גן ילדים אם המושבות פתח תקווה

הפתעה נעימה: גני הילדים נפתחו הבוקר בפתח תקווה. חוזרים לשגרה גם בצהרונים

ההורים תושבי העיר התעוררו הבוקר עם ההודעה המפתיעה של פיקוד העורף, על כך שחוזרים לשגרה יממה מוקדם יותר, לאחר שבמוצאי שבת נקבע כי כל המוסדות החינוכיים, הקייטנות והטיולים יתבטלו ל-48 שעות, בעקבות המתקפה האיראנית. לפיכך, רוב גני הילדים בעיר של העירייה והפרטיים פתחו את השערים כבר ב-8:30 בבוקר וילמדו בהם עד 13:00. בצהרונים הילדים ישהו עד 16:00.

עיריית פתח תקווה הודיעה הבוקר (שני) על פתיחת גני הילדים וכל הפעילויות החינוכיות שתוכננו, לאחר שאתמול (יום ראשון), הם הושבתו לאחר הוראה של פיקוד העורף, בעקבות מתקפת הטילים שהגיעה מאיראן. "לאור השינוי בהנחיות פיקוד העורף רק לאחר חצות על חזרה לשגרה, לא היתה אפשרות להיערך לפתיחת המסגרות באופן מלא ורגיל כבר היום, בעיקר בכל הקשור להגעה בזמן של הצוותים וכן הספקת מזון על ידי המפעלים", נמסר מהעירייה.

גן באם המושבות החדשה פתח תקווה - זה לא נעים לראות גן סגור
גן באם המושבות החדשה פתח תקווה - זה לא נעים לראות גן סגור

"לפיכך גני הילדים יערכו לפתיחה הבוקר מהשעה 8:30 ועד השעה 13:00. הצהרונים בכיתות א- ג בבתי הספר יפעלו מהשעה 10:00 ועד 13:00 או עד 16:00 לפי הרישום של הילד/ה", הוסיפו בעירייה, שגם ביקשו מההורים לשלוח את הילדים עם מזון מהבית. לגבי מסגרות החינוך המיוחד, הודיעה עירייה כי לא היתה אפשרות להערך מיידית עם ההסעות, המלווים וגם לא עם המזון שצריך להזמין.

"על כן כל גננת ומנהלת בחינוך המיוחד יעדכנו את ההורים ובכל מקרה המסגרות יפעלו עד 12:30 ויש להביא את הילדים עצמאית למסגרת, לאור העובדה כי אין הסעות", נמסר. "אנו עושים מאמצים לפתיחת המסגרות הבלתי פורמאליות, כמו: ספורט, נוער, מתנסים, גמלאים וכו'. הם רשאים לחזור לפעילות מלאה, אך יש להתעדכן נקודתית מול כל אחראי על הפעילות. לגבי יום שלישי, במידה ולא יהיו שינויים בהנחיות פיקוד העורף, הכל יחזור לשגרה מלאה".

עוד ב-מהנעשה בעיר

פתח תקווה נוף נווה גן פארק גדול קניון

עיריית פתח תקווה מדווחת: נקדם את העיר בפרויקטים בהשקעה של 3.5 מיליארד ש"ח

שלושה חודשים אחרי הבחירות, שהעניקו לראש העיר רמי גרינברג עוד חמש שנים, הוא מכריז על תכנית פיתוח ענקית, שצפויה, אם הכל יילך כמתוכנן, להצעיד את העיר שלנו עוד יותר קדימה. התכנית מבוססת על תקציב בלתי שוטף, זאת בנוסף לתקציב העירייה השוטף ל-2024, שיעמוד על יותר מ-2.5 מיליארד ש"ח – עלייה של כ-130 מיליון ₪ בהשקעות לתושב לעומת 2023.

המשך קריאה »
על האש פתח תקווה

הכינו את הבשר: איפה אפשר לעשות מנגל בפתח תקווה ביום העצמאות?

קראת יום העצמאות, שיתקיים בעוד יומיים, הכנו לכם טבלה עם רשימת 30 המקומות בהם ניתן לעשות "על האש" בעיר. את הרשימה פרסמה העירייה. ניתן למיין את הטבלה לפי שכונות. חשוב לציין כי חל איסור לעשות מנגלים בפארק הגדול (פארק אוחיון). מי שמחפש לעשות על האש בפארק גדול – יוכל לעשות זאת בפארק יד לבנים. בנוסף, העירייה פרסמה מספר הוראות וכללים שיש להקפיד עליהם:

המשך קריאה »
יום הזיכרון יום השואה פתח תקווה

לקראת הימים העצובים: מה הלו"ז של אירועי יום השואה ויום הזיכרון בפתח תקווה?

לאחר שהודיעה כבר לפני מספר שבועות על ביטול מסיבת יום העצמאות המסורתית הגדולה בפארק הגדול, עיריית פתח תקווה פרסמה היום את לוח הזמנים המעודכן לימי האבל, שהשנה צפויים להיות קשים מהרגיל, בעקבות המלחמה שעדיין מדממת. יום ראשון (5.5) ב-20:00, יתקיים טקס יום השואה המרכזי בהיכל התרבות וביום ראשון שאחריו (12.5) ייערך טקס יום הזיכרון המרכזי ביד לבנים. בנוסף לכך יערכו עוד עשרות אירועים ברחבי העיר.

המשך קריאה »

יש טיול לשבת: נחל שילה נפתח הבוקר למטיילים באירוע בהשתתפות השרה סילמן

במסגרת האירוע הושק באופן רשמי השביל למטיילים, לאחר פעולות שיקום שביצעה עיריית פתח תקווה בתוואי נחל שילה. לפי הדיווח של העירייה, היא שמה לה למטרה לפתח את מקטע הנחל העובר בתחומה כאתר טבע עירוני, עשיר ומגוון, אליו ניתן להגיע ברגל או ברכיבה.באירוע השתתפו תושבים רבים מפתח תקווה, ביניהם גם ראש העיר רמי גרינברג והשרה לאיכות הסביבה.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading