כאן הוקם לאונג' עופר פתח תקווה

270 מיליון ש"ח: מליסרון דיווחה על 4 חוזי ענק של השכרת משרדים בפתח תקווה

קבוצת הנדל"ן המסחרי הציבורית, שבבעלותה פארקי ההייטק, עופר EAST & WEST, סגרה עם פתיחת 2024 על המשך חוזי השכרה של כ-30 אלף מ"ר שטחי משרדים מול החברות Nanox ,Kyndryl, פלאפון ו-Marvell. מליסרון הצליחה לשמר את החברות במתחם שלה, זאת למרות התחרות ההולכת והגוברת בשוק נדל"ן המשרדים בפתח תקווה. החוזים כוללים גם תקופות אופציות להמשך.

קבוצת מליסרון יכולה לחייך ואולי גם לנשום לרווחה לאחר שהצליחה לסגור המשך חוזי השכרת משרדים בפתח תקווה בהיקף של 270 מיליון ש"ח. החוזים הם מול חברות גדולות ומבוססות, שממוקמות בפארק עופר EAST & WEST בכניסה לעיר, סמוך לכביש 4, ברח' שמלצר/דרך אם המושבות 94. הדיווח של החברה, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, מחזק את כוחו של מתחם המשרדים, הכולל שמונה מבנים ומכיל כ-150 אלף מ"ר.

המשרדים של פלאפון בפארק עופר של מליסרון. סגרו לעוד 7 שנים

Kyndryl, Marvell, Nanox ו-פלאפון - נשארות בפתח תקווה

לפי הדיווח, חברת פלאפון, שהעבירה את משרדיה הראשיים מגבעתיים לפתח תקווה לפני כחמש שנים, חידשה את חוזה השכירות בפארק לשבע שנים נוספות בשטח של כ-15,500 מ"ר. חברת הטכנולוגיה הרפואית Nanox תמשיך לשכור משרדים בפארק עופר בשטח של כ-3,100 מ"ר למשך חמש שנים עם אופציה לחמש נוספות.

חברת טכנולוגיית המידע הבינלאומית Kyndryl, תמשיך לשכור משרדים בשטח של כ-1,540 מ"ר לחמש שנים עם שתי אופציות בנות שלוש שנים כל אחת. חברת Marvell טכנולוגיות הבינלאומית, המייצרת מוצרי אחסון, תקשורת ומוליכים למחצה, תשכור משרדים בשטח של כ-8,200 מ"ר למשך 10 שנים בתוספת אופציה להארכה לחמש שנים נוספות). הצפי לאכלוס הוא ברבעון השני של 2024.

הכניסה לפארק עופר פתח תקווה WEST
הכניסה לפארק עופר פתח תקווה WEST

מיקום אסטרטגי

הפארקים של מליסרון ממוקמים בצומת הרחובות שלמה שמלצר והפסגות בקריית אריה, בסמוך לצירי תנועה ראשיים (כביש 4 וכביש 5), במרחק של 500 מטרים מתחנת הרכבת הקלה (הקו האדום) וכקילומטר מתחנת רכבת ישראל. בפארקים ממוקמים משרדיהן של מגוון חברות הייטק מובילות, מסעדות, חנויות ונותני שירותים שונים. מליסרון היא גם בעלת קניוני עופר בפתח תקווה – הקניון הגדול וקניון סירקין.

"גם בתקופה מאתגרת זו", מסר שי וינברג, משנה למנכ"ל ומנכ"ל פעילות ייזום נדל"ן ומשרדים של מליסרון. "אנו מצויים במשאים ומתנים על שטחים בהיקפים גדולים מול חברות מובילות בענפים שונים במשק ובהייטק בפרט".

שי וינברג, משנה למנכ"ל ומנכ"ל פעילות ייזום נדל"ן ומשרדים של מליסרון.
שי וינברג, משנה למנכ"ל ומנכ"ל פעילות ייזום נדל"ן ומשרדים של מליסרון (צילום: רמי זרנגר)

עוד ב-נדלן

קבוצת חג'ג' תשקיע במיזם "היכל התרבות" פתח תקווה לאחר שנכנסה לשותפות "צים-בהרי"

פרויקט ההתחדשות העירוני הענק מקבל תפנית, עם מעורבותה של חברת הנדל"ן המוכרת, שתיכנס לשותפות בחברת "צים בהרי", שיזמה את הפרויקט, במקום "בהרי נדל"ן", שהסתכסכו משפטית עם "צים נדל"ן" של עדי צים. לפי הדיווח, הקבוצה, שבשליטת עידו וצחי חג'ג', תשקיע סכום כולל של כ-80 מיליון שקל בחברת צים בהרי, בתמורה להקצאת 30% ממניות החברה והשקעה ישירה במיזם במרכז העיר.

המשך קריאה »
סוף רוטשילד הריסה קטה גרופ

סוף רוטשילד פתח תקווה: אירוע של קטה גרופ הסתיים בהריסת 6 מבנים (וידאו)

עשרות רבות של אנשים הגיעו לאירוע הריסה נוצץ של חברת הנדל"ן הכי מוכרת בעיר. במסגרת הפרויקט, הורסים 6 בניינים ישנים ומוזנחים ברחוב רוטשילד 156 ו-158, אלונים 4 ו-6 ויהוד 4 ו-6 ומקימים במקומם 4 בנייני מגורים חדשים ומודרנים. באירוע נכחו אנשי החברה בראשות היזם גיל קטה, דוד חג'ג' ממנהלת כרמים להתחדשות עירונית ודיירים הגרים במבנים שנהרסו. צפי אכלוס: 2026.

המשך קריאה »
שחם 30 פתח תקווה

צפו: נכס מוכן להשכרה במתחם האוכל והבילויים שחם 30 פתח תקווה (וידאו)

לאחרונה התפנה שטח מסחרי אטרקטיבי של כ-117 מ"ר + כ-20 מ"ר רחבה חיצונית, שצפוי לאכלס עסק מתחום המזון במתחם ההומה והמוכר. קבוצת SHAHAV (שהב) יזמות נדל"ן, יזמית הפרויקט ובעלת שטחי המסחר, משווקת אותו במחירי השכרה אטרקטיביים, כך שמדובר בחלון הזדמנות קצר. במתחם כבר פועלים המותגים: ג'ירף, גולדה, קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר וטוסקה אירועים.

המשך קריאה »

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading