סטנדאפ פתח תקווה

צפו: סולד-אאוט למופע הסטנדאפ הראשון של הוט סינמה בעופר הקניון הגדול פתח תקווה (וידאו)

ערב הפתיחה, למה שצפוי להיות מרתון מופעים, נערך ביום חמישי האחרון (30.5) באולם מלא מפה לפה, במתחם הקולנוע של המקום הכי מסחרי בעיר. הקונספט: במקום סרט, סטנדאפיסטים מהקומדי בר ינסו לקרוע אתכם מצחוק. לבמה במופע הפתיחה עלו עידן בן דוד, אליהו ברוך ומרינה אקילוב – שלמרות האלמוניות היחסית שלהם, גרמו לכאבי בטן מצחוק של רבים מהקהל. 

הוט סינמה, זה כבר מזמן לא רק אולמות קולנוע. מותג הקולנוע מבית הוט, יודע שבעידן הנטפליקס והרשתות החברתיות, הוא חייב להמציא את עצמו כל פעם מחדש, כדי למשוך לאולמות עוד ועוד צופים. ראינו את זה לפני שנה וחצי כשהקרינו באולם הקולנוע משחקי כדורגל. עכשיו מנסים דבר חדש – סטנד אפ. כל הכרטיסים למופע הפתיחה נמכרו והערב הוגדר בהצלחה, כשהקהל יצא מרוצה ומחויך.

צפו בסנדאפיסטים יורדים (בקטנה) על פתח תקווה - מתוך טיקטוק פתח תקווה NEWS

@ptnews.tiktok _V1 (2)צפו: סולד-אאוט למופע הסטנדאפ הראשון של הוט סינמה בקניון הגדול פתח תקווה ערב הפתיחה, למה שצפוי להיות מרתון מופעים, נערך ביום חמישי האחרון (30.5) באולם מלא מפה לפה, במתחם הקולנוע של המקום הכי מסחרי בעיר. הקונספט: במקום סרט, סטנדאפיסטים מהקומדי בר ינסו לקרוע אתכם מצחוק. לבמה במופע הפתיחה עלו עידן בן דוד, אליהו ברוך ומרינה אקילוב - שלמרות האלמוניות היחסית שלהם, גרמו לכאבי בטן מצחוק של רבים מהקהל. הוט סינמה, זה כבר מזמן לא רק אולמות קולנוע. מותג הקולנוע מבית הוט, יודע שבעידן הנטפליקס והרשתות החברתיות, הוא חייב להמציא את עצמו כל פעם מחדש, כדי למשוך לאולמות עוד ועוד צופים. ראינו את זה לפני שנה וחצי כשהקרינו באולם הקולנוע משחקי כדורגל. עכשיו מנסים דבר חדש – סטנד אפ. כל הכרטיסים למופע הפתיחה נמכרו והערב הוגדר בהצלחה, כשהקהל יצא מרוצה ומחויך לבמה עלו אליהו ברוך, עידן בן דוד ומרינה אקילוב, כשלושתם לא הפסידו את ההזדמנות וירדו על פתח תקווה (ולא שחסר בדיחות עליה). "אנחנו לא רק קולנוע", אומרת שירן נמרון, מנהלת השיווק של הוט סינמה. "אנחנו רשת שמספקת בידור, הרצאות ואירועים מיוחדים ונוגעת בכל פלחי האוכלוסיה. אנחנו נרגשים להשיק את ליין הסטנדאפ היום עם שותפינו קניוני עופר של קבוצת מליסרון". עופר הקניון הגדול מסבסד את עלות כרטיס הכניסה, שיעמוד על 50 ₪ בלבד במקום 60 ₪, ברכישה באמצעות האפליקציה MY OFER. ניתן גם לרכוש כרטיס דרך אתר הוט סינמה. עדיין לא נקבעו תאריכים למופעים הבאים, אך לאור ההצלחה בערב הראשון, בהוט סינמה בטוחים שזו רק ההתחלה. בהמשך, מתוכננים להופיע (באותה מתכונת של שלושה סטנדאפיסטים, שנותנים גג של כחצי שעה): שחר חסון, דניאל כהן, דובדבני וקובץ, עידן בן דוד, אדם שרון ,יוסי פנסו, נופר סויסה, יוסי טרבלוס, קנדי אבלסון, אמיר הורביץ, דדי גל, נחום דידי, דותן רביד, איל רוזנברג, רוני ששון, אוהד מימרן ועוד רבים וטובים. #סטנדאפ #פתחתקווה #קניוןפתחתקווה@ ♬ צליל מקורי פתח תקווה NEWS

"מספקים בידור. לא רק קולנוע"

לבמה עלו אליהו ברוך, עידן בן דוד ומרינה אקילוב, כשלושתם לא הפסידו את ההזדמנות וירדו על פתח תקווה (ולא שחסר בדיחות עליה). "אנחנו לא רק קולנוע", אומרת שירן נמרון, מנהלת השיווק של הוט סינמה. "אנחנו רשת שמספקת בידור, הרצאות ואירועים מיוחדים ונוגעת בכל פלחי האוכלוסיה. אנחנו נרגשים להשיק את ליין הסטנדאפ היום עם שותפינו קניוני עופר של קבוצת מליסרון".

עופר הקניון הגדול מסבסד את עלות כרטיס הכניסה, שיעמוד על  50 ₪ בלבד במקום 60 ₪, ברכישה באמצעות  האפליקציה MY OFER. ניתן  גם לרכוש כרטיס דרך אתר הוט סינמה. עדיין לא נקבעו תאריכים למופעים הבאים, אך לאור ההצלחה בערב הראשון, בהוט סינמה בטוחים שזו רק ההתחלה.

סטנד אפ פתח תקווה בהוט סינמה הקניון הגדול פתח תקווה
סטנד אפ פתח תקווה בהוט סינמה הקניון הגדול פתח תקווה

בהמשך, מתוכננים להופיע (באותה מתכונת של שלושה סטנדאפיסטים, שנותנים גג של כחצי שעה): שחר חסון, דניאל כהן, דובדבני וקובץ, עידן בן דוד, אדם שרון ,יוסי פנסו, נופר סויסה, יוסי טרבלוס, קנדי אבלסון, אמיר הורביץ, דדי גל, נחום דידי, דותן רביד, איל רוזנברג, רוני ששון, אוהד מימרן ועוד רבים וטובים.

הקניון הגדול פתח תקווה
הקניון הגדול פתח תקווה

עוד ב-אוכל ובילויים

השותפים של באלי פתח תקווה: נתן (מימין) ורפאל

חדש: בר-קפה באלי (BALI) פתח תקווה, הצמוד לשוק ברח' גוטמן, נפתח היום ללקוחות (וידאו)

פתח מתחדשת בעוד מקום בילוי, אבל הפעם מיוחד במינו: ברח' גוטמן, נגיעה מהשוק, במה שפעם היה מחסן, נפתח בשבוע הבר-קפה החדש, שכבר בצהרי יום שישי הראשון שלו, משך עשרות מבלים, בעיקר צעירים, אבל לא רק, שבאו לטעום מהתפריט, שכולל יותר מהכל – קפה משובח, כזה שלא תמצאו בארומה, או בארקפה. המקום הוקם ביוזמת העירייה וסטודנטים – גם כמטרה חברתית-קהילתית. מה בתפריט?

המשך קריאה »
אירוע יקבי ירושלים פתח תקווה - TOUGH MUDDER

צפו: יקבי ירושלים פתח תקווה אירח יקבים מקו העימות באירוע התרמה לילדים חולי סרטן

האירוע, שהתקיים אמש (חמישי, 23.5), אורגן על ידי נבחרת Tough Mudders, המורכבת מעשרות מנהלים בכירים במשק הישראלי, המתמודדים בקביעות באחד מאתגרי המכשולים הקשוחים בעולם – הכל למען ילדי "גדולים מהחיים". באירוע, שנועד לתרום להקמת "גני חלומות" לילדים חולי סרטן, נכחו אנשי הנבחרת, בעלי יקבים מקו העימות, עובדי עירייה ותושבי פתח תקווה, שבילו עם כוס יין – ועל הדרך גם תרמו למטרה טובה.

המשך קריאה »
פיקאסו פתח תקווה - בקרוב

פרסום ראשון: השף ערן שוורצברד פותח סניף של פיקאסו פתח תקווה

בשבוע שעבר הוצב שלט "בקרוב", המבשר על המקום החדש של השף המפורסם על דרך רבין, ליד תחנת הדלק yellow. מותג מגשי האירוח והקייטרינג נכנס ללוקיישן משופע בעסקים – עם כוונה לנצל את הפוטנציאל המסחרי של העיר. "מתרגש וגאה לייצר עבורכם טעמים, ניחוחות וצבעים חובקי עולם", כתב השף. כרגע המקום בשיפוצים והוא צפוי להיפתח בקרוב, במקום הקונדיטוריה / מסעדה טוצ'קה.

המשך קריאה »
פסטיבל היין פתח תקווה 2024

פסטיבל היין של פתח תקווה יתקיים בפעם השלישית בפארק יד לבנים ב-19 ביוני

הפסטיבל, שהפך למסורת, ימשיך להתקיים גם השנה – למרות (ואולי בגלל) מצב הרוח והמצב הבטחוני. הפעם הפסטיבל ייערך במשך יומיים (ב-19 וב-20 בחודש הבא), בין השעות 19:30 ל-23:00. בשנים הקודמות הגיעו אלפי אנשים לפסטיבל היין, שהכניסה אליו מסובסדת ועולה 20 ש"ח בלבד. בכניסה תקבלו כוס יין, אותה אפשר יהיה למלא משלל דוכנים של יקבים מובחרים. הזמר רותם כהן יופיע בערב השני.

המשך קריאה »