ביג פאשן פתח תקווה

יצא למכרז: איזו רשת סופרמרקטים גדולה תיכנס למתחם BIG פאשן פתח תקווה?

לפי דיווח בגלובס, קבוצת "ביג מרכזי קניות", החליטה בצעד לא מקובל, להוציא למכרז חלק מהשטח העצום של המתחם, המכיל כ-70 אלף מ"ר מסחרי ושלחה השבוע מכתב עם בקשה להצעות מהרשתות הגדולות, ביניהן: רמי לוי, שופרסל, יוחננוף, קרפור, אושר עד, סאלח דבאח וקשת טעמים. "זה עומד להיות המתחם המסחרי הגדול ביותר שנבנה אי פעם בישראל. את הפרטים המלאים נחשוף בפניכם באופן אישי", נכתב במכתב.

את הצעד להוציא את שטח הסופרמרקט במתחם למכרז, הסבירו ביג בכך ש"לאור הביקוש וההתעניינות הרבה של מרבית המותגים המובילים לפתיחת מרכול במתחם, החלטנו לתת הזדמנות הוגנת לכל הרשתות המובילות בישראל להקים סופרמרקט בפרויקט שלנו". במכתב מצוין כי "ביג מרכז קניות" תקיים הליך מכרזי של בקשה לקבלת הצעות, כך שכל הרשתות המעוניינות להקים במתחם סופרמרקט, יוכלו להגיש הצעה ולהשתתף.

ביקור בביג פתח תקווה (אוגוסט 2023)

את מתחם ביג פאשן פתח תקווה סיקרנו החל משלב התכנון ועד הקמתו שהחלה בחודשים האחרונים. הפרויקט כיום נמצא לאחר שלב הדיפון, כשהעבודות סבלו לאחרונה מעיכובים בעקבות המלחמה ומזג האוויר הקשה, שהפך השבוע את המקום לעיסת בוץ ענקית.

המתחם ממוקם על ציר רחוב ז'בוטינסקי-משה דיין ומועד האכלוס של הבניין הראשון בפרויקט מתוכנן לתחילת 2027. הפרויקט יתפרס על פני כ־63 דונם ויכלול כ־250 אלף מ"ר תעסוקה ומשרדים (ביניהם המשרדים הראשיים של קבוצת פוקס-ויזל), 65 אלף מ"ר מסחר, 10,000 מ"ר מלונאות ו־150 אלף מ"ר חניונים. העלות הכוללת של הפרויקט מוערכת בלא פחות מ-2 מיליארד שקל.

הדמיית מתחם BIG קניאל פתח תקווה
הדמיית מתחם ביג BIG קניאל פתח תקווה
עובדים במרץ בפרויקט BIG פתח תקווה

עוד ב-חנויות

עמי ב.ס.ר סיטי

אחרי החג: יריד בגדי מעצבים ותכשיטים יתקיים ביום חמישי הקרוב בעמי ב.ס.ר סיטי

המתחם המסחרי הפתוח הכי גדול בפתח תקווה יזם אירוע לפתיחת הקיץ, יחד עם מרכז הצעירים של פתח תקווה "החממה" ומותג ירידי האופנה KiketMarket במטרה למשוך קהל, שמחפש מציאות איכותיות במחיר טוב, אבל גם מחפש לבלות ולעשות שופינג עם משב רוח טבעי, במקום המזגן של הקניונים. היריד ייפתח בעוד שלושה ימים (13.6) בשעה 17:00 ובב.ס.ר סיטי מצפים לקהל רב של מבקרים.

המשך קריאה »
אופיר שריד, מנכ"ל קבוצת מליסרון, עומר אוגולוניק, מנכ"ל קניוני עופר ומנכ"לית עופר הקניון הגדול פתח תקווה, נעמי סימן טוב -

כ-65 מיליון ש״ח יושקעו בשדרוג עופר הקניון הגדול. וגם – זארה באירוע השקה (וידאו)

המקום הכי מסחרי בפתח תקווה, מתחיל את הקיץ עם כמה בשורות טובות: אחרי חודשים של שיפוצים והרחבות נפתחו חנויות הענק של זארה (3500 מ"ר), ויקטוריה'ס סיקרט (600 מ"ר) וגם הסניף של מקדונלד'ס בקומת האוכל, ששודרגה אף היא. במקום נצפו הבוקר הרבה פרצופים מחייכים בהשקת סניף זארה פ"ת, כשהפרזנטורית עדי אשכנזי והשחקנית גל מלכה – הגיעו לבקר, לצד בכירים של המותג והקניון.

המשך קריאה »
זארה פתח תקווה

צפו במחירים: סניף זארה פתח תקווה הענק בעופר הקניון הגדול – נפתח ללקוחות

אחרי חודשים של שיפוצים והכנות, סופסוף נפתחה היום החנות המשודרגת של ענקית האופנה מספרד, במה שהפך להיות הסניף הישראלי הכי גדול, הכי חזק ומבחינתנו, גם הכי מרגש של הרשת – כאן, אצלנו בעיר. בגענו היום בצהרים, שעות אחדות אחרי שהסניף נפתח לראשונה ללקוחות, שיחסית לשעה המוקדמת – הגיעו בהמוניהם ומילאו את החנות הענקית, החולשת על 3000 מ"ר.

המשך קריאה »
סופר יודה פתח תקווה

סופר יודה פתח תקווה פתחו חנות חדשה בז'בוטינסקי 63, ליד תחנת פז YELLOW. פתוח 24-7

הסופר החדש, בגודל של כ-250 מ"ר, שנמצא בבעלות קבוצת פז, החליף את "סופר מאמא", הסופר הקודם שהיה במקום. הסופר צפוי לקבל תנועה מתמדת מהמבקרים בתחנת הדלק, שיחפשו מוצרים שאין בחנות הילו הקטנה וכן מהעוברים והשבים, בעיקר נוסעי הרכבת הקלה והעובדים במשרדים בב.ס.ר סיטי. בסופר אפשר למצוא גם פירות, ירקות ומאפים טריים. הסופר יהיה פתוח כל הזמן, כולל שבת

המשך קריאה »