איתי בוטון ז"ל פתח תקווה

עוד בן עיר נפל: סמ"ר איתי בוטון מפתח תקווה נהרג אמש בקרבות ברצועת עזה

פתח תקווה התעוררה לעוד בוקר קשה עם היוודע על מותו של תושב העיר, לוחם גבעתי, שנפל יחד עם עוד שניים מחבריו לגדוד שקד – סגן ירון אליעזר צ'יטיז, בן 23 מרעננה וסמ"ר אפרים יכמן, בן 21 מנווה דניאל. בוטון, בן 20 בנופלו, שיחק בעברו כדורגל וכדורסל במחלקות הנוער בעיר. אור, חברתו, ספדה לו: "איתי, הבוקר קמתי ל'הותר לפרסום'. כואב כל כך ואני לא מאמינה שאני רושמת עליך בלשון עבר".

אור הוסיפה דברי הספד בפייסבוק וכתבה: "היית לי אוזן קשבת הרבה פעמים, היית אדם כל כך שמח וחברותי וקשוב והכי אכפתי שיש. כואב לי הלב שאתה מסיים את החיים שלך בגיל כזה צעיר, לפני שהספקת להתחיל אותם. אתה אבדה עצומה! ובלתי אפשרי בכלל לעכל בשורה כזאת. נוח על משכבך בשלום מלאך". חברו עיליי כתב: "בצער רב אנחנו נפרדים מאיתי בוטון. אני אוהב אותך חבר שלי".

ראש העיר, רמי גרינברג, כתבה בפייסבוק: "משתתפים בצערם הכבד של משפחת בוטון על נפילתו של בנם איתי בוטון בן 20 מפתח תקווה, לוחם בגדוד שקד של חטיבת גבעתי, שנפל בקרבות בצפון רצועת עזה. יהי זכרו ברוך". בוטון, תושב שכונת מחנה יהודה, למד בבית ספר הס, חטיבת בן צבי ותיכון ברנר. עדיין לא נמסר מועד ההלוויה.

עוד ב-פתח תקווה במלחמה

היחידה הטקטית פתח תקווה

רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות חללי "חרבות ברזל" תושבי פתח תקווה

היוזמה של עיריית פתח תקווה תחל לפעול בקרוב במסגרת חיזוק מערך הביטחון בעיר. היחידה הטקטית צפויה להרחיב את מערך הפעילות של אגף הביטחון בעירייה. היחידה תורכב מחמישה צוותים, כאשר כל צוות יסייר ברכב מבצעי, שיזוהה עם פעילות היחידה. סך הכל 15 מאבטחים חמושים, שיצטרפו בשעות הלילה לכ-30 אנשי אבטחה עירוניים. כאות זיכרון, הרכבים יישאו את שמותם של הנופלים במלחמה.

המשך קריאה »
מסעדת וינו חדשות 13

צפו: חדשות 13 הפתיעו את מסעדת וינו פ"ת, שנקלעה לקשיים בעקבות מילואים של הבעלים

כבר יותר משלושה חודשים, קובי יוסלביץ', הבעלים של מסעדת הבשרים ואולם האירועים שנמצא סמוך לאצטדיון "שלמה ביטוח", נמצא ON & OFF בעזה, כשהוא משאיר את העסק לטיפול העובדים והמשפחה. הכתב פז רובינזון, כתב השטח של תוכניתו של אמנון לוי, הגיע היום בהפתעה למסעדה לראות מה קורה – ועל הדרך היא גם קיבלה סוג של פרסום ארצי.

המשך קריאה »
טקס הסרת הלוט מאנדרטת פארק חרבות ברזל כפר גנים

חדש: פארק "חרבות ברזל" נחנך בשכונת כפר גנים בטקס בהשתתפות משפחות חללים

האירוע המרגש, בציון ט"ו בשבט, התקיים בפארק החדש ברח' ויצמן 44, המתפרש על שטח של כ-8 דונם, בו נשתלו כ-150 עצים מסוגים שונים. בפארק הוצבה אנדרטה עם שמות הנופלים מאז ה-7 באוקטובר, תושבי ותושבות העיר – או כאלו בעלי זיקה לעיר. במהלך הטקס נשאו דברים משפחותיהם של הנופלים והנרצחים תומר ברק, אסי אסאצ'אלו, רותי אקוני, ירין אפרים ואור מזרחי.

המשך קריאה »
אוריאל אביעד סילברמן

אבל כבד במושב נחלים ליד פתח תקווה: רס"ל סילברמן ז"ל נפל בקרב ברצועת עזה

רס"ל (מיל') אוריאל אביעד סילברמן, בן 23 ממושב נחלים מגדוד 7421 בחטיבת קרייתי (4), נפל בקרב בדרום רצועת עזה. כך הותר לפרסום הבוקר. פרטים לגבי מועד ההלוויה והשבעה – יפורסמו בהמשך. באירוע שבו נפל סילברמן, נפצעו באורח קשה קצין שריון במילואים ולוחם במילואים בגדוד 7421. הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים ומשפחותיהם עודכנו.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading