רמי גרינברג והקניון הגדול - יום בחירות 2024

יום הבחירות פתח תקווה 2024: התושבים בחרו בעיקר בבילויים, קניות ומסעדות (וידאו)

נכון לשעה לפני סגירת הקלפיות, אחוזי ההצבעה עומדים רק על 41% – מספר הנמוך משמעותית מאחוז ההצבעה הסופי של בחירות 2018, שעמד על 56%. נראה שבמקום שיום השבתון יביא את התושבים לקלפי, הוא משך אותם בעיקר למרכזי הקניות והבילויים, שהמו מבקרים וקונים – בעיקר בעמי ב.ס.ר סיטי ובקניון הגדול, צפו במועמדים מגיעים לקלפי בבית ספר נתן יונתן.

עמי ב.ס.ר סיטי - יום בחירות 2024 (מתוך טיקטוק פתח תקווה NEWS)

@ptnews.tiktok בפתח תקווה כבר בחרו עמי בסר סיטי יום הבחירות 2024 #פתחתקווה #בחירותמקומיות @Amy B.S.R city @שווארמה ג׳מילה @Mr.pretzel @אמפוריום פתח תקווה ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS
עמי ב.ס.ר סיטי ביום הבחירות
עמי ב.ס.ר סיטי ביום הבחירות

תוצאות הבחירות יתקבלו בזמן הקרוב – אבל כבר עכשיו יודעים מי המנצח הגדול בפתח תקווה: העסקים. חנויות ומסעדות עמם שוחחנו בקניון הגדול דיווחו על עלייה חדה במכירות, גם בהשוואה לפיקים של מוצ"ש.

גם בעמי ב.ס.ר סיטי, תנועת המבקרים ענתה על כל הציפיות, במיוחד הודות לכך שלא ירד גשם, מה שהביא אלפי מבקרים למתחם הפתוח, שעשה הפעלות לילדים עם מתנפחים ופינות יצירה. "זה היה היום הטוב ביותר שלנו מבחינת מכירות", אמרה לנו לינוי סמדג'ה מסניף מיסטר פרצל'ס במתחם. "טיפלנו בכ-500 הזמנות – יותר מהאירוע במתחם עם אנה זק". 

הקניון הגדול פתח תקווה - יום בחירות 2024 (מתוך טיקטוק פתח תקווה NEWS)

@ptnews.tiktok

אלפים רבים של מבקרים הגיעו היום (יום הבחירות לרשויות המקומיות) לקניון הגדול בפתח תקווה וניצלו את יום השבתון ואת המבצעים שהציעו העסקים לטובת שופינג ואוכל. #קניוןגדולפתחתקווה #פתחתקווה #בחירותרשויותמקומיות

♬ סאונד מקורי - פתח תקווה NEWS

מקום נוסף בו נרשמה תכונה ערה, היה הקלפי בבית ספר נתן יונתן באם המושבות החדשה. בשעות הערב, אחוזי ההצבעה עלו בצורה חדה, כשמאות תושבים הגיעו להצביע. בפתח בית הספר חיכו להם תומכים, פעילים וחלק מהמתמודדים, ביניהם ראש העיר רמי גרינברג, ענת זנזורי ואורי אהד. עוד נצפו – עוזר ראש העיר שי שטרק ותושב השכונה, יוצא האח הגדול, גילי מיילי, שניסו לשכנע לבחור בגרינברג ובסיעת התחדשות בראשותו.

נכון לשעה 21:00 – רק כ-41% מכ-200 אלף בעלי זכות בחירה – הגיעו להצביע בפתח תקווה.

קלפי נתן יונתן אם המושבות - יום בחירות 2024 (מתוך טיקטוק פתח תקווה NEWS)

@ptnews.tiktok צפו: מאות תושבים הגיעו לבחור בקלפי בי"ס נתן יונתן פתח תקווה ופגשו אם מועמדים, תומכים ופעילים @rami_greenberg @anat_zanzuri @pt_liberal @gilimaili ♬ סאונד מקורי - פתח תקווה NEWS

עוד ב-חדשות נוספות בפתח תקווה

נדל"ן מגורים פתח תקווה

הלמ"ס: עלייה של כמעט 50% במכירות דירה בפתח תקווה ברבעון האחרון לעומת הקודם

שוק נדל"ן המגורים בעיר מתאושש תשעה חודשים אחרי פרוץ המלחמה? עוד מוקדם לדעת, אבל הנתונים שפרסמה היום הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מראים מגמה משמעותית של עלייה בקצב מכירת הדירות (חדשות ויד שניה). למרות החששות והתחזיות הפסימיות בפתח תקווה מכרו בין מרץ למאי 24, לא פחות מ-539 דירות, לעומת 362 שמכרו בין דצמבר 23 לפברואר 24.

המשך קריאה »

תסביר לנו: יוסף חדאד מגיע לפתח תקווה להרצאה בעופר הקניון הגדול ב-21.7

בעוד שבוע, ביום ראשון הבא (19:00), יגיע למתחם הקולנוע הוט סינמה שבקניון, הערבי-ישראלי, שהפך המסביר ללאומי, שכל אחד מאיתנו אוהב לשמוע, לערב אישי תחת הכותרת: "גאה להיות ערבי וגאה להיות ישראלי". חדאד יספר על חוויותיו האישיות – מהילדות בנצרת ועד הבחירה להתנדב לשרות בצה"ל, הפציעה הקשה במלחמת לבנון השניה ועוד היום, איך הגיע להיות הפנים של ההסברה הישראלית בעולם.

המשך קריאה »
MRI בילינסון פתח תקווה

בקצב הלב: בבית החולים בילינסון פתח תקווה החלו בהקמת מתחם MRI עם מכשיר חדש

המכשיר, שנרכש מחברת פיליפס, מסוג טסלה 1.5, יתווסף למערך הדימות של בית החולים הפתח תקוואי, שכבר כולל מערכות דימות מתקדמות וחכמות רבות, שגם משלבות בינה מלאכותית. ההערכה היא כי המכשיר ייכנס לעבודה שוטפת בעוד מספר חודשים והוא צפוי להגדיל את זמינות התורים לביצוע בדיקת MRI, שעשויה להציל חיים. מכשיר ה-MRI נרכש בזכות תרומה של קרן עזריאלי.

המשך קריאה »
מיכל פרנקל ביטון בעמי בסר סיטי פתח תקווה . משמאל מאיה ביטון ואלירן מזרחי

"נורו מחובקים": אמה של מאיה ביטון ז"ל מספרת על בתה בתערוכה שנפתחה בפ"ת (וידאו)

מתחם ב.ס.ר סיטי אירח אתמול אימהות שכולות במסגרת "חיבוק אחרון" – מיצג שנפתח לאחרונה ומספר את סיפורן של 25 מהן שאיבדו את ילדיהן במלחמת "חרבות ברזל". מיכל פרנקל ביטון, אמה של מאיה הפתח תקוואית, שעבדה במסעדת קפאו במתחם ונרצחה במסיבת הנובה יחד עם בן זוגה, אלירן מזרחי, סיפרה על רגעיה האחרונים. "שבוע לפני הרצח, הם אמורים היו להתארס".

המשך קריאה »