איתי בוטון ז"ל פתח תקווה

עוד בן עיר נפל: סמ"ר איתי בוטון מפתח תקווה נהרג אמש בקרבות ברצועת עזה

פתח תקווה התעוררה לעוד בוקר קשה עם היוודע על מותו של תושב העיר, לוחם גבעתי, שנפל יחד עם עוד שניים מחבריו לגדוד שקד – סגן ירון אליעזר צ'יטיז, בן 23 מרעננה וסמ"ר אפרים יכמן, בן 21 מנווה דניאל. בוטון, בן 20 בנופלו, שיחק בעברו כדורגל וכדורסל במחלקות הנוער בעיר. אור, חברתו, ספדה לו: "איתי, הבוקר קמתי ל'הותר לפרסום'. כואב כל כך ואני לא מאמינה שאני רושמת עליך בלשון עבר".

אור הוסיפה דברי הספד בפייסבוק וכתבה: "היית לי אוזן קשבת הרבה פעמים, היית אדם כל כך שמח וחברותי וקשוב והכי אכפתי שיש. כואב לי הלב שאתה מסיים את החיים שלך בגיל כזה צעיר, לפני שהספקת להתחיל אותם. אתה אבדה עצומה! ובלתי אפשרי בכלל לעכל בשורה כזאת. נוח על משכבך בשלום מלאך". חברו עיליי כתב: "בצער רב אנחנו נפרדים מאיתי בוטון. אני אוהב אותך חבר שלי".

ראש העיר, רמי גרינברג, כתבה בפייסבוק: "משתתפים בצערם הכבד של משפחת בוטון על נפילתו של בנם איתי בוטון בן 20 מפתח תקווה, לוחם בגדוד שקד של חטיבת גבעתי, שנפל בקרבות בצפון רצועת עזה. יהי זכרו ברוך". בוטון, תושב שכונת מחנה יהודה, למד בבית ספר הס, חטיבת בן צבי ותיכון ברנר. עדיין לא נמסר מועד ההלוויה.

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

נפילת רסיס בפתח תקווה

זה חוזר? לראשונה מאז סוף דצמבר: אזעקה בפ"ת. דיווח על נפילת רסיס

כמעט חצי שנה של הפוגע מה-21.12.24 – ושוב נשמעו אזעקות בעיר. האזעקות תפסו את מאות אלפי התושבים, העובדים והמבקרים בעיר לא מוכנים ומופתעים והורגשה בהלה באיזורים המסחריים והעסקיים – שכבר מזמן חיו בשגרה, לפחות מההיבט הזה. האזעקות, שנשמעו בשרון, ברחבי גוש דן ובתל אביב – הם איתות חזק של החמאס, שיש לו את האפשרות לירות על ישראל. לא נרשמו נפגעים או נזקים. זוהי האזעקה ה-31 שנשמעה בעיר מאז ה-7.10

המשך קריאה »
בית יד לבנים כיום - עם פוסטר של כל החטופים

כ-200 לוחמי הנדסה קרבית עם משפחותיהם צפויים להגיע ב-29.5 ליום הוקרה ביד לבנים

מארגני האירוע, המתקיים בשיתוף עיריית פתח תקווה, מחפשים מתנדבים, שיעזרו בהקמה, בשינוע ובתפעול. האירוע צפוי להתחיל בשעה 14:00 בגן החי הסמוך לפארק וב-16:00 יתקיים טקס צבאי בפארק, שיכלול גם הפנינג לילדי הלוחמים, מתחם פרא רפואי עם טובי המטפלים, ביניהם ד"ר להבית אקרמן, ולבסוף ארוחת ערב ומסיבה עם שולחנות משחק, DJ ומנטליסט.

המשך קריאה »

מזעזעים את הקבינט: התפרסם סרטון החטיפה של דניאלה גלבוע מפתח תקווה וחברותיה לבסיס

גלבוע הפתח תקוואית, יחד עם עוד ארבע מחברותיה לבסיס – לירי אלבג, אגם ברגר, קרינה ארייב ונעמה לוי – נחטפו ב-7 באוקטובר מנחל עוז לרצועת עזה. הסרטון נמצא אצל המשפחות כבר זמה מה, אך רק עכשיו הם החליטו לאשר את הפרסום (הלא מצונזר), על מנת לזעזע את העולם ובעיקר להפעיל לחץ על הממשלה לקדם עסקת חטופים. אורלי, אמה של דניאלה: "בסרט הכי נורא לא חשבתי שאראה בעתה כזאת בעיניים שלה".

המשך קריאה »
עומר קביליו

הובא למנוחות עומר קביליו מפ"ת שנהרג בתאונת דרכים בדרך לפעילות מבצעית

זה לא נגמר. לאחר הבשורה הקשה על נפילתם של הפתח תקוואים לירון יצחק ועירא יאיר גיספן זכרונם לברכה, התבשרנו היום על אבידה נוספת של בן עיר. בדקות האחרונות הסתיימה הלוויתו של קביליו, בחלקה הצבאית בסגולה, כשמאות בני משפחה וחברים חלקו לו כבוד אחרון. התאונה אירעה כשקביליו נסע על אופנועו בדרך לבסיס. המשפחה תשב שבעה ברחוב שפרינצק 24 בשכונת אחדות.

המשך קריאה »