ביג פאשן פתח תקווה

יצא למכרז: איזו רשת סופרמרקטים גדולה תיכנס למתחם BIG פאשן פתח תקווה?

לפי דיווח בגלובס, קבוצת "ביג מרכזי קניות", החליטה בצעד לא מקובל, להוציא למכרז חלק מהשטח העצום של המתחם, המכיל כ-70 אלף מ"ר מסחרי ושלחה השבוע מכתב עם בקשה להצעות מהרשתות הגדולות, ביניהן: רמי לוי, שופרסל, יוחננוף, קרפור, אושר עד, סאלח דבאח וקשת טעמים. "זה עומד להיות המתחם המסחרי הגדול ביותר שנבנה אי פעם בישראל. את הפרטים המלאים נחשוף בפניכם באופן אישי", נכתב במכתב.

את הצעד להוציא את שטח הסופרמרקט במתחם למכרז, הסבירו ביג בכך ש"לאור הביקוש וההתעניינות הרבה של מרבית המותגים המובילים לפתיחת מרכול במתחם, החלטנו לתת הזדמנות הוגנת לכל הרשתות המובילות בישראל להקים סופרמרקט בפרויקט שלנו". במכתב מצוין כי "ביג מרכז קניות" תקיים הליך מכרזי של בקשה לקבלת הצעות, כך שכל הרשתות המעוניינות להקים במתחם סופרמרקט, יוכלו להגיש הצעה ולהשתתף.

ביקור בביג פתח תקווה (אוגוסט 2023)

את מתחם ביג פאשן פתח תקווה סיקרנו החל משלב התכנון ועד הקמתו שהחלה בחודשים האחרונים. הפרויקט כיום נמצא לאחר שלב הדיפון, כשהעבודות סבלו לאחרונה מעיכובים בעקבות המלחמה ומזג האוויר הקשה, שהפך השבוע את המקום לעיסת בוץ ענקית.

המתחם ממוקם על ציר רחוב ז'בוטינסקי-משה דיין ומועד האכלוס של הבניין הראשון בפרויקט מתוכנן לתחילת 2027. הפרויקט יתפרס על פני כ־63 דונם ויכלול כ־250 אלף מ"ר תעסוקה ומשרדים (ביניהם המשרדים הראשיים של קבוצת פוקס-ויזל), 65 אלף מ"ר מסחר, 10,000 מ"ר מלונאות ו־150 אלף מ"ר חניונים. העלות הכוללת של הפרויקט מוערכת בלא פחות מ-2 מיליארד שקל.

הדמיית מתחם BIG קניאל פתח תקווה
הדמיית מתחם ביג BIG קניאל פתח תקווה
עובדים במרץ בפרויקט BIG פתח תקווה

עוד ב-חנויות

אלימות בקניון הגדול פתח תקווה

צפו בסרטון שהופץ מאירוע אלימות חריג שפרץ במוצ"ש בקניון הגדול פתח תקווה (וידאו)

שלושה ימים אחרי התקרית, רק עכשיו הופץ הסרטון ברשתות החברתיות. בסרטון מתועדת קטטה אלימה בקומה העליונה של הקניון, סמוך לחנות הוניגמן, בין מספר צעירים המתקוטטים ביניהם ואף משליכים אחד על השני כיסאות ואפילו פח אשפה. למרות החריגות של האירוע, הוא טופל במהרה על ידי המשטרה ולא היו נפגעים. בינתיים, הרקע לתגרה אינו ברור ומספר מעורבים נעצרו ומתקיים נגדם הליך.

המשך קריאה »

בהשקעה של כמיליון ש"ח: חברת מוצרי החשמל Beko (בקו) נכנסת לפתח תקווה עם משרד ואולם תצוגה

החברה הטורקית הבינלאומית עברה לאחרונה לעיר, למגדל "גלובס טאוורס" על ציר ז'בוטינסקי-רבין ושכרה שטח ענק של 500 מ"ר בקומה 13 של הבניין המודרני – זאת כחלק ממהלך אסטרטגי למעבר למערך שיווק והפצה בצורה עצמאית. במשרדים הראשיים יעבדו חברי ההנהלה ואולם התצוגה ישמש את החברה לטובת פעילות B2B בלבד, כחלק משיתוף הפעולה שלה עם רשתות החשמל וחנויות החשמל הפרטיות בישראל.

המשך קריאה »
סופרטל פתח תקווה גיסין כשר

סופרטל מחדשת את קצביות הרשת בפתח תקווה עם מותגי פרימיום בכשרות מהודרת

אם אתם תושבי העיר שומרי כשרות (ויש הרבה כאלה) והיססתם לפני שביצעתם רכישה בקצביות של סופרטל – אתם יכולים מעכשיו להיות רגועים יותר. מהיום, הרשת הודיעה כי היא הולכת על הכי כשר שיש: מוצרי העופות מבית "עוף ירושלים" יוכשרו בכשרות "מחפוד" ואילו מוצרי הבשר של המותגים "מילו עוף" ו-"נטו" – יוכשרו בכשרויות מהודרות. מנכ"ל סופרטל, בני חדד: "אנו קשובים ללקוחותינו וביצענו שינויים עמוקים"

המשך קריאה »
רויאל טובקו פתח תקווה עמי ב.ס.ר סיטי

רויאל טובקו מתחזקת בפתח תקווה: פתחה סניף בחיים עוזר. עמי ב.ס.ר סיטי בדרך

רק לפני כשבועיים רשת מוצרי העישון פתחה את הסניף הראשון שלה במרכז העיר, חיים עוזר 23, וכבר התבשרנו שבעוד מספר שבועות, צפויה להיפתח חנות נוספת ברח' תוצרת הארץ 3 – וכבר נתלה במקום שלט מאיר עיניים, שמבשר על הפתיחה הקרובה. ברשת מבטיחים: "מי שיגיע לחנויות יימצא מגוון ענק לכל מוצרי העישון, כולל מוצרים בלעדיים, שתמצאו רק אצלנו".

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading