כאן הוקם לאונג' עופר פתח תקווה

270 מיליון ש"ח: מליסרון דיווחה על 4 חוזי ענק של השכרת משרדים בפתח תקווה

קבוצת הנדל"ן המסחרי הציבורית, שבבעלותה פארקי ההייטק, עופר EAST & WEST, סגרה עם פתיחת 2024 על המשך חוזי השכרה של כ-30 אלף מ"ר שטחי משרדים מול החברות Nanox ,Kyndryl, פלאפון ו-Marvell. מליסרון הצליחה לשמר את החברות במתחם שלה, זאת למרות התחרות ההולכת והגוברת בשוק נדל"ן המשרדים בפתח תקווה. החוזים כוללים גם תקופות אופציות להמשך.

קבוצת מליסרון יכולה לחייך ואולי גם לנשום לרווחה לאחר שהצליחה לסגור המשך חוזי השכרת משרדים בפתח תקווה בהיקף של 270 מיליון ש"ח. החוזים הם מול חברות גדולות ומבוססות, שממוקמות בפארק עופר EAST & WEST בכניסה לעיר, סמוך לכביש 4, ברח' שמלצר/דרך אם המושבות 94. הדיווח של החברה, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, מחזק את כוחו של מתחם המשרדים, הכולל שמונה מבנים ומכיל כ-150 אלף מ"ר.

המשרדים של פלאפון בפארק עופר של מליסרון. סגרו לעוד 7 שנים

Kyndryl, Marvell, Nanox ו-פלאפון - נשארות בפתח תקווה

לפי הדיווח, חברת פלאפון, שהעבירה את משרדיה הראשיים מגבעתיים לפתח תקווה לפני כחמש שנים, חידשה את חוזה השכירות בפארק לשבע שנים נוספות בשטח של כ-15,500 מ"ר. חברת הטכנולוגיה הרפואית Nanox תמשיך לשכור משרדים בפארק עופר בשטח של כ-3,100 מ"ר למשך חמש שנים עם אופציה לחמש נוספות.

חברת טכנולוגיית המידע הבינלאומית Kyndryl, תמשיך לשכור משרדים בשטח של כ-1,540 מ"ר לחמש שנים עם שתי אופציות בנות שלוש שנים כל אחת. חברת Marvell טכנולוגיות הבינלאומית, המייצרת מוצרי אחסון, תקשורת ומוליכים למחצה, תשכור משרדים בשטח של כ-8,200 מ"ר למשך 10 שנים בתוספת אופציה להארכה לחמש שנים נוספות). הצפי לאכלוס הוא ברבעון השני של 2024.

הכניסה לפארק עופר פתח תקווה WEST
הכניסה לפארק עופר פתח תקווה WEST

מיקום אסטרטגי

הפארקים של מליסרון ממוקמים בצומת הרחובות שלמה שמלצר והפסגות בקריית אריה, בסמוך לצירי תנועה ראשיים (כביש 4 וכביש 5), במרחק של 500 מטרים מתחנת הרכבת הקלה (הקו האדום) וכקילומטר מתחנת רכבת ישראל. בפארקים ממוקמים משרדיהן של מגוון חברות הייטק מובילות, מסעדות, חנויות ונותני שירותים שונים. מליסרון היא גם בעלת קניוני עופר בפתח תקווה – הקניון הגדול וקניון סירקין.

"גם בתקופה מאתגרת זו", מסר שי וינברג, משנה למנכ"ל ומנכ"ל פעילות ייזום נדל"ן ומשרדים של מליסרון. "אנו מצויים במשאים ומתנים על שטחים בהיקפים גדולים מול חברות מובילות בענפים שונים במשק ובהייטק בפרט".

שי וינברג, משנה למנכ"ל ומנכ"ל פעילות ייזום נדל"ן ומשרדים של מליסרון.
שי וינברג, משנה למנכ"ל ומנכ"ל פעילות ייזום נדל"ן ומשרדים של מליסרון (צילום: רמי זרנגר)

עוד ב-נדלן

בזל פארק פתח תקווה

בזל פארק פ"ת: הסתיימה בניית כל 27 הקומות. ROOMS צפויים לפתוח שם מתחם נוסף

פרויקט הענק של קבוצת סופרין וקבוצת וייס, עולה שלב נוסף וכבר נוגע בשמיים עם עוד מגדל משרדים משמעותי שימלא את הסקיי-ליין של פתח תקווה. השאיפה היא לסיים את העבודות במרץ 2025 ולאחר מספר חודשים לקבל טופס 4, שיאפשר לאכלס את הבניין החולש על כמעט 40 אלף מ"ר משרדים שבבנייתו הושקעו כ-350 מיליון ש"ח. מותג המתחמים השיתופיים של פתאל, צפוי לשכור או לרכוש שם קומות.

המשך קריאה »
גלובל גולד וגלובל טאוורס B פתח תקווה - מתחילים להיבנות

עובדים מסביב לשאון: גלובל טאוורס B וגלובל גולד החלו להיבנות מעל הקרקע

שני מגדלי המשרדים הענקיים של "מגדלי ישראל" בצומת רבין-ז'בוטינסקי, נמצאים בעיצומה של בנייה נמרצת, שנצפית על ידי עשרות אלפים עוברים ושבים מדי יום. בגלובל טאוורס B כבר נבנו כשבע קומות מתוך 39 ואילו בגלובל גולד אפשר לראות כבר שתי קומות מעל הקרקע. סה"כ שני המגדלים צפויים לכלול בתוכם שטח עצום של 120,000 מ"ר משרדים והם יצטרפו לגלובל טאוורס A במשולש המגדלים הדרום-מזרחי של הצומת.

המשך קריאה »
שי פרטוש משמאל ועוז קטה מימין - בהריסת ילין 5 פתח תקווה

ממשיכים להתחדש בפתח תקווה: בנייני המגורים ברחובות ילין 5 ובלוי 1 נהרסו (וידאו)

ההתחדשות העירונית במרכז העיר ממשיכה לצבור תאוצה עם שני פרויקטים נוספים, שהחלו בימים האחרונים את שלב ההריסה. בילין 5, בחלק הדרומי של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 27 דירות של חברת קטה גרופ. בבלוי 1, במרכז של המרכז, צפוי לקום מגדל בוטיק בן כ-10 קומות עם 36 דירות של חברת קטה יזמות. צפו בהריסה:

המשך קריאה »
חוות שרתים ז'בוטינסקי 94 פתח תקווה

העירייה: חוות שרתים ענקית תיפתח ברחוב ז'בוטינסקי 94 פתח תקווה. מי יפונה?

עיריית פתח תקווה מפרסמת כי לפי התכנון, שני האנגרים, שנמצאים בסמוך ליד בניין המשרדים של משרד הביטחון, יהרסו בקרוב ובמקומם תוקם החווה בשטח של 41 אלף מ"ר, שצפויה לשרת את העסקים הרבים הנמצאים באיזור, במיוחד חברות הייטק, להן דרוש מקום פיזי קרוב ונגיש למידע דיגיטלי מאוחסן ולתעבורה שלו. מחסן מערך המשלוחים הרובוטים רשת הסופרים, יחד עם מוסך הונדה הסגור – יפונו.

המשך קריאה »