צפו: כ-600 משרות הוצעו לבני הנוער של פתח תקווה ביריד תעסוקה בקניון הגדול

יריד התעסוקה, בשיתוף עיריית פתח תקווה ועופר הקניון הגדול, כבר הפך למסורת – וגם הפעם, הוצעו לעשרות רבות של מחפשי עבודה צעירים, עבודות קיץ שוות, כמו עבודה במקדונלד'ס, H&M, בורגר ראנץ', ניו דלי, מימדיון, לונה פארק ועוד ועוד. "זה מרגש. סוף סוף מצאתי עבודה. עבודה ראשונה שלי", אמרה עדי בן יוסף בת ה-17 מאם המושבות. מקדונלד'ס, מעסיק הנוער הבולט – זקוק לכ-30-40 עובדים בפ"ת.

בעיריית פתח תקווה מצפים שאחוז גבוה מ-600 המשרות, שהוצעו אמש לבני הנוער של העיר, יאויישו על ידם לקראת הקיץ – במהלך שגם יכוול לא רק לספק להם תעסוקה וכסף ליולי-אוגוסט, אלא גם יכול לעזור מאוד לעסקים שמשוועים לעובדים – במיוחד כאלה שחווים 'פיקים' של עבודה בקיץ. חוץ מקייטנות, המימדיון והלונה פארק – יש לא מעט עסקים, שעובדים כל השנה, אבל זקוקים ליותר עובדים בקיץ.

צפי ביריד התעסוקה לנוער פתח תקווה 2024 (מתוך טיקטוק פתח תקווה NEWS)

@ptnews.tiktok #פתחתקווה #קניוןגדול יריד התעסוקה, בשיתוף עיריית פתח תקווה ועופר הקניון הגדול, כבר הפך למסורת - וגם הפעם, הוצעו לעשרות רבות של מחפשי עבודה צעירים, עבודות קיץ שוות, כמו עבודה במקדונלד'ס, H&M, בורגר ראנץ', ניו דלי, מימדיון, לונה פארק ועוד ועוד. "זה מרגש. סוף סוף מצאתי עבודה. עבודה ראשונה שלי", אמרה עדי בן יוסף בת ה-17 מאם המושבות. מקדונלד'ס, מעסיק הנוער הבולט - זקוק לכ-30-40 עובדים בפ"ת. בעיריית פתח תקווה מצפים שאחוז גבוה מ-600 המשרות, שהוצעו אמש לבני הנוער של העיר, יאויישו על ידם לקראת הקיץ - במהלך שגם יכוול לא רק לספק להם תעסוקה וכסף ליולי-אוגוסט, אלא גם יכול לעזור מאוד לעסקים שמשוועים לעובדים - במיוחד כאלה שחווים 'פיקים' של עבודה בקיץ. חוץ מקייטנות, המימדיון והלונה פארק - יש לא מעט עסקים, שעובדים כל השנה, אבל זקוקים ליותר עובדים בקיץ. @user79301986624745 ♬ סאונד מקורי - פתח תקווה NEWS

במקדונלד'ס פתח תקווה מחפשים כ-30-40 עובדים

רשת המזון המהיר מקדונלד'ס, לה יש שמונה סניפים בפתח תקוווה, החלה לראיין עובדים צעירים לקראת העבודות בקיץ. הראיונות מתבצעים בסניפים הפזורים בעיר ואחרי ראיון עבודה קצר, אך ממצה, הם מסוננים וממוינים ואלה שמתקבלים – עוברים הכשרה. שכר העבודה: 32 ש"ח לשעה, אליו מתלווים תנאים נוספים, במטרה למשוך את בני הנוער לעבוד במקדונלד'ס פתח תקווה.

עדי בן יוסף, בת 17, הגיעה ליריד – ומצאה עבודה (העבודה הראשונה שלה) במסעדת ניו דלי בקניון הגדול. "מצאתי את המקום הכי טוב עבורי", אמרה. "אני ממש שמחה שקיבלתי את ההזדמנות לעבוד ולראות הרבה מקומות עבודה, שזקוקים לבני נוער. אני ממליצה לכולם לבוא ליריד – חוויה נדירה". שיר לליז, יו"ר מועצת הנוער מטעם העירייה, שהייתה שותפה לאירוע, אמרה: "ארגנו את הכל מ-0. מצאנו את המשרות. זה אירוע חשוב לנוער – ואנחנו כאן כדי להנגיש את זה".

עשרות בני נוער ביריד התעסוקה 2024 פתח תקווה

מדריך בקיטנה או מוכר בחנות?

רוב העסקים ביריד הציעו עבודות לגילאי 16-18, בעיקר כמדריכים, מלצרים, ברמנים, מוכרים בחנות, נציגי מכירות, קופאים ועוד. בין העסקים שהשתתפו רולדין, בורגר ראנץ', גולדה, שניצל בננה, בלאק, קריספי צ'יקן ניו יורק, ריבר, שפע טעמים, פריקסה, לנדוור, קייטנת אקשן על גלגלים, קייטנת משהו משלי, תמנון, המימדיון ועוד. ראש העיר רמי גרינברג הגיע אף הוא לאירוע ואיחל לבני הנוער למצוא עבודה.

"חשוב מאוד למצוא לנוער תעסוקה בימי הקיץ", אמר רועי פן, חבר המועצה וראש אגף חברה, נוער וצעירים. "הגיעו לכאן כמות מרשימה של בני נוער שמוצעות להן כאן כ-600 משרות, מכ-60 עסקים. חשוב לנו שבני הנוער לא יסתובבו ברחובות, שתהיה להם תעסוקה, שהם יוכלו לממן את עצמם ולא ליפול כנטל על ההורים. חשוב גם שיידעו את הזכויות שלהם כעובדים ומה החוק מאפשר להם".

מחפשים עובדים ועובדות ב H&M פתח תקווה

עוד ב-מהנעשה בעיר

אגמון פתח תקווה

עיריית פתח תקווה: פועלים לקידום אגמון טבעי בסמוך לבריכת החורף

עוד שלב בהתפתחות פארק הירקון פתח תקווה יוצא לדרך, לאחר שהעירייה דיווחה אתמול כי היא עובדת על תכנון להרחבת בריכת החורף בצפון העיר, כחלק מפיתוח הפארק המטרופוליני בירקון שעתיד להתפרס על פני 10,000 דונם. בשנים האחרונות העירייה הקימה את מבואות הכניסה לאזור הפארק, לצד הקמת יער השירים ובריכת החורף, אשר הכניסה אליהם מרחוב בן חור באם המושבות.

המשך קריאה »
לג בעומר פתח תקווה

מריחים כבר את העשן? אלו המקומות שמותר בהם לעשות מדורות בל"ג בעומר בפ"ת

עיריית פתח תקווה פרסמה את רשימת על המקומות בהם מותר לקיים את המדורות לציון החג. כמדי שנה, עשרות אלפי תושבים, ילדים ומבוגרים, יחגגו את ל"ג בעומר בשכונות ברחבי פתח תקווה. בעירייה מציינים שיש לשמור על כללי הבטיחות ולהדליק את המדורות אך ורק במקומות שהוקצו לכך ומופיעים ברשימה. בעירייה מבקשים כי מדליקי המדורות יקפידו לכבותם לפני פיזור. להלן המקומות

המשך קריאה »
רחוב רוטשילד פתח תקווה

העירייה מדווחת: אישרנו את תכנית המדיניות לחידוש רחוב רוטשילד פתח תקווה

בהודעה שהוציאה היום, עיריית פתח תקווה מעדכנת שהועדה המקומית אישרה את תכנית המדיניות להתחדשות הרחוב הסואן במרכז העיר. "מטרת התכנית לאפיין את התחדשות הרחוב, כך שיכיל התחדשות עירונית מבוקרת כחלק מרצף עירוני מתחדש, תוך טיפוח המרחב הפתוח, צירי הולכי הרגל ושימור המרחב העירוני", נמסר מהעירייה. גרינברג: "רוטשילד עתיד לשנות את פניו ולהתחדש בסטנדרט הגבוה ביותר".

המשך קריאה »
תקציב עיריית פתח תקווה

יש תקציב: עיריית פתח תקווה מדווחת כי התקציב ל-2024 הוא 2.5 מיליארד ש"ח

מספר ימים לאחר שיצאה בהודעה על קידום תכנית גרנדיוזית לקידום העיר ב-3.5 מיליארד ש"ח, העירייה מודיעה על תקציב שנתי הגדול ב-131 מיליון משנת 2023. לדבריה, העניין התאפשר, נוכח תהליכי התייעלות משמעותיים בעירייה. "אנחנו מגדילים את ההשקעה בתושבים – זאת ללא העלאת תשלום הארנונה", מסרו. תקציב החינוך לשנת 2024 יעמוד על למעלה ממיליארד ש"ח – עלייה של 100 מיליון משנה שעברה.

המשך קריאה »