עו"ד אימבר גולן פרטוש: ביטול התשלומים האוטומטיים של הביטוח הלאומי מחזק את הצורך בעורך דין (וידאו)

בעקבות הודעת מנכ"לית ביטוח לאומי, ירונה שלום, כי החל ממחר (1.1.24), לא ישלם עוד הביטוח הלאומי אוטומטית כספי קצבה לנפגעי פעולות איבה, אלא הנפגעים יצטרכו להגיש תביעה, בצירוף מסמכים רפואיים – פנינו לעורכת הדין הפתח תקוואית, מומחית לטיפול משפטי של נפגעי פעולות איבה – במטרה להבין מהן ההשלכות של ההודעה על נפגעי מלחמת ה-7 באוקטובר. צפו בדבריה.

מאז קום המדינה, 9,027 נפגעי פעולות איבה קיבלו כספים מהביטוח הלאומי. לעומת זאת, מאז תחילת המלחמה באוקטובר ועד היום – לא פחות מ-44 אלף נפגעי פעולות איבה, קיבלו תגמול ראשוני מהביטוח הלאומי. "זה אירוע גדול ממדים שטרם היה לנו כמותו" – מסרו בביטוח לאומי והוסיפו כי לנפגעי איבה שולמו עד כה 650 מיליון שקל וכי אלפים קיבלו לפי חוק התגמולים מימון לטיפול רפואי.

צפו בדבריה של עורכת דין אימבר גולן פרטוש

@ptnews.tiktok צפו בעורכת הדין אימבר גולן פרטוש שמדברת על ביטול התשלומים האוטומטיים של הביטוח הלאומי עבור נפגעי פעולות איבה במלחמת חרבות הברזל #חרבותברזל #נפגעיפעולותהאיבה #אימברגולןפרטוש #עורכתדיןפתחתקווה #פתחתקווה #ביטוחלאומי #תביעותמשרדהביטחון #תביעותנכות @משרד הביטחון ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS

"כל פגימה שתוכר - תקנה יותר זכויות"

עורכת הדין אימבר גולן פרטוש, שעברה לאחרונה למשרד חדש בב.ס.ר סיטי פתח תקווה, מטפלת בחודשיים-שלושה האחרונים בלא מעט תביעות מסוג זה. עכשיו, כשהתשלומים האוטומטיים נפסקו – היא צפויה לקבל תיקים רבים של כאלה – המעדיפים ייצוג מקצועי ומשפטי מול ביטוח לאומי. "מעכשיו, כל אחד יצטרך לבקש את הזכויות שלו ולהגיש את התביעה שלו בהתאם".

נפגעתי בעקבות המלחמה. מה עליי להגיש לביטוח לאומי?

"אדם שחושב שהוא נפגע כתוצאה מה-7.10 ובכלל מפעולות איבה בעקבות אותו יום", משיבה עו"ד גולן פרטוש. "זכאי להגיש תביעות לביטוח לאומי – כמו תביעות מחלה, תביעות לטיפולים רפואיים, תביעה להכרה, אחוזי נכות בהתאם למצב הרפואי לפי הבעיות הרפואיות – אם זה בעיות אורתופדיות, ניורולוגיות, נפשיות ועוד. כל פגימה שתוכר – תקנה יותר זכויות, כמו טיפולים רפואיים, מענקים וקצבאות חודשיות".

צוות משרד עורכי דין אימבר גולן פרטוש ליד הביטוח הלאומי

מה היתרון בייצוג של עורך דין מומחה לטיפול בנפגעי איבה מול ביטוח לאומי?

"היתרון הוא קודם כל בהכנת התביעה בפועל", אומרת גולן פרטוש. "עורך דין מומחה לטיפול בנפגעי איבה, יכין את התובע לוועדה הרפואית עם כל המסמכים הנדרשים. גם הייצוג והנוכחות של עורך דין בוועדה – הוא מאוד חשוב. זה מעמד מרגש וקריטי מצד התובע וחשוב שהוא יוכן כראוי ויגיש את המסמכים בזמן המוגבל שמוקצה לכך. יש זמן קצר להעביר מסר מאוד חשוב".

משרד עורכי דין אימבר גולן פרטוש נוסד בשנת 2012 והינו משרד המתמחה בתחום נזקי הגוף ומונה צוות עורכי דין מומחים בייצוג בבתי המשפט ובבתי הדין השונים, וכן מול המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח, מס הכנסה ומשרד הביטחון. משרד גולן פרטוש מתגאה בניסיון של ייצוג בלמעלה מ 10,000 ועדות רפואיות, 96 אחוזי הצלחה בתיקי המשרד ומעל ל 500 מליון ש״ח פיצויים ללקוחות המשרד – לאורך יותר מעשור.

עוד ב-בשיתוף-עם

שחם 30 פתח תקווה

צפו: נכס מוכן להשכרה במתחם האוכל והבילויים שחם 30 פתח תקווה (וידאו)

לאחרונה התפנה שטח מסחרי אטרקטיבי של כ-117 מ"ר + כ-20 מ"ר רחבה חיצונית, שצפוי לאכלס עסק מתחום המזון במתחם ההומה והמוכר. קבוצת SHAHAV (שהב) יזמות נדל"ן, יזמית הפרויקט ובעלת שטחי המסחר, משווקת אותו במחירי השכרה אטרקטיביים, כך שמדובר בחלון הזדמנות קצר. במתחם כבר פועלים המותגים: ג'ירף, גולדה, קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר וטוסקה אירועים.

המשך קריאה »

שחזור מידע נתונים בסביבות עבודה היברידיות: אתגרים ופתרונות לקראת שנת 2024

בעולם העסקי המודרני, אנו עדים למעבר משמעותי לסביבות עבודה היברידיות, שבהן נתונים ומידע נמצאים הן בענן והן במערכות מקומיות. המעבר הזה מעלה אתגרים חדשים בתחום שחזור מידע, כאשר ארגונים צריכים להתמודד עם סיטואציות בהן מידע חיוני נמצא בסכנה או אבד. במאמר זה נסקור את האתגרים שהמצב יוצר ואת הפתרונות להם – בראייה לקראת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה

המשך קריאה »
אגריפוד-טק

גיל הורסקי: "ענף החקלאות בישראל נפגע אנושות, אך תעשיית האג-טק המקומית יכולה לסייע"

רשת המשקפיים הותיקה, שנרכשה לפני שנה על ידי סופר פארם, מוסיפה בעיר חנות שלישית בנוסף לאלו הקיימות בקניון הגדול ובקניון סירקין. מאז הרכישה, הקונספט של הסניפים מעט שנה – יותר בוטיקיים, מצומצמים, אך עדיין עם מבחר גדול של משקפי שמש ומשקפי ראיה של מותגים שונים ובמחירים מגוונים. המבצעים הבולטים במצאנו: טום פורד ב-50% הנחה ו-1:1 על כל משקפי הראייה.

המשך קריאה »
שולי בן לולו - במתנ"ס שערים בשכונת שערייה פתח תקווה

צפו: כ-100 נשות עסקים הגיעו לסדנא של שולי בן לולו במתנ"ס שכונת שערייה פתח תקווה

גורואית המכירות של המגזר החרדי הוזמנה לאירוע עבור תושבות מזרח העיר, אבל גילינו שלא מעט מהמשתתפות הגיעו ממקומות רחוקים. רובן הכירו אותה מפעילותה ברשתות, שם היא עושה בשנים האחרונות שם של מישהי, שיודעת לא רק למכור לעצמה, אלא גם לעזור לאחרים למכור, לשווק ולפתח את עסקים גדולים וקטנים כאחד. "ביחד ננצח – זאת השליחות שלי", אמרה בסיום.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading