מיצג טסלה

במוצ"ש: מיצג אורות של Tesla (טסלה) בפתח תקווה למען השבת החטופים

העיר פתח תקווה ממשיכה להתגייס למען השבת החטופות והחטופים המוחזקים על ידי ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה. במוצאי שבת הקרובה קהילת טסלה (Tesla) בישראל תקיים מיצג אורות מרהיב בחניון הציבורי ברחוב שחם בו יוארו שמי העיר . לכבוד האירוע, שיתקיים תחת המסר "מאירים את הדרך הביתה", נכתב והופק שיר מקורי ומרגש על ידי משה פרץ (MOZES).

אומנות התאורה על גבי רכבים נחשבת לחדשנית והבחירה במיצג מסוג זה היא במטרה לייצר תהודה בינלאומית לזעקת משפחות החטופים והחטופות. הפקת המיצג, כמו גם השתתפות בעלי הרכבים וצוות היוצרים, הינה בהתנדבות מלאה וכל מי שבעל רכב טסלה בארץ מוזמן להשתתף באירוע.

ככה זה נראה לפני 3 חודשים בפינלנד - במוצ"ש בפתח תקווה

@mikaeluhtio Hey @Darude, check our drone edit of this World Record in Finland | Tesla Light Show! 687 cars!! 🇫🇮 #dronelife #dronevideo ♬ original sound - Mikael

ראש העיר, רמי גרינברג, אמר: "עיריית פתח תקווה וכל המשתתפים התכנסו למטרה אחת – לזעוק את זעקת החטופים והחטופות, ולהאיר להם את הדרך הביתה! היוזמה של קהילת טסלה מכל הארץ היא מרגשת ומלאת כוונות טובות ולכן נרתמנו לסייע במידת האפשר".

יש לכם טסלה בפתח תקווה? תגיעו למיצג. צילום יח"צ באדיבות by

מי שיפיק את הפרויקט זו חברת הפקות התוכן B.y Group והבמאי הוא זוהר רבינוביץ. ארט דיירקטור של המיצג הוא כפיר גורגה ובהפקת התוכן ישתתפו דנה דיין, שירלי בארון, אמיר בלכר, שביט וליש
ויורם שטרית.

חניית הכורכר הציבורית ברח' השחם שתתמלא בטסלות. צילום: באדיבות עיריית פתח תקווה

החניון הציבורי בו יהיה המיצג ברח' השחם

הלו"ז המלא

התכנסות וסידור הרכבים למיצג: 19:00 – 20:30

סבבי מופעים: 20:30 – 22:00

סניף טסלה פתח תקווה על המפה

עוד ב-רכב ותחבורה

פקקים בפתח תקווה - נת"צ בפתח תקווה

מרגישים את הפקק? דו"ח ארגון "15 דקות": פתח תקווה מקום 4 בישראל בסלילת נת"צים

ארגון צרכני התחבורה הציבורית בישראל, פרסם אתמול את הדו"ח השנתי שלו, שממנו עולה כי בעיר נסללו בין 2018 ל-2023 מסלולי נת"צ באורך של 6.1 ק״מ, לעומת 1.2 ק"מ שנסללו בשנים קודמות. חלק גדול מהמספר הזה שייך לנת"צ הארוך בדרך רבין. בנוסף, פתח תקווה דורגה במקום השני בתיכנון נתיבים לתחבורה ציבורית ונמנית על הערים המובילות בקידום תשתיות לתחבורה מקיימת ושבילי אופניים.

המשך קריאה »

כדאי להיערך: החל מה-1.3 תופסק תנועת הרכבת הכבדה בפתח תקווה למשך חודשיים

דוברות רכבת ישראל הודיעה לאחרונה כי תנועת הרכבות בעיר תופסק בחודש עד לתאריך 4.5.24 (כולל) בעקבות עבודות לצורך קידום פרויקט "המסילה המזרחית". במטרה לתת פתרון זמני לנוסעי הרכבת, יופעלו היסעים (אוטובוסים ומיניבוסים), אל מגוון יעדים, ביניהם אל ומתחנת הרכבת בקריית אריה. מטרת הפרויקט: לצמצם את הגודש בכבישים, את זיהום האוויר, ולהגביר את בטיחות משתמשי הדרך.

המשך קריאה »
מיצג טסלה פתח תקווה

צפו: כמעט שיא עולמי בפתח תקווה: כ-650 רכבי טסלה גדשו את החנייה ברחוב שחם

איזור הבילויים של פתח תקווה אירח אמש מיצג אורות ומוסיקה יוצא דופן מסוגו, ביוזמת קהילת טסלה ישראל ובשיתוף פעולה עם עיריית פתח תקווה במחווה לחטופים עם מסר אחד ברור: החזירו אותם הביתה. חובבי המכונית החשמלית הגיעו לעיר מכל קצוות הארץ במטרה לתמוך בהחזרת החטופים – ועל הדרך לשבור את השיא העולמי שעומד על 687 רכבים.

המשך קריאה »
אופנוע מפגע רעש בפתח תקווה

סוף לרעש? בפתח תקווה יחלו לאכוף רעש מרכבים ואופנועים באמצעים טכנולוגיים

אחרי תלונות רבות של תושבים, במיוחד בתקופה מתוחה זו, העירייה סיימה את הפיילוט של חברת NOize ltd, בשיתוף המשרד להגנת הסביבה, והמיזם הטכנולוגי, המבצע ניטור רעש באמצעות מצלמות המזהות מפגעי רעש בכבישים, יוצא לדרך באופן מבצעי ובקרוב יוטלו קנסות על מפגע הרעש בסכומים של עד 730 ש"ח. פתח תקווה היא העיר הראשונה שקידמה מערכת אכיפה טכנולוגית זו.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading