צפו באירוע ההריסה של פרויקט "הדרים הירוקה" בצלח שלום עמישב פתח תקווה (וידאו)

עשרות אנשים, יזמים, אנשי עסקים, אנשי עירייה, דיירים וקהל סקרנים של תושבי השכונה הגיעו לפארק, הסמוך לפרויקט, ברחוב מבנים 27 עד 33. ארבעה מבני רכבת ישנים ומוזנחים עם 16 דירות, אמורים להפוך תוך שנתיים-שלוש לשני מגדלי מגורים חדישים ומודרניים של תשע קומות כל אחד – בפרויקט פינוי -בינוי שטרם נראה בשכונות מזרח העיר. "הפרויקט יהפוך את השכונה", אמרו לנו דיירים.

לפני כ-10 חודשים (מאי 2023), דיווחנו לכם ראשונים על קבלת היתר ההריסה לפרויקט, אותו יזמה חברת "בינו נדל"ן, בראשות יעקב (קובי) פרץ, לה חברו "נופך דניאל", "ברק פיננסים", "נדלהון", "מכלול", ו-"ונטורה ג'נריישן". שיתוף הפעולה הזה אמור להוליד פרויקט משמעותי מאוד, לא רק בגלל המורכבות וההיקף שלו, אלא גם בגלל שהוא נותן סוג של יריית פתיחה להתחדשות העירונית הכוללת, שצפויה לעבור על עמישב בשנים הקרובות.

צפו באירוע ההריסה - מתוך טיקטוק פתח תקווה NEWS

@ptnews.tiktok

צפו באירוע הריסה צלח שלום של בינו נדל"ן בצלח שלום עמישב פתח תקווה (17.3.24)

♬ סאונד מקורי - פתח תקווה NEWS

"לפני יותר מעשור, עלה במוחי רעיון לשפר את הדיור של תושבי שכונת עמישב", אמר פרץ, תושב השכונה בעצמו. "מאז אני פועל ימים כלילות להפוך את החלום הזה למציאות". מלבד פרץ, נשו דברים בעירייה צדוק בן משה, סגן ראש העיר, ד"ר שלמה צדוק, תושב השכונה ונציג הדיירים, אד' עינב עצמון ודוד חג'ג' ממינהלת כרמים, הרב אברהם סבג ויוסי ברק, מ"ברק פיננסים", הגוף שמלווה את הפרויקט בהיבט הפיננסי.

ההריסה התבצעה באיחור של כמה חודשים, שנבע מאילוצים שונים, ביניהם כמובן המלחמה. מעריכים ש-90 מהדיירים יהיו תושבי שכונות מזרח העיר משפרי דיור, שרוצים להישאר במקום שהם רגילים ואוהבים. בהמשך מתוכננים להיהרס שני מבני רכבת נוספים ברחוב צלח שלום (23-25) ובמקומם יבנה בנין נוסף בן 7 קומות, סה"כ 27 דירות, עם חניון תת קרקעי משותף לשלושת הבינינים.

תמונות אנשים

תמונות רחפן באדיבות: שרון ענבי - הפקות וידאו

עוד ב-נדלן

וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »
רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב פתח תקווה

פרויקט רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב של שמי אושר להפקדה. לפי התמונות אפשר להבין למה

קירות מתפוררים, עמודים עם יציבות בסימן שאלה, סורגים חלודים, זבל וגרוטאות – קשה להאמין שככה חיים בפתח תקווה בשנת 2024. אבל בעוד כשלוש-ארבע שנים, לפי התכנון יקומו במקום 54 יחידות דיור ישנות ומוזנחות כ-220 דירות חדשות בארבעה בניינים, שלושה מהם בני 10 קומות ועוד מגדל מגורים ענק של כ-27 קומות באחד מהפרויקטים הבולטים של חיים שמי. צפו בתמונות מהשטח.

המשך קריאה »
דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »
ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading