פרויקט חוגי ONE בפתח תקווה

פרויקט ONE של קבוצת חוגי ששון צפוי להתאכלס לקראת אמצע 2022

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

קו הרקיע של פתח תקווה, משתנה מדי יום, נוכח מגדלי המשרדים החדשים רבי הקומות, שנבנים ברחבי העיר. אלא שמגדל אחד, יוצא דופן, בולט (תרתי-משמע…) בחריגותו. מדובר על פרויקט ONE של קבוצת חוגי, הכולל מגדל משרדים, בקונספט אדריכלי מפתיע. לדברי יזמי הפרויקט, המגדל אמור להתחיל להתאכלס לקראת אמצע 2022.

תנופת הנדל"ן המסחרי בפתח תקווה לא פוסחת גם על איזור קריית מטלון/רמת סיב, שם צומח מגדל משרדים של קבוצת הנדל"ן "ששון-חוגי", במסגרת פרויקט "חוגי ONE". המגדל הייחודי הוא בן 21 קומות, ש"מונחות" אחת על השניה, בדמות קוביות, מה שנותן לו מראה ייחודי, שמזכיר יותר מגדל יוקרה למגורים, מאשר בניין משרדים.

פרויקט חוגי ONE פתח תקווה מכביש 4
מבט מכביש 4: פרויקט חוגי ONE פתח תקווה (המגדל השמאלי)

"במו"מ עם חברות הייטק

את המגדל תכנן האדריכל גידי בר אוריין, שידוע יותר כאדריכל של מגדלי מגורים והרעיון הוא גם פונקצונלי: המבנה האדריכלי מאפשר ליצור מרפסות רחבות בכל הקומות וכך העובדים במקום יוכלו ליהנות מאוויר של חוץ וגם מנוף יפה לעין (בעיקר מהקומות הגבוהות).

לדברי אחד מיזמי הפרויקט, חן חוגי, "בנייתו של המגדל תסתיים בסוף 2021 והוא צפוי להתאכלס במהלך 2022, אנו נמצאים במשא ומתן עם מספר חברות הייטק גדולות שמחפשות מגדל משרדים בבעלות אחת, מה שיאפשר להם לצמוח". שטח הפרויקט הכולל הוא 45 אלף מ"ר והוא נמצא בכתובת "מגשימים 1", פינת רח' השילוח, מרחק הליכה מציר ז'בוטינסקי ו"תחנת שנקר", בה אמורה לעצור הרכבת הקלה.

פרויקט חוגי ONE - קומת המסחר - מבט מהשטח
פרויקט חוגי ONE - קומת המסחר - מבט מהשטח

שומשום כבר סגרו

מחוגי נמסר כי בתחילת נובמבר הפרויקט אמור לקבל "טופס 4" (אישור אכלוס) וכרגע הם במו"מ עם שתי חברות הייטק גדולות, המעוניינות לשכור משרדים במגדל. המשרדים בבניין מושכרים לפי קומות, כלומר כל חברה תתאכלס ב"מינימום" קומה ולדברי חוגי "אנחנו נמצאים בתהליך סגירה של 10 קומות".

בתחתית המגדל יוקם איזור מסחרי, שאופיו יהיה קרוב יותר לאוכל ובילויים מאשר חנויות מסחר. רשת האוכל הבריא "שומשום", למשל, כבר סגרה עם היזמים וסניף שלה אמור לקום שם. מחוגי נמסר כי הם לא ממהרים עם השכרת האיזור המסחרי, היות וייתכן שאחת מהחברות שיאכלסו את הבניין, תרצה גם חלק ממנו. בנוסף, הם מציינים, כי אמור לקום בפרויקט גם חדר כושר שישרת את העובדים במקום.

פרויקט חוגי ONE בפתח תקווה - מבט מציר ז'בוטינסקי ומרח' הסיבים
פרויקט חוגי ONE בפתח תקווה - מבט מציר ז'בוטינסקי ומרח' הסיבים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

קבוצת חג'ג' בונה בעמישב

הפרויקט של קבוצת חג'ג' בעמישב לקראת מימוש: התכנית מתקדמת לוועדה המחוזית

רק לפני 3 שבועות דיווחנו לכם לראשונה על כוונתם של צמד האחים להיכנס כשחקנים ראשיים בסרט (הטוב?) שעומד לעבור על השכונה הותיקה. היום נחשפים פרטי התכנית שמדברת על 773 יחידות דיור שיכללו ארבעה מגדלים רבי קומות (19-32) ומבנה נוסף בן 9 קומות, שאמורים להחליף את הבניינים הישנים והמוזנחים שמאפיינים את השכונה.

המשך קריאה »
פתח תקווה NEWS - פארק הירקון

חוף ים בפ"ת? תכנית "ריאה ירוקה" בפארק הירקון תופסת תאוצה

לאחר עשור של תכנון, פרויקט הדגל בפארק הירקון של עיריית פתח תקווה וראש העיר, רמי גרינברג, הוצג בשבוע שעבר מול גורמי הרשות ומינהל ההנדסה, במטרה להאיץ בקידום הבנייה מול רשות מקרקעי ישראל. לצד הצפייה המרובה, קו המטרו M2 מאיים לפגוע במקורות הכלכליים לבנייה.

המשך קריאה »
תחנת דלק בלי דלק - גיסין YELLOW פז פתח תקווה

למשך שעות ארוכות נתקעה אספקת הדלק ב-YELLOW-פז בגיסין

יום ראשון העמוס זימן אליו היום מאות מכוניות, שביקשו למלא דלק בתחנה הפופולארית, הסואנת ממילא. אלא שלהפתעת הנהגים, לא היה ניתן לתדלק בכל המשאבות, למשך שעות ארוכות. לדברי העובדים במקום, מדובר בתקלה חשמלית שנבעה מהגשם הקצר שירד היום בעיר.

המשך קריאה »
נגישות