול

יריד התעסוקה, בשיתוף עיריית פתח תקווה ועופר הקניון הגדול, כבר הפך למסורת – וגם הפעם, הוצעו לעשרות רבות של מחפשי עבודה צעירים, עבודות קיץ שוות, כמו עבודה במקדונלד'ס, H&M, בורגר ראנץ', ניו דלי, מימדיון, לונה פארק ועוד ועוד. "זה מרגש. סוף סוף מצאתי עבודה. עבודה ראשונה שלי", אמרה עדי בן יוסף בת ה-17 מאם המושבות. מקדונלד'ס, מעסיק הנוער הבולט – זקוק לכ-30-40 עובדים בפ"ת.

המשך קריאה »