פרויקט חוגי ONE בפתח תקווה

פרויקט ONE של קבוצת חוגי ששון צפוי להתאכלס לקראת אמצע 2022

קו הרקיע של פתח תקווה, משתנה מדי יום, נוכח מגדלי המשרדים החדשים רבי הקומות, שנבנים ברחבי העיר. אלא שמגדל אחד, יוצא דופן, בולט (תרתי-משמע…) בחריגותו. מדובר על פרויקט ONE של קבוצת חוגי, הכולל מגדל משרדים, בקונספט אדריכלי מפתיע. לדברי יזמי הפרויקט, המגדל אמור להתחיל להתאכלס לקראת אמצע 2022.

תנופת הנדל"ן המסחרי בפתח תקווה לא פוסחת גם על איזור קריית מטלון/רמת סיב, שם צומח מגדל משרדים של קבוצת הנדל"ן "ששון-חוגי", במסגרת פרויקט "חוגי ONE". המגדל הייחודי הוא בן 21 קומות, ש"מונחות" אחת על השניה, בדמות קוביות, מה שנותן לו מראה ייחודי, שמזכיר יותר מגדל יוקרה למגורים, מאשר בניין משרדים.

פרויקט חוגי ONE פתח תקווה מכביש 4
מבט מכביש 4: פרויקט חוגי ONE פתח תקווה (המגדל השמאלי)

"במו"מ עם חברות הייטק"

את המגדל תכנן האדריכל גידי בר אוריין, שידוע יותר כאדריכל של מגדלי מגורים והרעיון הוא גם פונקצונלי: המבנה האדריכלי מאפשר ליצור מרפסות רחבות בכל הקומות וכך העובדים במקום יוכלו ליהנות מאוויר של חוץ וגם מנוף יפה לעין (בעיקר מהקומות הגבוהות).

לדברי אחד מיזמי הפרויקט, חן חוגי, "בנייתו של המגדל תסתיים בסוף 2021 והוא צפוי להתאכלס במהלך 2022, אנו נמצאים במשא ומתן עם מספר חברות הייטק גדולות שמחפשות מגדל משרדים בבעלות אחת, מה שיאפשר להם לצמוח". שטח הפרויקט הכולל הוא 45 אלף מ"ר והוא נמצא בכתובת "מגשימים 1", פינת רח' השילוח, מרחק הליכה מציר ז'בוטינסקי ו"תחנת שנקר", בה אמורה לעצור הרכבת הקלה.

פרויקט חוגי ONE - קומת המסחר - מבט מהשטח
פרויקט חוגי ONE - קומת המסחר מימין - מבט מהשטח

שומשום כבר סגרו

מחוגי נמסר כי בתחילת נובמבר הפרויקט אמור לקבל "טופס 4" (אישור אכלוס) וכרגע הם במו"מ עם שתי חברות הייטק גדולות, המעוניינות לשכור משרדים במגדל. המשרדים בבניין מושכרים לפי קומות, כלומר כל חברה תתאכלס ב"מינימום" קומה ולדברי חוגי "אנחנו נמצאים בתהליך סגירה של 10 קומות".

בתחתית המגדל יוקם איזור מסחרי, שאופיו יהיה קרוב יותר לאוכל ובילויים מאשר חנויות מסחר. רשת האוכל הבריא "שומשום", למשל, כבר סגרה עם היזמים וסניף שלה אמור לקום שם. מחוגי נמסר כי הם לא ממהרים עם השכרת האיזור המסחרי, היות וייתכן שאחת מהחברות שיאכלסו את הבניין, תרצה גם חלק ממנו. בנוסף, הם מציינים, כי אמור לקום בפרויקט גם חדר כושר שישרת את העובדים במקום.

פרויקט חוגי ONE בפתח תקווה - מבט מציר ז'בוטינסקי ומרח' הסיבים
פרויקט חוגי ONE בפתח תקווה - מבט מציר ז'בוטינסקי ומרח' הסיבים

עוד ב-נדלן

דירות חדשות בפסגת הדר פתח תקווה

מחפשים דירה חדשה בפ"ת? בפסגת הדר מחכים למאות דיירים חדשים החל מ-2025

השכונה החדשה, הגובלת בגבעת שמואל, חווה תנופת בנייה, המקבלת ביטוי עם שבעה פרויקטים אייקוניים של מבני מגורים ענקיים, הנמצאים כרגע בשלבים שונים: מגדל האקדמיה של ח. מיתר, Y-GARDEN ו-Y-PREMIUM של יעקבי יוניברסל, "גרופית בפסגה" של גרופית, NEARO של שבירו, SOPHY של גיא & דורון לוי ו-IDOL של קטה גרופ. היכן עוד נותרו דירות ואיפה תמצאו את המחירים האטרקטיביים?

המשך קריאה »
יצחק שדה 1-19 פתח תקווה

מה קורה ביצחק שדה 1-19 פתח תקווה? ביקור מגלה צורך דחוף בהתחדשות עירונית

אם רציתם לראות פער מוחשי ברמת מגורים בפתח תקווה בין השכונות החדשות לשכונות הישנות של העיר, כדאי לכם לבקר בתחילת הרחוב הראשי של רמת ורבר במספרים האי-זוגיים. לטענת חלק מהדיירים, יש שם חריגות בנייה לא חוקיות, דירות מפוצלות ללא אישור, תוך הפקעת שטח ציבורי, זאת לצד הזנחה של ניקיון.

המשך קריאה »
פרויקט רח' ח"ן 8-10 פתח תקווה קטה גרופ

קטה גרופ ישקיעו כ-110 מיליון ש"ח בהתחדשות עירונית בח"ן 8-10 פתח תקווה

אירוע ההריסה בשכונת רמת ורבר, התקיים אתמול בנוכחות אנשי חברת הנדל"ן המוכרת בעיר, דיירים, תושבים ועורכי הדין המלווים את הפרויקט. במסגרת האירוע החלה הריסת 32 דירות שאיכלסו שני בניינים ישנים ומוזנחים, בני כ-50 שנה, שבמקומם צפויים לקום 2 בנייני מגורים חדישים ומודרניים בני 9 קומות כל אחד, שיאכלסו 96 דירות. צפי אכלוס: 2027. 95% מהדירות כבר נמכרו. מחירי הדירות בפנים.

המשך קריאה »
וילה למכירה בפתח תקווה נווה עוז

צפו מבפנים: וילה ענקית בנווה עוז מוצעת לאחרונה למכירה ב-7.4 מיליון ש"ח (וידאו)

בסימטה הולנדית שקטה ודו סטרית, נושק לנווה עוז הותיקה, על רחוב סעדיה עפארי 26, נמצאת וילה, שהוקמה לפני כ-20 שנה, בה התגוררו עד לאחרונה משפחה של זוג רופאים. ביקור מבפנים גילה לנו שהיא אומנם זקוקה שיפוץ (לא מהיסוד), אבל המיקום והגודל (12.5 חדרים על 300 מ"ר), עושים את שלהם וכבר משכו לא מעט מתעניינים לנכס, שרק לאחרונה הוצע למכירה על ידי משרד תיווך ניסן אילון.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading