ילין 5 פתח תקווה הרב בלוי 1 פתח תקווה

מתחדשים במרכז ומזרח העיר פתח תקווה: ילין 5 והרב בלוי 1 קיבלו היתר הריסה

אפשר להגיד מזל טוב לדיירים, שהשלימו את השלב הראשון בדרך לדירה חדשה בבנייני מגורים מודרניים, במקום הישנים הקיימים היום, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. ביחד, מדובר בפרויקטים שיאכלסו יחד 63 דירות חדשות, כש-20 מתוכן יהיו שייכות לדיירים הותיקים ו-43 למכירה בשוק החופשי. "אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים", מסר עורך דין הדיירים, שי פרטוש.

ההתחדשות העירונית במרכז ובמזרח פתח תקווה, מקבלת דחיפה נוספת, לאחר שהתקבל היתר הריסה להרוס את המבנים הישנים, שלא רק שאינם נראים טוב, הם גם לא בטוחים בעליל – שנמצאים ברח' אבינועם ילין 5, במרכז הדרומי השקט) וברחוב הרב בלוי 1, בשכונת תקומה שבמרכז העיר, צמוד לגן גוברניק. היתר הריסה התקבל, לאחר שהושגה תמיכה של 80% מבעלי הדירות.

ילין 5 והרב בלוי 1

לפי משרד עו"ד שי פרטוש, המייצג את הדיירים, התהליך למתן היתר הריסה לפרויקטים, כלל ההגשת תוכנית בנייה מפורטת ודיונים בוועדה המקומית לתכנון ובנייה. כיום, לאחר בחינה מעמיקה, הוועדה המקומית אישרה את תוכנית הבנייה והעניקה היתר בנייה. משפחת קטה שולטת בפתח תקווה גם בפרויקטים האלה. את הרב בלוי 1 תבנה "קטה יזמות" ואילו את ילין 5 תבנה "קטה גרופ".

"קבלת היתר הבנייה היא אבן דרך משמעותית בפרויקט", מסר עורך דין פרטוש. "אנו שמחים לבשר לדיירים שהפרויקט יוצא לדרך סוף סוף, ומודים להם על האמון שנתנו בנו לאורך כל התהליך. אנו צופים שהבנייה תסתיים תוך 30 חודשים, ובסיומה יקבלו הדיירים דירות חדשות, מרווחות ומודרניות, בבניינים ירוקים ומטופחים".

עורך דין שי פרטוש.
עורך דין שי פרטוש, עורך הדין המלווה. "הבנייה צפויה להסתיים תוך 30 חודשים"

עוד ב-נדלן

וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »
רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב פתח תקווה

פרויקט רוטשילד-רינגלבלום-בצ'אייב של שמי אושר להפקדה. לפי התמונות אפשר להבין למה

קירות מתפוררים, עמודים עם יציבות בסימן שאלה, סורגים חלודים, זבל וגרוטאות – קשה להאמין שככה חיים בפתח תקווה בשנת 2024. אבל בעוד כשלוש-ארבע שנים, לפי התכנון יקומו במקום 54 יחידות דיור ישנות ומוזנחות כ-220 דירות חדשות בארבעה בניינים, שלושה מהם בני 10 קומות ועוד מגדל מגורים ענק של כ-27 קומות באחד מהפרויקטים הבולטים של חיים שמי. צפו בתמונות מהשטח.

המשך קריאה »
דירות חדשות למכירה בפתח תקווה

מתפתחת: על פי נתוני הלמ"ס – בפ"ת נמכרו 668 דירות מפרוץ המלחמה. רק 22 פחות מת"א

לפי הנתונים, רק בתל אביב (690) נמכרו יותר דירות בין אוקטובר לנובמבר. גם במדד הדירות החדשות פתח תקווה צמודה לתל אביב עם 339 דירות חדשות, לעומת 358, שנמכרו בעיר הגדולה. פתח תקווה, בכלל, נמצאת בין ארבעת הערים בהן נמכרו הכי הרבה דירות חדשות – לצד ירושלים, אשדוד ותל אביב. מעל ל-45% מהדירות שנמכרו הן דירות חדשות, עלייה של 25.3% בהשוואה לאוגוסט עד אוקטובר.

המשך קריאה »

צפו באירוע ההריסה של פרויקט "הדרים הירוקה" בצלח שלום עמישב פתח תקווה (וידאו)

עשרות אנשים, יזמים, אנשי עסקים, אנשי עירייה, דיירים וקהל סקרנים של תושבי השכונה הגיעו לפארק, הסמוך לפרויקט, ברחוב מבנים 27 עד 33. ארבעה מבני רכבת ישנים ומוזנחים עם 16 דירות, אמורים להפוך תוך שנתיים-שלוש לשני מגדלי מגורים חדישים ומודרניים של תשע קומות כל אחד – בפרויקט פינוי -בינוי שטרם נראה בשכונות מזרח העיר. "הפרויקט יהפוך את השכונה", אמרו לנו דיירים.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading