מטרו פארק פתח תקווה - נכס משכרי להשכרה מכירה

נכס מסחרי ענק מוצע להשכרה/מכירה במטרו פארק 456 פתח תקווה. מי יכנס אליו?

המתחם העסקי החדש של העיר כולל בתוכו, חוץ מ-40 אלף מ"ר של שטחי המשרדים, גם כ-4000 מ"ר של שטחי מסחר, חלקם אטרקטיביים מאוד, כמו זה שנמצא בחזית הפרויקט, על רח' משה דיין הסואן. מדובר על שטח שגודלו הכולל הוא כ-600 מ"ר והוא מוצע להשכרה, או מכירה, כיחידה אחת או שתיים. השטח יכול להתאים, בין היתר, למסעדה, בית קפה, סוכנות רכב או חנות.

במרחק הליכה של שתי דקות מתחנת הרכבת הקלה על ציר ז'בוטינסקי ושתי דקות מהקניון הגדול, מטרו פארק 456 פתח תקווה, מושך עניין רב בקרב בעלי עסקים, משרדים ומשקיעים למיניהם. את הפרויקט סיקרנו לראשונה עוד באוגוסט 2021, כשרק החלה בנייתו. כיום, כמעט שלוש שנים אחרי והפרויקט כבר נמצא בשלבים הראשונים של האכלוס – הן של שטחי המשרדים והן של שטחי המסחר.

מטרו פארק 456 פתח תקווה - הדמיה
מטרו פארק 456 פתח תקווה

מעל ל-100 אלף איש ביום

מטרו פארק 456 פתח תקווה נמצא בלב העסקים של העיר, בצומת ז'בוטינסקי-רבין-משה דיין. משני צידיו נמצאים שני מתחמי ענק: ב.ס.ר סיטי, שהוקם כבר לפני שנתיים ומתחם BIG, שהקמתו כבר החלה לפני שנה והבנייה צפויה לסתיים בעוד כשלוש שנים (2028).

מעוניינים לשכור או לקנות את הנכס? השאירו פרטים:

לצד אלו, נבנים עוד מתחמי תעסוקה ומסחר קטנים יותר כמו לנדרובר-יגואר, גלובל טאוורס B ("האח הצעיר" של גלובל טאוורס A) וגלובל גולד של ריבוע כחול. לפי ההערכות, בעוד חמש שנים, לקראת 2030, צפויים לעבוד, לבקר, לקנות ולבלות במתחמים האלה למעלה מ-100 אלף אנשים ביום בממוצע.

600 מ"ר - ניתן לפיצול

השטח המסחרי שמשך את תשומת לבנו נמצא בחזית המתחם על רחוב משה דיין 10. גודלו הוא כ-600 מ"ר, כשחלקו הצפוני הוא עופרי ופונה לחצר המטופחת של המתחם. מי שייכנס אליו, יזכה קודם כל לחשיפה עצומה מעשרות אלפי כלי הרכב שעוברים שם מדי יום, אבל גם יזכה לתנועה רגלית גבוהה מאוד של אנשים, שיגיעו גם המשרדים של מטרו פארק, אבל גם כאלה של המתחמים האחרים שבסביבה.

בעלי המתחם כבר ניהלו מגעים עם מספר גופים לכניסה לנכס, אך הוא עדיין מוצע למכירה/השכרה – כיחידה אחת גדולה, או כמפוצלת לשתיים. הנכס מתאים למסעדה/בית קפה, שיכולים להושיב בפנים ובחוץ עשרות רבות של אנשים (למשל, סניף גדול של רשת ארומה) ויכול גם להתאים לאולם תצוגה של סוכניות רכב, שיוכל להכניס לתוכו מספר רכבים רב וכמובן גם על הדרך ימשוך את עינם של העוברים והשווים. אופציה נוספת היא חנות גדולה, שדורשת מקום אחסון רב (למשל, ACE והום סנטר).

אז מה ייכנס לשם? בקרוב נדע. 

מעוניינים לשכור או לקנות את הנכס? השאירו פרטים:

עוד ב-בשיתוף-עם

דרושים מתנדבים נוספים לאירוע הוקרה לחיילי שריון בפארק אפק ביום שישי

מחרתיים (5.7), בין 10:00 ל-14:00, צפוי להתקיים עוד אירוע למען החיילים, שמקריבים את נפשם במלחמת "חרבות ברזל". לאירוע צפויים להגיע מאות אנשים, חיילים מחטיבה 9232 ומשפחותיהם והמארגנים מחפשים כמה שיותר ידיים עוזרות להפעלת האירוע, שיכלול: דוכני יצירה, קעקועים ואיפור, משחקים, מופע וכמובן – "על האש" וכיבוד מכל טוב. נותני החסות: ארומה פתח תקווה, ZER4U, בסט רנט ויסמינה מגשי פירוט.

המשך קריאה »
אודיה בר-לב אלוטף פתח תקווה

הכר את העובד: אלוטף פתח תקווה – אודיה בר-לב – גננת (וידאו)

באחד ממוסדות הלימוד המיוחדים ביותר בעיר, לומדים ילדים בני שנה וחצי עד ארבע, המוגדרים על הרצף האוטיסטי. מעון "אלוטף" פתח תקווה, של עמותת אלו"ט, מספק לילדים הקטנים כלים ראשוניים להתמודד עם האבחנה שלהם באטויזם. מי שדואג שזה יקרה, הוא הצוות הטיפולי החינוכי במקום, שעושה עבודת קודש. ביקרנו במקום והכרנו את אודיה.

המשך קריאה »
עתיד ביטוח משה שימשי תומר קיויתי

צפו: סוכנות הביטוח עתיד בטוח עברה למשרדים החדשים בב.ס.ר סיטי פתח תקווה (וידאו)

החברה ציינה אתמול עם סוכניה , עובדיה ונצגי חברות הביטוח ובתי השקעות את חג הפסח בהרמת כוסית במשרדי החברה המעוצבים בבניין C קומה 6 במתחם, לאחר שעברו אליהם מרחוב הסיבים. בחברה, שמ-2013 הולכת וגדלה, מחפשים תמיד סוכנים טאלנטים מהעיר ומחוצה לה, שרוצים לצמוח תחת חברת ביטוח מצליחה. תומר קיויתי, בעלים ומנכ"ל: "אנחנו שמחים על המעבר למשרדים החדשים. השקענו כאן המון

המשך קריאה »
זויה צ'רקסקי, “Let My People Go”, שנות האלפיים, אוסף לוין

עופר לוין: " לזויה צ'רקסקי ביטוי אמנותי מיוחד המתכתב עם המציאות הישראלית"

האמנית זויה צ'רקסקי עלתה לאחרונה לכותרות בעקבות תערוכה חדשה שלה במוזיאון היהודי בניו-יורק בשם "7 באוקטובר, 2023". בתערוכה מוצגות 12 עבודות המהוות ביטויים עזים למעשי הזוועה שבוצעו בידי חמאס. עבור חובבי האמנות בישראל שהתוודעו בעבר ליצירותיה של צ'רקסקי, עבודותיה הנוכחיות הן המשך ישיר לתהליך ארוך שנים של עיסוק ביקורתי בסוגיות רגישות במציאות הישראלית והיהודית.

המשך קריאה »